Tolkien Lietuva simbolika

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#81 Standartinė Aiquen » 04 Sau 2005, 16:13

Dėl 'formato"- su gulsčia gali būti prblemų, nes: 1) suvinėta- reiškia, sunkesnė, vadisasi, reikės arba labai stipraus vėjo, arba mojuotojo su raumenukais... 2) Prisimink vėliavą, kuria filme į karūnavimo ceremoniją atsitempė Arwen... Atnešė lėtai, išdidžiai, o ne mojavo kaip spaliukė per paradą ;) IMHO, mūsiškė turėtų būti tokia pat 'išdidi' . ;)

Tuščias vietas galima bandyti užpildyti, bet geriau jau ornamentais- ir taip jau su kaupu tos simbolikos. Bijau, kad vėliava nepasidarytu perkrauta.

Cora, o man su Rytžeme kažkodėl siejasi raudona... Be to, ar ne juoda "pa defoltu" buvo Gondoro vėliava? Jop, reikės knygas pavartyti, pradedu užmiršti...
Runa ant skydo matyis, gali neabejoti. Čia gi sumažintas variantas... ;)

Beje, mojavimui galima padaryti dar kelias vėliavėles- manau, kuo daugiau, tuo geriau. Tik aišku, paprastesnes...
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#82 Standartinė Starlin » 04 Sau 2005, 18:04

Vėliava stačia. Šriftą palikčiau, koks buvo anksčiau, šitas labai jau kompiuterinis, o tas tolkinistiškesnis. O šiaip šitas variantas - super. Gondoro vėliava juoda su baltu medžiu - bent jau toks mano banner'is TORCe, be to, ir Plazoje, o ten jie daugmaž visi tokie, kokie turi būti. Man atrodo, daugiau detalių ir nereikia. Tik va jei patys darysim, tai tuos gražius išraitymus išsiuvinėti iš tiesų be šansų... Tiesa, bet arba aš daltonikė, arba šita Aiquen vėliava ne visai juoda - o taip dar ir geriau. Tamsiai tamsiai ruda.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#83 Standartinė Indraja » 04 Sau 2005, 18:14

http://www.tolkien.ru/texts/eng/ yra JRRT Picturez - o ten yra elfiškos heraldikos pavyzdžių (čia tarp kitko).
Jau gerokai knygą pamiršau - ar tikrai aisčiai/ysterlingai/rytiečiai juodą vėliavą turėjo, ar Corai šiaip asocijuojas?
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#84 Standartinė Starlin » 04 Sau 2005, 18:15

Turiu tuos pavyzdžius gražiai ant popieriaus išspausdintus (prie Silo buvo). Jeigu kas norės, galėsiu į kokį nors susitikimą atsinešti.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#85 Standartinė Aiquen » 04 Sau 2005, 19:06

Šriftą pakeičiau :) o spalva, pasirodo, rimtai tamsiai ruda... Hm, ir kaip man atrodė, kad juoda? pasirodo, eikėjo monitorių nusivalyti... Ui. :oops:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#86 Standartinė gilthoniel » 04 Sau 2005, 21:56

Starlin rašėCOLON Siuvinėt nemoku. Siūti - tik teoriškai. Piešti - nea. Bet jeigu tik Gilthoniel... ar... na... :roll: kas nors IŠMOKTŲ?
Atsiprašau? Paveikslėlis
Bendrai paėmus, aš moku siuvinėti (khem...) :p man, savaime suprantama, tai atrodo gražu, bet nežinau, kaip jūs vertintumėt. Tik perspėju, kad aplikuoti moku teoriškai, siūti taipogi (bet komplikuotai ir tik rankomis), tačiau turiu hobį veltis į visokias veiklas, kurioms neturiu laiko, tai, galite daryti išvadą, kad galėčiau pabandyti, tuo labiau, kas labai džiugina, kad nėra laiko termino! :sm9:

tai va... galite mane įrašyti į savižudžių sąrašą :sm11:
(p.s. prieš sutikdami gal pažiūrėkit nors kokį mano rankdarbį, kad nesakytumėt, jog neįspėjau... pasakykit, įdėsiu nuotrauką, jei ką)
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#87 Standartinė woodberry » 04 Sau 2005, 22:10

Paskutinis variantas man patinka. Tik karūna atrodo nebūtina (Gondoro simbolikos gal užtektų ir be jos?). O tie ornamentai gali daug kainuoti (arba reiks uz juos daug siuvėjai mokėt, arba daug nervų kažkam iš neprofesionalių siuvinėtojų)
Vertikali vėliava man labiau prie širdies, bet ji ne tokia kompaktiška - jos kotas turi būti ilgesnis ir tt. (Šiaip, jei jau turėsim normalią vėliavą, tai ir koto padoresnio reiks, bet čia jau antraeilis klausimas).

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#88 Standartinė Coranar » 05 Sau 2005, 07:25

Khem, na aš irgi buvau siuvinėjimo ir siuvimo mokoma.Bet ne aplikavimo :roll:

Man regis, Rytžemių vėliavose vyrauja juodos, geltonos, raudonos spalvos.Gal pasitikslint toj vietoj, kai Frodas su Semu prie Juodųjų vartų mato atvykstant isterlingų, haradrimų ir kitų rytiečių armijas?...
Paskutinis variantas man arčiausiai prie širdies.O dėl mosavimo-kaip tos Rohano vėliavėlės ant iečių...Gulsčios, stilizuotos, nedidelės-va ir mojuok kiek nori.Išeitų visa procesija-gražiai sustojam po kažkiektai, vidury-pagrindinė vėliava(ar vėliavos),o priekyje-ant ilgų kotų kraštiniai neša tas vėliavėles :lol:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#89 Standartinė Aiquen » 05 Sau 2005, 11:48

Va va, Cora, apie visą mojavimą ir pocesijas galvoju lygiai tą patį ;)

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#90 Standartinė Coranar » 07 Sau 2005, 10:54

Įsivaizduoju...Eina procesija...Iškilmingai, atitinkamais drabužiais apsirėdžiusi, kažką(veikaiusiai poemą apie Earendilą) tyliai dainuodama.Pamato koks žmogus, pagalvoja:"Sektantai :!: "ir išsigandęs nešdinasi.Paskui užklysta į forumą susidomi, perskaito apie mytus ir pagalvoja:"taigi čia tie patys nenormalūs.bl***, man dar pasisekė, kad smegenų nepraplovė.Dingstu, jie čia kažkokie nenormalūs...Ir metu skaityti tą Žiedų valdovą, o tai ir man taip bus kaip jiems :!: :shock: " :wink:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#91 Standartinė Alatar » 07 Sau 2005, 11:09

butent todėl isivaizduoju...joja būrelis..atitinkamai apsirengusių,kas su šarvais,na kas su Eo sukniom :twisted: ,niūnuoja tą patį,vienas rankose turi plazdančią vėliavą..išdidu,pagarba,neįprasta..o jei nuo kalnų parko pro arkikatedrą,valdovų rūmus, pilies gatve nusileidžiant prie bastėjos,ir atgal,pro užupio tiltus,į Sereikiškes..į Gedimino kalną :o

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#92 Standartinė Aiquen » 07 Sau 2005, 11:11

Hihi :) O jei tokią procesiją paleidus nuo Kauno stoties iki Perkūnnamio? Per Laisvę... Yra šansų, kad suspėsim pasigaminti vėliavą? ;)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#93 Standartinė Aredhel » 07 Sau 2005, 16:50

*Graužia nagus, kad negali pasėdėt forume ir greitu laiku turės nuo neto porai savaičių atsijungti*
Šaunios vėliavos. Man priimtiniausias paskutinis variantas. :supz: Balsuoju už tamsų foną, didesnė runa galbūt ir nieko, bet gerai ir taip, tik va ta vytis tokia jau nuo herbo nušokus, tiesiai į vėliavą. Na, gal neprikibs jokios valstybinės institucijos už tautos simbolikos neteisėtą naudojimą. :-k
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#94 Standartinė gilthoniel » 07 Sau 2005, 18:23

Aiquen! Tu talentas!
velnias nešė tą Laisvės alėją, bet per senamiestį :!:

AŠ UŽ!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#95 Standartinė Aiquen » 07 Sau 2005, 18:51

:oops:

Beje, dėl padarymo... bandau išsiaiškinti, kokios vėliavų kainos Šiauliuose- galbūt nereikės siuvinėti (aišku, ne tas, bet...)

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#96 Standartinė Ellorion » 07 Sau 2005, 18:56

ŠIAULIAI ŠIAULIAI ŠIAULIAI :roll:
:D
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#97 Standartinė gilthoniel » 07 Sau 2005, 21:14

Kaip aš suprantu, tai niekas pernelyg nenori mestis pinigų (kai buvo kalba apie nario mokestį organizacijoj, tai entuziastų kažkaip nebuvo) :roll:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#98 Standartinė Aiquen » 07 Sau 2005, 21:19

Alataras berods sutiko prisidėti, aš irgi kažkiek sukrapštyčiau... Ar bus dar patriotų? ;)
bet gal pirma išsiaiškinkim kainas...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#99 Standartinė Laiqualasse » 07 Sau 2005, 22:13

Tikrai priklausys nuo kainos, bet aš tai patriotas, ir gana didelis ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#100 Standartinė smeli » 08 Sau 2005, 00:11

karo vadas paaukos cervonca sventam reikalui, o jei vietoje zvaigzdziu bus bokalai alaus tai ir du cervoncus
ROTW - Return of The Warlord

BUTTON_POST_REPLY