Mums jau treji! Forumo gimtadienio gija

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#281 Standartinė Elva » 07 Bal 2006, 13:05

nuo manes klaustukeli nuimkit :roll: jau pakuojuos puodus, megztinius, ruosiuos keliaut...
Paskutinį kartą redagavo 1 Elva. Iš viso redaguota 7 kartus.
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#282 Standartinė nassa » 07 Bal 2006, 13:08

hmm o aš vat susimąsčiau... kokio maisto pasiimt... tikrai net jokių minčių nėr... ir kokių puodų ten reik? :shock: :D
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#283 Standartinė Cormare^ » 07 Bal 2006, 14:14

nassa rašėCOLONhmm gumbai nei iš šio nei iš to nekyla... sakai, jau ir chirurgo iš karto reikės? ... vaj...
Cormare^ a visą nusilaužei ar tik įskilo? kaip nesmagu tau.. bet jei nori kitais metais didžiuotis tiesiomis apatinėmis galūnėmis, net negalvok apie jokius kitus vaikščiojimus :D stiprybės tau ir daug Ca+ :wink: mes su tavim :!:
Ne nusilaužiau o susilaužiau... :lol: Manekene jau nebeteks būt... :p ech 8) Vienžo, čia baisiai nukryptemiauju... Smagaus gimtadienio :!: :D
Kvailiausių mircių sarašo viršus: "Paslydimas ant banano žievės; užsimušimas grėblio kotu".

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#284 Standartinė Folkas » 07 Bal 2006, 14:24

nassa, pasiimk ko tik nori. Ką pati žadi valgyt. Ar sumuštinukų, ar dešryčių, ar dar beleko. Mišrainės kokios, salotų. Jautienos kepsnį su krauju. :D Imk ko tik nori. Puodų nereikia. Pasiimk puodelį arbatai, šaukštelį, jei reikia šakutę. Aš peiliuką turėsiu mažyti ,tikiu, kad alatar ir aldarion nesiskirs su savo tais peiliais-kalavijais.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#285 Standartinė Toma » 07 Bal 2006, 15:56

Dėl maisto - jei jau reikia vežtis savo, tai picų neužsakinėsim? Man atrodė, kad tai visa gera mintis :roll:

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

#286 Standartinė Laurien » 07 Bal 2006, 17:12

ech ech, deja deja -
neatvažiuosiu, o gaila :(
susimatysim tet a tet kitakart, ir "Melirno lapas sniege" paragausit kitą kartą... :wink:
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#287 Standartinė Starlin » 07 Bal 2006, 17:59

Gaila, Laurien :(

Aš maisto specialiai imsiu labai nedaug ir tikrai noriu picos. Nežinau, ar viena noriu, bet, atrodo, ne viena. Tai apsispręskim. Ketinu pasiimti keletą mandarinų ir sūrio beigi savo kulinarinius "šedevrus".

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758

#288 Standartinė Toma » 07 Bal 2006, 18:04

Aš pasisakau už picas. Ir taip turėsiu nemažą nešuliuką :twisted: , taip kad maistas tik užims vietos ir trukdys kelionėje. Bet jei kas, galėsiu ir papasninkauti.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#289 Standartinė Starlin » 07 Bal 2006, 18:06

Toma rašėCOLONIr taip turėsiu nemažą nešuliuką :twisted:
:twisted:

Nepasninkausi, nepasninkausi. Kadangi viskas, ką aš moku gamint, yra žiauriai nesveika (t.y. "daug kaliorijų"), išalkusių neliks :mrgreen:

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#290 Standartinė nassa » 07 Bal 2006, 19:46

hmm kiek žmonių tiek nuomonių :wink: ... na gerai, vaizdą jau turiu bendrą.. .už picą aš visom penkiom (skrandis incl.) :twisted: Starlin - lauksiu apsiausto iš tavęs :wink:
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#291 Standartinė Aiquen » 07 Bal 2006, 21:00

Hum hum burarum, visgi greičiausiai paeisiu ir ateisiu. :sm10: Tikriausiai netgi Elytės keptą pyragą atsinešiu. Tik nesitikėkit iš manęs daug veiksmo ir žvalumo... ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758

#292 Standartinė Toma » 07 Bal 2006, 21:05

Aiquen, kokia smagi naujiena :sm9: Valio :!:

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#293 Standartinė le_golas » 07 Bal 2006, 22:32

Hmm... Nieko tokio, kad aš, greičiausiai, NIEKO neturėsiu? Na, apsiausto iš teatro gaut nepavyko... todėl tolkinistinės aprangos nebus... Gaila, bet ką padarysi... :cry: Na, o maisto nesivešiu. Užtat atsivešiu pinigų, todėl aš prie picų prisidėsiu. :wink:
What have I got in my pocket?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#294 Standartinė Folkas » 07 Bal 2006, 22:41

Tai aišku, kad nieko tokio. Manai ten visi bus kostiumuoti ir ginkluoti? Toli gražu... Šiaip gaila, bet ką padarysi, negi priversi gamintis:) Mano nauja eilutė jau pabaigta. Galėsit įvertint. Gaila apsiausto naujo nepavyko pasidaryt. Uh...
Aldarion, pasiruošęs į skudurus gaut, nuo mano naujo kalavijūkščio? 8)

Laurien, labai gaila. Nu va ir patiekalo netekom... Bijau, kad nesusidarys pretendentų į nominacijas.
Tikrai nuoširdžiai apgailestauju, kad naujokų bus vos pora... :cry:
Aiquen, nesijaaaaaudink. :) Prajudinsim tave mes greit :!:

Taigi, brangieji, atėjo laikas ištart jum sudie ir palinkėt geros kelionės. Nebandot nieko pradėt veikt be mūsų su LoR! :twisted: O tai poto turėsit reikalų su išalkusiu hobitu...žinot, kaip tai yra pavojinga...
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#295 Standartinė le_golas » 07 Bal 2006, 22:45

Na, tokiu atveju gerai... Laukit naujoko invalido! :twisted:
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#296 Standartinė Alatar » 07 Bal 2006, 23:34

Gal galit kas is kaunieciu tiksliai pasakyt (ar jau velu?) kas,kada,kur pasitinka atvaziavusius? Mudu abudu atvaziuojam (ne)issimiegoje autobusu,kurisai isvietosgi pajuda nat 9.02 rytogi..Kelione uztruks apie 1,5 val mazeidaug.. kaip nuo Kauno pilies iki perkunnamio nusigauti zinau,ale vat nuo autiku stoties,su sitiek daiktu... :roll:

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#297 Standartinė Elva » 08 Bal 2006, 00:14

paaaagaliau....jei pakeliui manes koks autobusas nenuskins, busiu stoty visiem nazlo :twisted:
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#298 Standartinė nassa » 08 Bal 2006, 02:54

Folkas rašėCOLON.. Bijau, kad nesusidarys pretendentų į nominacijas.
jau geriau susidarytų :twisted: ...
Aiquen - juhuhų, tik tiek galiu pasakyt :wink:
o man kilo toks klausimas- iš kur pas jus tiek daiktų? na maistas, kas turi aprangą, ginklą ir viskas, o ką dar reikia pasiimti ko nežinau? labai laiku klausimas :? :p nu bet net nemiga dėl to kankina...
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#299 Standartinė Starlin » 09 Bal 2006, 00:24

Kaip visada, esu žiauriai pavargus, bet negaliu eit miegot neparašius, nes rytoj gal jau viskas kitaip atrodys.

Padėkų nerašysiu, čia toks bendras padrikas minčių srautas. Bet būtinai noriu tarti ačiū visiems dalyvavusiems gimtadienyje. Jūs patys žinot, kodėl.

Žodžiu taip, esu baisi egoistė ir labai plepi - ergo, daug šneku apie save, me me me. Ir dabar bus me, neslepiu ir atsiprašau, kam nusibodo - neskaitykit. Nenorėjau šito rašyti į internetoraštį, nes tai susiję būtent su tolkinistais ir mūsų forumu. Visų pirma po gimtadienio save kaltinu dėl kelių dalykų. Atsiprašau už kreivą šleivą dainavimą, nesiteisinsiu, kad buvau mažumėlę pakimus, vis tiek nepatikėsit, bet aš pati žinau, kad galiu geriau ir esu dainavus geriau. Atsiprašau, Folkai, ir atsiprašau visų, kam teko klausytis to "muzikavimo". Taip pat atsiprašau dėl keliose vietose įterpto humoro, kuris galbūt ką nors galėjo įžeisti - tai tikrai nebuvo tyčia. Kiti dalykai, dėl kurių kaltinu, tegu lieka man. O dabar bendrai. Kaip jau sakiau, regis, Exon, gimtadienis buvo labai lengvo turinio. Tai savaime nėra blogai, tačiau... Pamėginsiu paaiškinti. Kuo labiau susibendraujame, tuo sunkiau darosi kažką sumąstyti, taip sakant, "rimtai". Atsiranda savitas žargonas, bendravimo būdas, pradedam pažinti vieni kitų pomėgius, sužinom gyvenimo detalių ir t.t. Tai, kas asocijuojasi su žodžiu "rimta" tolsta į antrą planą ir, nors patys (bent jau pastebiu tokią tendenciją) daromės vis labiau išprusę tolkinizme, darosi sunkiau tą naują išprusimą įjungti į tą tolkinizmą, kurį kuriame mes sau. Pripažinkim - esam nemaža Tolkino gerbėjų grupė. Jeigu kas nors nori kalbėti apie "Lietuvos tolkinizmą", mūsų negali apeiti. Bet aukščiau minėtas procesas lemia vieną dalyką, kurį beveik prieš metus (!) taikliai apibūdino mano sesuo (apibūdinimas - iš privačių nazgūlių pokalbių, bet tikiuosi, nei autorė, nei kitos nazgūlės nesupyks, kad paviešinu):
Elfhild rašėCOLONman pastaruoju metu tikrai forumas ima rodytis kaip viena linksma šeimyna, kuri susėdusi prie stalo plepa apie bulves su krapais ir kefyru. Gerai, kad šeima, bet juk bulvės nėra mūsų tikslas...?
Pažiūrėkim, ką turėjom gimtadienyje. Linksmas improvizacijas. Itin lengvo turinio spektaklį. Ne per rimčiausią filksingą. Žaidimą, per kurį lakstėm po miestą su kostiumais. Visa tai yra smagu ir įdomu, ginkdie neturiu nieko prieš. Bet pažvelkite į bendrą kontekstą - ar nepavirtom bulvėm ir kefyru? Daužau galvą į monitorių, nes pati prie tų linksmybių visom keturiom prisidėjau. Per šiandien supratau, kad ne to noriu.

Ta mintis atvedė prie kitos. Prie vasaros žygio. Nesakysiu, kas ir ką, bet susidariau įspūdį, kad kai kam žygis kartais buvo per triukšmingas, per didelis, per... jei galima taip pasakyti... per daug bulviškai kefyriškas. T.y. mes "turėjom gerą laiką", labai džiaugėmės, kad mūsų daug, puikiai dainavom, bet... bet galbūt pritrūko kažko, na, nežinau, intymesnio, kameriškesnio ir todėl padedančio pajusti pagrindą po kojomis ir tikrai suprasti - taip, šitą žygį prisiminsiu visą gyvenimą. Tokį dalyką galima pasiekti ir su 11 žmonių, svarbu, kad jie visi to norėtų. Tik prašau, nepamanykit, kad kalbu apie žygį, kai visi tvarkingai prieš miegą sugieda forumo himną, prie laužo jokio alaus, o anekdotai, net ir tolkinistiniai uždrausti. Jūs gi žinot, kad aš to nenorėčiau. Čia daugiau dalykas bendro supratimo ir bendrų siekių, tuomet ir išorinė forma malonesnė bus.

Ok, šiandien pasakiau, kad paskaitos nedarau, nes jom mažai kas domisi. Aiquen teisingai pasakė - reikia padaryt su visais "pribumbasais": skaidrėm, vaizdine medžiaga... Gerai, galima ir taip. Bet "rimta" reiškia ne tik "paskaitą" arba "debatus apie Dvergatal ryšį su Hobitu". Turi būti kažkoks vidurys. Vidurys tarp bulvių su kefyru ir sužiedėjusio duonos kampo. Kur tas vidurys, neįsivaizduoju. Aš labai noriu jį surasti, ar būtų su kuo pasidalinti atradus?

Atvirai jums sakau: jūs man esat geriausi draugai. Daugiau tokių neturiu. Žinoma, kalbu ne apie visus 195 ar kiek jų ten. Vos nepasakiau "draugai nelaimėje" - nes, žinot, kartais pagalvoju, kad Tolkinas man yra kaip nelaimė. Labai nemėgstu pernelyg sureikšminti domėjimosi Tolkinu "virš visko", net ir paties žodžio "tolkinizmas" retkarčiais privengiu, nes tai kartais padvelkia fanatizmu; nežinau, kodėl mane tai patraukė iš pat pradžių, bet dabar svarbiausias iš verčiančių vis grįžti prie "buvimo fane" dalykų esat jūs. Ačiū. Tai jūs esat mano tolkinizmas. Šiandienos pavasario linksmybės man buvo įdomios, bet pakibusios ore ir nebeaišku, ar jos taip ir gresia pasilikti sukefyrėjusios, ar dar yra vilties. Manau, yra, ar gali kas nors man tą patvirtinti - bet ne žodžiais, o bendrais darbais?

Žinau, perskaitysit jūs visa tai (o greičiausiai neperskaitysit... aš retai kada perskaitau ilgas rašliavas atidžiai) ir pamanysit: "Starlin mėgsta tokius pagraudenimus rašyti". Galbūt pridursit: "Bet pati nieko nedaro". Žemai lenkiu galvą - dievai mato, tikrai noriu padaryti, kad jau įstrigau čia ir negaliu išstrigti, jeigu kas nors mano panašiai - po šimts, darom. Kartu. Taip taip, čia ir apie stovyklos idėją, bet apie ją jau esu sakius, ką manau, tai nekvaršinsiu galvos. Aš, kaip ir jūs, neturiu daug laiko, privalau rūpintis ateitimi, mokslais, domėtis kitais dalykais, bet amžina taisyklė "kuo daugiau darai, tuo daugiau padarai" pasitvirtina, patikėkit.

Toks štai mano eilinis pagraudenimas ir šitokios mintys po trečiojo forumo gimtadienio. Suaukim pagaliau ;)

Labanakt.

Jūsų -

Barbora

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#300 Standartinė nassa » 09 Bal 2006, 10:24

hmm Starlin, iš tikrųjų daug tiesos parašei, ir tikrai man nenusibodo skaityt :wink:
Aš noriu padėkoti visiems kas buvo, svarbiausia, organizatoriams.
Vakar aš pamačiau daug nuostabių žmonių, ir tikrai nesigailiu kad atsisakiau visko ir lėkiau į Kauną..
na o dabar vėl prie Starlin - galiu tik pasakyti kaip aš įsivaizdavau vakarykštę dieną. Maniau bus daug rimtų diskusijų apie Tolkiną, ŽV, Silmariloną etc, orientacinis bus su man neįkandamais klausimais iš minėtų knygų ir dar tų kurių nepaminėjau.. bet esmė ta, reikia įvertinti ko neplanavau pamatyti, patirti - tai nerealių kautynių, originalios ir labai svetingos bei jaukios aplinkos, draugiškai nusiteikusių bendrabepročių, fantastiškos galimybės lakstyti po Kauną su apsiaustu ir sukelti visiems, mus mačiusiems visokių minčių. Šito aš tikrai nepamiršiu.
Starlin - tiesiog per retai visi kartu susirenkame, natūralu, kad linksmybės ima viršų. žinoma, nereikia ir tokiuose dalykuose visiškai iškristi iš vėžių, bet... kur vakar bepažvelgtum, visur buvo ta pati tema ir dvasia.. net trūlike galima buvo žaisti Trivia (ar reiktų rašyti klausinėti? na manau supratot :D ). apie maistą net kalbos nėra (Alatarai ir Elentari :prayer: )..
taigi tokios mintys pro visas keturias naujokės akis..

AČIŪ JUMS :!:
Giedrė
don't read my AURA!!!

BUTTON_POST_REPLY