Tolkinistinė stovykla - naujas dublis

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_TOPIC_LOCKED

Kokia jums patogiausia stovyklos data?

Liepos pirma savaitė
3
13%
Liepos trečia savaitė
11
48%
Rugpjūčio pradžia
5
22%
Rugpjūčio antra pusė
4
17%

Viso balsųCOLON 23

Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Tolkinistinė stovykla - naujas dublis

#1 Standartinė Laiqualasse » 09 Bal 2006, 13:58

[Iš karto pasiaiškinu. Ankstesnioji stovyklai skirta gija jau yra gana didelė, o čia noriu viską pradėti kone nuo pradžių, todėl ten esančią informaciją perrūšiuosiu ir apibendrintai sukelsiu čia, o dabar pradedama diskusija senojoje temoje rizikuoja būti nepastebėta arba iš anksto nurašyta. "Antras dublis" nerašau dėl to, kad Didžioji stovykla vis dėlto bus pirmoji, ir net ir originali jos idėja dar galutinai nesužlugo]

Taigi... Tolkinistinės stovyklos idėja buvo kone vienbalsiai išrinkta metų idėja. Toks pripažinimas verčia imtis veiksmų, kad idėja įgautų kažkokį labiau apčiuopiamą pavidalą. Iš karto einu prie reikalo.

Punktai, kuriuos reikia išsspręsti:
  • * Vieta
    * Programa
    * Laikas
    * Finansai
    * Organizatoriai / atsakingieji
    * Dalyvių skaičius
Nebūtinai šia tvarka, nebūtinai kiekvienas dalykas vertas atskiro punkto, tačiau dirbti reikia. Iki vasaros - jau mažiau nei du mėnesiai.

Dabar - mano mintys.

Vieta: galimybės yra:
a) mano buvusio klasioko tėvams priklausanti žemė ant Asvejos ežero pietinio kranto (šalia Danilavos kaimo). Į pačią sodybą mūsų neįleistų, bet teritorija didelė. Pliusai - nemokėsim už nuomą, ežeras - už penkių žingsnių; minusai - aplinkui neypatingai graži gamta, neskaitant ežero, netoliese yra kitų gyventojų.
b) Valiūkiškis, ta vieta, kur užpernai vyko MJR. Tas pats mano klasiokas pažįsta sodybos savininką, taigi būtų galima išsinuomoti tą teritoriją. Pliusai - aptverta zona, taigi sąlyginai labai saugu, yra vandens tiekimas bei šiokie tokie pastatai (kas buvo, žino, kas nebuvo, labai sunku nupasakoti); minusai - nuoma kainuos (tiksliai nežinau, turbūt 50Lt parai), gali būti, kad ten jau sudarytas labai tikslus tvarkaraštis, taigi gali būti, kad ir vėluojam.
c) Aiquen paminėta sodyba Radviliškio rajone. Čia daugiau galėtų papasakoti pati Aiquen - ar ten išvis įmanoma stovyklauti, ar būtinai reikia išankstinio masinio tvarkymo?
Toliau - jūsų idėjos.

Programa: bijau, kad sudaryti griežtos programos, kuri bus įdomi pakankamam kiekiui žmonių, yra beveik neįmanoma. Čia labai prašau Starlin pasisakyti apie Gimtadienio gijoje išdėstytą "rimtą" tolkinizmą. Neatsisakau paruošti kokios paskaitos apie tengvas/runas etc, jei atsiras norinčių jos klausytis.
Bendrai turiu tokią mintį. Sugeneruojam kažkiek idėjų dėl programos, taip pat - kas ką ruošia. Paskui, tiesiog stovyklos metu stovyklautojams leisime nuspręsti, ko jie nori, o ko nenori. Jei darome prielaidą, kad stovyklautojai bus daugmaž sąmoningi tolkinistai, turėtų išeiti tik geriau.

Laikas: jei nuomojamės Valiūkiškį, reikės derintis su jais. Kitu atveju - liepos arba rugpjūčio pirma pusė. Bet kuriuo atveju reikėtų derinti su Sil'o LARPG, BBRI, Estija (jei ji nesutaps su BBRI) bei MJR. Prie to paties - trukmė: organizatoriai atvyksta trečiadienį, visi susirenka ketvirtadienį (dirbantieji - penktadienį), pagrindiniai programos akcentai vyksta šeštadienį, sekmadienį susitvarkom ir išsiskirstom.

Finansai: visiškai neįsivaizduoju, kiek jų reikės. Dėl rinkimo/skirstymo siūlau taip - pinigus vis tiek susimesim organizatoriai (kaip nors rasim, juk ne šimtatūkstantinės sąskaitos), paskui padarysim stovyklos mokestį neorganizatoriams, kuris padengs išlaidas. Pelno tikrai neieškau, nesupyksiu ir jei patirsim tam tikrų finansinių nuostolių.

Organizatoriai / atsakingieji: jau buvo pradėta apie tai šnekėtis kitoje gijoje, perkelsiu čia. Reikalingi savanoriai, čia paskirti nelabai išeis.

Dalyvių skaičius: iš forumo galima tikėtis ~20, neforuminių - dar iki 20. Taigi - 40 žmonių. <30 būtų nesekmė, >50 - tiesiog nuostabu (tik sudarytų papildomų organizacinių problemų, bet gal ir nedaug).

Na va, aš kažką pasakiau. Reikškite savo nuomones, kritiką, pretenzijas - gal ką praleidau, pasakiau per daug, nusišnekėjau ar tiesiog turite genialią mintį, kuri pavers stovyklą kažkuo tokiu, ką kiekvienas dalyvis prisimins visam gyvenimui?
Paskutinį kartą redagavo 1 Laiqualasse. Iš viso redaguota 18 kartus.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#2 Standartinė Aiquen » 10 Bal 2006, 09:53

Ok, tuoj pamėginsiu konkečiai nupasakoti, kas ir kaip.

Sodyba visiškai laisva ir tinkama bet kokiems pertvarkymams. Pliusai- vandentiekis, kanalizacija, viryklė su dujų balionu, 3 kambariai + virtuvė + palėpė, pilna senų drabužų, batų, knygų likučių, senų rakandų, laikrodžių ir radijo aparatų nuolaužų ir (įrašykite ką tik norite). Jei neklystu, yra baldai. Sodas, sodelis su entu (o gal huornu, sunku supaisyti), parduotuvė mažiau nei už kilometro, mažytė kūdra, laisvas plotas-pieva palapinėms prie namų, daržinė, dar keli ūkiniai pastatai. GLUOSNIS. ;)
Minusai- kraštinis kaimo namas; gali būti papuvę grindys, šalia yra vieškelis, artimiausias miškas už 2-3 kilometrų, artimiausias vandens telkinys- ne arčiau.
Abejoju, ar ten būtų labai jauku be išankstinio tvarkymo. Taip, gyventi iš esmės galima iškart.
Šiaip turėjau mintį apie parką ir namo įrengimą viduržemišku stiliumi, bet tam reikia entuziastų, pasiryžusių paprakaituoti vardan tikrai kokybiškos nuolatinės bazės įkūrimo.
Kaip jau sakiau, didžiausias pliusas- visiška veiksmų laisvė. He, ir dar- arčiau Panevėžio beigi Šiaulių bendrabepročiams. :p

Kol kas tiek, dabar prie kitų pasiūlymų: tiek pirmas, tiek antras turi ir pliusų, ir minusų, bet man arčiau širdies pigesnis variantas ;) Kita vertus, už gerą vietą galima ir pamokėti, bet ar neatbaidytų tai tautos?

Dėl programos kol kas jokių pasiūlymų neturiu, bet norėtųsi ir paskaitų, ir žaidimų. Gerai būtų kažkas panašaus į bardų turnyrą/treniruotę/bendrą muzikos kūrimą, nebūtinai filksingo- bet jau tikrai Ardos motyvais. Tarkim, visi, kurie turi nors minimalią klausą, pasiruošia iki stovyklos dainą kokia nors konkrečia tema (tai priklausys nuo pačios stovyklos temos). Niu, nerišliai aš čia, ale gal kas nors suprato.
Apskritai, norėtųsi, kad stovyklos metu susiformuotų kažkokios konkrečios tolkinizmo tradicijos- ne tik bendros frazės, bet ir, tarkim, būtų sukurti specifiniai šokiai, kokie nors simboliniai ritualai, ar dar kas. Ta prasme, kažkas KONKRETAUS, ko neperkelsi į virtualybę. Ką padarysi, esmi žemės sliekas, amatininkė be įgūdžių, todėl norisi apčiuopiamo, apuosomo ar bent jau matomo pagrindo. Vien teorija sotus nebūsi. ;)

Tikiuosi, kas nors ką nors suprato. :)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Re: Tolkinistinė stovykla - naujas dublis

#3 Standartinė Starlin » 10 Bal 2006, 17:04

Laiqualasse rašėCOLON Bendrai turiu tokią mintį. Sugeneruojam kažkiek idėjų dėl programos, taip pat - kas ką ruošia. Paskui, tiesiog stovyklos metu stovyklautojams leisime nuspręsti, ko jie nori, o ko nenori.
Potencialiam programos punkto kūrėjui iškart kils mintis: kokia prasmė ką nors galvoti ir gaišti laiką ruošiantis, jei paskui atvažiuosiu ir man bus pasakyta, kad viso to nereikia.

Aš prie stovyklos organizavimo prisidedu tik tokiu atveju, jeigu ledai pajudės, tarkim, iki balandžio pabaigos. Jau esu tai sakiusi, man nepatinka toks požiūris į organizavimą, koks buvo iki šiol. Sveikinu Laiquą ėmusis inciatyvos.

Tačiau turiu vieną mintį dėl programos. "Silmarillion edukacija". Nemažai žmonių neskaitė Silmarillion, tačiau tai yra tolkinistui tiesiog būtina knyga, nes Silmarillion mitologijas Tolkinas laikė svarbiausia savo kūrybos dalimi. Stovyklos tikslas būtų supažindinti su Silmarillion jo neskaičiusius, o skaičiusiems priminti, suteikti erdvę interpretacijoms, įsigyvenimui.

Esmė tokia. Pačiom įvairiausiom formom ir būdais per stovyklos dienas pristatomi Silmarillion istorijos esminiai punktai. Stovykla prasideda paprasta paskaita, kurioje papasakojama, kas tas Silmarillion ir kur jis įsipaišo į Tolkino kūrybą. Toliau stovyklos dienos teminės. Pvz. ketvirtadienis - "Amano diena". Pažindinamasi su istorija nuo pasaulio sutvėrimo iki noldų išėjimo iš Valinoro. Dienos personažai - valos ir Feanoras. Penktadienis ir šeštadienis taip pat chronologiškai skeliami, nežinau kaip, bet turbūt reikia daryti taip, kad Tūrinas pakliūtų į vieną dieną, o Berenas - į kitą. Geriausia daryti tik iki Pirmojo Amžiaus pabaigos.

Formos, kuriomis pristatoma istorija. Atrenkami svarbiausi, įdomiausi, vaizdingiausi Silmarillion epizodai - paliekama laisvė norintiems organizuoti renginius. Vengiama paskaitų skaitymo, siekiama įtraukti stovyklos dalyvius į veiksmą. Skaičiusieji Silmarillion tampa aktyviais, neskaičiusieji - pasyviais dalyviais. Galima daryti trumpas misterijas, spektakliukus, inscenizuotas keliones po Belerijandą, orientacinius žaidimus, estafetes, iškrovai - mūšius. Žodžiu, informacija pateikiama išradingai. Kiekviena diena baigiama Sakmių vakaru: prie laužo pasakojamos, deklamuojamos poetinės interpretacijos, dainuojamos dainos pagal tos dienos temą (pvz. Amano dienai tinka daina "Feanoras" ir pan.).

Galbūt galima tikėtis, kad, esant tokiai nuosekliai Silmarillion pristatymo formai, stovyklautojai bus suinteresuoti dalyvauti renginiuose nuosekliai, ypač jei jie bus įvairūs ir nenuobodūs. Šitaip bent jau iš dalies išsispręstų "prievartinio dalyvavimo nustatytą valandą" problema - juk nesužinojęs vienos pasakojimo grandies, gali ne viską suprasti kitoje. Trūkumas: penktadienį vakare atvykstantieji bus praleidę dalį istorijos, todėl reikia orientuotis ir į juos, viską paprastinti.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#4 Standartinė Folkas » 10 Bal 2006, 17:32

Aš pritariu Starlin dėl Silmarillion švietimo visom keturiom ir penkta pasispirdamas (tebūnie ta penkta, tai Silmarillion knyga :D ).

Reikia šviesti liaudį. Juk, galbūt, tas, kuris ir nori perskaityt, nevisai sugeba suprasti sudėtingą gramatiką ir žodžius. Sakmės, dainos, paskaitos - labai gerai. Bet ar labai daug būdų yra, kaip pateikti Silą? Neką daugiau ir sugalvočiau... Sakmę vieną ar porą, paruoščiau, jeigu sužinočiau anksčiau nei prieš mėnesį (juk yra ir kitokių darbų).
Esu pasakojęs Ainulindalę, Valaquentą ir pradžią Quenta Silmarillion vienam žmogeliui, kuris buvo šiek tiek girdėjęs, bet turiu prisipažinti (ar dėl mano nemokšiško pasakojimo, ar dėl vardų ir vietovių sudėtingumo)- jis susipainiojo galutinai. Reikia paveiksliukų visokių. Vaizdinės medžiagos. Taip geriau įsisavinama medžiaga. Visų pirma, neapsieisime be Belerijando žemėlapio. Reikia atspauzdinti dalim ir padaryti vieną didelį, jis galėtų kabėt sekant sakmę ar paskaitą skaitant, o ir šiaip gražu. :wink: Pilnas internetas ir mano kompas pritalpintas nuostabių Ted Nasmith, Alan Lee ir t.t. paveikslų Silo tema. Tiesiog galima buitiniu printeriu, nors ir nekokios kokybės, bet vis suprast galima, atspauzdinti juos ir demonstruoti pasakojant. Tai irgi padėtų susigaudyti. Jeigu siekiame nors ir "dirbtinio" dėmesio, po paskaitos galima padaryti mini kvizą, kas atsako laimi broškę iš Lotro. :D Tuo pasirūpinčiau aš.
Kol kas tiek padrikų minčių. O jos gimsta nuolat.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Laiqualasse » 10 Bal 2006, 17:41

Labai labai super idėja :!: Visiškai pritariu, ir tai tikrai turėtų išspręsti programos problemą. Tik nereikia daryti visų dalių labai tampriai susijusių, kad žmogus, praleidęs vieną dalį, vis dėlto nepasimetų kitoje.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Starlin » 11 Bal 2006, 11:07

Folkas rašėCOLONBet ar labai daug būdų yra, kaip pateikti Silą?
Workshopas "Kaip pasidaryti silmarilį" (noldų karaliaus karūną / Nauglamyrą / įrašyti tinkamą)

Feanoro tengvų pamokėlė (pamokos gale - visi bando užrašyti tengvomis kvenjišką Priesaikos tekstą)

Bereno išgyvenimo miškuose vadovas

Melijanos virtuvėlė - lembaso gamybos subtilybės

Vairės darbščiųjų rankų būrelis - audimai / pynimai / nėrimai ir pan.

Belerijando geografijos pamokėlė antros dienos rytą, prieš prasidedant visoms Belerijando istorijoms (pusiau teorinė, pusiau jungiama su kokia nors estafete)

Ir t.t. ir pan.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#7 Standartinė Folkas » 11 Bal 2006, 11:22

Heh.. :) Nu gerai gerai... šiek tiek skundžiuosi fantazijos stoka.

Kad žinutė būtų imformatyvesnė aš už vietą "a". Nemokama irgi pliusas. Man rodos ir taip teks nemažai pinigų pakloti. Tai tam tai tam ir susidarys...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Starlin » 16 Bal 2006, 20:11

Tai, kaip suprantu, stovyklos kažkaip niekam nereikia? Nu aišku...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Laiqualasse » 16 Bal 2006, 20:29

Na, dar taip drąsiai nepasakyčiau. Ketvirtadienį (greičiausiai) keliauju apžiūrėti vietos nr.1, parvešiu nuotraukų ir tikslią informaciją. Bet vis dėlto pagalba praverstų - vienas nesuorganizuosiu :/

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Starlin » 16 Bal 2006, 20:50

Labai gerai. Bet su tavim tai viskas aišku, o su kitais? Man žiauriai nepatinka šitoks požiūris. Jeigu niekam nereikia, tai kodėl balsavot kaip už metų idėją? Kad ir liktų tik idėja? O kur tos idėjos autoriai? Atsiprašau, bet negaliu pakęst, kai tokie geri dalykai žlunga vos tik prasidėję. Kažkokia nesąmonė. Nematau prasmės apskritai daryt renginio, jeigu: 1) jį organizuos du - trys žmonės, o kiti tikėsis, kad už juos bus viskas padaryta 2) apie savo dalyvavimą žmonės praneš iki stovyklos likus savaitei, maždaug, o, šį savaitgalį nieko neveikiu, tai davai nuvažiuosiu į stovyklą 3) normalus organizavimas prasidės likus mėnesiui 4) tiksli data bus nustatyta likus mažiau nei dviem mėnesiam.

#%*^(*$(^ tai jeigu darom tai darom, buvo gi susitikimas dar žiemą, visi tik aiškina kaip jie nori kažką daryt, bet darbas nevyksta. @#*(^*$#(*^ su tokiu požiūriu. Atsiprašau už cenzūruotą nenormatyvinę leksiką.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Laiqualasse » 16 Bal 2006, 21:09

Starlin rašėCOLONLabai gerai. Bet su tavim tai viskas aišku, o su kitais? Man žiauriai nepatinka šitoks požiūris. Jeigu niekam nereikia, tai kodėl balsavot kaip už metų idėją? Kad ir liktų tik idėja? O kur tos idėjos autoriai? Atsiprašau, bet negaliu pakęst, kai tokie geri dalykai žlunga vos tik prasidėję. Kažkokia nesąmonė. Nematau prasmės apskritai daryt renginio, jeigu: 1) jį organizuos du - trys žmonės, o kiti tikėsis, kad už juos bus viskas padaryta 2) apie savo dalyvavimą žmonės praneš iki stovyklos likus savaitei, maždaug, o, šį savaitgalį nieko neveikiu, tai davai nuvažiuosiu į stovyklą 3) normalus organizavimas prasidės likus mėnesiui 4) tiksli data bus nustatyta likus mažiau nei dviem mėnesiam.

#%*^(*$(^ tai jeigu darom tai darom, buvo gi susitikimas dar žiemą, visi tik aiškina kaip jie nori kažką daryt, bet darbas nevyksta. @#*(^*$#(*^ su tokiu požiūriu. Atsiprašau už cenzūruotą nenormatyvinę leksiką.
Negaliu nepritarti tavo teiginiams. Aū, visi, kur jūs? Aš vienas visko nepadarysiu :/ Gilthoniel, lyg ir paskaitai kartais forumą. Tu juk kūrei šitą idėją, bent jau mintimis pasidalink. Pasakyk kažką. Aldarioną pajudink - pačioje stovykloje jis gal ir nedalyvaus, bet ruošimuisi padėti gali LABAI daug. Elentari, Aredhel - jūs irgi buvote prie didžiausių entuziastų; kur prapuolėt? Mums reikia jūsų!

Dėl datos: Sil'o larpas bus pirmą arba antrą liepos savaitgalį (Hild per gimtadienį sakė, kad jau šią savaitę bus pasakyta tiksliai - kas turit geresnių kontaktų, nei forumo AŽ, paklauskit jos; ačiū), siūlau stovyklą daryti kitą iš šių dviejų savaičių. Jei per savaitę niekas nepaprieštaraus, bus šitaip. Jei niekas nedalyvaus stovykloje... oh well... aš sutikčiau stovyklauti, net jei žmonių būtų tik 10, o tiek, manau, sukrapštysim bet kuriuo atveju.

Būtinai reikia dar nors 2 žmonių, pasiryžusių padėti su organizavimu. Programą kurti galime visi, tačiau fiziniams dalykams (tiek tvarkai stovyklos metu, tiek įsikūrimui, galbūt teritorijos tvarkymui prieš stovyklą, maisto supirkimui ir t.t.) reikia. Vienas nepavešiu, nors ir kaip norėčiau.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#12 Standartinė Folkas » 17 Bal 2006, 02:18

Ahms.
Nežinau jūs čia mane pridedat prie tų, kurie "prisideda" ar ne, bet aš galiu tik per atstumą. Vietoje kuruoti kažin ar pavyks. Pabandykit įsivaizduoti ar kasnors manęs klausytų... :?
Galbūt šitame savo sakinyje ir pasakiau dalį tiesos: esmė, ta kad žmonės galvoja, kad tai ne jų reikalas ir viskas "pats savaime susitvarko". Tai, beabejo, netiesa ir PRAŠOME visų, kas gali, pagalbos padėti organizuoti Tolkinistinę stovyklą.
Sakiau, kuo galiu prisidėti, tai be reikalo nėr čia ko burnos aušinti. Aš galiu liepos gale, bet jūs į mane nežiūrėkit, kad tik pavyktų viskas... Pabandysiu sudaryti maisto grafiką, bet kas ruoš jį, dar tikrai nežinau.
Kaip su finansais? Renkam po kokį 10Lt?
Jūs jeigu turite kokių reikalų, patikėkite ką nors man. Aš noriu prisidėti, tik nelabai žinau kuo, taip kad laukiu "pareigų" taip sakant.

sorry už padrikas mintis. Visgi vėloka, o ir Kalnapilio nauja rūšis atsirado. :lol: :weedman:

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Indraja » 17 Bal 2006, 09:15

Dėl datos: Sil'o larpas bus pirmą arba antrą liepos savaitgalį (Hild per gimtadienį sakė, kad jau šią savaitę bus pasakyta tiksliai - kas turit geresnių kontaktų, nei forumo AŽ, paklauskit jos; ačiū
Vakar iš kalbos (pirmos mano gyvenime su Hild) išplaukė, jog Silo larpas (kaip dabar manoma) bus su nakvyne (a-ū, reiks palapinių): prasidės liepos 7d., baigsis liepos 8d.

Stovykloje beveik tikrai nedalyvausiu. Dėl labai jau netipiškų (nesakau, kad teisingų) kriterijų ir principų, susijusių su stovyklavimu gamtoje.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Laiqualasse » 17 Bal 2006, 09:50

Tuomet stovyklavimui tinkamos datos yra arba birželio 28 - liepos 2; arba liepos 12 - 16. Man preliminariai geriau ankstesnysis variantas, bet tiksliai nežinau, kaip bus su praktikomis ir pan.

Folkai - ką nors tau sugalvosiu. Kad ir tą patį maistą suderink. O tai negi pats negalėsi dalyvauti liepos pirmoj pusėj? Debatuoji, ar kaip? Būtų gerai susiderint, kad daugiau mūsiškių galėtų atvykti, bet ilgoms diskusijoms dėl datos laiko jau nebėra :(

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#15 Standartinė nassa » 18 Bal 2006, 15:44

Sorry kad nepasiūliau savo pagalbos, bet tiesiog savaitę nemačiau palantiro...blablabla..
prie reikalo. stovyklas organizuoti yra mano pašaukimas :) na gal per žiauriai pasakiau, bet jau 3 pilni metai užsiimu stovyklų organizavimu. tiesa, ne tokių, bet iššūkiai man patinka :)
Tagi prisidedu prie jūsų, jei galima.
dėl datos. liepos vidurys manyčiau, geriau, nes iškart po sesijos bus nekas, o be to ruošos darbai per sesija tikrai sustos. pati kol kas dar nežinau ar dalyvausiu, nes jau planuose yra kitos stovyklos, bet ir nesakau kad nedalyvausiu. tačiau padėti padėsiu.
Folkai, dėl maisto sąrašo sudarymo yra puiki mintis. esu buvusi stovykloje, kur sudaromas numatomų valgių planas, kiekis, ir tuomet arba viskas ko reikia nuperkama iš stovyklos dalyvių mokesčio arba dalyviai normuotai maistą atsiveža patys.. geriau aišku pirkti patiems. iš patirties kalbu, nes dažnai maisto sąrašą kai kas linkęs gerai paimprovizuoti.
kai žinosiu numatomus seminarus ir užsiėmimus, galiu padėti su dienotvarke. na žodžiu, išnaudokit kaip galit :D
man buvo kilusi mintis su projektėlio rašymu, bet kažkaip jokios naudos visuomenei neradau.. sorry.. :?
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Laiqualasse » 18 Bal 2006, 16:57

Šaunu, šaunu... nors kažkas prisideda.
Dėl datos - ok, liepos vidurys. Tuomet gali būti taip, kad man iš ten reikėtų pasišalinti šeštadienio vėlų vakarą arba sekmadienį anksti ryte, t.y. kiek anksčiau, nei visiems. Bet dar pasistengsiu suderinti, kad būtų kitaip. Tiksliai tikiuosi žinoti šią savaitę.
Taigi - programa. Visi generuojam konkrečias mintis dėl programos. Tema bus Starlin pasiūlytoji - apie Sil'ą ir jo suvokimą. Aš prisiimu tengvų pamokėles ir priesaikos rašymą :D

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#17 Standartinė gilthoniel » 18 Bal 2006, 21:12

Oi :oops: Atsiprašau, kad niekaip neprisidedu, bet aš taip anksti tikrai niekaip negaliu pasakyti, ar galėsiu dalyvauti (maždaug tuo pačiu laiku man reikia suspėti į dar dvi stovyklas), o tokiu atveju organizavimas yra labai komplikuotas :roll:
Dabar mane sugėdinot, tai aš susimylėjau ir prisidėsiu kuo galėsiu. (nesakau, kad būsiu visada ir visur kur reikės, bet aš su jumis).--
Ką dar galiu pasakyti. Šaunuoliai dėl Silo idėjos. Tik man atrodo, kad programą reikia parengti rimtesnę. Aš turiu omeny tai, kad būdamas su tolkienistais, nelabai gali suprast, kada čia pas jus tūsas, kada rimta. Tai jeigu norim, kad stovykla nebūtų vienas didelis tūsas (o visgi renginys), reikia rimtai pristatyti programą, kad dalyviai iškart būtų nusitekę NE blevyzgoms. Vat :roll:
O tai tie 4-5 organizatoriai ir paruoš visą programą? Ta prasme, ne tai kad sugalvos, bet ir visą laiką stovkėj ją vykdys? Manau, kad truputį per sunku, geriau paskirti kažkokį atsakingą asmenį iš tų pagr. organizatorių, kuris suburtų savo darbo grupelę, kuri kažkurią programos dalį padarytų. Nes manau, kad kai keturi žmonės keturias dienas juodai ars, kitais metais tie patys nieko panašaus nebenorės... (bent aš tikriausiai nenorėčiau)

Dabar dėl pinigų. Čia gal pražiopsojau ir kažkas jau apie tai kalbėjo, bet pakartosiu, nes tai labai svarbu. Reikia paskaičiuoti preliminarią kainą su maistu, vieta ir pan., nes aš tai kol kas nelabai įsivaizduoju, kiek čia gali kainuoti viskas. Nes ir potencialūs dalyviai turbūt nežino, kiek čia jiems atsieis reikaliukas, o kad paskui nebūtų per daug..

Tai tiek kol kas. Ačiū, kad jūs tokie šaunūs ir organizuojat. :heart:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Laiqualasse » 18 Bal 2006, 21:30

gilthoniel rašėCOLONOi :oops: Atsiprašau, kad niekaip neprisidedu, bet aš taip anksti tikrai niekaip negaliu pasakyti, ar galėsiu dalyvauti (maždaug tuo pačiu laiku man reikia suspėti į dar dvi stovyklas), o tokiu atveju organizavimas yra labai komplikuotas :roll:
Atrodo, kad daug kas dalyvauti stovykloje vis dėlto negalės. Na, prie visų derintis jau nebeįmanoma, taigi teks pasitenkinti tais, kurie bus.
Šaunuoliai dėl Silo idėjos. Tik man atrodo, kad programą reikia parengti rimtesnę.
Point taken. Bet reikia derinti, nes mes nesugebėsim visą laiką išlaikyti rimties. Reikia ir kažkokių linksmybių - ar tai būtų dainavimas prie laužo, ar tiesiog laisvas laikas.
O tai tie 4-5 organizatoriai ir paruoš visą programą?
Parodyk man 10 žmonių, pasiryžusių vesti tą programą, ir aš būsiu tau dėkingas bent iki naujų metų. Reikia išsitekti su tuo, ką turim. Bus sunku, nesiginčiju.
Dabar dėl pinigų. Čia gal pražiopsojau ir kažkas jau apie tai kalbėjo, bet pakartosiu, nes tai labai svarbu. Reikia paskaičiuoti preliminarią kainą su maistu, vieta ir pan.
Aha, reikia. Būtent dėl to ir sakau - aū, žmonės su patirtim, atsiliepkit. Gerai, yra nassa, kuri gal galės pasakyti apytikriai, kiek viskas kainuos. Aš neįsivaizduoju. Visiškai.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#19 Standartinė nassa » 18 Bal 2006, 22:00

va jums pavyzdys, jei darai iš idėjos, tai ir dviese gali padaryti liux stovyklą, kas man ir mano nuostabiai kolegai pavyko lapkričio mėnėsį, 50čiai studentų suorganizavom, nenoriu girtis, bet tik sakau kad viskas įmanoma...
taip sunku, bet jei randi malonumą tame, tai jaučiasi po to toks malonus nuovargis...
teisingai sako Gilthoniel, kad kitais metais niekas to nenorės kartot, man taip ir yra, bet kai pagalvoju, koks buvo rezultatas, verta juk.
dabar man vienintelė užduotis, kuo greičiau perskaityti Silą, nelabai greitai man reikalai su vokišku variantu klojas, bet kaip nors...
dėl pingų, galima spręsti tik tuomet, kai žinom vietą, ir preliminarų dalyvių skaičių.. kadangi esu suvalkietė, galiu ir su minimumu išsiverst :D
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Laiqualasse » 18 Bal 2006, 22:06

Vieta - beveik nuspręsta (t.y. niekad neprieštarauja), kad bus Asvejos pakrantė, mano draugo žemė. Už nuomą mokėti nereikės, bet patogumų nebus (nei elektros, nei vandentiekio, nei panašių civilizacijos baisybių... mob. ryšys greičiausiai yra :D). Dalyvių skaičius - va čia tai tikrai nežinau. Gal 10, gal ir 50. Nors ne, 50 nebus. Galima orientuotis apie 30 arba mažiau.

BUTTON_TOPIC_LOCKED