Tolkien-ėjimai: trečiasis sezonas

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

Re: Tolkien-ėjimai: reguliarūs susitikimai

#21 Standartinė Exo » 22 Vas 2012, 22:52

Kas liečia konkrečiai mane, tai be 19 valandos anam miesto gale aš niekaip neatsirasiu nu ir jo kovo 8 gal truputi neįtemą, 7 geriau manau. Ale čia tik man, nzn kaip kiti....
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#22 Standartinė Bombadilas » 23 Vas 2012, 22:38

Darom kovo 7 as gal laisvas busiu... XDXDXD
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 944
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#23 Standartinė Nimrodel » 29 Vas 2012, 21:19

Kovo 7diena it is. 18:00, pilies gatvės Forto dvaras :)
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Nifalath
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 14
UžsiregistravoCOLON 22 Vas 2012, 10:38
CONTACTCOLON

#24 Standartinė Nifalath » 02 Kov 2012, 16:40

man toks laikas irgi tinka :)
Noriu namo.....

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 944
MiestasCOLON Pilaitė

#25 Standartinė Nimrodel » 06 Kov 2012, 20:59

Tik nepamirškit - rytoj, Pilies gatvės "Forto dvare", 18:00! Jei ką, staliukas rezervuotas Rūtos vardu 17:30.
Mažytė nuoroda smalsumui sužadinti:
Paveikslėlis
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#26 Standartinė Laiqualasse » 23 Kov 2012, 20:47

Balandžio Tolkinėjimai bus neįprasti, nes... juose turėsime pranešėją-viešnią! Kristina Tamelytė, TSPMI studijavusi politikos mokslus, mums papasakos pranešimą, parengtą pagal savo kursinį darbą: "J. R. R. Tolkieno konservatoriška kova su (post)modernybe arba kaip Hobitas žiedą nešė". Jame Žiedų valdovo trilogija bus nagrinėjama iš kelių svarbių aspektų konservatizmui: draugystės, tradicijos, autoriteto ir patriotizmo. Veiksmas vyks ketvirtadienį, balandžio 5 dieną, 7 valandą vakare kavinėje "Artistai" Kazimiero gatvėje (netoli Filharmonijos).
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#27 Standartinė Exo » 23 Kov 2012, 22:21

Laiqualasse rašėCOLON Veiksmas vyks ketvirtadienį, balandžio 5 dieną, 7 valandą vakare kavinėje "Artistai" Kazimiero gatvėje (netoli Filharmonijos).
O, nors vienam gal apsilankyti sugebėsiu, vis dėl to yra sugebančių jus priversti pasirinkti tinkamą laiką :)
---
www.rastai.info - teisingas puslapis :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

#28 Standartinė Laiqualasse » 04 Bal 2012, 15:28

Labai gaila, bet pranešėja susirgo ir rytoj Tolkinėjimų vesti tikrai negalės. Taigi Tolkinėjimai 3-IV nukeliami į kitą trečiadienį (balandžio 11 d.). Laikas ir vieta nesikeičia.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

#29 Standartinė Laiqualasse » 11 Bal 2012, 12:12

Užsakytas staliukas 7 valandai Kastyčio vardu. "Artistuose". Tik man pasakė, kad pas juos vyks protmušis, tai nežinau, kaip ten mums bus (tilpti tai tilpsim, tik neaišku, kiek trukdys protmušiautojai).

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

#30 Standartinė Laiqualasse » 11 Bal 2012, 22:36

Patolkinėjome dešimtyje (Kristina, Ratliker, Cassiopeia, Aredhel, aš, Nibenon, Acta est Fabula, Nilde, Exon, Indraja), pasiklausėme tikrai įdomaus (nors, prisipažinsiu, ne visada man suprantamo - visgi neišmanau tos politikos...) pasakojimo ir šiaip smagiai praleidome laiką. Tikiuosi, Kristiną pamatysime ir kituose susitikimuose. Beje, Tolkinėjimų medžiaga kada nors turėtų atsirasti tinklalapyje.

Paveikslėlis

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#31 Standartinė Indraja » 12 Bal 2012, 08:25

Buvo įdomu. Elgėmės beveik pavyzdingai... Maistas pigesnis nei "Forto dvare" ir gausesnis. Sakyčiau, reikėtų dažniau ten rinktis, gal tik geriau tom dienom, kai kiek tyliau.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

Re: Tolkien-ėjimai: trečiasis sezonas

#32 Standartinė Laiqualasse » 12 Bal 2012, 18:30

Vakar Cassiopeia užsiminė, kad jai atrodo labai nepatogu, kai apie visus Tolkinėjimus pranešama vienoje gijoje. Tas pastebėjimas sulaukė daugmaž pritariančio murmesio iš kitų Tolkinėjimų dalyvių. Po keleto replikų buvo pasiūlytas kompromisinis variantas tarp pirmojo ir atskiros gijos kiekvieniems tolkinėjimams. Tokį variantą - po giją kiekvienam tolkinėjimų sezonui - dabar ir sukūriau. Gal bus patogiau, jei kas nors rasti informacijos apie seniai praėjusius susitikimus.

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 13 Kov 2012, 11:32
CONTACTCOLON

#33 Standartinė Cassiopeia » 12 Bal 2012, 20:05

Tikrai labai ačiū Kristinai už įdomią paskaitą ir kantrybę su mumis :D
Laiqualasse rašėCOLONnors, prisipažinsiu, ne visada man suprantamo - visgi neišmanau tos politikos...
Aš irgi pamąsčiau, kad buvo žymiau lengviau klausytis pirmosios dalies, kada Kristina savais žodžiais mums paprastiems (na.. ar daktarams.. : )) ) pasakojo, negu kada skaitė mokslinį tekstą :P
Indraja rašėCOLONBuvo įdomu. Elgėmės beveik pavyzdingai... Maistas pigesnis nei "Forto dvare" ir gausesnis. Sakyčiau, reikėtų dažniau ten rinktis, gal tik geriau tom dienom, kai kiek tyliau.
Laaabai sutinku, maisto prasme man daug labiau patiko nei Forto dvare :) Įdomu, kaip su muzika.. : )) Gal blogiau nei Forte nebus? :lol:
Laiqualasse rašėCOLONVakar Cassiopeia užsiminė, kad jai atrodo labai nepatogu, kai apie visus Tolkinėjimus pranešama vienoje gijoje. <...> po giją kiekvienam tolkinėjimų sezonui - dabar ir sukūriau. Gal bus patogiau, jei kas nors rasti informacijos apie seniai praėjusius susitikimus.
Aš visai nenorėjau bambėti ar ką, tiesiog man atrodo patogiau būtų ieškoti informacijos, jei tolkinėjimai, žygiai ir panašiai būtų kažkaip atskiriau, nei viena n puslapių tema.. :"> Norint kažką rasti, gana sunku eiti ir eiti per tiek puslapių.
Bet dabar geresnis variantas :>

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#34 Standartinė Aredhel » 17 Bal 2012, 00:12

Parašysiu forumo senoliams didelę pastabą. Ją norėjau parašyti iškart po šių tolkinėjimų, bet nutariau, kad gal vis gi nerašysiu. Tačiau iki šiol knieti tą padaryti, taigi rašau. :)

Didžiai gerbiamieji forumo senbuviai, mes visi žinom kokie jūs esate puikūs, nuostabūs, kaip mokate visą tolkieno rašliavą geriau nei Tėve mūsų, bet susimildami, būkite tokie geri ir nepulkite galimų potencialių naujokų su tomis savo žiniomis ir išraiška, jog atrodo tuoj akis iškabinsite. Konkretus variantas praėjusiuose tolkinėjimuose - panelė, skaičiusi paskaitėlę. Tai buvo šaunu ir labai smagu, kad žmogus rašo tokius dalykus ir tegul tik rašo daugiau. Bet pertraukinėti ir taisyti, aiškinti... to jau buvo per daug. Man tuo metu norėjosi pasakyti: "Exon, Indraja - užsičiaupkit." Bet vardan bendro mandagumo valdžiausi, gal be reikalo.
Taip, ji neišmano Tolkieno kūrybos, taip kaip jūs, kurie ta kūryba gyvenate (ačiū Dievui ne visi), taip ji interpretavo savaip ir tai yra šaunu. Tokį dalyką reikia paskatinti, kad domėtųsi toliau ir giliau, o ne, atsiprašant, sudirbinėti. Tai buvo labai negražu iš jūsų pusės ir tą pastebėjau tikrai ne aš viena.
Pradžioje ji atrodė susidomėjusi mumis, bet dabar galėčiau lažintis, jog daugiau nepasirodys. Jos vietoje bėgčiau neatsigręždama. O jei vis gi pasirodys, tai pasistenkite savo bagažą pasilaikyti sau, kol jūsų neklausia (tas pats galioja su kitais galimais naujais žmonėmis). Arba pasimokykit bendravimo su naujokais iš Laikvos (nors ir jis dabar ne auksinis buvo).

Antra pastaba labiau kitiems - nereikėtų taip mėtytis aplinkinių "laipsniais". Kai kam tai atrodo nuostabu, tačiau kai ką tas gali tikrai gąsdinti.

Ok. Pys. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Indraja » 17 Bal 2012, 08:50

O kai kuriems žmonėms patinka, kai reiškiamas susidomėjimas jų išsakomomis mintimis, kurį ir parodo replikos :sm4: Netgi susivaldžiau netaisydama žodžio "hobitas" kirčiavimo, ir norą pažvengti (kas nieko blogo nereiškia ir įprasta mūsų tarpusavio tolkinėjimuose, bet naują žmogų tikrai gali išgąsdinti) beveik visais atvejais įveikiau!

"gali tikrai gąsdinti" - ou, jėėė!!! Žinosiu.

O kurie čia ta kūryba gyvena? Nieko asmeniško, tiesiog šiuo metu tai tikrai ne aš, o ir visada prie tikrai tuo gyvenančių visiškai pritapti negalėjau, nes gyvenau kažkaip gerokai nepakankamai. Ne "tame", tsakant.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
CONTACTCOLON

#36 Standartinė Cassiopeia » 19 Bal 2012, 14:30

Aredhel rašėCOLONMan tuo metu norėjosi pasakyti: "Exon, Indraja - užsičiaupkit." Bet vardan bendro mandagumo valdžiausi, gal be reikalo. Taip, ji neišmano Tolkieno kūrybos, taip kaip jūs, kurie ta kūryba gyvenate (ačiū Dievui ne visi), taip ji interpretavo savaip ir tai yra šaunu. Tokį dalyką reikia paskatinti, kad domėtųsi toliau ir giliau, o ne, atsiprašant, sudirbinėti. Tai buvo labai negražu iš jūsų pusės ir tą pastebėjau tikrai ne aš viena.
Yes, someone said that!
Aš žinau, kad būna, jog aš per daug savos kritikos pradedu sakyti dėl nutraukinėjimų ar apkalbinėjimų, tad ir stengiuos susivaldyti ir, jausdamasi vis dar naujoke, tokių post'ų nerašyti.. Bet dabar labai džiaugiuos, kad parašė kažkas iš senų :lol:!!!

Juk per paskaitą netaisote dėstotojo ar kokio lektoriaus "Čia ne modernizmas, o postmodernizmas!!!", nes matyt turit pagarbos..? O mergina, kuriai niekas nemoka dėstytojo atlyginimo, kuri bijojo ir nežinia, ar norėjo eiti, vis tik pasiryžo ir atėjo, ir paskaitė paskaitą pati viena tarp svetimų!!! Ir.. ją taisė ir nutraukinėjo. Tai kaip jai jaustis? Aišku, hobitas ausis visiems rėžia, bet ką padarysi, ne visi išmoko taip tarti iškart. Tenka priimti kitus, po paskaitėlės pašnibždėti į ausį, kaip reikia, jei labai norisi, ne kartą su taip padariusi :lol:
Jei būtų "Diskusija su Kristina apie tą ir tą", būtų viena. Bet kai dėstoma tema, reikia išklausyti žmogaus pirmiau...
Taip, Indraja, klausytojų reiškiamas susidomėjimas yra labai faina, kai skaitai paskaitą! Bet susidomėjimas nutraukinėjimui nelygu :)

O dėl laipsnių tikrai atsiprašau : ) Užsivedžiau per aršiai : ) Buvo smagu, bet gal per daug. [ir dėl viso pikto - aš ne tik neturiu nieko prieš daktarus, bet labai gerbiu tokį kelią ir ilgai gyvenime maniau, kad ir pati juo eisiu!]

Tikiuosi Kristiną savo tarpe dar pamatysim.. :)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#37 Standartinė Indraja » 19 Bal 2012, 15:05

Juk per paskaitą netaisote dėstotojo ar kokio lektoriaus "Čia ne modernizmas, o postmodernizmas!!!", nes matyt turit pagarbos..?

Įdomu, ir kodėl mokytojai manęs, sakyčiau, bijodavo?..

Gerai, galiu sutikti, kad "paskaita" net ir bare visgi kitas formatas, nei "diskusija", bet lektorei esu labai dėkinga už tokią puikią progą pabendrauti įdomiomis temomis!
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#38 Standartinė Bombadilas » 20 Bal 2012, 20:21

O kaip ji kirciavo? tipo hobItas? jeigu taip tai ziauriai ilga laika, man regis iki originalaus filmo as ir taip pat kirciavau :D
Hey! Come derry dol! Can you hear me singing? Old Tom Bombadil is a merry fellow;
Bright blue his jacket is, and his boots are yellow!

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 944
MiestasCOLON Pilaitė

#39 Standartinė Nimrodel » 25 Bal 2012, 22:26

Tolkinėjimai, s03e05: poezija. Kaip ir pernai, poezijos pavasario proga, skaitysim tolkinistinę kūrybą, Tolkino ir savą. Atsineškit kuo daugiau kūrinių, minčių, geros nuotaikos ir saulėto oro, nes keliausime kur nors gamton. Veiksmas vyks pirmą gegužės sekmadienį, greičiausiai gamtoje arba kur nors nekavinėje. Konkrečiau - jau greitai :)
¯\_(ツ)_/¯

Vartotojo avataras
Cassiopeia
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
CONTACTCOLON

#40 Standartinė Cassiopeia » 25 Bal 2012, 22:39

Oo.. Bet pirmas gegužės sekmadienis yra Mamos diena.... Ir aš planavau savaitgaliui važiuoti lankyti mamą... Ar tik man vienai tokia dilema..?

BUTTON_POST_REPLY