Tolkinistinė stovykla - naujas dublis

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_TOPIC_LOCKED

Kokia jums patogiausia stovyklos data?

Liepos pirma savaitė
3
13%
Liepos trečia savaitė
11
48%
Rugpjūčio pradžia
5
22%
Rugpjūčio antra pusė
4
17%

Viso balsųCOLON 23

Žinutė
Autorius
gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#21 Standartinė gilthoniel » 18 Bal 2006, 22:28

Atrodo, kad daug kas dalyvauti stovykloje vis dėlto negalės. Na, prie visų derintis jau nebeįmanoma, taigi teks pasitenkinti tais, kurie bus.
tikra tiesa, tačiau reiktų, kad nors 10 žmonių tiktų...
Bet reikia derinti, nes mes nesugebėsim visą laiką išlaikyti rimties. Reikia ir kažkokių linksmybių - ar tai būtų dainavimas prie laužo, ar tiesiog laisvas laikas.
kad tokių laisvalaikio skylių ir taip atsiras, o be to, naktį tūsaaas :rock: (tikiuosi...) (aš norėčiau, kad būtų kaip kitose stovyklose, kad žmonės dieną sugeba įsitraukti į programą, vakare atsipalaiduoja ir naktį pasitūsina, bet taip, kad kitą dieną vėl būna pakankamai darbingi)
Parodyk man 10 žmonių, pasiryžusių vesti tą programą
Ne taip. Tarkim, aš turiu parengt kažkokias tris programos dalis. Pagal jų temą aš kalbinu labiau tuo besidominčius forumiečius, graudinu jų dūšeles, kol jie man pasirašo padėt. Taip suburiu tris grupeles ir su jom kažką darau. bet ne viena... (o jeigu nieks nepadeda, tai tada padarau viena. bet blogiausiu atveju). Na gal supratot kažką. Žodž, aš už komandinį darbą :tonqe:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#22 Standartinė Laiqualasse » 18 Bal 2006, 22:31

gilthoniel rašėCOLONŽodž, aš už komandinį darbą :tonqe:
Ai va kur esmė :D Gerai, jei kas nori taip - tebūnie. Bet aš per didelis individualistas, todėl savo programos dalis ruošiu vienas (nebent kas labai norėtų prisidėti). Jei manyčiau, kad pajėgsiu, tai ir stovyklą vienas ruoščiau, bet žinau, kad tai neįmanoma ;)

Prie temos pridėsiu apklausą - gal vis dėlto norit stovyklos rugpjūtį?
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#23 Standartinė nassa » 18 Bal 2006, 22:34

komandinis darbas yra labai gerai, kai yra žmonių, žodžiu gilthonuiel variantas irgi geras, bet žinant, kad daug žmonių nėra... bet viskas juk įmanoma...
hmm vieta, be vandens ir elektros apsunkina padėtį.... žiauriai... gal reiktų sutrumpint iki trijų dienų?
tūsas, nelygu tūsui, ir kaip jį įsivaizduoji, organizatoriai sau jo leisti negalės, nes vis tiek tikrai turės būti atsakingų žmonių, juk tikimės ir nepilnamečių, taip pat ryte reikės šviežios galvos ir poilsio... galima daryti tokį lyg ir atsipalaidavimą stovyklos gale, arba pirmą dieną, bet su tema kažkokia, o po stovyklos aptarimas ir pan...
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#24 Standartinė Strėlė » 19 Bal 2006, 13:38

Norėčiau dalyvauti, tik nežinau ar pavyks susidarinti - bet padarysiu, ką galėsiu :roll: Tik klausimas - aš neskaičius Silmarillion'o (tik dabar kiek išversta :-s ), bet prisidėsiu, kuo galėsiu. Dėl laiko - man liepa geriau.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Laiqualasse » 24 Bal 2006, 13:26

Taaaaaaaaaip......... Susidomėjimas stovykla - tiesiog neeilinis, apklausa sulaukė netgi 13 balsų. Regis, kažkam vis dėlto jos visai norėtųsi.
Tačiau rasti laiką, kuris tiktų visiems - švelniai tariant, problematiška.
Taigi...
Yra išeitis.

Juk yra vieta, kuri galėtų kada nors būti tolkinistų baze (ta pati Aiquen sodyba). Kodėl ji negali tokia tapti jau šią vasarą?

Konkretus pasiūlymas: nuo liepos pradžios iki rugpjūčio galo tolkinistai stovyklauja Aiquen sodyboje. Aišku, ne visi kartu ir ne visi visą laiką, o mažomis pamanomis, gal net po 2-3 žmones. Svarbiausia, kad visą laiką kas nors ten būtų - vieni išvyksta, kiti atvyksta. Taip sutaupoma labai daug bendro naudojimo dalykų - netgi palapinėmis įmanoma dalintis. Kitas pliusas - atvykstantieji gali aprūpinti jau esančiuosius ir nesiruošiančius išvykti įvairiais civilizacijos dalykais - nuo maisto iki pakrautų baterijų. Savaime suprantama, jog tada neįmanoma būtų sudaryti griežtos rimtos programos, tai būtų tiesiog pasibuvimas kartu. Vis dėlto įmanomi trumpi, galbūt teminiai, žygiai - vienos ar dviejų dienų.

Dar geriau būtų, jei visą vasarą sodyboje gyventų kas nors, galintis prižiūrėti bent jau tą vietą, jei ne išprotėjusius tolkinėtojus aplink. Tuomet netgi nereikėtų griežtai laikytis atvykimų - išvykimų grafiko.
O tokia galimybė yra ;) Vienintelis dalykas, kurio reikia - sodyba ne per toli nuo Vilniaus, kurią įmanoma būtų nupirkti. Tada išvis visą vasarą galėtume užsiiminėti tolkinizmu gryname ore, jei tik būtų noro ir laiko :)

Ką manote? Nagi, aktyvumo, jūs juk norit tolkinistinės stovyklos, aš tai žinau!
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#26 Standartinė Indraja » 24 Bal 2006, 13:38

tai būtų tiesiog pasibuvimas kartu
Hm, pradedu norėti. Ir taip, tai nereiškia, jog draudžiama pasiruošti pasekti sakmę ar pamokyti bendrastovyklautojus tengvų.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#27 Standartinė Laiqualasse » 24 Bal 2006, 14:07

Indraja rašėCOLONHm, pradedu norėti. Ir taip, tai nereiškia, jog draudžiama pasiruošti pasekti sakmę ar pamokyti bendrastovyklautojus tengvų.
Aišku, kad nereiškia. Tikiuosi, kad ir tokia stovykla leistų mums pabendrauti rimtai tolkinistiškai. Aišku, trumpa ir koncentruota būtų daug geriau, bet kad tokios jau, regis, nepadarysim :(

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#28 Standartinė Aldarion » 24 Bal 2006, 19:38

Sodyba ne per toli nuo Vilniaus, kurią įmanoma būtų nupirkti.[/quote]
Va čia tai dalykas! :wink: Pritarčiau visu šimtu procentų! Na, bet čia reiktų visai atskiros gijos tam, nes matyt finansiniai reikalai tvarkytųsi mažiausiai dešimtmetį :? Bet juk vistiek įmanoma, manau.

Sorry, kad anksčiau neatsakiau, dabar irgi neturiu pakankamai laiko... :cry: Norėjau tik pasakyti, jog kaip tik šį savaitgalį praleidau liaudies buities muziejuje su savo folklorinio ansambliu - buvo nerealu [-o<. Gyvenome ne tame name, kuriame vyko stovyklėlė, bet pačiame miestelyje, tokiame senoviškesniame dideliame name. Pats žavumas buvo tas, jog visą šeštadienį mes kolektyviai dirbome - puošėme savo naujus tautinius rūbus. Kadangi buvome užimti, viskas rodėsi taip suplanuota ir tvarkinga, jog negalėjau atsigerėti :p. Tai vat, ką norėjau pasakyti: gyvensite name ar laukinėje gamtoje, būtinai turėkite pasiruošę kokios nors konkrečios fizinės veiklos koncepciją - iš karto garantuota sėkmė. Galima iš karto pasiūlyti kostiumo siuvimą, ginklų gamybą - tai taip paprasta. Vakarais kultūrinė progarama - sakmės, gilthoniel kažkada siūlė tolkinistinius monologus ar dialogus (kad būtų įdomiau, žinoma :)) ir visa kita.

O trijų dienų stovyklėlė su maistu ir progama kiekvienam stovyklautojui kainuotų ne daugiau 40 lt, nors galima būtų netgi sutilpti į 30 (čia iš praktikos...) Kol kas tiek. Sėkmės ;)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#29 Standartinė Laiqualasse » 24 Bal 2006, 19:47

Aldarion rašėCOLONVa čia tai dalykas! :wink: Pritarčiau visu šimtu procentų! Na, bet čia reiktų visai atskiros gijos tam, nes matyt finansiniai reikalai tvarkytųsi mažiausiai dešimtmetį :? Bet juk vistiek įmanoma, manau.
What I meant is... Reikia rasti tinkamą sodybą, finansinius reikalus yra kas sutvarko. ;)

Ačiū už informaciją - vat to labai reikėjo :)

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#30 Standartinė gilthoniel » 24 Bal 2006, 20:00

Oi, man Laiquos mintis per daug utopinė. Žinant, kokie tolkienistai aktyvūs kažką organizuojant, tai nežinau, ar su tokiu daiktu kaip nors išsikapanotume.
:roll:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#31 Standartinė Aldarion » 24 Bal 2006, 20:03

Laiqualasse rašėCOLONWhat I meant is... Reikia rasti tinkamą sodybą, finansinius reikalus yra kas sutvarko. ;)
Aha, supratau :p, buvot užsiminę apie tai, kuomet važiavom į Tolkiškes, tiesa? :) Super, jei tik netrukdysim 8) Reikia mobilizuoti bastūnus, nieko čia kitaip nebus. Pirmasis žvalgomasis žygis už poros savaičių - manau prisidės kas nors :wink:

Urmyzgos :): Na, nežinau, jei ne pora mėnesių, tai bent kokioms dviems savaitėms pajėgų užtektų Aiquen sodybai apgyvendinti, reikia tikėti ;)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#32 Standartinė Laiqualasse » 24 Bal 2006, 21:21

Aš tiesiog siūlau sprendimo variantą. Stovyklos noriu, ir ne aš vienas. Problema - laikas. Jei laiką ištempiam per 5 savaites vietoj vienos, visai gali būti, kad kažkas pavyks. Tik tiek.

Kažkaip rimčiau žygiuoti galėsiu gegužės gale, po peržiūrų... Dabar... Na, gal kokį šeštadienį ištempsiu, bet dar nesu tikras.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#33 Standartinė Folkas » 24 Bal 2006, 21:45

Aghum... Kažko aš nesuprantu. Stovyklauti du mėnesius? Juk mūsų ne du šimtai. Anei didelis čia įdomumas stovyklauti po 2-3 žmones. Juk didžiausias noras tai yra pabūti su tais žmonėm, kurių pasiutuliškai pasiilgai, o jeigu jų net nesutikčiau... Belieka tik ašaras braukt :) Aš jeigu jau už tokį dalyką pasirašyčiau, tai nebent jis truktų kokias 1,5 savaites. Na žinoma, juk man niekas netrukdytų grįžti namo, kad ir po 2 dienų, bet vistiek aš čia kažko nesuprantu. Toks ilgas pamaininis buvimas galėtų būti naudingas tik tada (nu, gal ne tik), jei darytume talką didžiulę. Juk sakė Aiq, kad reikia remonto, tai jį ir padarom. Susivežam rakandus ir dirbam. Ar tai grėbiam, ar tvarkom, ar deginam kąnors, nors ir sienas dažom. Va čia tai man tikrai patiktų. Žinočiau, kad prisidėjau prie Tolkinistinės Bazės įkūrimo(?) ir ramiai miegot galėčiau. 8) mini žygiai - labai gerai. Bet pasiruoškit tam, kad aš gyvenčiau mažiausiai savaitė, taip kad, brangieji, teks jum kentėti. :twisted:
Va, o jeigu apie tvarkymą bus minčių, tai ir aš turiu keletą. Bet apie jas po reklamos.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#34 Standartinė Laiqualasse » 24 Bal 2006, 22:16

Folkai, pasiūlyk kitą išeitį, kaip surinkti 30 žmonių su skirtingais užsiėmimais, išmėtytais per visą vasarą, vienu metu į vieną vietą, ir aš jam pritarsiu ;) Pasikartosiu - aš nesiūlau šito kaip nuostabaus ir nepakartojamai gero varianto, o tik kaip išeitį iš padėties.
Taip, kartu su stovyklavimu būtų ir talka (jei veiksmas vyks Aiq sodyboje... jei ne, galbūt irgi, priklausys nuo situacijos).
Aš esu nusiteikęs ten gyventi bent porą savaičių (ne be pertraukos, bet bendrai turėtų išeiti bent 15 dienų). Taigi kentėti teks ne tik Folką :twisted:

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#35 Standartinė Folkas » 24 Bal 2006, 22:30

Na bent jau iki 3 savaičių sumažinam... Nu dar reikia liaudies balsą išgirsti. Liaudie! Auuuuu!
Lab norėčiau, kad būtų pas Aikveną. Nenuvertinų kitų vietų, bet kažko mane ten traukia. Gal tas gluosnis nupasakotas? Šiaip be elektros neapsisuksim, o va ten, būtent, šis privalumas yra.

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#36 Standartinė Strėlė » 25 Bal 2006, 14:39

Sunku ir ką čia pasakyti, gal galima daryti kažkokią pagrindinę stovyklos dalį tada, kada gali daugiausia žmonių, o ne tokią rimtą ištempti į vieną ir kitą pusę, kad sudalyvautų visi norintys? :roll:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#37 Standartinė Starlin » 25 Bal 2006, 16:03

Abejoju, kad man pavyktų rasti daugiau nei kokias penkias dienas. Tuo labiau kad turiu vietą, kur leisti vasaras, o ten nėra problemų su vandens telkiniais.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#38 Standartinė nassa » 25 Bal 2006, 17:11

12kai bendrabepročių tinka liepos pabaiga - rugpjūčio pradžia, taigi viskas realiai truktų dvi savaites... nors tiesa sakant ir aš ne viską suprantu...
talka yra gerai, labai gerai, susiburs komanda... šiaip reikia skelbti data ir tegul liaudis derinasi, prie visų juk neprisitaikysi..
na Folkai ir Laiqua - o dabar ką reiškia reikės jus kentėt m? :twisted:
don't read my AURA!!!

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#39 Standartinė Folkas » 25 Bal 2006, 17:34

Bet supranti. Ta liepos pabaiga rugpjūčio pradžia toks slidus dalykėlis, kadangi juk rugpjūčio pradžioje numatomas žygis. Taigi tiek ir laisvas laikas ir finansai ribojami. Aš, beabejo, mieliau rinkčiausi žygį, bet norisi sudalyvaut abiejuose renginiuose. Jeigu taip vienas paskui kitą šie renginiai vyktų, tai, deje, tektų rinktis. *šniurkšt*

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#40 Standartinė nassa » 25 Bal 2006, 17:37

ach netgi taip, visai žygį pamiršus buvau.. na jei jau taip, tai apsispręskit ko norit, nes į du gabalus tai nesusiplėšysi, nebent Indraja išmoks klonuoti iki to laiko...
bet vis tiek, ar mes norim stovyklos ar tęstinės talkos? seminarai IMO į kontekstą nelenda tokiu atveju...
kodėl viskas taip sudėtinga?... :?
don't read my AURA!!!

BUTTON_TOPIC_LOCKED