Nemėgstamiausias personažas

Heru i Million: J.R.R.Tolkien'o kūryba.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#41 Standartinė Laiqualasse » 14 Vas 2005, 18:29

Toma rašėCOLONVėl skaitau ŽV ir šį kartą man užkliuvo Legolasas. Kažkoks šiek tiek prėskokas personažas, mano akimis žiūrint...
O man kaip tik atrodo, kad Legolasas yra ne prėskas, bet paslaptingas personažas - apie jį ir jo praeitį kalbama mažiausiai, todėl jis visada išlieka 'atviras skaitytojo fantazijai'.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#42 Standartinė Starlin » 14 Vas 2005, 18:31

Taip, bet tai netrukdo jo įsivaizduoti maždaug kaip Piterio Peno su žalia apranga :lol: Toks buvo mano pirmasis vaizdinys, kai skaičiau gal dešimties ar vienuolikos būdama, o ir vėliau, iki kol perskaičiau trečią ŽV dalį. Aišku, tai nieko nepasako apie patį personažą, tačiau Elrondas kaip tolkinistinis elfas man paliko gilesnį įspūdį. Kita vertus, Legolasas juk morkivendė, taigi kitoks.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#43 Standartinė Indraja » 14 Vas 2005, 18:37

Knygoje man patiko Lego subtilumas. Visos smulkmenėlės, būdingos kiekvienam elfui, bet pirmąkart sužinomos: jo gebėjimas girdėti, ką kalba uolos, jo požiūris į raibuliuojantį, bet neskaičiuojamą po lašelį laiką. Aišku, ir grakštumas, tylumas, greitumas. Įsivaizdavau apsirengusį beveik visai prigludusiais, bet ne paprastos medžiagos rūbais - vietomis lyg šilkiniais, persiliejančiais žalsvais, pilkais, rusvais atspalviais, tarsi medžiaga turėtų gelmę. Ramų, švelnaus balso.

O dėl išvaizdos čia dar neprireiktų skųstis. Kaip jūs manot, ar apie tokio didvyrio kaip Berenas išvaizdą yra nors vienas žodis? :lol:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#44 Standartinė Starlin » 14 Vas 2005, 18:39

Tiesa, man gilų įspūdi paliko epizodas (kuriame dalyvauja ir Legolasas), kai laidojant Boromirą likusi trijulė gieda apie tris vėjus. Daug ką pasakė tiek apie legolasišką/aragornišką mąstyseną (t.y. nekasdienę elgseną), tiek apie pačius personažus. Realybėje gal ir neįsivaizduočiau nei iš šio nei iš to pragystančio žmogaus, bet Tolkino pasaulyje tai - labai svarbūs momentai. Ir Legolasui kaip tokiam labai tinka.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#45 Standartinė Alatar » 14 Vas 2005, 18:52

na o kalbant apie filmo Legolasą,tai bent jau aš galiu pasakyti,jog maždaug taip ir įsivaizdavau..Man niekada nepatiko tos komiškos ''vyrai su triko'',pernelyg kažkos sumoterinimas,arba padarytas tipinis smailiaausis žaliais turistiniais-karnavaliniais rūbeliais...Vieninteliai dalykai kas nepatiko filme,tai Legio balsas ir mimika.Na nelabai tinka Bloomas tokiam vaidmeniui,tas įsijautimas gaunasi pernelyg aktorinis. Filmo Legis tėra daugiau vaizdelis,jam trūksta išminties..na o apranga,mano manymu parinkta labai elfiška-subtilu,gražios linijos bei ornamentai,lengva ir gamtiška. Aragornui filme(bent jau iki Juodųjų vartų) šia prasme ne taip pasisekė.. :?

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#46 Standartinė shlykshtukas » 14 Vas 2005, 20:51

Knygos Legolasas buvo savo vietoj, visai neblogas šalutinis personažas. Filminis -- labiausiai nepatiko, kad Bloomas pakeliui pametė elfo humoro jausmą. Man -- laaaaabai didelis minusas.
Kas dar nepatiko -- vyr.g. elfų šukuosenos. Galadrielė atrodė super, Arwen irgi gražiai, o vat vyrai...iiiihihihi. :mrgreen:

Va dar prisiminiau, kodėl Legolasas negalėjo pergerti Gimlio: jis gi iš Mirkwoodo elfų, o tie, kiek pamenu, gražiai smigo nuo paprasto žmogiško vyno. :twisted:
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#47 Standartinė Laiqualasse » 14 Vas 2005, 22:29

Starlin rašėCOLONKita vertus, Legolasas juk morkivendė, taigi kitoks.
Na jau, prašyčiau be įžeidinėjimų ir lyginimų su daržovėmis ;) :lol:
Filmo Legolasas man buvo vienas iš labiausiai nepatikusių personažų. Ne dėl to, kad padarytas lėliukas-gražuoliukas, bet dėl to, kad dingo kone visas elfiškos prigimties gilumas bei įvairialypiškumas. 'Sparnuotos frazės' (Diversion, anyone? ;)) atrodo visiškai ne į temą, demonstruojami supermeniški matriciniai snaiperio ir žaliosios beretės sugebėjimai - tuo labiau. Susidaro įspūdis, tarsi Bloom'as vaidina su šiuo pasauliu nelabai bendraujančią asmenybę. Nežinau, gal būtent TAIP PJ įsivaizduoja tikrąjį elfiškumą, bet aš asmeniškai - ne.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#48 Standartinė Toma » 15 Vas 2005, 10:24

Pirmiausia norėčiau pabrėžti, kad nors gija apie nemėgstamiausią personažą, negalėčiau Legolaso tokiu pavadinti. Bet...
visai neblogas šalutinis personažas
Taigi kad gal net kiek per daug šalutinis. Nelabai įsimintinas, išskyrus kelias vietas. Ir jei reikėtų nagrinėti jo charakterį, nežinau, ką reikėtų akcentuoti, be kažkokių išorinių detalių :roll: Nors apie charakterių išplėtojimą ŽV galėtų visa atskira gija gautis...

Starfire
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 18
UžsiregistravoCOLON 03 Kov 2005, 17:50
MiestasCOLON kazkur uz anapus upes ir uz anapus kalvos

#49 Standartinė Starfire » 03 Kov 2005, 18:20

tai gi, pagalvokim koks personazas man nepatiko... :?:
Gal...Baramiras, Grima...daugiau nezinau, as seip ziurejau kas man labiau patinka filme ir knygoje is personazu...

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#50 Standartinė Alatar » 08 Kov 2005, 15:09

va prisiminiau...
labai epizodiskas personazas,bet man jis neitin patiko tiek knygoje tiek filme-Kelebornas...
knygoje jis toks pasikeles irzlus elfas-bambeklis :x
na o filme,be trumpo bambtelejimo(nes zmonele greitai atvesina 8) ) jis dar ir priedo flegmatiskas karstakosis negebantis susivokti,kad tarp 8 atvykusiu nera Gandalfo..
kokis tai keistas tipas.. :?

Vartotojo avataras
ancalima
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 117
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2006, 16:52
MiestasCOLON lietaus debesis

#51 Standartinė ancalima » 08 Bir 2006, 21:52

Na, vienareikšmiškai pasakyti negaliu #-o na taip, Grima,Sarumanas,Denetoras,Kelebornas, bet Grimos ,Denetoro ,man gaila, o Kelebornas ir Sarumanas man kažkodėl nerūpi. O tokių kaipo blogiukų( išskyrus Sauroną)lyg ir nėra...Oi, Saurono balsas nepatiko...Bjaurus žmogus(?)

Vartotojo avataras
VaiSnith
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 98
UžsiregistravoCOLON 26 Gru 2005, 17:23
MiestasCOLON Mano gyvenimas...

#52 Standartinė VaiSnith » 08 Bir 2006, 21:56

Man tai labiausiai nepatiko Sarumanas ir Grima. :roll: Nežinau, kažkokie jie labai neigiami... Grima - toks iš prigimties. Sarumanas - toks tapo. Tai šlykštesnis man lyg ir turėtų būti Sarumanas. :roll:
[size=75]Gyvenimas yra galimybė - pasinaudok ja,
Gyvenimas yra grožis - žavėkis juo,
Gyvenimas yra svajonė - įgyvendink jį,
Gyvenimas yra turtas - saugok jį,
Gyvenimas yra meilė - mylėk jį,
Gyvenimas yra pažadas - ištesėk jį,
Gyvenimas yra nuotykis - leiskis į jį,
Gyvenimas yra laimė - įvertink jį,
Gyvenimas yra gyvenimas - apgink jį.
(Motina Teresė)[/size]

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#53 Standartinė Cormare^ » 08 Bir 2006, 22:47

Man jie visai patiko... Nors turbut teisingiau butu pasakyti, kad man ju gaila.

O jei rimtai, tai man nelabai patiko Medziabarzdis. Galbut ne tiek kiek nepatiko, o tiek, keik jo charakteris skritingas nuo mano. Toks letas, ramus... :roll:
Kvailiausių mircių sarašo viršus: "Paslydimas ant banano žievės; užsimušimas grėblio kotu".

Vartotojo avataras
Legolas I
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 25
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2006, 17:55

#54 Standartinė Legolas I » 29 Bir 2006, 17:35

nu jooo..Grima sugebėjo net padurti Sarumana,bet vistiek man Sarumanas labiausei nepatiko,nes kad Valaras,vos ne vyriausias pasidavė blogiui,tai degradas :D
Geriau jau galėjo tupėti tam savo bokšte,nei trukdyti Žiedo nešejams..ot ...... :D
Sheilven sa Drajl

Vartotojo avataras
ilyrija
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 8
UžsiregistravoCOLON 21 Bir 2006, 17:33
MiestasCOLON žalias kalnelis po aukso liepa

#55 Standartinė ilyrija » 01 Lie 2006, 16:29

man tai gal..boromiras nepatinka labiausiai..nežinau, toks užsispyręs, godus , išdidus kaip velnias..nemalonių epizodų buvo tokių..bet čia tik man..

Vartotojo avataras
Celduin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 130
UžsiregistravoCOLON 31 Gru 2006, 17:25
MiestasCOLON Dorwinion
CONTACTCOLON

#56 Standartinė Celduin » 04 Vas 2007, 00:12

Man tai Eowyna nepatiko. Tokia truputį kvaila pasirodė, ir padlaižė. "Manęs nieks neleidžia kovoti, eisiu ir paverksiu."

O pvz.Aragornas, man filme labiau patiko. Knygoje jis truputį mėmė.

Vartotojo avataras
Nifredil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 71
UžsiregistravoCOLON 11 Kov 2007, 21:15
MiestasCOLON Where the heart is

#57 Standartinė Nifredil » 28 Geg 2007, 22:27

O man atvirkščiai: Eovyna- vienas mėgstamiausių personažų. Gal todėl, kad ŽV moterų ir taip nėra daug, o ypač tokių, kurios dar ir kažką veiktų. Aragornas man filme nepatiko- pritrūko didingumo. Niekaip negalėjau įsivaizduoti jo karaliumi. Nepatiko Grima, Sarumanas, Denetoras (nors pastarąjį ir supratau). Legolasas- knygoje lyg ir nieko, bet filme visiškai negalėjau į jį žiūrėti: toks saldus ir paviršutiniškas, kad net koktu. Apskritai knygoje nebuvo personažų, kurių visiškai nemėgčiau, pabaigoje netgi Grima sukėlė gailestį. O kalbant apie filmą gal teisingiau būtų sakyti "netinkamai pavaizduoti"- tada būtų tikrai nemažai.
[size=75]Memory shifts in a positive direction with time.[/size]

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
UžsiregistravoCOLON 21 Rgs 2006, 21:55
MiestasCOLON Negyvenu, stumiu laiką.
CONTACTCOLON

#58 Standartinė Nūmenorietis » 28 Geg 2007, 22:30

Grima filme man patiko vien tuo, kad nuostabiai suvaidinta, tas žvilgsnis, judėsiai, sunkus vaidmuo, aktorius geras. Bet šeip ir filme ir knygoje labiausiai patiko Aragornas.
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Vartotojo avataras
Nifredil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 71
UžsiregistravoCOLON 11 Kov 2007, 21:15
MiestasCOLON Where the heart is

#59 Standartinė Nifredil » 28 Geg 2007, 22:37

Numenorietis rašėCOLONGrima filme man patiko vien tuo, kad nuostabiai suvaidinta, tas žvilgsnis, judėsiai, sunkus vaidmuo, aktorius geras.
Pritariu. Šio personažo atskleidimas filme man irgi patiko. Bet kaip veikėjas jis man vis vien neimponuoja, vien dėl to, jog išdavė savo paties tautą.
[size=75]Memory shifts in a positive direction with time.[/size]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#60 Standartinė Laiqualasse » 28 Geg 2007, 23:06

Numenorietis rašėCOLONGrima filme man patiko vien tuo, kad nuostabiai suvaidinta, tas žvilgsnis, judėsiai, sunkus vaidmuo, aktorius geras.
Na, nežinau kaip jums, bet man atrodo, kad tėvynės išdavikas ir šiaip toksai... šliužburnis galėjo būti pavaizduotas geriau, nei mazgotas riebaluotais plaukais :roll:

BUTTON_POST_REPLY