"Orkai ant ledo"

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#181 Standartinė Aldarion » 19 Gru 2005, 02:31

Susitikimas man labai patiko - dėkui už kompaniją, draugai :wink: Tiesiog padėjot prisiminti, kaip visgi šaunu yra būti tolkinistu :partyman: Jep, dabar reikės imtis rimtesnio organizacinio darbo!

P.S. Ir visgi nuėjau į King Kongą, geras filmas :)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#182 Standartinė Starlin » 16 Lap 2007, 14:33

"ORKAI ANT LEDO" grįžta!!

Kada ir kas? :)

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#183 Standartinė Maja » 26 Lap 2007, 11:58

Jei tai vyktų sekmadienį - tada mielai :)
:)

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

Re: "Orkai ant ledo"

#184 Standartinė Aldarion » 28 Sau 2012, 00:55

Norėjau kurti naują giją neutralesniu pavadinimu, bet paskui pagalvojau, kad jei jau pas mus forume yra tokia unikali gija, tegu būna ir toliau :sm3: . Vienu žodžiu, tiksliau penkiais: NORIU SU TOLKINISTAIS ANT LEDO! :sm9:

O dabar rimtai. Nerašiau anksčiau, nes nebuvau tikras ar šią žiemą apskritai turėsim ant ežerų ledo, bet dabar jau jo matomai tikrai bus, tad noriu viešai paklausti, ar atsirastų norinčių susirinkti pavyzdžiui kitą arba dar kitą savaitgalį ant Trakų ežero (kad ir to prie pilies :)) pažaisti ledo ritulį? :) Pernai pirmą kartą išbandžiau šią pramogą su šeima bei keliais šeimos draugais, ir tai taip patiko, jog po to visus metus nekantraudamas laukiau šios žiemos šaltukų ir galimybės pasiūlyti tai išbandyti tolkinistams!

Pirmiausia noriu atkreipti jūsų dėmesį į tai, jog (pagal mano patirtį) nereikia būti čiuožus pačiūžomis, kad galėtum linksmai pasismaginti žaidžiant mėgėjišką ledo ritulį (turint paprastas riedutininkų sąnarių apsaugas, keli griuvimai tik pagerina nuotaiką :), o neturint, galima tiesiog atsargiau žaisti). Visų pirma reikia jūsų noro :). Na, o jį turint, dar reiktų įsigyti bent pačiūžas ir, rekomenduotina, ledo ritulio lazdą (tiesa, ją, reikalui esant, galima ir pačiam pasidaryti, bet su pirktine DAUG patogiau žaisti). Maksimoje iki ateinančio antradienio (sausio 31 d.) kaip tik vyksta akcija, kurios metu taikomos 30% nuolaidos visoms žiemos sporto prekėms. Taigi ledo ritulio pačiūžas vaikinams galima įsigyti tik už 35 Lt (pilna kaina 50 Lt), o merginoms dailiojo čiuožimo pačiūžas (tas baltas odines, be pakietinimo plastmasių visokių, bet tinkamų ir ledo rituliui (pernai mano sesė ir jos draugės puikiausiai su jomis žaidė)), kiek šian mačiau, už 49 Lt (pilna kaina 70 Lt). Ne pačios brangiausios, bet ir ne pigiausios lazdos su nuolaida tekainuoja 21 Lt (pilna kaina 30 Lt). Apsaugų maksimoje prie žiemos prekių nemačiau, bet gal jų reiktų ieškoti prie kitų sporto prekių. Senukuose pernai nusipirkau komplektą už 30 Lt, tikrai apsaugojo puikiausiai, tiesa, aš vienintelis su apsaugom ir buvau, kitiems jų nelabai ir reikėjo - buvau griuvinėjimo rekordininkas (be to, tas pačias apsaugas paskui labai tinkamai panaudojau ir vasarinės stovyklos CTF'o žaidime). Šian maksimoje dar nusipirkau ir šalmą, bet jis tikrai nebūtinas, pernai, kiek pamenu, kažkas su galva ledą pastukseno tik kokį kartą... Verta pastebėti, jog išleisti pinigai nenueis niekais, turėsit čiuožinėjimo įrangą tikrai tolimai ateičiai į priekį, nereiks nuomotis einant į Akropolio čiuožyklą, o apsaugos, kaip jau minėjau pravers ir žaidžiant CTF'ą (šiemet nusimato rimtas mūšis :twisted:).

Visą kitką turėčiau aš, tai yra, du ledo ritulius (vadinamąsias "šaibas"), grąžtą ledui (vartams įtvirtinti), pačius vartus (paprastus pagalius, įsistatančius į ledą), savadarbius sniego valytuvus dideliam plotui valyti. Taigi, ar atsiras norinčių prisijungti? Parašykit kuris savaitgalis, kuri diena (šeštadienis ar sekmadienis) ir vieta jums tinkamiausia. Iki Trakų važiuotume traukiniu. Jei kartais tą dieną būtų daugiau -15 laipsnių šalčio, nukeltume tūsą ant ledo kitai dienai. Laukiu atsiliepimų, nuomonių, pasiūlymų :). Bet ilgai tempti negalima, nes tas šaltis gali ir neužsilaikyti...
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

BUTTON_POST_REPLY