Naujųjų 2013-ųjų sutikimas

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Naujųjų 2013-ųjų sutikimas

#21 Standartinė Laiqualasse » 10 Gru 2012, 20:54

Manau, kad stalo žaidimams laiko atsiras :) Tik asmeniškai norėčiau ko nors kitokio, nei citadelės ar riskas
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

#22 Standartinė Cassiopeia » 11 Gru 2012, 09:19

Aš bandau kalbinti Tomą, kad prisijungtume po darbo 31-ą, bet dar nežinau, kaip bus.. Tiesiog įspėju :">

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#23 Standartinė le_golas » 23 Gru 2012, 15:30

Na ką, pasaulio pabaiga neįvyko, taip kad panašu, jog tikrai teks daryti Naujametį pas mane.

Visų pirma, vieta - Vilnius, Balsių rajonas, Numėjos g. 30. (http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... s%20g%2030)
Nuvažiuoti galima 36 autobusu (pradeda važiuoti nuo Žalgirio (dabar ji pavadinta kažkokiu ten kunigu bronium, bet manau žinot, apie kurią kalbu) stotelės) arba 76 autobusu (anas, berods, važiuoja tik nuo Ateities gatvės). Dabar taip... jei norėsite ateiti nuo stotelės pėsčiomis, lipkite Verkių Riešės st., bet teks ateiti ~2km. Visada bus galimybė paimti nuo stotelės su mašina (nebent jau bus per vėlu su mašina važinėtis), bet tokiu atveju važiuojat viena stotele toliau - iki Ragučio st., mat ten patogiau atvažiuoti ir surinkti žmones.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, rinktis galima 29-31d. pasirinktinai. Būtų šaunu, jog jau šiom dienom žinočiau, kas kada žada atvykti, bei kokiu būdu.

Galimybė nakvoti, be abejonės, bus, tik gal ne visiem pasiseks tai atlikti lovose, taip kad pasiruoškit, kad galbūt teks miegoti ir ant žemės. Miegmaišis būtinas, kilimėlį galit irgi dėl visa ko įsimesti, nepakenks. Iš esmės, jei kam nesinorės miegoti, bus galima grįžti ir su taksu... prieš kokius 3 metus, kai paskuitinį kartą naudojausi šia paslauga, iš senamiesčio parvažiavau už kažkur 30lt. Tiesa, dabar berods pabrangę...

Dabar dėl programos... kol kas jos nėra. Aldas su manim susisiekė dėl sniego žygio, šiuo metu jis bando jį surengti 29-30d., su nakvyne. Pabandysim kažkaip pažiūrėti, kad galėtu prisijungti žmonės atskirai vienai iš šių dienų, kas su nakvyne nenori/negali. Labai gali būti ir taip, kad nakvynė nebus rasta - tokiu atveju bus alternatyvus maršrutas, ir vienadienis žygis, kaip jau buvo sutarta anksčiau, vyks 30d. - sekmadienį. Žodžiu, dėl žygio informacija dar bus.

Neišvengiama šiuometinio Naujamečio tema - dworfų puota pas Bilbą. Jos esmė - reikės daug maisto, gėrimų ir labai linksmai pabūsim! Patariu iš anksto pasimokyti šitą - pravers kai sausio 1d. plausit indus: http://www.youtube.com/watch?v=IWuQeh9QnWA ;)
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#24 Standartinė Elentari » 23 Gru 2012, 17:28

Mes su mažyliu dalyvausime, ar galėtume užsibukinti kokį patogesnį kampą miegojimui? :p
---

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#25 Standartinė Aredhel » 23 Gru 2012, 20:34

Aš negaliu nepakomentuot šito....
Visų pirma, vieta - Vilnius, Balsių rajonas, Numėjos g. 30.
Numėjos? Tu gyveni Numėjos gatvėj? That's just PERFECT! :D
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#26 Standartinė Exo » 24 Gru 2012, 14:51

le_golas rašėCOLONNa ką, pasaulio pabaiga neįvyko, taip kad panašu, jog tikrai teks daryti Naujametį pas mane.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, rinktis galima 29-31d. pasirinktinai. Būtų šaunu, jog jau šiom dienom žinočiau, kas kada žada atvykti, bei kokiu būdu.
Jei ponai teiktūsi, 29 vakarą praleisti namuose prie brendžiuko butelio, tai mielai prisijungčiau :) Čia aišku su sąlyga, jog esu laukiamas :D Atvykimo būdas - atvežtų, bei pusgirtį pasiimtų bile kuriuo paros metu :D
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#27 Standartinė Aredhel » 24 Gru 2012, 15:41

Ale dideli tavo norai... Bet čia jau šeimininkui spręst.
O dėl pasiėmimo nebus, kad dar neįpusėjus atlėks tavo nauja boba ir vėl išsitemps įsikibusį už to brendžiuko buteliuko? :D
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#28 Standartinė Exo » 24 Gru 2012, 16:56

Aredhel rašėCOLONAle dideli tavo norai... Bet čia jau šeimininkui spręst.
O dėl pasiėmimo nebus, kad dar neįpusėjus atlėks tavo nauja boba ir vėl išsitemps įsikibusį už to brendžiuko buteliuko? :D
Ea, pašyčiau stabdyti arklius, čia ji tikrai ne prie ko...
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#29 Standartinė Strėlė » 24 Gru 2012, 22:46

Nuostabu, as planuoju būti 31 ir 1 dienomis ir mielai issijungti į tuo metu vyksiancia programa. Dėl pačio nakvojimo fakto nesu tikra, bet manau tą naktį labai miegot ir taip neteks (miegmaiši turėsiu). O ką šiaip atsivežti iš maisto? Ar kaip su juo darysim? :)

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

#30 Standartinė Magnus » 25 Gru 2012, 19:18

31 Atvaziuosiu 36u autobusu. Povilas Trinys irgi galvoja atvykti.
CTF Glaurung

Nibenon
Dešimtmečio Aragornas
PranešimaiCOLON 232
UžsiregistravoCOLON 15 Lie 2008, 23:11

#31 Standartinė Nibenon » 25 Gru 2012, 22:21

Aš nuo žygio prisijungsiu, kad ir kada jis ten prasidėtų. Atsibelsiu greičiausiai miesto transportu.

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#32 Standartinė Gedeonas » 26 Gru 2012, 02:31

Aredhel rašėCOLONAle dideli tavo norai... Bet čia jau šeimininkui spręst.
Ech tu.. Nors ir naminė, bet vis tiek amazonė..
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#33 Standartinė Indraja » 26 Gru 2012, 23:27

30-ą d. prisidėsiu prie žygio, atvažiuosiu 36-u. Tą pat dieną 36-u ir išvažiuosiu po žygio, taigi, tai nebus paskutinieji 36-i, nes dar reik ir į troleibusą. Kaip minėjau kadaise, jei nebus tvano - bet lyg naktį prieš tai pašals, tai, tikiuosi, bus dar (jau) ne tvanas.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

#34 Standartinė Cassiopeia » 27 Gru 2012, 12:22

Sveiki!

Mes su Tomu prisijungsim! Jei tik koks tvanas neužpils, nes žiema atrodo pabėgo :P (atvažiuotumėm 31-ą vakare, nes aš dirbsiu :( )

Tomas prašo tikslesnio atvažiavimo aprašymo, o aš klausiu kaip su maistu? Vežasi kas ką nori? Jokių ten bendrų pinigų rinkimų už bulvinius blynus nebus? :P

Jeigu tik lovų rezervavimas yra, tai mes laaabai norėtume vienos, tilptume net ir į vienvietę :P Nes bijau labai ant grindų miegoti, kadangi dar šiek tiek šniurkščioju.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Laiqualasse » 27 Gru 2012, 12:47

Manau, kad maistas bus kiekvienam savo. Bet čia kaip šeimininkas pasakys.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#36 Standartinė le_golas » 27 Gru 2012, 13:16

Cassiopeia rašėCOLONTomas prašo tikslesnio atvažiavimo aprašymo, o aš klausiu kaip su maistu? Vežasi kas ką nori? Jokių ten bendrų pinigų rinkimų už bulvinius blynus nebus? :P
Važiuoti link Balsių (arba Žaliųjų ežerų) - jei nuo centro, tai santarų žiede į dešinę, tada į kairę prie Verkių rūmų ir tolyn per mišką. Kai galiausiai pasieki maximą, už jos pirmas posūkis į dešinę, o tada jau šitaip: http://www.maps.lt/map/default.aspx?lan ... s%20parkas. Jei nerasit - skambinsit. :)

Bendrų pinigų nerinksim, vežasi kas ką nori. Jeigu tai, kas ko nori, bus net ir bendro naudojimo - dar geriau. Šiaip nežinau, nemoku aš su maistu planuoti. :D
Jeigu tik lovų rezervavimas yra, tai mes laaabai norėtume vienos, tilptume net ir į vienvietę :P Nes bijau labai ant grindų miegoti, kadangi dar šiek tiek šniurkščioju.
Iš esmės, su sąlyga, jog Elentari jau turi savo kampelį, dar lieka dvi dvivietės lovos ir sofa pagrindiniame kambaryje (ant šios, greičiausiai, užmigti pavyks nebent ištvermingiausiems), taip kad vietos ne ant žemės bus. Anyway, miegmaišius turėkit - patalynės turbūt nebus (kažkiek pledų surasim, bet geriau pasiimti).

Tie, kas važiuosit autiku - praneškit, jei reikės pasiimti nuo stotelės! Galit tą pačią dieną, tiesiog sms parašyt, bet kad žinočiau. Ir jei matot, kad važiuojat tą pačią dieną - pabandykit susikooperuoti, kad nereiktų dešimt kartų važinėti. :)

Dar vienas dalykas... dėl žygio. Dar nežinau, kaip Aldui sekasi. Iš mano pusės, jei tai būtų vienadienis pasivaikščiojimas, greičiausiai vis tiek nieko blatno nesugalvosim - reik eit palei tą Nerį ir viskas. Atsižvelgus į tai, kur galima nuvažiuot transportu, dar nežinau, nuo kur būtų galima pradėti... Nuo Skirgiškių būtų 7 km (per mažai), nuo Nemenčinės - 17 (gal kiek per daug?). Žinoma, galima ir kažkur tarpe išlipti.
What have I got in my pocket?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#37 Standartinė Indraja » 27 Gru 2012, 13:34

Autobusai į Skirgiškes egzistuoja, taip ir vadinasi, važiuoja iš Žalgirio stotelės... O į Nemenčinę, kaip suprantu, važiuoja kiti pro kitą šoną. 17km, kai tokia konsistencija, gal ir ne itin.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#38 Standartinė Aldarion » 27 Gru 2012, 21:16

Gerai, tai ką man pavyko sugalvoti yra štai tokie du dvidienio žygio variantai :p: Sniego žygio 2012 dvidieniai maršrutai.

Pirmas variantas: traukiniu važiuoti iki Pailgio stotelės (taip, tos pačios, kurioje išlipama atvykstant į vasarinę stovyklą :D) ir nuo jos miškais (paveikslėlyje pažymėtu raudono maršrutu) pėdinti iki Nemenčinės (apie 16 km). Nemenčinėje radau du hostelius (trijų žvaigždučių), kuriuose nakvynė žmogui kainuoja 50 lt. Tiesa, viename nėra nuolatinio budėtojo, tad būtų galima išsinuomoti dvivietį kambarį ir susigrūsti į jį kiek ten mūsų žygiuos (trys ar keturi mūsų eitų su nakvyne?). Antrą dieną, sulaikę vienos dienos žygeivių, pėdintume iš Nemenčinės į le_golo namus tiesiausiu maršrutu (17 km) arba kiek pavingiuotu maršrutu pro pačius žaliuosius ežerus (mėlynas maršrutas, 20 km).

Antras variantas yra cheat'inti, t.y. pradėti žygį Nemenčinėje, nužygiuoti iki le_golo namų, juose pernakvoti, o tuomet ryte dar padaryti rata iki Verkių rūmų (žalias maršrutas, 13 km).

Taigi, ar būtų pasirašančių pirmam arba antram variantui? Man labiau patinka pirmasis variantas: rimtas, idėjinis ("kaip grįžti iš vasarinės stovyklos pėsčiomis" type deal), daug miškų, nevaikščiotos vietos. Tiesa, ryt dar susiskambinsiu su pažįstamu girininku Nemenčinėje, gal jis pasiūlys kokią nakvynės alternatyvą. Bet šiaip, 50 lt (gal ir mažiau, jei cheat'insim hostelį) patogiai nakvynei bent jau man neatrodo labai neįkandama kaina. O dėl oro, tai atrodo praneša nedidelį minusą, taigi pliurzos greičiausiai pavyks išvengti :).

Dėl pačio naujamečio, tai aš turėsiu A Game of Thrones card game'ą (kopiją arba originalą, nes board game'o neradom visoj Lietuvoj :lol:), kurį gali žaisti keturi žaidėjai vienu metu, ir tą LotR stalo RPG setup'ą. Aišku, atsivešiu ir LotR Riską - jei tik atsiras norinčių mielai jį pats pažaisiu!!! :p. Individualus maistas skamba šauniai, kaip visada per naujemečius tikrai sueis ;) Exo, bent jau man būtų šaunu, jei atvyktum, bet kompanijos 29 vakarą negarantuoju (jei vyks dvidienis, pirmo varianto, žygis), ypač prie brendžio butelio, bet tavo kompanija šiaip faina :)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

#39 Standartinė Alma » 27 Gru 2012, 21:39

Aš būčiau už žygio pradžią Nemenčinėj. Nes pliurza tikrai bus. Net jei naktį ir bus šalčio naktį kokių pora laipsnių, vis tiek neužšals visi pliurzynai. O jei oras toks kaip šiandien (t.y. pliusas ir lyja), tai man tikrai neužteks idėjiškumo žygiuot celofanais apsivyniojus dvi dienas. :lol:

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#40 Standartinė Indraja » 27 Gru 2012, 21:44

Hm, įdomu, kur mažiau teks eiti vieninteliu pagrindiniu rajono keliu - ar nuo Nemenčinės į Balsius, ar ratu nuo Balsių. Iš žemėlapio atrodo, kad antruoju atveju yra galimybė pasukti ir į šalutines gatves, tad man tokia antra diena labiau prie širdies.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

BUTTON_POST_REPLY