Masinis forumo susitikimas nr. 2

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#41 Standartinė Starlin » 27 Kov 2004, 23:57

O mes jau irgi namie! Taip pat ačiū visiems už kompaniją, gerą nuotaiką ir neįveikiamus meninio tylėjimo momentus, Gilthoniel už Perkūno namus, Aiquen už arbatėlę, visiems kitiems už tai, kad esat (kaip originalu, vaje... Bet ko norėt 11 valandą vakaro!)

Beje, spurgas pribaigėm. Kaip ir sultis. Ir dar Indraja bandė autobuse dainuoti, kad visus pažadintų :)

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#42 Standartinė Elfhild » 28 Kov 2004, 11:31

Pagaliau gyva ir aš. vakar jau nebuvo jėgų rašyti...lovytė...lovytė... Tai va, meetas buvo nepakartojamas, visi buvo nepakartojami, spurgos ir sultys skanios, diplomai gražūs kaip niekad...na, net oras ne pats blogiausias pasitaikė :) Žodžiu, jau galime pradėti planuoti sekantį susitikimą :wink: :D
Hrrrr

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#43 Standartinė Laiqualasse » 28 Kov 2004, 11:34

Aš, kaip ir Elfhild, vakar norėjau tik kuo greičiau atsidurti šiltoj lovoj :) Bet dabar jau esu gyvas ir sveikas (atrodo), ir galiu drąsiai pareikšti, jog vakarykštė diena buvo nuostabi kaip niekad (na, man tik nuo trečios popiet... Bet tai bendro įspūdžio labai negadina).
Noriu pamatyti nuotraukas. Ir filmą. Nes kitaip po savaitės nepatikėsiu, kad viskas vyko iš tiesų. :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#44 Standartinė Maja » 28 Kov 2004, 14:25

O, kaip smagu, kad bus vaizdinės informacijos :!:

Nes iš šių kelių atsiliepimų supratau tik, kad viskas buvo labai labai labai \:D/
:)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#45 Standartinė Laiqualasse » 28 Kov 2004, 14:38

Maja rašėCOLONNes iš šių kelių atsiliepimų supratau tik, kad viskas buvo labai labai labai \:D/
Tai teisingai supratai :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#46 Standartinė BirdOfPrey » 28 Kov 2004, 17:04

BOP nekrologas plius klimato kaita tarp Vilniaus ir Kauno bokštų:

Rytinis šaltukas > Traukinių stoties šaltis > Traukinio šiluma > tikras Kauno šaltis > Perkūno namų šiluma > Perkūno namū rūsio šaltis > Perkūno namų šilumėlė > vėl firminis Kauno šaltis > Kauno stoties šaltukas > maloni kavinės prie Kauno stoties šiluma > nemalonus Kauno šaltis > Perkūno namų šaltis > apdovanojimų šilumėlė > rūsys brrrrr.... > Kauno šaltis (ir vėl....) > Autobuso karštis > Savanorių prospekto kaulus laužantis speigas, šiaurės ašigalis Lietuvos teritorijoj > niekinis Lazdynų šaltis (pagaliau pripratau) > dvasinantis plikinancios vonios karštis > nesamoningas smigimas sapnų karalijon > tamsa.

ir dar kamera, fotikai, spurgos, kuriu norėjau, bet negalėjau, graži muzika, rusys, prakeikta mano sąžinė ir nervai, bendravimo barjeras, ech... ir dar daug visko, ir dar tyla, o taip!!! Bet susumavus viską, išeitų visai geras mytas. Va.

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#47 Standartinė gilthoniel » 28 Kov 2004, 18:21

Manau, kad tavo sąžinė per mytą buvo labiausiai nepagrįstas dalykas pasauly, Paukšti. Nors gal ir ne.
O artimiausias mytas tai juk bus filmo peržiūra, ar ne? :)
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#48 Standartinė woodberry » 28 Kov 2004, 20:55

Visiškai pritariu Gilthoniel dėl kolektyvinės filmo peržiūros. Laukiu nesulaukiu :D

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#49 Standartinė BirdOfPrey » 28 Kov 2004, 23:29

ta prasme? ir vilniečių ir kauniečių bendra peržiūra? tai spėkit kas pas ką važiuos? aš tai tikrai žinau, kas niekur nenorės važiuoti :lol:

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#50 Standartinė Lothlorien Leaf » 29 Kov 2004, 01:16

O aš turbūt paskutinė is visų parsiradau namie, nes iki pat sekmadienio 7 valandos vakaro viešėjau pas Aiquen ir Zaeginą, o paskui viena autobusu važiavau namo, žiūrėjau į temstančius laukus (ilgesys...), o kai ir tai nusibodo, įsijungiau kamerą ir ėmiau eilinį kartą žiūrėti nufilmuotą medžiagą :P

Susitikimas man žiauriai, žiauriai, ŽIAURIAI patiko :D Noriu dar. Oh yes, phecious (pranc. akcentas), labai noriu. Visų pirma ačiū Gilthoniel, be kurios pagalbos niekada nebūtume atsidūrę tam prabangiam plote, neturėję vietos bėginėti, valgyti, meniškai tylėti, :wink: ir nepamatę nei sietynų, nei rūsio su Šelobikėmis. :D Starlin už organizavimą (Aragorno ir mūsų visų mamytės vaidmenis), Aiquen - kad padėjo man visus STEBĖTI :lol: , Indrajai už dainas ir avangardinį kiną, ir taip toliau, ir taip toliau... ačiū visiems, kad esat :D Ačiū už "FROOODĄ" :lol: :oops: :lol: The hob... oops, the ring is mine. :P :wink:

Žinau, pheciouses, laaabai norit pažiūrėti mūsų filmą :D Jei norit, galit duoti man videokasetes, ir aš jums paprasčiausiai jį perrašysiu. Jei norit masinio meet'o tam, kad jį peržiūrėti, tuomet darysim meet'a :) Mhm. Jei anksčiau ploto (su televizorium!) neatsiras, tuomet artimiausias nusimato mano namuose... na, turbūt netrukus po Velyku (pati žinau, kad negreitai!) Laukiami visi :D bet būkite pasirengę sėdėti IR ant kilimo ;) Būtinai bus FOTR ir TTT EE peržiūra (o kai kurie svarbūs asmenys iki šiol to grožio NEMATĖ! ... dėl to nesuprantu, kaip jie iki šiol vaikšto ir kvėpuoja :P ) :)

Myliu jus visus(-as) :)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#51 Standartinė Aiquen » 29 Kov 2004, 09:56

*Aiquen drebančiomis rankomis prisitraukia arčiau klaviatūrą ir bando rašyti padėką*
Taip, meet'as buvo nepakartojamas, nepaisant kelių juokingų nasusipratimų, kurie įstūmė mane į juodžiausios gėdos ir konfūzo liūną (ziopela aikveniukė nesugeba įsidėmėti valandų...) :oops: , ir to fakto, kad stresavaus, kaip prieš egzaminą. Ačiū visiems, kuriems ir taip jau padėkota; norėčiau dar padėkoti Izengardui už cukrų; Paukštukui su Laiqua- kad labai garsiai nesijuokė(patys žino iš ko); Gilthoniel- už namą ir už tai, kad įveikė laiptų baimę; Exon- už peiliuką, kuriuo galėjau pagrąsinti elfui (weeeheee, I'm evil :twisted: ); visoms muzikalioms asmenybėms už nuostabų koncertą; Gilthoniel tėvukui už skubią medicininę pagalbą; mano phecious barakudai :wink: ir visiems kitiems, kurie pasistengė, kad diena praeitų nepakartojamai :D
*Aiquen trumpam pastumia klaviatūrą šalin, pasikeičia šaltą kompresą ant kaktos, išraiškingai išsišnypščią nosį ir bando rašyti toliau*
Niu va, ką dar norėjau pasakyti.... Dar sykelį milžiniškas dėkui visiems :oops:

Peržiūra, peržiūra....Peržiūra.... Velniop Velykas, peržiūra- kur kas laukiamesnė šventė šiemet!!!! :lol: :lol: :lol:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#52 Standartinė Indraja » 29 Kov 2004, 10:03

Buvo nuostabu. Labai gražus pastatas, diplomai. Aišku, ir kompanija,. Ačiū, kad neatėmėt kameros ir neišmetėt iš autobuso (už A Elbereth Gilhoniel). Tikrai laukiu kito susimatymo!
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#53 Standartinė Exon » 29 Kov 2004, 12:43

Argh, panašu, kad pasiekiau mūsų virtualiuosius namus paskutinė... Ačiū ir dar kartą ačiū už nuostabų meet"ą!
Beje, gal aš Boromiro titulą paliksiu Laiquai... Man tikrai dviejų per daug :wink:
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#54 Standartinė Starlin » 29 Kov 2004, 17:06

BirdOfPrey rašėCOLONprakeikta mano sąžinė ir nervai, bendravimo barjeras, ech...
Koks dar bendravimo barjeras! Jeigu kas tokį ir turi, tai tik aš. :roll: Me be extremely shy. :oops: Tai, ką jūs matėt, buvo Starlin, o ne Ettelewen. Taigi nematėt :twisted: Ir jeigu jau Paukštelis teigia turintis kažkokį pseudo barjerą, tai ką kalbėt apie mane.

Va. Pasakiau.

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#55 Standartinė smeli » 29 Kov 2004, 17:50

Uztat as barjeru neturiu. Galiu pravest kursus: kaip bendrauti be barjeru.

Del kursu efektyvumo tai nezinau, bet uztat nemokami :)))
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#56 Standartinė Lothlorien Leaf » 29 Kov 2004, 20:53

Nuotraukų noriu! Noriu nuotraukų! Nuotraukų noriu! Noriu nuotraukų!!! :prayer:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#57 Standartinė Aiquen » 30 Kov 2004, 17:49

Taip!!!!!! Nuotraukėlę, bent vieną nusususią nuotraukėlę!!!!!! Prašau.... Mirsiu be nuotraukų... Niekam manęs negaila? Ok. Puiku... :cry:

*Aiquen vaidina mirštančią gulbę... Bet išeina mirštanti kalakutė, todėl ji susinervina ir eina skandintis Nemunan* :twisted:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#58 Standartinė Elfhild » 30 Kov 2004, 20:32

tikrai, kas ten turėjo fotoaparatėlius? norisi bent kokių vaizdelių... be to, Aiquen galėtų primontuoti slaptų svečių, ar ne, precious? :wink: we wants it!
Hrrrr

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#59 Standartinė Aiquen » 31 Kov 2004, 11:17

Mielai primontuosiu, tik duokit, prie ko:)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#60 Standartinė Starlin » 31 Kov 2004, 16:17

Khem... o... nuotraukos buvo ne skaitmeninės?.. Bent jau man taip pasirodė :roll:

BUTTON_POST_REPLY