Tolkien Lietuva simbolika

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#101 Standartinė shlykshtukas » 08 Sau 2005, 01:44

Na, man asmeniškai visokeriopa simbolika buvus nebuvus, bet sako, kad už labdarą gauni karminių XP, taip kad prisidėčiau. Jei ne triženklė suma. ;)
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#102 Standartinė Starlin » 08 Sau 2005, 18:35

Aš irgi šiek tiek prisidėsiu. Ypač jeigu pavyks kaip nors stipendiją gauti 8) *o tai reiškia, kad turiu lėkti mokytis egzui. oooi*

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#103 Standartinė Coranar » 10 Sau 2005, 10:23

Irgi priklauso nuo kainos, bet aš galėčiau prisidėti.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#104 Standartinė Indraja » 10 Sau 2005, 10:30

Aišku, priklauso nuo kainos. Sakyčiau, prisidėjimas iki 20 Lt yra "proto ribose".
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#105 Standartinė gilthoniel » 10 Sau 2005, 12:51

...na gerai, tada ir aš galiu prisidėt :sm4:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#106 Standartinė Aldarion » 10 Sau 2005, 14:47

Tikriausiai nieko nenustebinsiu, jei pasakysiu, jog iš tų trijų vėliavų man gražiausia pirmoji - Lietuvos gondorėnų :lol: . Daugumai tinka trečioji, tačiau man joje trūksta medžio - subjektyvi asmeninė nuomonė.

Prisidėčiau kad ir 50 Lt, tačiau jei galėtume šilkografijos būdu pasigaminti dar ir kelias papildomas kopijas (žinau, kad brangiausia yra užsakyto šilkinio tinklelio pagaminimas, o štampavimas - daug pigesnis darbas)...

Mėgstu siuvinėti :twisted: Pritaikau šį pomėgį skautiškų bei indėniškų niekučių dekoravimui . Turiu vėliavą, pasigamintą aplikacijos būdų - lankstumas minimalus. Šiuo požiūriu, siuvinėjimas yra daug suptilesnė ir tinkamesnė technika, pvz, vėliavėlėms :wink: .

Laisvės Alėja :oops: . Trimito/as tikrai pagyvintų mūsų menkutį būrėlį...
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#107 Standartinė Starlin » 10 Sau 2005, 17:39

Nereikia medžio. Nereikiaper daug detalių, visų pirma, visų antra, mes ne gondorėnai, o lietuviai tolkinistai, ir tarp mūsų esama ne tik Gondoro gerbėjų.

Kadangi Aiquen kurį laiką nebus, mano siūlymas supaprastinti raštus bus nepastebėtas... Gal kas nors kitas pabandytų padirbėti su Aiquen pateiktu modeliu? Neįsivaizduoju, ar tokie sudėtingi raštai iš tiesų gera mintis.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#108 Standartinė Aldarion » 24 Sau 2005, 16:40

Ne kokios naujienos:
http://www.rodiklis.lt/index.php?sritis ... e=firmines
Tokių pinigų artimiausiu metu tikrai nemanau kad
sukrapštytumėm, todėl teks dirbti savanoriams :dancing: .

Pradėjau. Ieškau natūralaus juodo šilko, bet iš vienspalvių kol kas aptikau tik baltą. Pastarasis tikriausiai nelabai tinkamas - žvaigždės turėtų būti arba geltonos, arba tamsesnės baltos spalvos :? . Bandysiu toliau. Turiu dažų medžiagai dažyti, tad pamaniau, kad jubiliejui galėtume spėti pagaminti vieną vėliavą būtent jų pagalba. Žinoma nereiktų atsisakyti minties pasigaminti ir vertingesnę - siūvinėtą vėliavą. Bent jau aš pradžiai teikčiau pirmenybę plevėsuojančiai vėliavai, bo artėja pavasaris... žygių metas... :oops: . Na, vienu žodžiu, pirma susirandam tinkamo atspalvio medžiagą, o po to jau žiūrėsim. Jei neapsigalvojom, tai ieškom arba juodos arba tamsiai rudos, tiesa?
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#109 Standartinė Starlin » 24 Sau 2005, 16:46

Galima dar pasižiūrėti pas pavienes siuvėjas, Aiquen lyg ir žadėjo paklausti.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#110 Standartinė Aldarion » 24 Sau 2005, 16:57

Siuvinėt nėra taip baisu, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio - jei pasidaryčiau šablonus tiems elfų ornamentams, tai įsivažiavus juos būtų galima gana greitai ir išsiuvinėti. Vytis, karūna ir užrašas kiek sudėtingesni elementai, bet jei pasiryžimo pakankamai - įkandama :) .

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#111 Standartinė Starlin » 24 Sau 2005, 17:14

Kaip supratau, vytį ir karūną ne siuvinėsim, o aplikuosim? Aišku, aš čia nė bū nė me neišmanau. Beje, plėvesuot tai plėvesuot, bet vis tiek norėtųsi kažko... hm... su tvirtesniu pagrindu. Ilgiau laikys.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#112 Standartinė Aldarion » 24 Sau 2005, 17:41

Tuomet iškilmių neplevėsuojančią vėliavą siūsim ant medvilnio audinio, pvz, drobės :D . Kai turėsim technologiją, padarysim viską greit.

O dėl vyčio ir karūnos dar neskubėkim. Taikant inkrustacinę aplikaciją gali tekti įsiuvinėti kelių milimetrų dydžio medžiagos gabaliukus, o tai sunkiai įmanoma - medžiaga tiesiog išyra ir po siūlelį išbyra. Be to, tokia technika reikalauja žiauraus kruopštumo (bent jau mėgėjui). Antviršinės inkrustacijos atveju vietose teks prisiuvinėti trečią medžiagos sluoksnį - ant plonos vėliavos tai aiškiai persišvies, o ant storesnės - susidarys šiokios tokios kuprelės :? . Siuvinėjimas tokiems dalykams pritaikomas irgi gana problematiškai, bet pasirinkus gerą dygsnį, galima išgauti gana neblogą "rezoliuciją". Reiktų išmėginti visus variantus.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#113 Standartinė Starlin » 18 Vas 2005, 12:28

Ką gi, vėliavą ar bent jos eskizą turim. O ar nevertėtų turėti ir paprastą emblemą? Na, kurią galėtumėm išspausdinti ant reklamuko, jeigu prireiks (kartais pasigailiu, kad su savim nesinešioju kelių reklamukų, nes sakyti žmonėm, kad "lengva per gūglį susirasti" yra labai jau neapibrėžta), kurią, jeigu prašys Lituaniconui kaip pernai, galėtumėm nusiųsti. Mano kuklia nuomone ten turėtų būti stilizuotos dvi raidės T ir L - kaip vėliau bepasivadintumėm, šios dvi raidės mums bus svarbios. O kaip stilizuotos, čia jau fantazijos reikalas. Aišku, idealu būtų, jeigu siglą būtų paprasta nupiešti tiesiog ranka.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#114 Standartinė Aldarion » 18 Vas 2005, 14:27

Pritariu idėjai. Siūlyčiau ant amblemos nupiešti Medį (Baltąjį Gondoro ar Tolkino gluosnį - kaip sutartume), o po jo šakomis - minėtas raides.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#115 Standartinė Indraja » 06 Bal 2005, 10:48

Aldarion rašėCOLONBeje mums ir himną reiktų išsirinkti arba naują susikurti - pagalba tikrai būtų reikalinga...
Čia tai įdomu. Ką galima išrinkti - neįsivaizduoju, nes viskas, ką žinau, tiktų tik kuriai nors vienai padermei. (Nuostabus variantas dvorfams, bet vertimo Laiquilasui nebus: http://www.kulichki.com/tolkien/kaminza ... ka.html#08 ). Girdėjau, pas mus yra žmonių, galinčių užrašyti melodijas kad ir keturiems balsams... :wink: Sakyčiau, užtektų ir vienos melodijos, kurią būtų galima dainuoti įvairiu aukštumu. Bet jei tebus toks skirtumas, kad merginos dainuoja oktava aukščiau už vyrus, tai siūlyčiau to pirmojo balso nedaryti subalansuoto sopranams. (Aišku, kaip beparašysi, praktiškai vis tiek bus transponuojama ten, kur patogiau...). (Įdomu, ar jau labai nusišnekėjau).
Žodžiai? Hm, ar niekam iš poetų neateitų Įkvėpimas?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#116 Standartinė Starlin » 06 Bal 2005, 14:49

Kažkada bandžiau rašyt himną licėjui. Spėkit, ar pavyko :p O pati himno idėja licėjuj sklando jau kelerius metus, ir vis niekas nesiryžta. Bijau, kad ir mum taip gali nutikti.

Jeigu ką, mano balso diapazonas f - e2 :mrgreen:

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#117 Standartinė Aldarion » 06 Bal 2005, 15:43

Tikriausiai himną taip sunku parašyti ir jį galutinai pripažinti tik dėl to, kad į jį žiūrima labai rimtai - kaip į šventą daiktą. Tam pagrindo, žinoma, yra (visgi pripažintą himną jau būtų sunku pakeisti, kad ir koks jis vėliau bepasirodytų nelogiškas ir pan.), tačiau siūlau būti ryžtingiems ir priimti šiuo klausimu vienareikšmišką sprendimą: mes privalom turėti himną =; Forume tiek galvų, tad kodėl nepaskleidus per AŽ kvietimų sukurti po ketureilį, atspindintį asmeninę Viduržemės viziją :roll: . Galėtume nueiti ir kitu keliu, paprašydami kiekvienos forumo rasės sukurti po jų požiūrį atspindintį ketureilį. Himnas nebūtinai turėtų būtų panašus į Lietuvos (didvyrišką, rimtą), tačiau nesiūlyčiau jo rašyti ir per daug komiško - jis turėtų atspindėti ir dalelę mūsų gyvenamosios, ir dalelę Viduržemiškos, ir po dalelę kiekvieno asmeninės realybės. Na, bent jau aš tai posmą tikrai pamėginsiu sukurpti O:)

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#118 Standartinė gilthoniel » 06 Bal 2005, 17:24

Tik gal nereikia labai ilgo :) Pagalvojau, kad šiaip labai neblogai Viduržemės gyventojus atspindi tas ilgasis Medžiabarzdžio eilėraštis, į kurį paskui įtraukė hobitus. Tik tiek, kad ten apie elnius ir panašiai yra :roll:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#119 Standartinė Elfhild » 06 Bal 2005, 17:30

O kaip dėl melodijos? Himnui tai labai svarbu, melodija turi būti ir graži, ir visiems patogi dainuoti... :-k
Hrrrr

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#120 Standartinė Alatar » 06 Bal 2005, 17:34

H. Shore'o muzikos mixas (Rivendelas, Draugija iskeliauja, Gondoro tema ir pan.) yra tikras geris,tad dviracio galima neisradineti,arba tiesiog galima kaip nors sujungti kelius elementus,pergroti ir pritaikyti tam zodzius... :roll:

BUTTON_POST_REPLY