Forumo renginių perspektyvos

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
Žinutė
Autorius
Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#41 Standartinė Indraja » 07 Sau 2007, 22:41

Pas mus vaidenasi. Pagerbkime sielą užklydėlę tylos minute.
Ačiū.

***

Kas baigėsi? Man tai būdas mylėti, ir per daug reikalaujantis bei duodantis, kad baigtųsi. Kam nors kitam gali būti kitaip, kiekvienam savo.

Mhm, truputį prisidėsiu prie pasignaibymo neorganizuojantiems - kuklia nuomone, jei pats nedarai, nereikėtų būti smarkiai nepatenkintam, kad kas nors padarė (ar neduok Eru galbūt padarys) "ne taip". Ir nereikia manyti, kad, jei nedarysi, pasidarys savaime / padarys kažkas kitas. Visi - daryt! 8)

Mhm, su St. dabartiniais norais aišku, bet man visgi kada nors norėtųsi :wink: Kai pamatai, kokios aistros gali virti, kai aptarinėjami tie "snobiški" klausimai, ima norėtis. Pala pala, būsim pensininkai - pažiūrėsim.

RPG ten ne apie palaimą... Bent jau artimiausias - apie gundymą, apie Šėtoną, apie spąstus tavo paties sieloje... Būtų ten apie pūkelius ir rožytes, kojos nekelčiau.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#42 Standartinė Elentari » 08 Sau 2007, 01:18

Indraja rašėCOLONMhm, truputį prisidėsiu prie pasignaibymo neorganizuojantiems - kuklia nuomone, jei pats nedarai, nereikėtų būti smarkiai nepatenkintam, kad kas nors padarė (ar neduok Eru galbūt padarys) "ne taip". Ir nereikia manyti, kad, jei nedarysi, pasidarys savaime / padarys kažkas kitas. Visi - daryt!
Vat tą ir norėjau pasakyti.

Nežinau, kaip ten ką suprato Starlin ir išsivadino save kai kokiais žodžiaisi, bet drįsiu jai paprieštarauti dėl to. Jei jau tu kvaila, tai... aš nebežinau...
Gaila man, kad tavo šitoks darbas neatneša tau džiugesio ir nepateisina lūkesčių, bet daug kam - taip. Man dar labiau gaila ir skaudu, kai sakai, kad nesusiradai čia draugų ir manai, kad niekur nepritampi. Bet tikriausiai tau geriau žinot, nors tikiu, kad tiems forumiečiams, kurie laiko tave drauge, dabar labai skaudu.
Aš visada maniau, kad tu, Starlin, tos forumo ašies pats pagringdas, be kurio viskas sugriūtų ir išvis NIEKO čia nebūtų.
Norėčiau tikėti, kad rašei visa tai neapgalvojusi ir impulsyviai.
---

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#43 Standartinė Aldarion » 08 Sau 2007, 03:49

Manau, Starlin pasakė tai ką galvoja ir tikrai ne kitaip, ji - nepakartojama asmenybė. Kartu ir sveikai realistiška :) Visada ją laikiau ir laikysiu foruma Mama (ir verksiu kaip vaikas, jei ji daugiau nesugrįš su mumis pasėdėti prie laužo, ar padainuoti nuostabaus filksingo ... :cry: Pagarba, Starlin, už viską! Čia nuoširdžiai.

Taip, prisimenu ir pirmąją stovyklėlę, buvo išties nuostabu :D Na, žinoma, paskui dar ilgai graužiausi dėl tikrai gausybės klaidų, bet... pats renginys tikrai išliks širdyje visą gyvenimą, kaip ir pagalba organizuojant ;) Prisimenu dabar dar ir, kaip sėdėjome keturiese (Laiqua, Woodberry, LoR ir aš) prie laužo Skirsnemunės buvusios karčiamos galiniame kieme prie laužo. Švietė žvaigždės, liepsnojo laužas, o mums (tada buvau dar visai žalias tolkinistas) Laiqua sekė sakmę apie Turiną ir Drakoną!!! Neįsivaizduojamai nuostabus jausmas. Pats tolkinizmas man yra kaip nuostabi idėja, galinti tiek peraugti į gyvenimo būdą, tiek galinti ir pamažu pamažu išblėsti, palikdama atmintyje nuostabų prisiminimą. Tikiu, kad antroji alternatyva išsipildys nebent labai jau stipriai spaudžiant tikrajai realybei, bet antrosios sieksiu irgi nebent tik pamažu. Priskirčiau save (Kronas gerą ir teisingą diskusiją čia užvedė ;) ) antrajai grupei. Niekad nekritikavau pirmosios, nesmerkiau trečiosios grupių, esu Laiqos nuomonės: gerbti visus.

Tačiau... Hild pasirodė išties per daug kategoriška "norėdama atvesti mus į tikrąjį tolkinizmo rytojų" (maždaug taip ją supratau per Naujametį). Rusijoje vienaip, Estijoje antraip, pas mus juk gali būti ir trečiaip. Tuo ir žavus šis pasaulis, kad yra įvairovė, tad nereiktų visko kanonizuoti. Galime mokintis iš kitų tautų tolkinistų, bet nemanau, kad verta sau primesti jų pavyzdžių ir būtinai jais vadovautis ką nors organizuojant. Tegu tai lieka Hild noras.

Jeigu aš kada pagalvoju apie realią Tolkien Lietuva ateitį, tai ji būtinai kažkaip būna susijusi su vaikų švietimu, nors nežinau kodėl būtent taip :). Pagalvojęs vien apie savo vaikus, kurių viliuosi sulaukti šiame gyvenime, užsinoriu, kad jie turėtų bent menkutę galimybę patirti kažką panašaus, ką aš patyriau tada prie buvusios karčiamos, ar tada naktį šaltame miške su arklio iškamša ir nazgūlo kostiumu, ar pas Starlin šiltuose namuose Naujamečio metu... Kad jie matytų tą šiltą nuoširdumą, kuriuo kartais užsidega bendraudami tolkinistai. Tad ir forumo renginius manau verta organizuoti tik su nuoširdžiu užsidegimu, su tokiu, kokiu dabar dega Senasis Golumas, kokiu jį palaiko Elentari. Nors balsavau ir prieš šventimą Šiauliuose, bet dabar tikrai balsuočiau už ir dar pavežčiau keturis tolkinistus savo raudonuoju balrogu. (Kauniečiai, beje, labai norėtų prisidėti prie progamos ruošimo, o tradicija... neturiu tam pilnos teisės, bet, manau... tai tik žmogiškas susitarimas - jei džiaugsmas kažkam kitam, nieko nepažeisim perleisdami ją kitam miestum). Gal esu sentimentalus, bet... žmogiškumas pirmiausia. Jei nuoširdžiai bendrausime bei bendradarbiausime, tada neužmigsime besiklausydami ir pačios ilgiausios Tolkino sakmės (čia tik mano bėda, kad neįsivaizduoju to be laužo... :lol: )... :heart:

P.S. O mūsų bendruomenės kamerinis pobūdis yra žavus elementas :p
Paskutinį kartą redagavo 1 Aldarion. Iš viso redaguota 8 kartus.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#44 Standartinė Elentari » 08 Sau 2007, 04:04

užsinoriu, kad jie turėtų bent menkutę galimybę patirti kažką panašaus, ką aš patyriau tada prie buvusios karčiamos, ar tada naktį šaltame miške su arklio iškamša ir nazgūlo kostiumu, ar pas Starlin šiltuose namuose Naujamečio metu... Kad jie matytų tą šiltą nuoširdumą, kuriuo kartais užsidega bendraudami tolkinistai. Tad ir forumo renginius manau verta organizuoti tik su nuoširdžiu užsidegimu, su tokiu, kokiu dabar dega Senasis Golumas
Auksiniai žodžiai.
---

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#45 Standartinė Indraja » 08 Sau 2007, 09:36

Nuo valstybės tai nepriklauso... Gal ir gerai, kad dabar žinosime, jog tai, ką darome, turi dar ir tokį - taktiškumo aspektą (tai nereiškia, kad mums nebegalima vaidinti parodijų, bet reiškia, kad ant jų būtų mandagu priklijuoti įspėjantį ženkliuką).

Dar apie (ne)organizavimą. Pasakysiu su vardais, nes pati mėgstu bartis dėl nekonkretumo, bet galima pasakyti ir abstrakčiai. Būna dvi nepatenkintųjų rūšys. Pvz. Hild prisidės prie gimtadienio programos pati, o pvz. Kronas nepatenkintas ta perspektyva, bet berods neketina prisidėti prie būsimojo renginio subalansavimo taip, kad jam labiau patiktų, darbais (arba bent to nežinau). Matote skirtumą? :wink:

Ir dar. Būna žmonių, kuriems kažką organizuoti yra labai sunku, o malonu nebent tik dėl renginio tematikos, dalyvių (pvz. aš). O būna apsigimusių organizatorių, kurie gali per porą mėnesių suorganizuoti tris stovyklas ir nė neįtaria, ką patiria tie kiti. Tad, jei pas mus tokių yra (yra...), visi bus dėkingi, jei jūsų planuose ras vietą ir TL renginiai.

Apie chat:
Mano nuomonės:
Subjektyvi asmeniška: negaila, džiaukitės.
Techninė: neturiu supratimo apie galimybes, Ex žino.
Nazgūliška: tvindymo profilaktika, gerai.
Bendruomeniška: na va, dar viena takoskyra.
Tolkiniška: o jei ten įdomūs tolkinistiniai dalykai netyčia bus aptarti?
Pavydžioji: arbata kartą per porą mėnesių, o čia - kasdien?
Labdaringoji: gerai, tie, kurie niekaip kitaip su niekuo susitkiti negali, galės.
Adarion rašėCOLONJeigu aš kada pagalvoju apie realią Tolkien Lietuva ateitį, tai ji būtinai kažkaip būna susijusi su vaikų švietimu
Ho, malonu, kad galime rasti sąlyčio tašką - vertimo juk pirmiausia jaunesniems skaitytojams reikia, nes jie dar nemoka perskaityti originalo.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#46 Standartinė shlykshtukas » 08 Sau 2007, 10:13

Man patiko Starlin postas. Ir idėjos, ir rašymo stilius. You rule, vaiks. :mrgreen:
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#47 Standartinė nassa » 08 Sau 2007, 12:45

Laiqua - aš ir nesakau kad važiuoti šiaip sau... kelionė traukiniu 6 valandas dėl valandos arbatėlei? dar tiek matematikos ir aš moku..
Star, kaip pasakytų tikras suvalkietis - pasakei ir prisnigo.. :)
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#48 Standartinė Aiquen » 08 Sau 2007, 12:54

Ir kodėl kiekvieną kartą, kai užsikuria tokio tipo diskusija, aš jaučiuosi košmariškai kalta? :?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#49 Standartinė Laiqualasse » 08 Sau 2007, 15:19

Aiquen rašėCOLONIr kodėl kiekvieną kartą, kai užsikuria tokio tipo diskusija, aš jaučiuosi košmariškai kalta? :?
Tai rodo, kad tau rūpi. O tai - gerai. Bet niekas tavęs nekaltina.

Ačiū, Starlin, už tokį intermezzo, ir kitokį požiūrį. Ačiū, Aldai, už tai, kad išsakei, ką ir pats norėjau parašyti, tik dar nebuvau suformulavęs.
Kad jie matytų tą šiltą nuoširdumą, kuriuo kartais užsidega bendraudami tolkinistai.
Kaip jau beveik prieš metus pastebėjo Folkas - mūsų bendruomenė tuo ir stipri, kad esame tokie skirtingi, bet mokame rasti bendrą kalbą. Tai labai svarbu.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Izengardas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 391
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 17:39
MiestasCOLON samanota trobele prie Neries vingio

#50 Standartinė Izengardas » 08 Sau 2007, 20:13

Sutinku ir suprantu jog trečiojo gimtadienio orientacinis nebuvo tobulas , bet kauniečiai tikrai stengėsi , ir niekas nesiekė tyčiotis , iš profesoriaus ir jo knygų , ir juo labiau tokio siekio nebuvo nei viename gimtadienio programos punkte.
Ir nereikia skaudintis ir įsižeidinėti , nes su pareiškimais , kad "geriau to nedarykit " , galima įskaudinti , tai rengusius žmones ( žinoma tikrai nesakau jog esu įsižeidęs/įskaudintas , kritika yra būtina , ir tai yra progreso variklis , bet nebūtina "ieškoti klyne bičių "(c)SG ) .
Soldiers dont die , they just go to hell to regroup !
"The masses have a potentially inexhaustible enthusiasm for socialism" M.D
"Parombinsim kaip džeka !" KPI studentas

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#51 Standartinė Indraja » 08 Sau 2007, 20:20

Kaip suprantu, kampas ten ne orientaciniame, o kad improvizacijoms buvo išankstinės taisyklės, į kurias ne visiems pavyko atsižvelgti, tad gavosi truputį persūdytai. Beje, gi niekas nesibarė ant kitų, sakė tik, kaip jautėsi. Ir galbūt todėl sakė, kad mes (ir aš) išprovokavom... O gal ir gerai, juk mes prieš tai net nežinojom, kad taip gali būti, o dabar žinom - t.y. mes patys praturtėjom.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Izengardas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 391
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 17:39
MiestasCOLON samanota trobele prie Neries vingio

#52 Standartinė Izengardas » 08 Sau 2007, 20:23

Bet frazė , kiek atsimenu , " geriau to nedarykit " buvo skirti orientaciniui .
*pakeliu ranka :
Ir dar klausimas iš auditorijos : kas nustatė tuos kanonus ?

Juo labiau niekas nesibara .
Paskutinį kartą redagavo 1 Izengardas. Iš viso redaguota 8 kartus.
Soldiers dont die , they just go to hell to regroup !
"The masses have a potentially inexhaustible enthusiasm for socialism" M.D
"Parombinsim kaip džeka !" KPI studentas

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#53 Standartinė Indraja » 08 Sau 2007, 20:25

O dabar visi, pradedant Kronu, paaiškinkit, ką jūs vadinate žodžiu "kanonas", nes visai ne tai, ką aš (aš juo vadinu JRRT kūrybos dalį, kuri daugmaž vientisa ir neprieštaraujanti pati sau). Užteks, jei paaiškins kuris nors vienas :wink:

O tai ką jūs tame orientaciniame padarėt? Daug aš tuose Atėnuose būdama pražiopsojau :lol:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#54 Standartinė Laiqualasse » 08 Sau 2007, 20:41

Ką padarė? Kaip jau buvau užsiminęs: orientaciniame buvo hobitai, gaudantys Bombadilą po Kauno senamiestį, o šis juos ten klaidino. Improvizacijose labiausiai atsimenu prasigėrusį depresuojantį Faramirą, musulmoną Golumą, ir, iš kitos, hipį Bereną pas Finrodą.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#55 Standartinė Indraja » 08 Sau 2007, 20:45

Reiškia, kitąkart reik pasigaminti lentelę "N-50" ir ją rodyti tokiose scenose.

Vis geriau, nei perspektyva Priesaiką visą gyvenimą žaisti tik po antklode... (na aš ne tai norėjau pasakyti...). [-X
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#56 Standartinė Aredhel » 08 Sau 2007, 22:29

Idomiai čia jūs...
Gal dar ką nors įskaudino praeitas gimtadienis? Jei taip tai būtų įdomu žinoti ką ir kuo? Orientacinis buvo geras, iš improvizacijų apskritai lūžau. Pataisykit mane jei klystu, bet manau šie dalykai buvo skirti pasilinksminimui, ir išties buvo linksma.
IMHO nemokėjimas iš savęs pasijuokti yra čia didžiausia bėda.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#57 Standartinė Laiqualasse » 08 Sau 2007, 23:53

Iš kitos pusės, jei atsimeni, po to gimtadienio iškilo klausimas, ar mes norime tik pasilinksminti, ar ir rimto tolkinizmo. Manau, įrodėme, jog tą sugebame padaryti (turiu omeny Stovyklą), ir netgi linksmai. Vis dėlto to nereikėtų palikti vien stovykloms, per gimtadienį irgi galima rimtumo ar kažkokių rimtų programos dalių.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#58 Standartinė Indraja » 09 Sau 2007, 00:20

Ir dar iš kitos pusės - argi neverta retkarčiais prisiminti, kad tas pasaulis, tos istorijos visiškai nelinksmi; argi neverta žinoti, kad į tai galima žiūrėti ne tik smagiai ar tyrinėjančiai, bet ir labai pagarbiai, ir su liūdesiu? Nebūtinai visiems visą laiką tai daryti, bet kartais pasigendu būtent tokio žvilgsnio į Ardą - juk jis yra labiausiai pirminis, artimiausias jai. Ji būtent taip yra tikriausia.

O dėl "nemokėjimo iš savęs pasijuokti" 100% pritariu. Tiesiog gal ten buvo - arba atrodė - kad nebe iš savęs. Bet tada reikia prisiminti, tarkim, britų "Blackadder'į", kur garbioji istorija išjuokiama visais būdais. Mes taip prieš 10 metų nebūtume drįsę. Kodėl? Nes bijom, kad mūsiškė istorija be ypatingos pagarbos ir garbinimo kur nors dings (turim tokį požiūrį sąlygojančios patirties). O štai britai žino, kad jų praeičiai ir savasčiai nebaisus joks R.Atkinsonas! Tai brandus požiūris. Tad ir į Ardą galima išmokti žiūrėti labai pagarbiai, bet tiek pasitikėti ja ir savimi, kad jaustum, jog joks slešas tam įtakos nepadarys. Pabandysiu tai perduoti...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#59 Standartinė Toma » 09 Sau 2007, 09:13

Absoliučiai pritariu Indrajai ir pasirašau po kiekvienu jos žinutės žodžiu. Mano nuomone, ji apibūdino auksinį viduriuką, kurį mes, kaip supratau, taip siekiame surasti.

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#60 Standartinė Elentari » 09 Sau 2007, 10:26

Ačiū, Indraja, kad pagaliau viešai parašei savo nuomonę dėl to "chat". Kol kas kitų nesigirdi...
---

BUTTON_POST_REPLY