Nemėgstamiausias personažas

Heru i Million: J.R.R.Tolkien'o kūryba.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aragornas
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 269
UžsiregistravoCOLON 31 Spa 2006, 19:01
MiestasCOLON Šalčininkai

#81 Standartinė Aragornas » 15 Rgp 2007, 23:14

Mane labai nervina tie Uruk-Hajų vadai, labai pasiputę, ugluk visi tie...
Want hack, serial, crack? Need tutorials of hacking? PM ME.

Vartotojo avataras
elendil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 57
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2007, 02:50
MiestasCOLON klaipeda

#82 Standartinė elendil » 15 Rgp 2007, 23:17

Uruk - hajai įsivaizduoja save lb stirpriais ( nors tokia ir yra)
tiesiog jie tokiais gimė imti viršu ir mirti pirmam mūšyje...
Uglukas tai savotiškas padaras...
Trys dalykai niekada negrįžta: paleista strėlė, ištartas žodis ir praėjusios dienos.

Oporonodžarijus
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 20
UžsiregistravoCOLON 03 Rgs 2007, 11:44

#83 Standartinė Oporonodžarijus » 04 Rgs 2007, 10:52

Iš tikrųjų visi Tolkino personažai pasirodė įdomūs ir išplėtoti, nesuradau tokio, kuriam skaitydamas jausčiau intensyvią pagiežą... Tačiau, jei vis dėlto reikėtų išskirti vieną veikėją, kuris nekėlė itin didelės simpatijos, tai anas būtų Gendalfas. Ypač Baltasis.

Nežinia kodėl, bet burtininkas man pasirodė it nužengęs nuo kokio socialinio realizmo paveikslo - tikras Stalinas ar dėdė Stiopa. Nusipelnusįjį paglosto, prasikaltusiajam piktai, didingai grūmoja ir dažniausiai nubaudžia, jo žvilgsnyje - nuolatinė rūsti didaktika. Visur laksto su savo šešišimtuoju Žvaigždikiu, nurodinėja karaliams ir vergetoms, rodos, kiekvienas teisingas teigiamų veikėjų žingsnis daromas su jo žinia ir palaiminimu. Atsirado kaži koks gluminantis įspūdis, jog Gendalfas - tai išdidus, savimi pasitikintis, nuolatos moralizuojantis skautų vadovas, o kiti - tiesiog už jo nugaros besigrūdantys paklusnūs(nepaklusniems lūžinėja lazos, jie deginami arba apibarami) berniūkščiai.

Kiekviena klasikinė saga dažniausiai turi vieną charakterį senolį-išminčių, kuris it švyturys žaižaruoja likusiems protagonistams arba atskleidžia pabrėžiamas rašytojo tiesas. Tačiau kalbant apie Gendalfą man stigo kone stoikiško Kutuzovo iš "Voina i Mir" romumo, Bombadilo(kuris trilogijos pradžioj atrodė potencialus senolis-išminčius) atlaidaus smagumo ir netgi(nūn į mane pradės skristi akmenys) tylaus, išmintingo Obio Vano iš senosios trilogijos susitaikymo. Gendalfas mintyse iškilo it akmeninė Didžiojo Brolio skulptūra, išdygstanti tai šen, tai ten ir bedanti nepermaldaujamu, ryžtingu pirštu.

Bet, kaip ir sakiau, čia ne knygos minusas ir netgi ne nepatikusi vieta, o mano asmeninė nuomonė apie vieną, įdomų ir puikiai nutapytą, veikėją.

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

#84 Standartinė Hurinas » 04 Rgs 2007, 20:17

Knygoj man nepatiko Gandalf the white.Daugiau mažiau dėl tų pačių priežasčiu kaip parašė Dža ;) ,o filme- Kelebornas.Nei 5 ,nei 10
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Legolas86
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 128
UžsiregistravoCOLON 15 Rgp 2007, 20:39
MiestasCOLON LORIEN
CONTACTCOLON

#85 Standartinė Legolas86 » 26 Spa 2007, 20:40

Man tai nepatiko ir niekad nepatiks Sarumanas ypač tie jo briežnevo antakiai :D :D (ar kas ten toks-- tipo tas blogietis)ir tas juodas bukagalvis net vardą pamiršau, taip pat nepatinka dėl nežinomų priežasčių Bilbas....na, aišku orkai.......
O nepatinka tai dėl išvaizdos ir šeip kažkokia antipatija
Paskutinį kartą redagavo 1 Legolas86. Iš viso redaguota 6 kartus.
VISA YRA TAI IR NE-TAI, TAI IR NE-TAI SYKIU, NEI TAI, NEI NE-TAI
Alassenya ná alat sinomë

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#86 Standartinė Vulpecula » 26 Spa 2007, 20:50

o man visi patiko :lol: na gal šiektiek Gendalfas Baltasis užknisdavo vietomis...Dar Sarumanas...Vienu žodžiu išminčiai šitie :lol: :lol: :lol:

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#87 Standartinė Nimrodel » 06 Lap 2007, 21:09

Eikit, nevarykit ant Gendalfo. Man tai jėginis personažas... Kuo čia taip jums užkliuvo? ;) [ne esmė, kad jau pasakėt]
helou

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458

#88 Standartinė Hurinas » 06 Lap 2007, 22:35

Man dėl to ,nes kažkoks neaiškios kilmės senukas imasi vadovaut ir jam tipo čia visi turi paklust ir daryt kad taip sako.Vaidina kažkoki Dievą(koks jis ir yra, tik to paprasti žmogeliai nesupranta
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Legolas86
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 128
MiestasCOLON LORIEN
CONTACTCOLON

#89 Standartinė Legolas86 » 06 Lap 2007, 22:53

Nimrodel rašėCOLONEikit, nevarykit ant Gendalfo. Man tai jėginis personažas... Kuo čia taip jums užkliuvo? ;) [ne esmė, kad jau pasakėt]
Ei, niekas ir nevaro ant Gandalfo...čia dauguma išreiškia savo nuomonę. Vieniems jis patinka kitiems ne(kiek galvų tiek ir nuomonių)
Man Gandalfas visai nieko, nors kartais biesina tas jo valdingumas, nes mat gi jis burtininkas, o kaip žinia ten burtininkų bijo....o gal labiau jo lazdos?... jug nežinia ką jis ten gali su ja pridaryt....
Alassenya ná alat sinomë

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#90 Standartinė Elentari » 06 Lap 2007, 23:00

Jis nei burtininkas, nei dievas. Išminčius.
Hurinas rašėCOLONVaidina kažkoki Dievą(koks jis ir yra, tik to paprasti žmogeliai nesupranta
Hurinas rašėCOLONNebūkit kvaili skaitykit knygas
Jei pats knygas skaitytum, Gandalfas dievu tau neatrodytu ;).
---

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#91 Standartinė le_golas » 10 Lap 2007, 16:13

Čia jau bus truputį off, bet kiek atsimenu Gendalfas buvo maja... Majų atitikmeniu krikščionybėje galėtumėm vadinti angelus?

O jei jau į temą prabilti, tai apie filmą kalbėti išvis viešai negaliu (šmaukšt teorija reikalauja didelės cenzūros dozes, kuri labai iškraipytų pačią mintį), o knygoje... Turbūt Semas. Neklauskit kodėl, bo argumentų nebus. Tiesiog nepatiko.

Vartotojo avataras
grumlinas
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 22:17
MiestasCOLON Pelargiras, Sirith'o ir Anduin'o santaka

#92 Standartinė grumlinas » 29 Lap 2007, 01:59

Skaitau aš čia apie tuos nepatinkačius personažus ir matau, kad filmų žiūrėjimas patapo kramtuške smegenims... Deja, deja, knygų skaitymo meną pamiršę "tolkinistai" labai jau totalius apibendrinimus apie Gendalfą daro, menką supratimą apie jo kilmę ir paskirtį teturėdami... Jie man primena hobitus, kurie matė Gendalfe magą, temokantį gaminti puikius fejerverkus ;)
Gendalfas, būdamas nemirtingas maja, turėjo vieną vienintelę paskirtį - išlaikyti ir kelti žmonių širdyse viltį, kad kova su Tamsa nesustotų... Ir tuo jis nuolat užsiėmė
gyvenimas - ne tai, ko tu nori, o tai, ką tu gali
http://www.grumlinas.lt/?cat=13 - šiek tiek Tolkinizmo

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458

#93 Standartinė Hurinas » 01 Gru 2007, 19:31

Labai norėčiau pulti ir ginčytis ir įrodyti savo nuomonę dėl Gandalfo,bet to neleidžia padaryti protas.Kiekvienas turi susidaręs savo nuomonę apie personažą ir aš tikrai ne iš filmo apie Gandalfą Baltąjį taip mąstau.(Gandalfas Pilkasis krūčiausias) :D
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
evonza
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 2
UžsiregistravoCOLON 05 Sau 2008, 19:52

#94 Standartinė evonza » 08 Sau 2008, 22:07

man tai grima bjauriausio budo buvo

Vartotojo avataras
Gimlis
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 9
UžsiregistravoCOLON 07 Sau 2008, 18:27
MiestasCOLON Jei neklystu Lietuvoje
CONTACTCOLON

#95 Standartinė Gimlis » 08 Sau 2008, 23:40

Man tai nepatiko bombadilas :D nes per daug atsiputes vaikinukas ;)

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
UžsiregistravoCOLON 07 Vas 2008, 11:37
MiestasCOLON Mordoro mūrai
CONTACTCOLON

#96 Standartinė Košmaraitė » 07 Vas 2008, 13:08

kiekvienam savas. Vieniems kažkas patinka, kitiems tas pats nepatinka. Kiegoj, kiek pamenu, neužkliuvo man nei vienas personažas. Gal Grima kiek atgrasus buvo, bet jis juk tos ir turėjo būti.
O ŽV filme man nepatiko nykštukai. Ypač Gimlis. Tiksliai negaliu pasakyti kodėl. Manyčiau, neatitiko mano skaitant knygą susidaryto įspūdžio. Dėl to jį ir šiaip nelabai mėgti pradėjau. [Išimtis - 'Hobito' nykštukai. Šitie net labai patinka xD]
Gendalfas baltas nebuvo toks jau blogas, tik man pasirodė, kad tapęs baltuoju jis kažkaip pasipūtė :)
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Vartotojo avataras
Legolas86
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 128
MiestasCOLON LORIEN
CONTACTCOLON

#97 Standartinė Legolas86 » 28 Vas 2008, 22:42

Tiesa, man dar žiauriai nepatinka Smygolas (golumas), nepatinka savo šlykščia išvaizda, taip pat balsa :x fjah koks baidyklė, žiedo auka... :D
Alassenya ná alat sinomë

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#98 Standartinė Morta » 29 Vas 2008, 15:22

Legolas20 rašėCOLONTiesa, man dar žiauriai nepatinka Smygolas (golumas), nepatinka savo šlykščia išvaizda, taip pat balsa :x fjah koks baidyklė, žiedo auka... :D
Ghe.. o man jis vienas iš mėgstamiausių :) Ta jo super išvaizda, o dar balsas nerealus :D my preciuossss...

Gil-Galad
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
UžsiregistravoCOLON 25 Vas 2008, 18:56
MiestasCOLON Po mažu žaliu krūmeliu
CONTACTCOLON

#99 Standartinė Gil-Galad » 09 Kov 2008, 10:44

Mano nuomone Gandalfas Pilkasis kiečiausias, o Gulomas . . . Žiedo auka, bet vis tiek gaila man jo. Va ko nemėgstu tai Žiedo :)
argi?

Vartotojo avataras
Ferrum
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2008, 19:48
MiestasCOLON Vilnius

Nemegstamiausias personazas

#100 Standartinė Ferrum » 21 Geg 2008, 17:19

Man tai labiausiai nepatiko Denetoras. Negana, kad pats pamiso tai dar
ir savo sunaus vos nesudegino.

BUTTON_POST_REPLY