Arnoro stovyklos atsiliepimai

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Arnoro stovyklos atsiliepimai

#1 Standartinė Laiqualasse » 27 Lie 2014, 07:54

Taigi, devintoji vasarinė tolkinistinė Stovykla praėjo šauniai. Na, dar ne visai praėjo - tiesiog grįžau truputį anksčiau, tai rašau komentarą, kol kiti dalyviai dar saldžiai miega po truputį šylančiose palapinėse :)

Trumpai tariant, viskas buvo labai gerai. Programa vyko beveik laiku, dalyvių, nepaisant mano nuogąstavimų, susirinko visi 18, maitinomės sočiai ir skaniai, dalyviai liko patenkinti (kiek girdėjau), organizatoriai lyg ir taip pat. Apie Arnorą sužinojome daug ir įvairių dalykų, vakariniai pasakojimai lyg ir neprailgo, naujas filksingas nebuvo nušvilptas. Pokalbiai per naktis prie laužo, plaukiojimas ežere ir panašios tradicijos irgi buvo išlaikytos.

Stovyklos frazė, sakyčiau, yra "Šalia kelio mylu-mylu krūmuos tūno du bastūnai", antroje vietoje man asmeniškai rikiuojasi Gondoro karalienė Birutėlė. Bet čia toks IMO.

Kol kas komentaro tiek. Vakare gal bus daugiau.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
sufuan
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 10
UžsiregistravoCOLON 29 Bir 2014, 14:27
MiestasCOLON Vln

Re: Arnoro stovyklos atsiliepimai

#2 Standartinė sufuan » 27 Lie 2014, 15:26

Asmeniškai dėkoju organizatoriams ir dalyviams už šaunią atmosferą, gražią programą ir visą viską kitą, tikiu jog dalyvių tik daugės nes pati idėja yra tokia pat nuostabi kaip ir įgyvendinimas ! Labai džiaugiuos kad patekau, atleiskite jei kas buvo ne taip iš mano pusės, bet dėl daugumos mano trūkumų buvote įspėti, tad :)

:sm9: :sm9: :sm9: :sm9: :sm9: :sm9:

Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 454
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#3 Standartinė Nilde » 30 Lie 2014, 12:34

Išskalavau iš plaukų ir rūbų laužo dūmus, peržiūrėjau maždaug viską, ką galima rasti internete apie San Diego Comic Con, pasivijau stovyklavimo metu susikaupusius real life darbus ir pagaliau galiu forume pasidžiaugti stovykla.

Pirmiausia ačiū bendraorganizatoriams - Laiquai, Andriui, Mortai ir ypač Ingridai. Smagu su jumis dirbti, dar smagiau paežerėje būti. Tikiuosi, dar bus ateity ir vieno, ir kito, ir jūs toliau mane toleruosite.

Ačiū Povilui už pagalbą dainuojant, Beornui už malkavimą, laužavimą, kulinarinius šedevrus ir bais malonią kompaniją, Simonui ir Tautvydui ačiū, kad buvo tvarkingi ir supratingi palapiniokai bei už aktyvų dalyvavimą veikloje, Eduardui už pasidalinimą istorinėmis žiniomis ir įžvalgomis – norėsim išgirsti daugiau! Ir tikiuosi, kad Aušra atsigavo į civilizaciją grįžusi? Exon, smagu buvo nors ir trumpai tolkinistiškai padiskutuoti, šito irgi reiktų daugiau ir dažniau.

Visada džiugu naujus veidus matyti – Milda, Aušra ir Viliau, faina, kad atvažiavot, tikimės sulaukti ir vėl.

Idril, tu esi pavyzdys visiems, nenorintiems stovyklauti su palapine - imkit ir atvažiuokit vienai dienai! Juk verta buvo, ar ne? (Beje, kaip tikra hobitė negaliu nepaminėti, kaip gardžiai suvalgėm tavo paruoštą vištieną, ačiū.)

Almai ačiū, kad nepabijojo atvažiuoti į šitą mūsų sektą su šeima. Man pati pačiausia stovyklos frazė buvo (cituoju apytiksliai) „eik pas dėdę Laiquą,“ „aš nenoriu eit pas dėdę kažką!“.

Stovykla, sakyčiau, pavyko. Buvo klausimų per vakaro pasakojimus ir komentarų po jų – vadinasi, klausėtės. Filksingą kartu dainavot ir prašėt dar – vadinasi, patiko. Bemaž visi kibote į vorkšopus, vijote orkus apilink ežerą net išlaikydami in character, talkininkavote stovykloje nesiskųsdami – vadinasi, gerai suorganizavome, ar ne?

O nuotraukų bus?
“I have found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love.”
- Gandalf, The Hobbit

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#4 Standartinė le_golas » 30 Lie 2014, 14:20

Ačiū visiems, kurie buvo stovykloje! Žmonių nebuvo tiek jau mažai, veiklos lyg ir užteko, o prie viso to dar ir papoilsiauti spėjome. Smagu buvo pamatyti senus ir susipažinti su naujais nariais, manau, kad šauniai praleidom laiką.

Truputi foto:
https://drive.google.com/file/d/0B3ijkH ... sp=sharing
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#5 Standartinė Aredhel » 31 Lie 2014, 19:24

Pirmiausia ačiū bendraorganizatoriams - Laiquai, Andriui, Mortai ir ypač Ingridai.
Em... o man už ką? Aš tik dariau, ką pagr. organizatoriai liepė ir tai su pasilaužymais. :D

Ačiū visiems dalyvavusiems, ypač nepabijojusiems prisijungti naujiems žmonėms. Be abejo labai ačiū organizatoriams - visai be reikalo kai kurie iš jūsų jaudinosi dėl dalyvių skaičiaus. ;)
Linkiu ir toliau taip. :)

P.S. Mortos, Andriaus ir Nildės kostiumai buvo super. Kiti galėtų irgi mažiau bijoti ir imti pavyzdį. ;)
Beje, Nilde - Filis (hint hint). I'll help (hint, hint) :D
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Cassiopeia » 05 Rgp 2014, 15:23

Nilde rašėCOLONMan pati pačiausia stovyklos frazė buvo (cituoju apytiksliai) „eik pas dėdę Laiquą,“ „aš nenoriu eit pas dėdę kažką!“.
Hahaha, geras! :D

Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 454
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#7 Standartinė Nilde » 05 Rgp 2014, 16:02

Aredhel rašėCOLONEm... o man už ką? Aš tik dariau, ką pagr. organizatoriai liepė ir tai su pasilaužymais. :D
Nes žinau, kad nenorėjai, bet daveisi įkalbama, kadangi žinojai, jog pagalbos reikia. Už tai ir ypatingas ačiū.
Aredhel rašėCOLONP.S. Mortos, Andriaus ir Nildės kostiumai buvo super. Kiti galėtų irgi mažiau bijoti ir imti pavyzdį. ;)
Beje, Nilde - Filis (hint hint). I'll help (hint, hint) :D
Ypač iš manęs imkit pavyzdį, kaip atlikus reidą per visos šeimos spintas sukuriami du kostiumai. Gerai, kai daug moterų namuose.
(Dėl Filio pasistengsiu labiau nei tik spintose pasiraust).
“I have found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love.”
- Gandalf, The Hobbit

BUTTON_POST_REPLY