Mums jau treji! Forumo gimtadienio gija

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#301 Standartinė Toma » 09 Bal 2006, 12:57

Aha... Pasirodo, nieko nuostabaus, kad ir man kažkoks kirminėlis mintyse kirbėjo. Dėl to iš vakaro kilo lengva panika ir abejonių dėl spektaklio. Bet...
Visų pirma, Starlin, nenuvertink savo muzikavimo. Suprantama, kad norisi padaryti kuo geriau, bet kas buvo padaryta, man atrodė nuoširdu ir tikra. Dėkui tau ir Folkui.
Gimtadienio turinys išėjo tikrai lengvas, bet labai nustebti nereikėtų. Žmonės susirenka po mokslų ir darbų, tad gal jiems tokia bendravimo forma atrodo priimtiniausia. Taip bendraujant lengva būti savimi. Be to, atsiranda toks bendras savas "draivas". Na, pagalvokime apie savo draugų ir pažįstamų švenčiamus gimtadienius. Juk visada smagu, kai yra kažkoks šėlsmas, lengvumas, betarpiškumas. Tokia jau ta gimtadienių dvasia... Todėl pasidžiaukim, kad atšventėm dar vieną gimtadienį, kurio pagrindinė tema - nerimtas požiūris į rimtus dalykus :)
Tačiau aš suprantu tavo, Starlin, mintis ir būgštavimus. Pavojinga nuolat slysti paviršiumi, labiau norisi kažko subalansuoto, tiesa? Be to, nerimaujama ne vien dėl gimadienio, jei gerai supratau. Gerai, kad išsakei, ką manai. Tai bus tartum signalas visiems pagalvoti, ko jie tikisi iš forumo veiklos. Bet iš savo šiokios tokios patirties žinau, kad geriausia, kai išlaikoma pusiausvyra. Mhm, reikės susikaupti ir pasistengti.
Grįžtant prie vakarykščio įvykio - man ši diena buvo tikra atgaiva. Visiems sakau didelį AČIŪ.
Paskutinį kartą redagavo 1 Toma. Iš viso redaguota 9 kartus.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#302 Standartinė Laiqualasse » 09 Bal 2006, 13:19

Palikęs didžiąją dalį nakvotojų Rumšiškėse, parsiradau namo ir netgi prisėdau prie forumo :)
Pirmiausia - ačiū visiems kartu ir kiekvienam asmeniškai. Kam už susipažinimą, kam už susitikimą po ilgo laiko, kam tiesiog už galimybę pabūti kartu vienoje kompanijoje.

Dabar apie rimtesnius dalykus. Perskaičiau Starlin komentarą ir supratau, kad tiksliau savo požiūrį sunkiai išdėstyčiau (ne dėl to, kad jis būtų visiškai toks pat - dėl to, kad nemoku taip aiškiai ir koncentruotai dėstyti). Taigi, mano atsakymas (arba narstymas po gabaliuką):
Žodžiu taip, esu baisi egoistė ir labai plepi - ergo, daug šneku apie save, me me me
Taip, žinoma, esi baisi egoistė ir savimyla ir mums visiems įgrįsai iki gyvo balrogo šlaunikaulio. :twisted: (Čia buvo juokais, jei nesupratot)
Visų pirma po gimtadienio save kaltinu dėl kelių dalykų.
Visada galima save dėl visko kaltinti - tobulų juk nėra. Bet persistengti tikrai nereikia.
Kuo labiau susibendraujame, tuo sunkiau darosi kažką sumąstyti, taip sakant, "rimtai". <...> forumas ima rodytis kaip viena linksma šeimyna
Visiška tiesa. Pritariu dėl visko, ką išsakei. Bet. BET. Būtent esam linksma draugų kompanija, šeimyna ar panašiai. Masiškai susitinkame kokius 3-4 kartus per metus (Gimtadienis, naujametis, Žygis... na, dar Rasos, stovykla, kažkas tokio). Natūralu, kad jaunų žmonių kompanija pirmiausia norės pajuokauti ir pasilinksminti, o ne padiskutuoti apie balrogų sparnus ar Ardos bei Pažadėtosios žemės tarpusavio ryšį. Jeigu susitikimas truktų ne pusdienį ar dieną, o kokias tris dienas, visą laiką tikrai nejuokautume. Kitas dalykas - skirtingi interesai tame pačiame tolkinizme ir jo supratime. Man, pavyzdžiui, įdomios kalbos ir raštai bei tolkinistinis metalas, kam nors kitam - hobitų virtuvės paslaptys, trečiam - būtent tie ryšiai su krikščionybe ir kitos "aukštosios materijos" (Eru apsaugok, tikrai nenoriu sumenkinti tokio pomėgio). Sunku suorganizuoti kažką, kas būtų tikrai rimta ir įdomu bent didesnei pusei susirinkusiųjų. Linksmi dalykai įdomesni didesnei daliai, nes jie yra pramoga, kurią gali žiūrėti/patirti/joje dalyvauti be išankstinio pasiruošimo, ypatingų pastangų ir pan. Rimtiems dalykams reikia ruoštis. Ne visi to nori. Nesakau, kad nereikia ruoštis, pvz, orientaciniam ar lėlių spektakliui, bet tokiems dalykams ruošiasi organizatoriai, o ne visi dalyviai.
Tik prašau, nepamanykit, kad kalbu apie žygį, kai visi tvarkingai prieš miegą sugieda forumo himną, prie laužo jokio alaus, o anekdotai, net ir tolkinistiniai uždrausti.
Heil Tolkien! :D Jooo... toks žygis tai jau tikrai kraupus būtų :)
Aš labai noriu jį surasti, ar būtų su kuo pasidalinti atradus?
Būtų. Ir kartu ieškančių būtų, jei tik žinočiau, už ko užsikabinti. Vis dėlto mūsų bendrumo šaltinis - literatūros kūrinys, o filologas iš manęs menkas, todėl kažkokio "bendro vardiklio" paieškos man būtų labai sudėtingos, jei ne neįmanomos. Bet jaučiu pareigą tolkinizmui ir, jei nebūčiau toks beviltiškas tinginys, tikrai stengčiausi kažką padaryti. Ir tą tinginystę nugalėti būtų daug lengviau, jei žinočiau, kad tai bus įdomu ne vienam ir ne dviem bendrabepročiams. Aišku, galėčiau į tolkinizmą gilintis ir vienas ar su, tarkim, Starlin, bet tai greitai nusibostų. O va kokių 10 žmonių kompanijoje tai jau būtų kur kas įdomiau.
Tiesa, susidariau įspūdį, jog būtent Rusijoje tolkinizme tokios tendencijos yra labai gyvos. Galbūt susipažinusieji giliau galėtų pasiūlyti kažkokių idėjų, kurias galėtume pritaikyti ir sau?
kartais pagalvoju, kad Tolkinas man yra kaip nelaimė
Įdomiai tu čia... :roll: Na, bet kiekvieno požiūris unikalus. Tolkino niekad nelaikiau ir nelaikysiu nelaime, vien dėl to, kad būtent per tolkinizmą susipažinau su tiek daug nuostabių žmonių (ir tobulesnių gyvybės formų ;)), pažinau ne tik pačią JRRT kūrybą, bet ir Lietuvą ir šiaip kitokį požiūrį į daugelį dalykų. O net ir to nepaisant, man, kaip eskapistui, labai svarbu turėti kažkokį pasaulį, kuriame galėčiau pasislėpti. Arda tam puikiai tinka. Bet čia jau asmeniniai dalykai, į kuriuos per daug gilintis nereikia.
Manau, yra, ar gali kas nors man tą patvirtinti - bet ne žodžiais, o bendrais darbais?
Ar galėsiu patvirtinti - nežinau. Bet pasistengti tikrai galiu. Ir ne tau vienai, bet ir sau ir visiems.

Jei kas nors visa šita perskaitė, pagarba. Jei dar kažką ir suprato - dar didesnė pagarba. O jei ir pritaria (bent iš dalies) - žemai lenkiuosi.

Taisa: dalinės urmyzgos su Toma.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#303 Standartinė Elva » 09 Bal 2006, 19:32

Labai didelis didelis AČIŪ visiem visiem. :prayer:
Dideli aplodismentai kauniečiams už nepakartojamas Bombadilo gaudynes, Starlin ir Folkui už nuostabų koncertą, linksmą spektaklį, visiem už kulinarinius šedevrus ir glėbį geros nuotaikos.
:supz: :partyman:
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#304 Standartinė le_golas » 09 Bal 2006, 19:57

Na ką, ačių visiems už šauniai praleistą laiką. Man, kaip pirmą kartą dalyvaujančiam tokiame dideliame forumo susibūrime, viskas buvo šaunu. Dėkui už orientacinį, už Starlin ir Folko koncertą, už puikų Folko bei Alataro duetą improvizacijų metu... Vienžo, buvo smagu. Puikus gimtadienis. Dar kartą AČIŪ!! :supz: :sm10: :partyman:
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#305 Standartinė Aiquen » 09 Bal 2006, 20:48

Dėkui visiems ir kiekvienam atskirai. :heart:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

pusinuke
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 88
UžsiregistravoCOLON 27 Kov 2004, 20:30
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#306 Standartinė pusinuke » 09 Bal 2006, 21:15

Pagaliau grizau ir as :) Labai, labai, labai.....didelis aciu visiems :) Manau, bent mazdaug visi zino uz ka, tad atskirai vardais (nikais) nevardinsiu, nes klaviaturos klavisai jau liejasi akyse :) Dar karta aciu, gimtadienis buvo tikrai puikus :D
Mes prie Nemuno užaugę,
Mylim savo gimtą Kauną,
Nieks tikriausiai neužpyks,
Kaunas - Lietuvos širdis!

Vartotojo avataras
Lady of the Rings
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 490
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 09:08
MiestasCOLON Liverpool

#307 Standartinė Lady of the Rings » 09 Bal 2006, 21:33

Na ką, parvažiavau namo... :) Very very big AČIŪ už viską [-o< Tikrai buvo nuostabu.
Dėkui Starlin ir Folkui už dainas. Nesvarbu ar tos dainos atliekamos gražiai ar super gražiai (kaip ir buvo ;) ), svarbu, kad jos sukurtos ir atliktos su meile. Tikrai buvo nuostabu klausytis ir, taip sakant, nebesvaikit, kad susivarėt :!: Vsio. (Gorlumas man iki šiol skamba galvoje ir ne amn vienai, ane Aredhel? :D )
Meditacija puodeliais - gėris! Delnus skauda nuo mušimo :) Orientacinis - dar kartą pasitvirtino patarlė "Neskubėk ir būsi pirmas!" :twisted: Jėga! Pasivaikščiojimas po Rumšiškių muziejų - buvo nerealu :D "Oooo žiūrėkit, Jėzus ateina! :shock:" , o ką jau bekalbėti apie šuolius nuo skardžio ir Takeši pilį :lol:

Dėl Starlin komentaro... manau, kad vertinant dabartinį mūsų pokalbių turinį, mes visdar lenkiame senąjį forumą. Ten nebuvo tokio... gal organizuotumo kaip čia (nežinau ar teisingai išsireiškiau), tvarkos. Aišku, tai nėra vien neigiamas dalykas, bendravome laisvai ir nesivaržydami, tada mūsų buvo palyginti nedaug. Dabar būtų tiesiog neįmanoma gyventi su tokia pat tvarka kaip pirmajame forume. Rimtų diskusijų netrūksta, bet jei jose dalyvauja vos 2-3 žmonės, tai nereiškia, kad kiti jų neseka. Be to, jie norit rimtų diskusijų apie Silą ar HoME, reikia daugiau tas knygas skaičiusių žmonių. Manau, kad Starlin ir Laiqua'os diskusiją kokia rimta tema tikrai būtų idomų paskaityti.
Na, pavariau ne į temą truputį, sorry. einu miegot

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#308 Standartinė Aiquen » 09 Bal 2006, 22:36

Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#309 Standartinė Starlin » 09 Bal 2006, 22:45

Ačiū, Aiquen. Siunčiuosi.

Nerašysiu dar vienos paklodės, bet iš kai kurių komentarų ir šiaip pokalbių matau, kad ne visi mane teisingai supratot. Sakydama "rimta", turėjau omeny ne konkrečiai knygų knisinėjimą, o tiesiog truputį kitokį požiūrį ir veiklą. Atleisk, Folkai, pakartosiu tuos pačius žodžius: mano galva, "ne bulvės" yra sakmės prie laužo, trivia troleibuse, net viktorinos, nors joms yra pavojus tapti nuobodžioms. Ne pats pats aukso viduriukas, bet kažkas panašaus. Tai va to dar labiau panašesnio aš ir norėčiau paieškoti.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#310 Standartinė Aiquen » 09 Bal 2006, 22:56

Starlin rašėCOLONmano galva, "ne bulvės" yra sakmės prie laužo, trivia troleibuse, net viktorinos
O va čia pritariu visom keturiom. Nors mano idealaus tolkinizmo vizija šiek tiek radikalesnė ir "ūkiškesnė" (Viduržemė žemėje), palaikau Star. Kad ir kaip smagu linksmintis, būtų gerai tas linksmybes labiau susieti su tuo, kas mums brangu, ane? Savaime suprantama, lengva nuslysti į bulbes. Bet pasistengti nenuslysti- verta.

P.S. Nors spektakliukas buvo itin smagus, bet- netgi man per lengvas.

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#311 Standartinė Darla_Jr » 10 Bal 2006, 10:23

Gal čia nelabai į temą, bet kada forume bus paskelbti Žiedo Užburtųjų Apdovanojimų nugalėtojai?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#312 Standartinė Aiquen » 10 Bal 2006, 10:45

Metraštininko reikia klausti ;)
Arba Mamytės.

Man įdomiau, kada gerb. Kiti Fotografai sukraus savo nuotraukas- norisi pasikraupėti savimi iš šalies... :mrgreen:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#313 Standartinė Starlin » 10 Bal 2006, 12:20

Aiquen, tamstos tingin-dūro nuotrauka labai puikiai papuošė mano darbastalį :mrgreen:

Folkas sakė, nuotraukos bus ne anksčiau kaip šiandie, nes jam baterijos išsikrovė.

Metraštininkas žadėjo sukrauti apdovanotuosius, aš jam atrakinau archyvo giją (šiukštu niekas kitas nerašykit). Tai, tikėkimės, sukraus. Iš atminties uždėjau titulus Kronui (Boromiras), shlykshtukui (Gimlis) ir Folkui (Meris).
Paskutinį kartą redagavo 1 Starlin. Iš viso redaguota 10 kartus.

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#314 Standartinė Toma » 10 Bal 2006, 12:51

Niekaip, na niekaip neatidaro man nuotraukų ](*,) Baigiu pasiust :sm7:

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#315 Standartinė Folkas » 10 Bal 2006, 17:15

Aš būsiu senamadiškas ir tradiciškai dėkavoju:

LoR, kad važiavo su manim, paskolino gitara pasiruošti šiek tiek (oi kaip trūko to pasiruošimo :cry: , Atseprašau, Star.
Kauniečiams, už organizavimą, apsiėmimą šiuo reikalu. Greitą ir aktyvų orientacinį. Be to atskirai
Aldarionui, už nakvynę, aprodymą muziejaus slaptų vietelių. Už JĖZŲ ant ledo. :D
gilthoniel, už patalpas ir šiaip viską, kas buvo aprašyta aukščiau.
Iziui, aaaalaus danguje nėraaaaaa... Nekask duobės kitam nes Izis įkris ir t.t...
pusinukei, už "geriausią užkandį", nebijojimą nakvoti su mumis... o kokie mes baisūs naktim. mwhahaha!
Elvai, pagaliau pasirodei. Ačū ačū. Ypač už Fondiu ar kaip tas daiktas rašosi... Šiaip lab malonu buvo susipažint. :wink:
Aiquen, visų pirma, už tai kad vis dėlto ATVAŽIAVO! Patiekalus skaniausius, elį, nuotaiką, tą nepaliaujamą krizenimą improvizacijų metu. :D diplomus.
nassai, už taurę, turbūt ne aš turėčiau dėkot, bet vistiek :D Labai dziekavoju, kad prisidėjei prie konkursėlio. Šiaip už malonią pažintį, geriausią orientacinio komandą. :p
Laiqualassei, už pokštus, gerą outfitą, už temą dainoms. Ooooo dabar tu Laiqua... Laiqua tu... Ačiū, kad susukčiavai su balsais ir paskyrei mane metų naujoku. :D
Vikai, už galimybę pasijusti dideliu stovint šalia tavęs. Mažiukai valdo. Hail :!: Lėlių spektaklį...
Tomai, vėlgi už spektaklį, nuotaiką. Mažai pašnekėt teko... et gaila... tikiuosi, per kitą renginį atsiimsiu :)
Exon, už atrodo niekad neišsemiamus pokštus...tokią kandžią pastabėlę po improvizacijos: "...reikia daugiau silą skaityt."
Aredhelei, už nakvojimą, šuolius nuo skardžio, juokus, visą ką. :wink:
Alantarams, už Barad-Dūrą, for sure, oh yes, preciousss, it was tasty... Atskirai Alatarui už galimybę pabūti tikru "High King of Noldor" stovint prieš tave, tiesiog žmogų. :lol: Go you!
Starlinai (kirtis ant "i"), už interaktyvius repetavimus, pagalbą siūvantis eilutę, leidimą akomponuoti tau, spektaklį, žodžiu, kaip visada, už viską. Ačiū, kad esi forumo Mamytė. :wink:

Turbūt būsiu nubaustas už krūvą vaipukų, bet dar vienas...

:heart:
Paskutinį kartą redagavo 1 Folkas. Iš viso redaguota 10 kartus.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#316 Standartinė Laiqualasse » 10 Bal 2006, 17:34

Apdovanojimus jau surašiau, Star, gali rakinti giją.

Iš karto pasiaiškinu, kodėl nerašiau, kiek kas surinko balsų: atsitiko taip, jog vienoje iš kategorijų laimėjo tik 4-ąją vietą pagal balsus surinkęs asmuo, nes pirmi trys jau buvo apdovanoti kitose kategorijose. Maža to, pirmi trys pretendentai surinko maždaug po vienodai balsų, o ketvirtasis - gerokai mažiau. Taigi, paskelbti šitai viešai būtų negražu to asmens atžvilgiu. Pasiūlymai, kaip išvengti tokių nesklandumų ateityje - labai laukiami.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

#317 Standartinė Laurien » 10 Bal 2006, 17:56

Mmmm, skaitau žinukes ir seilės teka... Gaila gaila.Na, gal kitamet, ar gal anksčiau, koks žygis ar kas - deja, ne visuomet mūsų norai sutampa su mūsų galimybėmis...
Beje, Starlin, man rodos, aš suprantu, ką tu norėjai pasakyti, bet patikėk - tikriausiai tiesiog visi atsipalaidavo nuo darbų ir mokslų ir džiaugėsi pasibuvimu kartu, o "rimtesni", tai yra rimtesni dalykai atrastų savo vietą, jei susitikimas truktų ilgiau...
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#318 Standartinė Folkas » 10 Bal 2006, 18:00

Taip ir yra, bet esmė, kad tai jau kaip ir tradicija visada iš visko juoktis. Reikia keist požiūrį. Aš vakar išsakiau savo nuomonę, nors ne čia, bet išsakiau, dėl to nesikartosiu. :D

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#319 Standartinė Strėlė » 10 Bal 2006, 18:11

Atrodo, gimtadienį atšventėte puikiai, smagu buvo pamatyti nuotraukas ir paspėlioti, kas kur yra, t.y. galėtų būti :roll: O patiekalai, o drabužiai ir kardai :shock: puiku :plojam:
(Strėlė truputi papavyduliauja ir pasiryžta dalyvauti artimiausiame susitikime).

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#320 Standartinė Folkas » 10 Bal 2006, 18:13

Kadangi aš jau visapusiškai pasikrovęs, tai duodų nuorodą į nuotraukas. Parsisiuntimui turite savaitę.
http://download.yousendit.com/512D63937A2BB745

Mažokai fotkių iš pačio gimtadienio. Prie garderobo netiko fotoaparatas, tai nesinešiau į orientacinį, o viduje ne ką prifotkinsi...

BUTTON_POST_REPLY