Mums jau treji! Forumo gimtadienio gija

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#141 Standartinė nassa » 23 Vas 2006, 19:32

Aiquen rašėCOLON "tiems mažvaikiams",
. :lol:
:?: :twisted:
don't read my AURA!!!

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#142 Standartinė Folkas » 23 Vas 2006, 19:35

O tai kaip man susitart su tuo Liaudies balsu?
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#143 Standartinė Aiquen » 23 Vas 2006, 21:48

nassa, čia tik citata. Ta persona iš širdien nekenčia tolkinistų, o Folko, kaip supratau, ypatingai nevirškina. :?

Ok, tai kur Gilthoniel, kai jos nuomonės prireikia, a?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#144 Standartinė Starlin » 24 Vas 2006, 11:10

Folkai: tai pats sugalvok. Pvz. teisėjas vertina valgį 0-12 balų, tauta 0-5 balų. Susumuojam ir turim. Ar kaip nors kitaip.

O aš noriu pasiūlyti visiems

Akciją atrakciją!

Galbūt nutuokiat, kad nazgūlių žinučių skaičius ne šiaip sau vaiduokliškai paslaptingai didėja, ypač kokių nors foruminių konfliktų metu. Taip taip - kaip kažkada gerai pasakė Maja, forumo vadovybė turi savo slaptą šluotų sandėliuką. Ir forumo vadovybė gali leisti jums į jį įkišti nosį :twisted: (trumpam) Tereikia atspėti tojo sandėliuko pavadinimą. Prašom būti sąžiningiems - jeigu kada netyčia užmatėt jį, tai ir nespėkit. Galima spėti tris kartus, o spėjimą siųskit man į AŽ. Teisingas atsakymas ir nugalėtojas (ai) bus paskelbti per gimtadienį.

Akcijos šūkis: pažink nazgūlišką gyvenimą iš arti.

Mwhahahaha :twisted:

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#145 Standartinė Folkas » 24 Vas 2006, 11:18

Koks geeeeeeeras.. :lol:
Turės vienas laimingasis pažvelgt į forumo užkuliusius ir nazgūlių slapto gyvenimo ypatybes.
Aš berods, kažkada girdėjau tą pavadinimą, bet dabar niekaip neatsiminsiu...

Vis dėlto būtų patogiau man bendraut su dviem teisėjais, nes kaip ten žmonės balsuos? Kiba kiekvienas turi 5 taškus kiekvienai nominacijai ir juos išdalina? uuuuuuuuh...

TAISA: Nea, visgi buvau girdėjęs tik tą "šluotų sandeliuką"... neprisimenu jokio kito.

O tai pasakykit nors ar pirmas žodis "Nazgūlų".. :)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#146 Standartinė Starlin » 25 Vas 2006, 21:48

Užsuku pranešti, kad nė vienas iš gautų dviejų spėjimų nebuvo teisingas, abu toli nuo tiesos 8)

Bandykite dar kartą :twisted:

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#147 Standartinė gilthoniel » 26 Vas 2006, 16:47

Dėl vietos jau suderinta. Tiesa, nakvynė dar nelabai aiški, nes reikės tartis su sargais ir pan., todėl dar negarantuoju. Dėl griliuko tai tikrai nežinau :D Gali būt ir nieko, bet galima ir problemų susilaukti (o parkelyje tai ypač). Aš būčiau linkus apsieit be jo, tuo labiau, jeigu norim tą tradiciją tęst ir kitais metais... (tarp kitko, ten visa vadovybė patenkinta, kad mes čia ne šiaip tūsui vietos neradom, o iš idėjos tradiciškai darom :) ).
Tikiuosi, visi atsimenat, kad ten šalta :) o oras, reikia tikėtis, bus vidutiniškas.
Dėl orientacinio kauniečiai dar nieko nesitarė normaliai, bet jūs patys pasakykit, ar norit pusę dienos pusiau be tvarkos trankytis po miestą? :) Mes galim paorganizuot (man atrodo), bet kad po pernykščio orientacinio dalyvių atsirastų... :)
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#148 Standartinė Laiqualasse » 26 Vas 2006, 17:58

Orientaciniame sudalyvauti norėčiau, jei tik nebus jis numatytas rytui, o paskui vis atidėliojamas po pusvalandį (čia jokiu būdu ne priekaištas organizatoriams, tiesiog geriau pasakykit, kad orientacinis bus vėliau, kad tikrai spėtumėt viską paruošti :)).

Tiesa, Star - jei "Šluotų sandėliuko" egzistavimu nori pateisinti savo flūdinimą, tai nepavyks - visiškai nesunku patikrinti, jog tavo žinučių tame Sandėliuke yra vos 73, kas sudaro labai nedidelę dalį iš tų 4203, dabar esančių ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#149 Standartinė Starlin » 28 Vas 2006, 16:09

Ei, sugalvoji žmogus gerą konkursą, tai paskui bando tave kažkuo apkaltinti :evil: Nenorit spėlioti, taip ir žinokitės. Nagi, gal duot užuominą? Pavadinimas labai tolkinistinis...

Šiaip užsukau paklausti, kaip dėl vietos, nes norėjau jau kabinti atmintinę. Matau, kad dėl vietos aišku, taigi bus ir atmintinė.

Dėl orientacinio aš dabar jau nebežinau, nes nesinori sukelti kauniečiams streso (pernai jūs gi visai nusivarėt nuo kojų), bet nesinori ir prašyti/reikalauti, kad viskas įvyktų daugmaž laiku (nes, atleiskit jau man, paskui šiek tiek susijaukia reikalai). Nežinau, kaip jūs norit. Suprantu, kad tai labai sunkus darbas, o mes norim, kad ir jums būtų šventė. Be orientacinio veiklos tikrai atsirastų.

Vis dar reikia improvizacijų temų koordinatoriaus!

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#150 Standartinė Exon » 28 Vas 2006, 17:20

Ką reiškia - "reikia improvizacijų temų koordinatoriaus" :?:
Juk esmi... Štai atkeliaus mano vaizdo plokštė pagal užsakymą, atgausiu savo kompa iš remonto ir surašysiu viską, ką būtina žinot.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Lady of the Rings
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 490
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 09:08
MiestasCOLON Liverpool

#151 Standartinė Lady of the Rings » 28 Vas 2006, 19:29

Ir mane prašau įrašyti dalyvių sąrašiuką :)

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#152 Standartinė le_golas » 28 Vas 2006, 22:57

Norėjau paklausti dėl aprangos... Nieko tokio, jei tolkinistinių detalių joje nebus? :roll: nes man su tokiais drabužiais prastai... Nežinau, gal ir rasčiau savo senajį apsiaustą, tačiau nieko daugiau... :roll:
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#153 Standartinė Toma » 28 Vas 2006, 23:02

Na, aš tikrai nesu garantuota, kad turėsiu kokį apsiaustą ar kostiumą gimtadieniui, bet dėl to, tikiuosi, niekas nesimuš ir iš šventės neišvys :D Taip kad, le_golas, gali būti ramus ir tu :wink:

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#154 Standartinė Alatar » 01 Kov 2006, 00:12

o as traukiny vel siuvinesiu... :twisted:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#155 Standartinė Aiquen » 01 Kov 2006, 10:56

Oi, Al... :lol:
Aš, beje, irgi nežinau, ar turėsiu, ką apsirengti. Kažkaip visai apsileidau, stiliaus nebepalaikau... Tikriausiai pasirėdysiu kokia orke, bo nieko geriau tikrai nerasiu namie. :(
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#156 Standartinė nassa » 01 Kov 2006, 16:14

aš turiu batus, kuriuos apsiovus kojos panašios į hobbito patampa.. bet jei bus šilta.... ir aš būsiu tik žmogus :wink:
Paskutinį kartą redagavo 1 nassa. Iš viso redaguota 1 kartus.
don't read my AURA!!!

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#157 Standartinė Folkas » 01 Kov 2006, 16:22

Hobitiški batai? Tai turbūt labiausiai du nesudarinami žodžiai visoje Viduržemėje.

Reikia rūūūbų. Nežinau, ką apsirengt.. Liūdna.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#158 Standartinė Alatar » 01 Kov 2006, 16:41

Folkas rašėCOLONNežinau, ką apsirengt.. Liūdna.
Folkai,o dabar pagalvok kaip kalbi...kaip kas :lol: bus tu ruuubu,ne bado metas! :wink:

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#159 Standartinė nassa » 01 Kov 2006, 19:07

beje, ar ne Folkas kažkuriose nuotraukose šmėsteli su apsiaustu? o to pačio naudoti negalima? čia kažkokia negarbė būna ar kaip?
ir dar vienas klausimas - mes visą laiką toje pačioje patalpoje būsim? ar dar kur ir išeisim? nes kiek supratau, gali ir koks orientacinis būt... na neesmė.. norėčiau tašę vežtis ir man dilema, ar bus kur ją saugiai palikt :?:
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#160 Standartinė Laiqualasse » 01 Kov 2006, 20:09

Nepriklausomai nuo to, ar kur nors eisim, ar ne, daiktus visada bus galima saugiau palikti Perkūnnamyje - patalpos rakinamos, ir raktus turėsim mes (tiksliau, gilthoniel). Bent jau taip buvo ir pernai, ir užpernai.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BUTTON_POST_REPLY