Žiedų valdovas

Heru i Million: J.R.R.Tolkien'o kūryba.
Žinutė
Autorius
Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#41 Standartinė Elfhild » 09 Bal 2004, 13:49

smeli rašėColongincijasi 2 tolkienistai ir abu rodo i ta pacia LOTR pastraipa.

Šitaip būna kai prasideda kalba apie Balrogo sparnus :lol: yra sakinys, kur konkrečiai minimi sparnai, tai vieni sako, kad čia tik metafora, kiti - kad akivaizdžiai balrogai sparnus turėjo :? tai va, visi viską supranta kaip kam labiau patinka :-k
Hrrrr

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#42 Standartinė BirdOfPrey » 09 Bal 2004, 13:55

Smėli, GURPS LITE gerai išvertei, bent jau man taip atrodo, aš netgi sugebėjau perskaityti kai kurias atskiras dalis :) Bet žaisti tai košmaras, tikrai nesiruošiu :shock:
Elfhild, aš manu, kad Balrogai turi sparnus kaip rudimentines ar kokias ten ataugas, įtakotas recesyvinių ar kokių ten genų (jau metus nebesimokau biologijos), ir jie tom ataugom nesinaudoja, jos tik dėl grožio.

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#43 Standartinė smeli » 09 Bal 2004, 14:00

Nesinaudoja net kaip balansinem priemonem eidami per siaurus tarpeklius????
ROTW - Return of The Warlord

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#44 Standartinė Elfhild » 09 Bal 2004, 14:06

aš manu, kad Balrogai turi sparnus kaip rudimentines ar kokias ten ataugas, įtakotas recesyvinių ar kokių ten genų (jau metus nebesimokau biologijos), ir jie tom ataugom nesinaudoja, jos tik dėl grožio.

Kad nesinaudoja, tai faktas, bet kad čia rudimentinės ataugos, nelabai sutinku. tie "sparnai" aprašyti kaip dideli (..."stretched from wall to wall..."), tai nelabai ataugos. man atrodo, kad jie tik šiaip kažkokie šešėliai, tarsi Balrogo baisybės visuma, sakykim, jo aura.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#45 Standartinė Aiquen » 09 Bal 2004, 14:24

Ooo, ne. :lol: Vėl apie sparnus. O aš visgi linkusi manyti, kad sbarnai BUVO. nedideli, "pingvininia", tik pusiausvyrai palaikyti, kaip gerai pastebėjo Smelis. o tas "stretched from wall to wall"- elementarus šešėlis :)
Taigi, kaip ir per vidurį lieku, ar ne? ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
MiestasCOLON nėra

#46 Standartinė BirdOfPrey » 09 Bal 2004, 16:40

o ar Balrogai turėjo dideles priekines letenas - rankas? jo labai raumeningos (bent jau filme) (o kngygoj tai nepamenu) bet jeigu pliekė tuo botagu taip klasiškai, tai turėjo būt raumeningos, jei raumeningos, vadinasi sunkios, taigi sparnai vistiek man atrodo bereikalingi aksesuarai :)
O pusiausvyrą tas Balrogas Morajoj ne taip jau gerai ir laikė - faktas kaip blynas! :)

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#47 Standartinė Maja » 09 Bal 2004, 17:56

Ant griūvančio tilto pusiausvyrą išlaikyti ir profesionaliam gimnastui būtų sudėtinga. O ir Gandalfo nenuvertink :wink:
:)

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
MiestasCOLON nėra

#48 Standartinė BirdOfPrey » 09 Bal 2004, 20:53

Gendalfas žinoma krūtas, nieks nesiginčyja... :)
Bet jei balrogas negalėjo nuo to siūbuojančio tilto pakelt sparnų ir skrist tai vadinasi sparnai jam skraidymui visiškai netinka, arba jis išvis užmiršo juos turįs, tai rodo tik dar menkesnį tų galūnių vaidmenį, čia kaip su orkų uodegytėm ;)

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#49 Standartinė Maja » 10 Bal 2004, 11:50

Ir man panašiai atrodo :wink: Didelis, bet žioplas.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#50 Standartinė Elfhild » 10 Bal 2004, 12:03

Būtent - nepakilo iš bedugnės, vadinasi, skristi negalėjo ir sparnų tikrų neturėjo. Bet kažkur girdėjau tokią hipotezę, kad jo sparnai galėjo būti labai dideli, todėl netilpo pilnai išskleisti, o tuo labiau plasnoti ant to tilto, nes ten erdvė buvo per maža :lol: šiek tiek absurdiškai skamba, bet gal ir logiška.
Ir vis tiek laikausi tarpinės nuomonės, kad jis turėjo šešėlinius sparnus 8)
Hrrrr

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#51 Standartinė Laiqualasse » 10 Bal 2004, 15:12

*Nustėręs ir išsigandęs Laiqualasse spokso į ekraną ir su siaubu suvokia, jog net ir lietuviai nėra apsaugoti nuo amžinos 'sparnizmo' bei 'antisparnizmo' kovos...*
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#52 Standartinė Aiquen » 12 Bal 2004, 09:02

O aš dabar galvoju, kokio bieso pati įsitraukiau į tą ginčą, man gi 'vienodai rodo', turėjo Balrogas sparnus ar ne... :lol:
Kur kas svarbesnė smulkmena- ar elfai buvo vegetarai? Niekaip neatsimenu, kad kur nors jie būtų aprašyti kaip kepsnius kremtanti tauta, bet gal tik skaičiau per mažai- ar neįdėmiai? 8-[
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#53 Standartinė Maja » 12 Bal 2004, 11:52

Man atrodo, kad nebuvo. Bet neprisimenu jokio pavyzdžio. Reiks atidžiau pasižiūrėti :D

Man irgi nėra svarbu - buvo ar nebuvo tie sparnai. Bet kartais smagu pasiginčyti apie "vištos ir kiaušinio pirmumą".

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#54 Standartinė Laiqualasse » 12 Bal 2004, 12:14

Aiquen, negi manai, kad elfai taip nekentė augalų, kad buvo vegetarai? :lol: Kažkodėl labai tuo abejoju :)
Bet man atrodo, kad ta tema jokių žinių nėra, taigi diskusija apie tai gali labai lengvai nuklysti į dar didesnes lankas, nei toji apie Balrogų sparnus :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#55 Standartinė Elfhild » 12 Bal 2004, 13:15

Kokie vegetarai? :shock: O jūs pabandykit tūkstančius metų išgyventi vien žolelėmis misdami, ir suprasit, kodėl ne vegetarai :lol: Be to, nors ir nerašė apie tai, kaip jie ten kepsnius kepė, bet man atrodo kad buvo toks reiškinys kaip medžioklė. Bent Orome tai tikrai medžiojo, o jis Vala, tai turbūt elfai jo pavyzdžiu sekė ;)
Hrrrr

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#56 Standartinė Starlin » 12 Bal 2004, 17:33

Laisva citata iš Sil:
[Aule] And nevertheless they will be in need of wood, and food.

Tuo Aule norėjo pasakyti, kad Yavannos vaikai nebus amžinai saugūs.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#57 Standartinė Coranar » 18 Bal 2004, 00:41

Oho...Pasirodo ne aš viena bandau išmokti tą 3 psl. poemą...
Pas mane yra tokios "skaitymo manijos" Pirmoji-skaitomame puslapyje skaičiuoti "ir" bei "irgi". Jei jų būna 15 ar daugiau, tai įrašau į knygos galą.Pirmoj knygoj ten jau mažai laisvos vietos..
Dar mėgau piešti ginlus ar žvėrių nagus, ir ant jų susigalvotom runom užrašyti ką nors.Buvo, kar tokį užrašą užrašau, kad iki šiol neprisimenu, ką ten užrašiau, mat užmiršau tą pačią minutę kai užrašiau.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#58 Standartinė Indraja » 18 Bal 2004, 18:54

Michael Martinez apie elfų vegetarizmą sako, kad turbūt tik Žalieji Osiriando elfai buvo vegetarai.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#59 Standartinė Coranar » 18 Bal 2004, 22:36

Hem fem...Tiesa, Hobitą skaitėt?147 psl.apie Gūdžiosios Girios elfus sakoma:"Apsigyvendavo pamiškėse, nes iš čia patogiau traukti Į MEDŽIOKLĘ ar pasijodinėti..."
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
elbereth
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 70
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 22:25
MiestasCOLON Hornburgas

#60 Standartinė elbereth » 24 Bal 2004, 17:40

o gal jie orkus medziodavo,ne zveris?
o siaip tai tokios diskusijos,supaprastina ,kad ir tuos pacius elfus, na kam ta paslapties, mistikos syda nutraukti...?norit realybes, pro langa paziurekit, joje vaiksto paprasti zmones..ir visiems aisku, valgo jie mesa, ar ne... o elfai tegu buna ties paslapties riba

BUTTON_POST_REPLY