Vilniečiai ir drambilai

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#101 Standartinė woodberry » 11 Lap 2004, 23:01

Kol kas nematau priežasčių neateiti. Turėčiau irgi pasivaident :D

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#102 Standartinė Starlin » 12 Lap 2004, 11:32

Susitikimas Baltuose Drambiluose

Susitikimas įvyks lapkričio 14d., sekmadienį, 15 val. "Baltų dramblių" kavinėje Vilniuje. Renkamės lauke, prie forumo vėliavos, kurią turės Elfhild ir, priešingai visuomenėje pasklidusiam gandui, į susitikimą ateisianti Starlin (nebent tuo metu Scanorama rodytų ką nors įdomaus). Vėliavą po susitikimo žadama perleisti kito susitikimo vadui Laiquai arba kam nors kitam, jei šis sugebėtų išvengti atsakomybės.

Jeigu kam nors labai reikia forumiečių kontaktų, lai parašo man AŽ ir paprašo mano telefono numerio.

Kad žinotumėm, kiek maždaug žmonių laukti, prašome papildyti sąrašą arba save iš jo išsibraukti (tiesiog parašykite žinutėje):

Elfhild
Starlin
Woodberry
Laiqualasse
Indraja
Exon
Toma
Smeli
Aldarion
Lothlorien Leaf
Bird of Prey
Maja
Coranar
Gutruna

Iki sekmadienio laukiame į susitikimą negalėsiančių ateiti žmonių pasiūlymų, ką galėtume susitikime aptarti. Kol kas numatyti tokie klausimai (prašom pildyti):

Reali forumo veikla
ŽV jubiliejaus šventimas
Naujų metų šventimas
Galimybės statyti filmą

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#103 Standartinė Alatar » 12 Lap 2004, 13:38

O jau teroristine grupuote(Al Tolkieno kankiniu brigados ir Tolkieno Issivadavimo Frontas(TIF)) uzmirsot,ane? :twisted:

Kita savo pasiulyma atidedu kitam kartui,mat jis dar nesusigulejo pilnai mano galvoje,o ir nebutina skubeti...

Butinai aptarkite kaip sekasi su Silo vertimu.

Aptarkite del galimybes rengti reguliarius susitikimus drambliuose ar kur kitur.

Quenya-lietuviu kalbu zodynelis kolkas yra nedidukas.Ar butu imanoma apsvarstyti jo prapletimo klausima?

Jei kas tures diktofona ar pan. galima pabadyti irasyti pasnekesi elfu kalba(klausymo pratimams skant :wink: Aldariono ideja,beje(c))

Nepamirskite fotiku(o)!

daugiau pasiulymu dabar neisnesa galva... :?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#104 Standartinė Aiquen » 12 Lap 2004, 13:46

Aaaaaatsiprašau, o kodėl į dalyvių sąrašą neįtraukti LL ir Paukštukas? Ar jie neužsiregistravo? Iš pirmų lūpų žinau, kad ateis- prižadėjo ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#105 Standartinė Elfhild » 12 Lap 2004, 14:52

Valio, mamytė eina! (suveikė mano strategija, kaip padaryti, kad ji eitų :twisted: )

Na gerai jei taip norit vėliavą atitempsiu. Jau įsivaizduoju, kaip eisiu per miestą. Ech, užtat eisiu pėsčiom - jokių troleibusų. O tai paskui prisikabins kokia nors įkyri senutė ir ims pasakas iš savo vaikystės pasakot, kaip ji žąsis su tokiu pat pagaliu vaikydavo :lol: ](*,) (tai nebuvo priekaištas gražiajai vėliavai, man tas pagalys kaip tik labai mielas :wink: )

LL ir Paukštuką į sąrašą įrašiau, dabar tegu tik pabando neateiti :twisted:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#106 Standartinė Coranar » 12 Lap 2004, 18:33

Regis, aš aiškiai pasakiau, kad pasistengsiu būti? :roll: :wink:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#107 Standartinė Laiqualasse » 12 Lap 2004, 23:07

Oi tu Starlin, būtinai man dabar užkrausi vėliavinę atsakomybę.
Šiaip tai visai jos neprašiau, jei labai norit, galit kas nors kitas pasiimti. Bet galiu ir aš.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#108 Standartinė Elfhild » 12 Lap 2004, 23:15

Gerai Coranar, tave įrašiau. Puiku, dabar mūsų keturiolika - visai kaip Vienišojo kalno užkariautojų ;) tik neaišku, kas čia Bilbas, o kas - dvorfai :roll:

Aš atsinešiu fotografavimo priemonę. Tą pat vakarą nuotraukas išvysite photobuckete.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#109 Standartinė Starlin » 13 Lap 2004, 12:05

Elfhild, tu žinai, kaip mane veikia tokie komentarai. Dar vienas žodis, ir tikrai neisiu. Prašom visus įsidėmėti, kad aš laisvas žmogus ir galiu eiti/neiti priklausomai nuo to, kas užplauks. Sprendžiu aš. Pareigos jausmą tokiu atveju prarandu.

Dėl visų organizacijų šmorganizacijų - jos telpa į pirmą punktą "reali veikla". Dėl Quenyos, tai, chebryte, jūs turbūt nenutuokiat, kas yra kvenja ir ar ja galima iš tiesų kalbėti. Gal ir galima, bet nei aš, nei Elfhild jos nemokam taip gerai. Geriausia, ką galim padaryti, tai kad norintys kvenjistai atsineštų savo namų darbus, tekstukus ir pan. ir paprašytų mūsų taisyklingai ištarti. Tartį ir kirčiavimą bent jau aš moku neblogai. O pašnekesiai... gal paliksim ŽV jubiliejui, nes čia reikia iš anksto labai ruoštis 8)

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#110 Standartinė BirdOfPrey » 13 Lap 2004, 15:44

Elfhild rašėCOLONLL ir Paukštuką į sąrašą įrašiau, dabar tegu tik pabando neateiti :twisted:
Bėgte atbėgsim.... :sm11:

Vartotojo avataras
Gutruna
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 59
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2004, 21:12
CONTACTCOLON

#111 Standartinė Gutruna » 14 Lap 2004, 11:45

Žinau, kad jau senokai čia rašiau, bet man patinka su tolkinistais bendrauti gyvai. Taip kad ateisiu:)
Suplanuok buti spontaniskas.

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#112 Standartinė Elva » 14 Lap 2004, 14:45

Mane išbraukit...*Elva pasiima kirvuką ir eina į karo taką, vedantį pas tėvus..
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138

#113 Standartinė Coranar » 14 Lap 2004, 19:20

Vo, aš pirma prisikasiau prie kompo, ineto, Tolkien Lietuva ir šitos gijos :p
:arrow: Išvada-didžioji grupės dalis jokių nurodytų klausimų neaptarė, nes neprisiminė :wink:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#114 Standartinė Alatar » 14 Lap 2004, 19:26

#-o ... :partyman:
zodziu gavosi bent jau smagus pasisedejimas,itariu.. :roll: nuotrauku bus? :sm12:

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#115 Standartinė Elfhild » 14 Lap 2004, 20:14

Bus viena bendra nuotrauka, kurios dabar nepublikuosiu, nes turiu ruošti namų darbus (per ilgai Drambiluose užsisėdėjau...).
Taip. Mano trumpa ataskaita. Pasisėdėjimas buvo labai linksmas, nors gal ir nelabai matomi jo rezultatai. Kažkodėl vos būdavo prisimenama, kad reikia pakalbėti apie naujametį, staiga buvo nukrypstama į daugybę kitų įdomių temų :lol: tas pats pasakytina ir apie smelio siūlytą LARPo taisyklių ruošimo numatymą, galų gale tam bent žmonės buvo paskirti. Daugiau nutarimų lyg ir nebuvo, a, tiesa, Aldarionas pasiūlė, kad gali susitarti dėl patalpų forumiečių susitikimams. Kito susitikimo kol kas nenumatėm, nuspręsim forume, kai reikės :)
Apskritai džiugu kad tiek daug žmonių susirinko, ir dažniau taip galima, ne tik kartą per metus :)
Hrrrr

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#116 Standartinė Starlin » 14 Lap 2004, 20:21

...na, baisiausia, kad aš pamiršau IMO svarbiausią klausimą, t.y. ŽV jubiliejų. Todėl mes pasitarėm ir aš nusprendžiau tam atidaryti giją forume 8) Be to, buvo aptariami, nors ir su pertrūkiais, netgi vertimo klausimai. Indraja desperatiškai klausinėjo, kas dar nori versti Tolkiną. Smėlis norėjo, bet sakė, kad nevers :p O šiaip tai vyko visapusis verbavimas, bendravimas, susipažinimas su dar nematytais tolkinistais ir šiaip... na, neblogai. Tik būtų smagu, kad kitas susitikimas būtų ne per naujus metus, o šiek tiek anksčiau (beje, apie naujus metus... pats laikas rimčiau susimąstyt. marš į giją). Beje, kai kas gal dar ir tebesėdi drambiluose...

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138

#117 Standartinė Coranar » 14 Lap 2004, 21:22

Smeli veikiausiai jau nusigerė :p

Dėl vertimo-aš turiu rusišką, veikiausiai nelabai tikslų Silmą, kažkiektai laiko ir vidutiniškai noro, to man taip ir nepavyko pranešti-erzelynė tokia buvo..(ypač kai persedinėjome..Pusė sėdi, pusė stovi, ir atrodo, kad nesiruošia sėstis..Ir tas smeli pareiškimas "Kažkas juk turi vadovauti :!: "ir jo atitinkami veiksmai buvo labai laiku ir vietoje :wink: 8) :) )

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#118 Standartinė Starlin » 14 Lap 2004, 22:04

Oi, Cora, už tokią ereziją tave Indraja iškart ant dviejų iečių pasmeigtų :p (žr. orkynę) Verčiam tai ne iš rusų, o iš anglų, ir ne kitaip, kolega... Aš irgi Silą rusiškai turiu, bet čia tik tarp kitko :mrgreen:

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#119 Standartinė Maja » 14 Lap 2004, 22:29

Kaip Elfhild pasisekė matematikos namų darbai? :wink:
:)

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#120 Standartinė Aldarion » 14 Lap 2004, 22:38

Nors bendravimui gal kiek ir trūko koordinacijos, tačiau juk ne į konferenciją rinkomės :lol: . Bendrai paėmus, buvo naudinga ir įdomu sudalyvauti šitame susitikime, nes ir kai ką naujo išgirdau, ir su kai kuriais žmonėmis susipažinau, pasikalbėjau - tik susitikdami galime tobulinti savo realius susitikimus, todėl iškeltom rankom pritariu dažnesniems susitikimams :p . Dėl patalpų dar nekalbėjau, tačiau devyniasdešimčia procentų manau, kad pavyks sutarti (reikia tartis tik su vienu žmogumi :wink: ). Penki mūsų “Drambiluose” dar sėdėjo iki pusės aštuonių, tačiau nusigert tikrai niekas nenusigėrė :D – detaliau aptarėm kūrybinės grupės darbą ir šiaip pablevyzgojau Tolkieno bei LARPG tematika. Taigi dėkoju visiems už tolkinistinę kompaniją ir iki kito susitikimo :-({|= .

Apie Smėlį tai pakeičiau nuomonę kordinaliai O:) . Vienu sakiniu: Smėlis – tikrai įdomus ir nuoširdus orkas, nors nežinodamas jo rasės, tiesiog palaikytum geru žmogumi.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

BUTTON_POST_REPLY