Steampunkovas blogis?

Elenion Ancalima: filmai pagal J.R.R.Tolkien'o kūrybą.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Mistress of All Evil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 12 Sau 2013, 04:43

Steampunkovas blogis?

#1 Standartinė Mistress of All Evil » 12 Lie 2020, 16:49

O kas jei LOTR on Prime parodytų Vėlyvąjį Numenorą - tą, kur jau aukoja Morgotui - steampunkiškai? Tipo, garo varikliai, daug anglies ir medžių sudeginama, daug metalo.

Aš galvoju, kad iš vienos pusės kaip ir būtų logiška, juk pas Sauroną Mordore ir buvo kažkoks steampunkas ar steamcoras, o ir numenoriečiai aprašomi kaip labai pažengę. Bet iš kitos pusės atrodo truputėlį per toli pažengta, juk nejau Numenoro pabėgėliai tokie puristai buvo, kad gero daikto (garo variklio) būtų atsisakę ir varę prieš Sauroną kautis su arkliais vietoj dirižablių. Tada jau reikia prikurt kažkokio fanfiction, kad tokį atsisakymą logiškai pagrįstum (pvz., elfai sakė, kad nepadės kare, jei žmonės naudos garo variklius).

Kaip jums atrodo? :)
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 493
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

Re: Steampunkovas blogis?

#2 Standartinė Nilde » 12 Lie 2020, 19:07

Uuu man patinka tokia mintis!
Dėl kokių priežasčių elfai nepritartų garo mašinoms? Ar jie toliaregiškai įžvelgia, kaip tas kenktų aplinkai? Ar nūmenoriečiai garo technologijų išmoko iš Saurono (tuomet jos ganėtinai naujos) ir baiminamasi, kad, kaip ir su žiedais, tame slypi klasta?
Man žiauriai patinka tos atmestos the lost road idėjos, apie nūmenoriečius, orlaiviais ieškančius kelio į Vakarus, tai džiaugčiausi tokia interpretacija. Bet turėtų įtikinamai padaryti.
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Mistress of All Evil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 76
UžsiregistravoCOLON 12 Sau 2013, 04:43

Re: Steampunkovas blogis?

#3 Standartinė Mistress of All Evil » 13 Lie 2020, 16:37

Nilde rašėCOLON
12 Lie 2020, 19:07

Dėl kokių priežasčių elfai nepritartų garo mašinoms?
Nes medžius degina gi. Netvaru.
Paveikslėlis

BUTTON_POST_REPLY