Vilniečiai ir drambilai

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Vilniečiai ir drambilai

#1 Standartinė Starlin » 16 Spa 2004, 11:19

Taigi. Nutilom, prigesom truputėlį, bet aš - laikykit mane idealiste - vis dar tikiuosi, kad virtualioje bendruomenėje yra norinčių bendrauti ir gyvai. Jau ne iš vieno žmogaus teko girdėti nedidelių nebylių priekaištų, kai pasakydavau, kad "daugiausiai bendraujame virtualiai", taigi gal vis tik pabandome ką nors padaryti? Pradėkime nuo jau minėtos smegenų šturmo sesijos, pvz. "Baltuose drambliuose" kurį nors savaitgalį (bijau, kad kaip tik dabar visiems prasidės kolokviumai, bet gal kitą savaitgalį sugebėsit ištrūkti?). Tikslai - susipažinti su kitais kol kas tik virtualiai pažįstamais vilniečiais ar Vilniuje laikinai gyvenančiais tolkinistais (visi turėtų atsivesti ir į virtualią erdvę retai beužklystančius potencialius bendrabepročius!), aptarti mano aktyviai propaguojamą ŽV penkiasdešimtmečio šventę :p ir... galbūt dar kažką, ko būtent ir noriu paprašyti jūsų: pasakykite, kokios temos tiktų smegenų šturmui. Gal apšnekėsime filmo statymą? Dažnesnius susitikimus kad ir tuose pačiuose "Drambliuose"? Žygio praktika parodė, kad tolkinistai vieni kitiems gali netgi paskaitėles skaityti (Laiquos pasakojimai apie Tuorą ir Turiną), tad galbūt galima atsivesti "prijaučiančius" arba "žalius" ir jiems skleisti Tolkino šviesą? :mrgreen: Kitaip tariant, laukiu ikišturminio idėjų lietaus - ypač iš kitų miestų forumiečių, kurių nebus realiame susitikime. Beje, į kiekvieną susitikimą keliautų vėliava!

Nagi, bundam!
Paskutinį kartą redagavo 1 Starlin. Iš viso redaguota 16 kartus.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Elfhild » 16 Spa 2004, 11:45

Norėjai pasakyti "Balti drambilai", ar ne? :D
Aš už ir, manau, kol kas pagrindinė aptarimo tema turėtų būti penkiasdešimtmetis - reiktų jį padaryti ne šiaip meetą, o organizuotą renginį, kur nereiktų pirštais skaičiuoti kiek reikia spurgų su grybais :lol: o tai aišku reikalauja visų pirma neblogo brainstormingo, kurį puikiai tinka atlikti drambiluose ar kažkur kitur, kur tik susitiktume.
Hrrrr

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#3 Standartinė gilthoniel » 16 Spa 2004, 13:47

nebloga idėja :roll:
Aš manau, kad visų pirma reiktų susigalvoti kokį įdomesnį pavadainimą sau, ar ketinat "Tolkien Lietuva forumu" vadintis ir realiame bendravime?
O kodėl viskas tik Vilniuj? Šiaip Kaune ir yra nevirtualių tolkinistų, jeigu ką... :)

O gal kuriam organizaciją? :dancing:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Laiqualasse » 16 Spa 2004, 14:20

O kas sakė, kad viskas būtinai Vilniuj? Tiesiog vilniečiai ne visi ir ne visada gali važinėti po kitus miestus šviečiamaisiais tikslais, taigi Kauno tolkinistų verbavimu turbūt teks užsiiminėti patiems kauniečiams :)

Gal ir kuriam organizaciją, bet kas norės užsiiminėti popierizmu? ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#5 Standartinė Coranar » 16 Spa 2004, 15:02

O kur ir kas tie drambilai yr???? :oops:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Laiqualasse » 16 Spa 2004, 15:51

"Balti drambliai" (arba drambilai ;)) - kavinė Vilniaus senamiestyje, netoli Mokytojų namų ir S. Nėries gimnazijos.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#7 Standartinė Alatar » 16 Spa 2004, 16:00

8) Joooo...
o kada,kada precioussss numatomas muster of tolkinists drambiluose??? :shock:
jei artimiausiu metu,tai busiu tiktais dvasia tenais... :cry:
Drambilai,Cora yra toks biski gyvos muzikos hhmmm...kavine-klubas-baras,kuriame daznai renkasi idomus zmogai bei siaip irgi zmones :o gyva muzika buna ivairi(suprask, Mango ten neisvysi :lol: ),tik vietos neperdaugiausiai(ziema juk lauko terasoj nieko nebuna :? ).Bet yra keli griozdiski dideli stalai,kurie laaabai inka pasisedejimams..kvapni arbata vesu rudens ar ziemos( [-o< gruodzio pab...) vakara,arba dar kvapnesis kvietinis su citrinos skiaute-liux :p Drambilai yra pries Salomejos Neries gimnazija(netoli vokieciu gatves..juk zinai.. :roll: ?).
yra ir kitu geru vietu,bet jei pasiulymas tox duotas,tai siulau ir neiblaskyt!
Filmo ideja liux :supz: brainstormingas irgi..:)

ak,mane aplenke... :toimonster:

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#8 Standartinė Elva » 16 Spa 2004, 16:51

Baltuose Drambliuose kažkaip dar neteko lankytis. O jei viskas planuojama kitam savaitgaliui tai...*Elva vėl turės "laimę" viską pramuilint :cry: * mane tėvai atrodo sekantį savaitgalį ruošiasi į Lenkiją išsivežt...jess.. :?
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Laiqualasse » 16 Spa 2004, 17:18

Na, konkretus laikas dar nenumatytas ;) Taigi galima ir palaukti, jei tau netinka.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Elfhild » 16 Spa 2004, 17:53

Kitam savaitgaliui susiorganizuoti turbūt taip greitai neišeis (nors kas žino?). O dar kitas netinkamas, nes Vėlinės ir visi į pilkapius išsivažinės :?

Dėl kauniečių tai žinoma, atvažiuoti labai prašom, bet mes į Kauną nevažiuosim :p t.y. tokia minia žmonių važiuotų į Kauną tik didesnio meeto atveju, o čia gi šiaip susitikimas... be to, potencialūs tolkienistai vilniečiai, kokių raginame pasikviesti į drambilus, tikrai nevažiuotų į Kauną, dar nežinodami, kas jų laukia :lol:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777

#11 Standartinė Elva » 16 Spa 2004, 17:55

Koks pointas manęs laukt?...na bet kaip jum patogiau. Aš tai jau labai noriu in real pamatyt visus vln tolkienistus. Nes mIRC'iniai tolkienistai a...ghm...na neesmė...bandysiu kokį savaitgalį išgaruot iš namų valandžiukei :roll:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Starlin » 16 Spa 2004, 21:32

Kaip tai koks pointas??? Juk iš dalies dėl tavęs ir tinkamės - turbūt vienintelė senbuvė, kurios dar nematėm :!: :idea: Taip kad taikysimės prie tavęs ir nemanyk, kad pamiršim. Va.

Toliau: Alatarai, jeigu mum pavyks susibendrauti (prisimenat, kaip sunku buvo pirmus kartus? O paskui jau lengviau), tai galbūt drambilai taps nedidele tradicija. Kauniečiai ir klaipėdiečiai (ir alytiškiai ir visi kiti): nagi leiskit paskaičiuot... didysis forumo gimtadienis buvo... hm... Kaune... Vasaros susitikimas buvo ar tik ne... prie Kauno... :p Be to, nieks nesako, kad jums neleidžiama atidumti kada. Beje, o kur LL ir Paukštukas? Gal ir jie sutiktų padalyvauti drambilų šturme?

Dėl organizacijos: atrodo, per Dorado gimtadienį kaip tik nedrąsiai buvo užsiminta apie įkyrųjį estą ir jo idealizmą :roll: IMHO mes dar pernelyg nesubrendę, bet būtent šis projektas ir skirtas... khem... subrendimui paspartinti... Jeigu tą ryžtumėmės įrašyti nors į tolimos ateities planus, būtų visai įdomu, tik kiek būtų tokių entuziastų? :? Pavadinimas: liuks, turime dar vieną temą smegenų šturmui. Tolkien Lietuva - kaip galėtume pakeisti šį pavadinimą? Tai bus punktas nr.2.

**oooi, pagavo mane entuziazmas** :oops:

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#13 Standartinė Alatar » 16 Spa 2004, 22:38

"prisimenat, kaip sunku buvo pirmus kartus?"

8-[ Ekhem..as nekaltas-aplinka kalta :o
o apie ka eina kalba?... :roll: ,kukliai paklausiu ir tyliai slepiuosi po sklerozes krumais.

Taip,del organizacijos steigimo tai iskart galima klausimus kelti:
kokie tikslai?uzdaviniai?pobudis?rusis?veikla? ir pan...

oooi, pagavo mane entuziazmas

visiems kartais norisi i musi.. :wink:
ir mane pries pora dienu buvo pagaves entuziazmas fotografuot grazaus rudens paveikslus,rasyt istorija(vos ne knyga..nesusijusia su Tolkienu ar fant. apskritai..nors tam tikru elementu butu,taigi idejos kaip ir neatsisakau,iki kito uzplaukimo.. :roll: ),parasyt visa Alatariona,arba bent jau jo dalis,ir vel sokinet parasiutaismir vel dazasvydyje sudalyvaut(gera ideja :roll: ),bet....atejo tikras ruduo su lietumi,saltu juriniu veju...ir issisklaide daugelis... :?
iki kito uzplaukimo :twisted:

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777

#14 Standartinė Elva » 17 Spa 2004, 17:13

Aš vienintelė nematyta? :? oops.. :oops: aš nekalta...aplinka kalta :roll: ir tai man tokiais dalykais (mytais visokiais) tenka užsiimti slapta nes tėvai mane užmūrytų iki pensijos...

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#15 Standartinė Alatar » 17 Spa 2004, 17:56

as irgi nematytas,netgi slapstausi uzusieniuose, kaip matai 8) bet as tai naujokas esu,netycia atejes is skaityta.lt... :?

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Elfhild » 17 Spa 2004, 18:03

Alatarai, manau, tu jau seniai nebe naujokas, skant ;) bent tikrai "senesnis" už nemažai kitų čia apsilankančių sielų.
Hrrrr

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Laiqualasse » 17 Spa 2004, 18:11

Elva rašėCOLON aš nekalta...aplinka kalta :roll:
Niekas tavęs ir nekaltina. ;)
Beje, mano situacija dar visai neseniai buvo labai panaši į tavąją - tėvai laikė prispaudę prie savęs, niekur neišleisdami. Bet viskas keičiasi ;) Taip kad nenusimink per daug, vilties visada yra :)

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#18 Standartinė Coranar » 17 Spa 2004, 18:31

Susitikimas skamba viliojančiai...

Tolkien Lietuva - kaip galėtume pakeisti šį pavadinimą? Tai bus punktas nr.2.
O kodėl ir į ką norite keisti?
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Laiqualasse » 17 Spa 2004, 18:38

Kai kam 'Tolkien Lietuva forumas' skamba negražiai.
O į ką keisim - tai juk ir yra priežastis, kodėl šis punktas įrašytas prie aptartinų ;)

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#20 Standartinė woodberry » 17 Spa 2004, 19:45

Idėja man patinka ir pati mielai prisijungčiau, jei pavyktų dėl laiko susiderint. O filmo darymas, man atrodo, užimtų arba daug laiko, arba labai daug laiko (priklauso, kokio lygio filmą norime padaryti: ar moksleivių kino, ar aukštesnio, ir tuo to, kokio lygio demokratija bus: kuo aukštesnio, tuo ilgiau...).
Pritariu dėl naujo pavadinimo. Tai galėtų vėliau tapti savarankiška organizacija, nes yra tolkinistų ir už interneto ribų (vakar kaip tik porą tokių aptikau :wink: )

BUTTON_POST_REPLY