ŽV penkiasdešimtmetis, forumo gimtadienis

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Indraja » 03 Gru 2004, 11:51

Atrodo, niekas neišgirdo žodžio Zvirmariljonas :wink:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#22 Standartinė Starlin » 03 Gru 2004, 12:03

Išgirdo, tik kad jubiliejus ŽV, o ne Silo :roll:

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#23 Standartinė Aldarion » 03 Gru 2004, 13:49

Visada save laikiau beviltišku aktoriumi, nes toks ir esu :lol: , tačiau šiaip idėjai pritariu :rock: . Čia tikrai būtų ne kažkas aptariama, o konkračiai daroma. Gal net norėčiau pamėginti ir prisidėti :oops: .
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#24 Standartinė smeli » 03 Gru 2004, 13:59

junkis prie orku - padarysim is taves aktoriu, orkiska zinoma
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#25 Standartinė Starlin » 04 Gru 2004, 11:19

Na, skant, reiks ne tik aktorių, bet, dar svarbiau, žiūrovų, taigi relax, nemokat vaidint, tai nebūtinai ir reikia.

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#26 Standartinė gilthoniel » 07 Gru 2004, 16:28

Jei labai reikia, sudarysim žiūrovų grupę :partyman: Jūs tik darykit, atsiras, kas pažiūri :supz:
Taigi, apturėjau pokalbį. Todėl jeigu būsime atsakingi ir tvarkingi, susiderinus dieną galime eiti į Perkūnnamį. Dėl datos dar reikės tartis su administratore.
Bet aš atidžiau pasižiūrėjau į kalendorių, ir Velykos juk bus kovo 27-28 berods, žodžiu, tą patį savaitgalį. Tai ar nebus taip, kad daug kas išvažiuos?

va kaip... :sm16: :sm15:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#27 Standartinė Aldarion » 07 Gru 2004, 17:41

Nesuk sau galvos 8) - tikras tolkinistas visada suderins laika taip, kad galetų atvykti į forumo gimtadienį, kad ir per pačias Velykas :)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#28 Standartinė Toma » 08 Gru 2004, 09:43

Gilthoniel labai gerai pastebėjo. Jei koks nors renginys vyks per Velykas, tikrai gali kilti problemų dėl dalyvavimo. Aš, pvz., tikrai rinksiuosi Velykas ir progą pasimatyti su šeima, giminėmis ir draugais. Tad gal visgi reikia pasukti galvą? :roll:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#29 Standartinė Starlin » 09 Gru 2004, 11:29

Be abejo, jokių klausimų - Vėlių šventė - šeimos reikalas, ir nors tada kaip tik būsiu Kaune, tikrai ne Perkūnnamyje. Tai gal toji ankstesnė data arba po poros savaičių balandį?

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#30 Standartinė Aldarion » 09 Gru 2004, 13:12

Gal jau geriau savaite anksciau nei balandi :roll:

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#31 Standartinė Coranar » 10 Gru 2004, 20:16

Sakoma, kad nevalia švęsti gimtadienių, jubiliejų ir kt. prieš šventę-jei negali šventės dieną, reikia po to.Nesu labai prietaringa, bet nenorėčiau atžymėti ŽV jubiliejaus jam dar neatėjus :? :roll:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#32 Standartinė Elfhild » 10 Gru 2004, 20:26

Aš pritariu savaite anksčiau - taip išeina, kovo 19d.?
Coranar, juk ŽV neišėjo tiksliai tą savaitgalį, be to, pirmos dvi dalys išvis 1954m. išėjo, todėl, ypač jei skaičiuojame ir pagal RotK pasirodymą, tas "jubiliejus" nėra nei konkreti diena, nei konkretus mėnuo. Kaip Starlin pirmoje žinutėje rašė, jubiliejų turėtume švęsti kažkur 2004-2005m. Tai manau, kad viena savaitė nieko nereiškia...

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#33 Standartinė gilthoniel » 12 Gru 2004, 19:36

Aš asmeniškai norėčiau balandį. Nes savaitę prieš yra mano mamos gimtadienis :shock: O ir šiaip, balandį gal gražesnis oras bus :) Nors psichologiškai pavasariškiau jausimės.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#34 Standartinė Indraja » 14 Gru 2004, 10:05

Spektakliukas su kvenjistų eilėraščiu "Kas man įpils dar išgerti?" būtų visai gerai, bet galima padaryti dar keletą kito stiliaus scenelių (gal šis žaidimas tiktų vietoj viktorinos - nebent tikrai yra žmonių, kurie dega troškimu kurti mįsles ir klausimus? Pati tikrai ne.). Iš anksto parenkami ŽV epizodai, kuriuose yra po keletą veikėjų. Jų vardai surašomi ant lapelių. Žaidėjai išsitraukia po lapelį. Toliau viskas gali vykti dvejopai. Pirmas būdas reikalauja nemažo išankstinio darbo, o jo rezultatas būtų rimtesnis, tačiau ir ne toks linksmas. Žaidėjai gauna scenos aprašymus ar tiesiog knygos ištraukas (tai ir blogiausia, nes jas neretai tektų versti iš naujo), porą minučių pamąsto ir vaidina. Antras būdas (kuris man patiktų ir dėl mažesnių sąnaudų, ir dėl smagesnio rezultato): žaidėjai išgirsta kelių sakinių priminimą, apie ką ta scena, ir vaidina ją kaip išmano. Tikslas - pasiekti būseną, kai visi kvatodamiesi raitysis ant grindų. Tiesa, aktoriai gali patys spręsti, ar ketina vaidinti kuo rimčiau, ar humoristiškai (bet manau, kad kuo rimčiau, tuo smagiau...).
Paskaita apie ŽV rašymą - gerai, bet irgi tik tada, jei kažkas labai nori ją ruošti (užsirašau į klausytojus).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Starlin » 14 Gru 2004, 17:35

Super ;)

Paskaitą paruošti apsiimu aš. Iki balandžio turėčiau spėti.

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#36 Standartinė woodberry » 15 Gru 2004, 22:18

Man Indrajos idėja apie scenų vaidinimą patinka. Gal padarom bandomąjį žaidimą per naujaką? (..ar tam žmonių per mažai?)

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#37 Standartinė gilthoniel » 16 Gru 2004, 21:24

Indrajos sumanymas geras, bet ne visi juk bus žaidėjai, imho ir pažiūrėt ne ką mažiau įdomu.

O šita... dėl datos nsupręskim, gerai, tai rytoj susitarčiau. (Bo nelabai geras įspūdis, kai aš vis sakau, kad dar pagalvosim ar patikslinsim).

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#38 Standartinė Aldarion » 17 Gru 2004, 11:42

Kaip supratau, didžiąjai daliai akademinio jaunimo pavasario atostogos prasidės kovo 28, baigsis balandžio 3. Laiqua minėjo olimpiadų savaitę būtent per pavasario atostogas, todėl jų pabaigoje, manyčiau jau visiems būtų patogu susirinkti atšvęsti tokį garbų Jubiliejų :D. Siūlyčiau tartis dėl balandžio antros ir daugiau nebesukti dėl to galvos.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#39 Standartinė Starlin » 17 Gru 2004, 11:45

Paaiškėjo, kad aš irgi galiu tik po Velykų. Kol kas lyg ir tinka ši preliminari data. Gilthoniel, o tu negali paklausti, ar negalima sakyti pvz. balandžio antros ir devintos? Jeigu ne, tai antra bent jau man tiks.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519

#40 Standartinė Aldarion » 17 Gru 2004, 12:14

Nemanyčiau, kad verta taikyti į balandžio 9, nes visgi pasiruošimas Jubiliejaus šventimui pareikalaus nemažai laiko - tam geriausiai pasitarnautų atostogos :wink:

BUTTON_POST_REPLY