Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registracija

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registracija

#1 Standartinė Laiqualasse » 03 Lie 2012, 13:46

Tolkinistinė vasaros Stovykla 2012!

Paveikslėlis

Kas? – „Arda: kita medalio pusė“; apie visus tuos, kurie vadinami Blogio jėgomis ar jo tarnais. Orkai, troliai ir sauronai visokie.

Kada? – 2012 m. rugpjūčio 2-5d. (ketvirtadienį-sekmadienį).

Kur? – Ant Asvejos ežero kranto, daugmaž Grybėnų kaime.

Kas organizuoja? – Aldarion, Nimrodel, Laiqualasse, le_golas, Aredhel, Nilde

Tolkinistinė vasaros Stovykla ir vėl jau visai čia pat! Už jau mažiau nei mėnesio, rugpjūčio pirmąjį savaitgalį, visi tolkinistai ir jiems prijaučiantys kviečiami į Asvejos pakrantę, kur tris dienas ir tris naktis (ir tris vakarus bei rytus) pasinersime į Blogio jėgų Ardoje istoriją. O kas ten vyks? Štai jums Stovyklos programa:

Ketvirtadienis

~18:00 Atvykimas į stovyklos vietą. Įsikūrimas.
18:30 Stovyklos atidarymas, susipažinimas su tvarka ir programa.
19:00 Susipažinimas su Ardos „blogiukais“.
20:00 Vakarienė, vakaronė ir šis tas daugiau.

Penktadienis

09:00 Keliasi budintys.
10:00 Labas rytas! Pusryčiai.
11:00 Mitologinis Blogis Tolkino kūryboje.
13:00 Ardos istorija „kitos pusės“ akimis.
15:00 Pietūs.
17:00 Nazgūlų madų šou.
19:00 Ar orkai buvo blogi?
20:00 Vakarienė ir vakaronė

Šeštadienis

09:00 Keliasi LARP žaidėjai, prasideda LARP žaidimas.
Alternatyvi programa nedalyvaujantiems LARP žaidime bus.
19:00 Vėliavos pagrobimas kartu su LARP žaidimo kulminacija.
22:00 Vakarienė ir vakaronė

Sekmadienis

09:00 Keliasi budintys.
10:00 Labas rytas! Pusryčiai.
11:00 Tikrasis Tamsos valdovas.
~12:00 Stovyklos sutvarkymas ir uždarymas; išsiskirstymas.

Pala pala, LARP žaidimas? Taip, jūs perskaitėte visiškai teisingai - didžiąją rugpjūčio 4-osios, šeštadienio, dienos dalį vyks gyvo veiksmo vaidmenų žaidimas (angl. – „Live action role play“ – LARP) pavadinimu „Trečioji Giminžudystė Siriono žiotyse“. Ir šį kartą, kiek kitaip nei per visus ankstesnius tolkinistinius LARP'us, į žaidimo gyvąjį veiksmą bus įpinta kur kas daugiau aktyvių įsivaizduojamų veikėjų (angl. – „Non-player characters“ – NPC) bei sukurta galimybė pasirinktinai vykdyti net kelis didesnius kvestus (užduotis), palaikomus tų pačių NPCs su žaidimo meistrų koordinacija ar priešininkų pusės gyvų veikėjų. Taip kad drąsiai galima teigti, jog veiksmo šiame žaidime bus tikrai DAUG ir didžioji jo dalis nepriklausys nuo kitų žaidėjų nuotaikos veikti – jį bus galima tiesiog inicijuotis individualiai vykdant kvestus ir/arba dalyvaujant jame pagal scenarijų, kuris irgi nebus iš laisvųjų. Viskas baigsis į LARP‘ą integruotu CTF‘u (angl. – „Capture the flag“, liet. – „vėliavos pagrobimu“), kuomet prie larpinančiųjų finalinei kovai dėl Silmarilio prisijungs ir LARP‘e nedalyvavę stovyklautojai.

Taigi, o kas tas Sirionas ir kas ten ką „žudys“? Kaip žinoma, pačioje Pirmojo Ardos amžiaus pabaigoje vienas po kito krito du paskutinieji elfų miestai-tvirtovės: Doriatas ir Gondolinas. Pirmasis buvo sunaikintas per Antrąją Giminžudystę Feanoro sūnų, pagal prakeiktąją priesaiką siekiančių bet kokia kaina atgauti jų tėvo nukaldintą Silmarilį, antrasis, po Maeglino išdavystės, Morgoto tamsos jėgų. Išgyvenusieji šias baisias tragedijas, elfai ir žmonės atsitraukė į paskutinįjį jiems likusį saugų prieglobstį Beleriande – didžiosios upės, Siriono, žiotis. Viena iš Doriato žlugimą išgyvenusiųjų buvo Elvinga, Bereno ir Lūtijenos dukraitė (tuo metu vos penkerių metukų), per tvirtovės apgultį sugebėjusi saugiai su savimi išsigabenti senelio iš Morgoto atkovotą Silmarilį, kai, tuo tarpu, gondoliniečių pabėgėliams vadovavo pats Tuoras su Idrile bei sūnumi Earendiliu. Prabėgo keliolika metų. Naujai įkurtoje Siriono deltos gyvenvietėje Earendilis susituokė su Elvinga, o Tuoras su Idrile iškeliavo jūron jiems vieniems težinomais keliais. Netrukus, jauniesiems puselfiams gimė ir dvynukai: Elrondas (daugumai žinomas iš Žiedų valdovo, kaip Rivendeilo valdovas) bei Elrosas (vėliau tapęs pirmuoju Numenoro Karaliumi). Padėčiai Beleriande tik blogėjant, nuolatos į prieglobstį atvykstant vis naujiems pabėgėliams, Earendilis nusprendė pats mėginti plaukti į Vakarus ieškoti Valinoro, kuriame galėtų melsti Valų atleidimo ir jų pagalbos desperatiškoje kovoje prieš Morgotą. Jam iškeliavus, gyvenimas Siriono žiotyse kurį laiką tekėjo gana įprastai pavojinga vaga, kol neįvyko šis tas tragiško ir išties baisaus...

Žaidimo veiksmas prasidės 538-aisias Pirmojo Amžiaus Saulės metais dar iki (viešoje paslaptyje laikomo) tragiškojo įvykio. Bus atžaidinėjamas pavojingas pabėgėlių gyvenimas jų gyvenvietėje (Asvejos ežero saloje) ir jos apylinkėse (abiejuose ežero krantuose). Taip pat bus atžaidinėjamos ir kitos dvi konflikto pusės, tai yra Feanoro sūnūs ir Morgoto tamsiosios pajėgos, žaidimo pradžioje dislokuotos Asvejos ežero kitame krante, skirtingose jo vietose. Kaip jau buvo minėta pradžioje, veiksmas vyks dvejopai: pagrindinis - pagal scenarijų, šalutinis (šiek tiek įtakojantis pagrindinį) – pagal gana individualius kvestus (kažką panašaus į orientacinio ruožą „In character“ (IC, liet. – „vaidmenyje“)). Kvestus bus galima vykdyti ir komandomis. Jų tikslai iki žaidimo nebus viešai atskleisti, nes kiekvienai komandai turės tam tikros strateginės reikšmės, o kiekvienam žaidėjui atskirai – materialinės ir patyrimo naudos. Žaidimo valiuta – iš anksto pagamintos mitrilinės, auksinės ir sidabrinės monetos, už kurias bus galima įsigyti kelis geresnius ginklus, susimokėti už keltą per ežerą, kompaniją kvestui, taip pat, gale žaidimo, gauti žaidėjo naudingumo taškų (bus renkamas naudingiausias žaidėjas).

Visi realūs koviniai veiksmai (tai yra, su matomais gyvais veikėjais) bus atliekami realiai, tai yra su paminkštintais ginklais, tad juos bus būtina turėti (žr.žemiau), norint pilnavertiškai atžaidinėti kovinį veikėją (pilnos kovos ir kitos taisyklės bus paskelbtos kiek vėliau). Žaidime laukiami ir nekoviniai veikėjai, kurie galės IC leisti laiką patarinėdami vadams (ypač jaunajai Elvingai), mėgindami vienaip ar kitaip juos ir kitus veikėjus perkalbėti, taip pat dalyvauti taikiuose kvestuose bei workshop‘uose, gydyti sužeistuosius, galų gale bus tiesiog pasistengta, kad šiame veiksmo kupiname LARP‘e apskritai liktų vietos ir draminiams žaidėjų išgyvenimams atžaidinėti! Susidūrimai su NPC veikėjais (įvairiais gyviais ir kitais padarais) bei sąveikos su įsivaizduojamomis struktūromis (pavyzdžiui, magiškais šaltiniais ir pan.), bus atžaidinėjami/os tik su žaidimo meistrų pagalba. „Žuvus“ jūsų pirminiam veikėjui, po šiek tiek rojuje praleisto laiko bus suteikiamos naujos gyvybės naujų veikėjų (visi iki „mirties“ sukaupti naudingumo taškai liks tam pačiam žaidėjui, tačiau iš jų bus išminusuota prarastos gyvybės kaina). Magijos elementų žaidime taip pat galbūt šiek tiek bus, bet tik pagal Ardos tradiciją – neypatingai galingos ir pakankamai mažai. Žaidimas baigsis masiniu (scenarijaus padiktuotu) mūšiu saloje (aka „Vėliavos - Silmarilio pagrobimu“) dar prieš nusileidžiant saulei, mat kovoms kardais, skydais ir kitais ginklais reikės šviesos.

Norėtum visa tai išbandyti?! Būtinai prisijunk! Tam reikia registracijos anketoje (žr.žemiau) uždėti varnelę ties dalyvavimo LARP‘e ir/arba CTF‘e klausimais (4.3 ir/arba 4.4). Jei norėsi žaidimo metu kovoti, bet neturi asmeninių ginklų, užsisakyk jiems medžiagas anketos apačioje esančiuose 7.1 bei 7.2 punktuose - patys ginklai bus gaminami penktadieninio workshop‘o metu. Beje, Silmariljono galima būti ir neskaičius, norint dalyvauti LARP‘e, o dėl jūsų legendos su jumis bus susiekta vėliau, gavus registracijos anketą.

Taip, noriu dalyvauti stovykloje! Ką man daryti ir kas ta registracijos anketa?

Norėdami dalyvauti stovykloje, gauti jūsų poreikius atitinkantį maitinimą bei apskritai susiplanuoti savo išlaidas stovyklai, būtinai turite parsisiųsti, užpildyti ir atsiųsti mums atgal štai šią, jūsų ir mūsų patogumui specialiai sudarytą, pakankamai save paaiškinančią, elektroninę anketą (reikia savo kompiuteryje turėti MS Office Exel arba OpenOffice Calc programą; galite atsisiųsti variantą senesnėms programos versijoms).

Registracija prasideda nuo šiandien ir tęsis visą mėnesį, iki liepos 29-os dienos. Užpildytas anketas siųskite el. pašto adresu stovykla [eta] tolkien.lt. Jei stovykloje norėtumėte dalyvauti, bet dar tiksliai nežinote ar galėsite, vis tiek siūlome užsiregistruoti iš anksto – tokiu atveju tik svarbu anketos 1.2 ir 1.3 punktuose tai pažymėti, o nusprendus stovyklos nedalyvauti, informuoti mus apie tai tuo pačiu aukščiau nurodytu el. pašto adresu. Anketas galima redaguoti ir pakartotinai mums siųsti iki tos pačios liepos 29-os dienos. Siunčiant taisytą anketą, 1.1 punkte „Anketos tipas“ pasirinkite „Redaguotoji“. Žalių anketos laukelių nekeiskite, ranka atsakymus veskite tik į tamsiau rausvus laukelius, šviesiau rausvuose, kaip ir oranžiniuose, jei reikia, uždėkite varneles. Raudonuose laukeliuose pateikiamos automatiškai apskaičiuotos kainos. Visi krentantys meniu laukai taip pat turi būti užpildyti, tai yra nelikti balti.

[taisa 07-04: Aldarion prašymu išėmiau nuorodą į tekstinę anketą]

Kaip atvykti į Stovyklą?

Savu automobiliu iš Vilniaus važiuoti Pabradės link, likus ~10 km sukti į kairę link Sužionių, Skirlėnų ir Danilavos. Pravažiavus Skirlėnus ir pasiekus Danilavą, ties nuoroda į girininkiją, sukti į dešinę; taip pat tuo metu paskambinti organizatoriams (jei neturite nei vieno organizatoriaus telefono numerio, iš anksto susisiekite asmenine žinute). Žvyrkeliu važiuoti iki miško, prieš kurį vėl sukti į dešinę. Už kokio kilometro jus pasitiksime. Žemiau pateiktas žemėlapis.

Iš Vilniaus traukiniu važiuoti reikėtų iki Pailgio stotelės, kurioje jus pasitiks žmogus arba jūs jo turėsite šiek tiek palaukti. Jis jus nuves iki plento (esančio už maždaug 1 km nuo stotelės), nuo kurio su mašina nuveš ir iki pačios stovyklavietės. Nors ir turėsime jūsų anketos pasirinkimą, išvažiuodami iš Vilniaus dėl visa ko išsiųskite SMS organizatoriams. Rekomenduojama važiuoti 15.00 arba 18.24 reisiais. Pilna bilieto kaina į vieną pusę: 8,9 Lt. Sekmadienį išvykstantiems traukiniu tinkami reisai yra 13.29 ir 16.13. Vien dėl šios stovyklos gal ir neverta, bet jei esate jaunesnis nei 26 metų ne-studentas ir šią vasarą dar ketinate kur nors pasivažinėti traukiniais, galite Lietuvos geležinkeliuose už 2 Lt įsigyti jų lojalumo kortelę, su kuria jums traukiniuose bus taikoma 30% nuolaida. Kortelę gamina iki dviejų savaičių.

O jei negaliu atvažiuoti ketvirtadienį?

Gali atvažiuoti tada, kada tinka. Programa vyks visą laiką, ją stengiamės daryti taip, kad prisijungti būtų galima bet kada.

O kiek man šitas malonumas kainuos?

Preliminarią Stovyklos kainą jums paskaičiuos užpildyta anketa. Didžiausią dalį šios kainos sudarys bendrai gaminamas maistas, kurį galite pasirinkti anketoje pateiktame maisto meniu. Ne vegetarui pilnas standartinis maitinimas visos stovyklos metu kainuos apie 38 Lt, vegetarui – apie 31 Lt. Jei norėsite valgyti tik savo atsivežtą maistą, galite bendro išvis atsisakyti, galite pasirinkti tik tam tikrus patiekalus, pasididinti arba pasimažinti jų porcijas. Visa tai darykite anketoje, šiuo klausimu jums suteikiama pilna laisvė. Paminkštintų ginklų gamyba, jei ją pasirinksite, jums kainuos apie 13 Lt, o visos likusios bendros programos ir kuro (žmonių suvežiojimui) išlaidos dar pridės apie 10 Lt/žmogui. Iš viso stovyklos kaina neviršys 70 Lt. Paskaičiuotoji kaina gali minimaliai kisti, tačiau tai - mažai tikėtina, įdėjome pakankamai daug darbo jos pagrindimui.

Ką pasiimti?

I. Palapinę (jei turite);
II. Miegmaišį ir kilimėlį;
III. Dubenėlį, puodelį, šaukštą, peilį;
IV. Higienos reikmenis: muilą, dantų pastą, šepetėlį, šukas, rankšluostį, 1-2 ritinėlius tualetinio popieriaus;
V. Drabužių priklausomai nuo oro, neperšlampamus batus bei būtinai kepurę arba skarelę!; nepakenktų papildomas drabužių komplektas;
VI. Apsiaustą nuo lietaus;
VII. Priemonių nuo uodų;
VIII. Maudymosi drabužius, rankšluostį;
IX. Žibintuvėlį;
X. Įdomų kostiumą (jei turite);
XI. Muzikos instrumentą (jei turite);
XII. Paprastai praverčia rašymo priemonė ir popierius;
XIII. Gerą nuotaiką ir truputį gero oro :)


Ar nepilnamečius priimate? – Žinoma. Ir su tėvais/broliais/seserimis/globėjais, ir vienus, jei jums tėvai leidžia. Organizatoriai pasirengę atsakyti į visus tėvų klausimus - kontaktų prašykite asmenine žinute. Daugiau informacijos gausite užsiregistravę.

Daugiau informacijos?.. – Klauskite šioje gijoje, stovyklos aptarimo gijoje arba el. paštu stovykla [eta] tolkien.lt.

Vietos žemėlapiai

Žvaigždute pažymėta veiksmo vieta: http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt ... tops,zebra

Punktyru pažymėtas maršrutas nuo Vilniaus-Pabradės plento (A) iki veiksmo vietos (B):
Paveikslėlis
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#2 Standartinė Exo » 04 Lie 2012, 10:24

Gerai, o dabar jei labai trumpai ir sukonkretinant. Manau jog man ne vienam iškilo klausimas apie šeštadienį. Ar bus ką veikti jei esi padėjęs ant Larp'o? Nes aš ketinu atvykti tik penktadienį po darbo, tai ar yra man tolkas važiuoti ar Jūs visi larpinsit visą dieną ir tiek žinių?
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#3 Standartinė Aldarion » 04 Lie 2012, 12:15

Kiek procentų stovyklautojų žais LARP'ą galėsim pasakyti tik liepos 29-ąją. Yra planuojama parengti kažkokią minimalią alternatyvią programą jo nežaisiantiems, bet ji tikrai nebus perkrauta paskaitomis ir ar kitais labai rimtais dalykais, bus labiau orientuota į kokias ramias kūrybines užduotis ar tiesiog poilsį prie ežero, kas tau, Exo, ir patinka ;). Ir taip, greičiausiai tikrai nebūsi vienas, tad manau verta važiuoti ir penktadienį vakare. Detali programa pasirodys dar prieš stovyklą, tad gali palaukti jos ir tada nuspręsti.
Beje, ačiū pirmiesiems užsiregistravusiems dalyviams! :labas:
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#4 Standartinė le_golas » 04 Lie 2012, 19:56

Exo rašėCOLONGerai, o dabar jei labai trumpai ir sukonkretinant. Manau jog man ne vienam iškilo klausimas apie šeštadienį. Ar bus ką veikti jei esi padėjęs ant Larp'o? Nes aš ketinu atvykti tik penktadienį po darbo, tai ar yra man tolkas važiuoti ar Jūs visi larpinsit visą dieną ir tiek žinių?
Bus! Bent jau alaus - tikrai. Pasirūpinsiu. Nelarpinančių taip pat tikrai bus. Ant kiek ta programa bus rimta... Kaip ir Aldas minėjo, labai rimta nebus. Šeštadienio nelarpinė programa negali būti labai išsami bei viliojanti, kad larpinantys nesijaustų kažko stipriai praradę. Bet tuo pačiu galim patikinti, jog stovykla NEBUS "larpo stovykla", ir nežaidžiantiems bus ką veikti. Blogiausiu atveju tiesiog chill'insim ir klausysim riksmų iš salos.
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#5 Standartinė Exo » 05 Lie 2012, 09:44

Good įtikinot! :)
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#6 Standartinė Magnus » 06 Lie 2012, 14:06

Paskutinis tiekiamas valgis error 520
Bandau vykdyti registracija. Done, tikriausiai.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Leanbow
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 11
UžsiregistravoCOLON 26 Kov 2011, 23:14

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#7 Standartinė Leanbow » 07 Lie 2012, 00:47

Išsiunčiau, tikiuos ten ir kaip reikia.

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#8 Standartinė Aldarion » 07 Lie 2012, 17:00

Magnus rašėCOLONPaskutinis tiekiamas valgis error 520
Atsiprašau už tai, nepastebėjau šios Exel 2003 limitacijos... Pasirodo jis neleidžia į pagrindinį sąlygos sakinį įterpti daugiau nei septynių papildomų sąlygos sakinių, todėl ir nesuprato devynių galimų grįžimo laikų variantų. 2007 Exelyje ši riba daug didesnė, tad jame viskas veikė. Pataisiau anketą senesnei programos versijai. Dėkui už registraciją, užskaičiau :)
Leanbow rašėCOLONIšsiunčiau, tikiuos ten ir kaip reikia.
Viskas super, dėkui ;)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#9 Standartinė Bombadilas » 07 Lie 2012, 19:21

o gal butu galima suzinot kiek ten uz maista ma gausis nes man nerode...
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#10 Standartinė Laiqualasse » 07 Lie 2012, 21:06

Tomai, kai pasirenki atvykimo ir išvykimo laiką, turėtų pradėti rodyti maisto kainas ir jų sumą.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#11 Standartinė Magnus » 08 Lie 2012, 00:29

Maximali suma kažkas panašaus į 86 lt, Tomai. Atsižvelk, kad aš didelį laiko tarpą pasirinkau ir dvigubas porcijas.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#12 Standartinė Bombadilas » 08 Lie 2012, 01:29

na as pasirinkau nuo ketvirtadienio vakaro iki sekmadienio vakaro ir tas porcijas ivairiai... hmm... na dar karteli atsisiusiu ir apsiziuresi smalsumo delei :D kad neapsisauciau po to su pinigeliais :D
na va dabar tai parode :D tiek zinios :D
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#13 Standartinė Vulpecula » 09 Lie 2012, 11:37

Į ką kreiptis LARP'o ir CTF'o klausimais?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#14 Standartinė Laiqualasse » 09 Lie 2012, 12:02

Į Aldarioną. Registracijos klausimais taip pat geriau kreiptis į jį :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Alma
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 127
UžsiregistravoCOLON 24 Bir 2011, 21:37
MiestasCOLON Vilnius

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#15 Standartinė Alma » 23 Lie 2012, 19:53

Gaila, bet man šiemet nepavyks sudalyvaut. :( Taip kad mano anketą galit trint. Beje, Aldui siųst mail'ą, ar užteks, kad čia parašiau?

Aethe, near my heart.
Without vanity, the ribbon.
Without duty, the wind.
Without blood, the victory.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#16 Standartinė Laiqualasse » 23 Lie 2012, 20:17

Gaila :( Geriau nusiųsk laišką ir jam, tada tikrai užfiksuos.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#17 Standartinė Laiqualasse » 24 Lie 2012, 17:36

Iki Stovyklos liko tik kiek daugiau nei savaitė. Visiems norintiems dalyvauti primenu - būtinai užsiregistruokite. Neužsiregistravusių neišvarysime, bet maisto nepažadame ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Onodrim
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 20
UžsiregistravoCOLON 24 Geg 2009, 18:19
MiestasCOLON Gūdi giria
CONTACTCOLON

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#18 Standartinė Onodrim » 31 Lie 2012, 02:25

Tik dabar sumąsčiau kad norėčiau atvažiuot. Ar jau neapsimoka pildyti anketą? Būčiau nuo penktadienio vakaro iki šeštadienio pavakarės. Dėl maitinimo manyčiau kad dvigubas porcijas nevegetariško maisto sudoročiau.:) Jei per vėlu, gal ką savo atsivešiu. Palapinę turiu vienvietę, atvykčiau savo transportu.
Siauruose sluoksniuose plačiai žinomas kaip Buu

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#19 Standartinė Laiqualasse » 31 Lie 2012, 07:57

Apsimoka, užpildyk.

Kitiems, tik dabar supratusiems, kad nori atvažiuoti, irgi pasakau - pildykite anketą ir siųskite, greičiausiai dar patikrinsime :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

Re: Arda - kita medalio pusė. Stovyklos informacija/registra

#20 Standartinė Aredhel » 31 Lie 2012, 08:27

Ne "greičiausiai", o tikrinkite iki paskutinės minutės, kol išvažiuosit į stovyklos vietą trečiadienį. :p
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

BUTTON_POST_REPLY