Dešimties metų šventė!

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Dešimties metų šventė!

#61 Standartinė Laiqualasse » 17 Bal 2013, 15:39

Aldarion rašėCOLONišeiti su plakatu "Aš drakonas, ginkitės"
:D Mintis, kurios verta nepamiršti :)
Vienu brainstormo etapu galvojau planuoti dviejų orientacinio komandų susikirtimą ir tų visų ginklų bei burtažodžių tiesioginiam panaudojimui, bet vėliau priėjau išvados, kad tam reiktų didelio dalyvių įsijautimo į vaidmenis (ir apskritai vaidmenų, nuo kurių tą įsijautimą pradėti), kas jau labiau panašėtų į mini LARP'ą, kurio pabaigti organizuoti niekaip nebūčiau sugebėjęs pabaigti (per Antrąjį Gimtadienį tą lyg ir bandėm daryti, bet ne per labai sklandžiai ten viskas ir gavosi, nors mūsų ir buvo 3 ar keturi organizatoriai).
Kažką tokio suorganizuoti, manau, įmanoma ir be visko pavertimo LARPu. Vėlgi reikia turėti omeny ir gal kada ateityje pritaikyti.
Galų gale su Gedeonu buvome numatę, kad dvi komandos varžysis pagal surinktus taškus: surastas ginklas - 10 pt. surasta strėlė 5 pt, susietas burtažodis su pavadinimu 10 pt, iššifruotas šūkis - 15 pt, pataikyta strėlė į taikinį dešimtajame punkte - tiek, į kiek pataikyta ir taip toliau...
Aha, šitai buvau nugirdęs. Ir tai nėra bloga mintis, išskyrus galbūt tai, kad tos sąsajos pakankamai akivaizdžios. Tačiau man pasirodęs trūkumas yra būtent tai, kad tie gauti burtai ar dar kas visai nesisiejo su orientacinio vyksmu. Geros literatūros, kino, RPG ir t.t. požymis - tokių palaidų galų nepalikimas :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#62 Standartinė Elentari » 17 Bal 2013, 17:02

Kadangi baisiai iš visų pusių spaudžiat dėl nuotraukų, tai pirmiausiai įdedu jas, padėkos gal bus vėliau, nes serga mano vaikas ir aš pati...

Trumpas fotoreportažas:

Penktadienis, susitikimas "Baltuose Drambliuose". Svečiuose mums svarbūs žmonės, vertėjai Andrius Tapinas ir Vilma Rinkevičiūtė.

Paveikslėlis

Visi kartu

Paveikslėlis

Šeštadienis. Rumšiškės.

Paskaita.

Paveikslėlis

Apdovanojimai.

Paveikslėlis

Žaidimai.

Paveikslėlis

Sekmadienis. Einame lankyti Ąžuoliuko.

Paveikslėlis

Ne tik forumo jubiliejus, bet ir JRRT ąžiuoliuko gimtadienis, jis buvo pasodintas lygiai prieš 8 metus, balandžio 12-tą dieną.

Paveikslėlis

O ČIA visos mano foto. Jei neveiks nuoroda, sakykit. Trumpai dar draugauju su dropbox. Sorry už foto kokybę...
---

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#63 Standartinė Laiqualasse » 17 Bal 2013, 18:06

Nuoroda veikia, nuotraukos puikios :) Ypač penktadienio - žymiai geresnės, nei mano fotoaparatu darytos :)
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#64 Standartinė Elentari » 17 Bal 2013, 18:09

Laiqua, įdėk vis tiek visas. :foto:
---

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#65 Standartinė Laiqualasse » 17 Bal 2013, 18:20

Įdėsiu kada :)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#66 Standartinė Aredhel » 17 Bal 2013, 19:21

Nu ir reikėjo mane užsimerkusią čia įdėti? :-s

TAISA: Exon, labai laukiam tavo nuotraukų. ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#67 Standartinė Elentari » 17 Bal 2013, 19:38

Aredhel rašėCOLONNu ir reikėjo mane užsimerkusią čia įdėti? :-s
Na tai kad nebuvo daugiau ką geresnio dėti. Kur ant sofutės, tai iš vis, jei ne viena, tai kita "superinėm" išraiškom :lol:
---

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#68 Standartinė Gedeonas » 18 Bal 2013, 18:42

Jau kelios dienos praėjo po renginio, o aš mintimis vis dar ten :).
Smagu buvo klausytis svečių kavinėje, sužinot kažką naujo (kaip buvo verčiamas ŽV pasirodo gana daug žinojau, bet ne viską :) ). Na, o Vilmos Rinkevičiūtės tikras ir labai nuoširdus užsidegimas geras pavyzdys kaip galima įsitraukti į tai ką darai :). Dideliausias dėkui svečiams jog nepasididžiavo ateit :).

Dėkui Aldarion ir Elentari už tokį fainą orientacinio rengimą kartu :). Anksčiau vis galvodavau kodėl tai užtrunka, nors iš šono atrodo paprasta. Dabar žinau jog tai nemenkas ir daug reikalaujantis darbelis, bei sakyčiau įdomesnis už patį dalyvavimą jame. Ypač tada kai matai jog kažkuri dalis tikrai gerai pavyko :). Visgi maloni patirtis, noriu dar :).
Elentari - už mediciną ir supratimą, bei įdomius pokalbius. 8)
Aredhel - už palaikymą "telefonų karuose" ir visus pokalbius "į temą" ir "nelabai" 8) :).
Aldarion - Visai įdomu ką nors kurt su tavimi, norėtusi daugiau :) .
Laiqualasse - tikrai įdomi paskaita, ne prastesnė nei straipsniai internete :). Suprantamai, aiškiai ir nenuobodžiai :).
Elentari ir Aredhel - Taip ir toliau merginos O:) :)! Tikrai pritariu Aldariono minčiai jog reiktu kada Trakuose renginį pasidaryt :).
le_golas - tikrai smagiai pasijuokiau iš tavo pokštų ir pasakojimo apie bėgiojimą su dėžėmis :). Vat šitokio "užtaiso" dažnai gyvenime pasigendu :).
Morta - už draugiškumą, "draugišką chemiją" ir labai mielus diplomus ;).
Exon - už tikrą magą žygio metu :).
Nibenon - dėkui jog vėl išgelbėjai su sage ir kantrybę kol viską atidaviau :).
Exo - už Gimliškumą :).
Nildei - Tikrai, tolerantiškiau nebūna ;).
Cassiopeiai ir Tomui - Už entuziazmo šaltinėlį :).
Folkui - Už nuoširdumą ir mintis naktiniame kelyje :).
Magnusas ir Zlorf - Ech, norėčiau vėl su judviem palarpint :axe: kompanijoje, tikrai šauniai atrodėte kai naktį dalinotės ginklus :).
Indrajai - už tolkienistinį ortodoksiškumą iki galo. Pagarba :hat: .

Visgi smagu ir gerai tokie bendrabepročių susibūrimai :). Atvažiuoji, pasijunti lyg į šeimą papuolęs. Vat tai labiausiai ir vertinu jumyse visuose. :labas:
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#69 Standartinė Elentari » 18 Bal 2013, 18:48

Ko jūs čia man visi už tą orientacinį dėkojat, nieko aš ten labai neprisidėjau... #-o
---

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#70 Standartinė Gedeonas » 18 Bal 2013, 19:08

Elentari rašėCOLONKo jūs čia man visi už tą orientacinį dėkojat, nieko aš ten labai neprisidėjau... #-o
O kas eiliuot padėjo, lankstė, tobulino frazes, generavo įdėjas, bei skautino? :)
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#71 Standartinė Aldarion » 18 Bal 2013, 21:23

Gedeonas rašėCOLONAldarion - Visai įdomu ką nors kurt su tavimi, norėtusi daugiau :).
Bet kada pasiruošęs (na, tik ne iki birželio :sm11:)! O man, asmeniškai, labai patiko tavo konstruktyvumas tame mūsų kūrybos procese - manau išeitume visai geras tandemas, tad tikrai bus galima nusimatyti kokio bendro vyksmo suorganizavimą per sekantį Gimtadienį ar kada ir greičiau ;). Dar kartelį dėkui už pagalbą. :)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1567
CONTACTCOLON

#72 Standartinė Elentari » 19 Bal 2013, 00:14

Didžiulis ačiū organizatoriams už visą šią šventę, buvo tikrai labai smagus forumo dešimtmečio renginys. Nildei ir Laiquai už penktadienio vakaro rengimą ir vedimą Drambliuose, garbingiems svečiams Vilmai Rinkevičiūtei ir Andriui Tapinui, kad atvyko, pasidalino ne tik vertimo, bet ir kitomis istorijomis, buvo tikrai labai įdomu, linksma, juokinga ir t.t., dar kartą ačiū. Tikiuosi, kad šie žmonės dar apsilankys mūsų renginiuose, būtų smagu :) Labai džiaugiuosi, kad didžioji gimtadienio dalis vyko Rumšiškėse, man ši vieta labai brangi ir miela, visada labai džiugu čia sugrįžti.
Ačiū visiems dalyvavusiems už smagų laiką kartu.

Aldarion - už išrūpintą namelį ir visus tuos finansinius reikalus, už progą pašaudyti iš lanko, už sekmadienio pusryčius, už sutvarkytą namelį išvykstant, už videometraštinikavimą, už tai, kad daug darbo įdėjai į orientacinio rengimą, nors ir ne viską pavyko įgyvendinti, bet tavo tokią gražią viziją mačiau, už apskritai įdėtą visą, gal kartais ir nematomą, darbą ir pastangas. Mamai - už skanų pyragą ačiū perduok.
Le_golui ir Mortai už paprastumą, nuoširdumą ir linksmumą.
Mortai už superinius diplomus.
Exo - už tortą.
Folkui - už dviratį, taip smagiai pasivažinėjau, kad paskui tikrąja to žodžio prasme virtau iš kojų :lol: .
Laiquai - už paskaitą, nuotraukas ant sienų, apdovanojimus.
Gedeonui - už ratus, už pafotkinimą, už vandenį iš šaltinio, už nesulaužytą ranką (tinimas ir skausmas atlėgo po kelių dienų :) ).
Merginoms už padiskutavimus apie kostiumų siuvimą, už damų sofutę :D
Visiems - už gerą nuotaiką ir juoką, už tai, kad, nors ir, kaip bebūtų gaila, retai tenka man būti renginiuose, bet taip jauku su jumis, ačiū.
Orui - kad šeštadienį jis buvo toks šiltas ir saulėtas.
Giriniui - už mūsų ąžuoliuko saugojimą, už gražų priėmimą, kitą kartą gal tikrai priimsime pasiūlymą arbatos, reiks nepamiršti keliaujant prie ąžuoliuko įsimesti ir kokių sausainių :D Ir dar už supynes ačiū, smagu pasisupti :)
Balsavusiems už pirmąją stovyklėlę ir mano tortą taip pat didelis ačiū, buvo tikrai labai netikėta, neturėjau net minties, kad šie du dalykai laimės :) Ypač džiaugiuosi, kad taip buvo įvertinta pirmoji stovyklėlė. Nors, deja, nedalyvavau daugelyje TL stovyklų ir negaliu palyginti, bet, manau, ir nebūtų įmanoma lyginti, nes ji buvo pirmoji, bet man ypatingai brangi ne tik dėl to, bet ir dėl daugelio kitų dalykų, kuruos supras tik Aldarion ir Aredhel, ir dalinai tie, kurie dalyvavo. Ta proga perskaičiau šios stovyklėlės organizavimo giją ir aukso frazes iš ten, tai teko pagalve slopinti juoką, nes būčiau visą daugiabutį prižadinusi PaveikslėlisPaveikslėlisPaveikslėlis
---

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#73 Standartinė Laiqualasse » 21 Bal 2013, 22:21

Kai išrinkome dešimtmečio fraze šūkį "Gerbsim, mylėsim, tolkinėsim!" supratome, kad neatsimename, kas jį sugalvojo ir kaip jis atsirado. Atrodo, radau pirmąjį šios frazės (tiksliau jos varianto) paminėjimą Starlin rašytoje III-ojo Didžiojo vasaros žygio apžvalgoje (ten prie žinutės pabaigos rasite, prieš P.S.us). Nežinau, ar tai pats pirmasis, bet visai gali būti - jei tuo metu frazė jau būtų dažnai naudota, Starlin turbūt nebūtų jos išskyrusi ir paminėjusi. Deja, frazės autorystė vis dar lieka neaiški, bet galima ją apriboti to žygio žygeiviais - Starlin, Folku, Aredhel, Lady of the Rings, Nilde, Izengardu irba manimi. Jei reikėtų spėti, sakyčiau, kad labiausiai tikėtinas frazės autorius - Folkas.

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

#74 Standartinė Cassiopeia » 22 Bal 2013, 08:15

O gal galit parašyti kas buvo šeštadienio vakarą vykusio balsavimo laimėtojai? Kaip supratau nuostabusis tortas laimėjo :D O kas dar?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#75 Standartinė Laiqualasse » 22 Bal 2013, 09:30

Va čia paskutinėje žinutėje surašyti visi laimėtojai. Pirmoji Stovykla, 2010 m. Žygis, TL Draugijos įkūrimas, "Gerbsim, mylėsim, tolkinėsim" ir Gundabtis, Elentari tortas, "Bastūnų daina" ir Aredhel ir mano šeima.

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

#76 Standartinė Cassiopeia » 22 Bal 2013, 10:19

Ačiū :)
Vis dar forumo gilumos neištyrinėtos..

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#77 Standartinė Laiqualasse » 22 Bal 2013, 12:34

Aldarion manęs prašė, kad pasidalinčiau Gimtadienio paskaita. Kadangi nežinau, kada spėsiu ją paversti straipsniu, serveryje pakabinau prezentaciją. Gal iš jos bent kažkas bus aišku, jei labai įdomu :)

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#78 Standartinė Aldarion » 27 Bal 2013, 10:43

O, dėkui, buvo labai įdomu peržvelgti ir susipažinti su šiuo pristatymu :). Bendrai paėmus, tikrai aiškiai prieita prie atsakymo, kodėl Tolkinas. ;) Gal tik iki galo nesupratau tos intriguojančios "The Hero's Journey" schemos, tai kada prie progos dar pasiklausiu :). Gerbsim, mylėsim, tolkinėsim!
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#79 Standartinė Laiqualasse » 27 Bal 2013, 18:23

Hero's journey schemą ėmiau iš Vikipedijos straipsnio, mano žinios apie tą konceptą irgi maždaug tuo straipsniu apsiriboja. Tai jį perskaitęs, žinosi tiek pat, kiek ir aš :)

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#80 Standartinė Exon » 23 Geg 2013, 18:26

Forumo entas atnešė nuotraukas #-o :
https://www.dropbox.com/s/5umn3pxjjlner ... dienis.zip

Tikiuosi, nuoroda yra visiems pasiekiama :)
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

BUTTON_POST_REPLY