Tolkinistinė Stovykla 2010. Atmintinė

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Tolkinistinė Stovykla 2010. Atmintinė

#1 Standartinė Laiqualasse » 21 Lie 2010, 15:04

<center>Atmintinė stovyklos dalyviui

Paveikslėlis</center>


Kas? -- Stovykla J.R.R.Tolkieno kūrybos tematika. Gerbėjams ir ne tik, žinantiems viską ir vos šį tą girdėjusiems

Kada? -- 2010m.rugpjūčio 5-8d. (ketvirtadienį-sekmadienį)

Kur? -- Etnografinėje sodyboje Kulionyse, Molėtų raj. (netoli observatorijos)

Kas organizuoja? -- Laiqualasse, Aredhel, Exo, Nilde, Nimrodel, Exon. Nori prisidėti? Pranešk!

Kaip užsiregistruoti? -- Registracija jau kaip ir baigėsi, bet jei tik dabar sužinojai ir labai nori dalyvauti - pranešk, atsiras vietos ir tau ;)

Kaip nuvykti? -- Autobusu iki "posūkio į observatoriją" kuris yra šiek tiek už Molėtų (reikia bilieto į Suginčius); tada paėjėti ~5km arba būti nuvežtiems. Galima ir savu automobiliu atvykti. Žemėlapiai ir detalesnė informacija - žemiau.

Siūlau važiuojantiems ketvirtadienį vakare kooperuotis į 16.00 autobusą. Kitas bendras reisas galėtų būti šeštadienį ryte (apie 8val.) arba penktadienį vakare, jei bus norinčių (apie 20:30). Grįžtama sekmadienį apie pietus.

Kiek kainuos? -- Kelionė autobusu: iki 20lt į vieną pusę iš Vilniaus (kaina be nuolaidos). Kaina už maistą, vietos nuomą ir organizacines išlaidas - 50 Lt, būnant visą Stovyklos laiką. Būnant trumpiau, kaina mažėja 13 Lt dienai.

O jei negaliu atvažiuoti ketvirtadienį? -- Gali atvažiuoti tada, kada tinka. Programa vyks visą laiką, ją stengiamės daryti taip, kad prisijungti būtų galima bet kada

Ką pasiimti?

I. Palapinę (jei turite);
II. Miegmaišį ir kilimėlį;
III. Dubenėlį, puodelį, šaukštą, peilį;
IV. Higienos reikmenis: muilą, dantų pastą, šepetėlį, šukas, rankšluostį, 1-2 ritinėlius tualetinio popieriaus;
V. Drabužių priklausomai nuo oro, neperšlampamus batus bei būtinai kepurę arba skarelę!; nepakenktų papildomas drabužių komplektas;
VI. Apsiaustą nuo lietaus;
VII. Priemonių nuo uodų;
VIII. Maudymosi drabužius, rankšluostį;
IX. Žibintuvėlį;
X. Įdomų kostiumą (jei turite);
XI. Muzikos instrumentą (jei turite);
XII. Gerą nuotaiką ir truputį gero oro :)

Ir dar...

Stovyklos metu vyks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu galėsite pasigaminti kardų LARP žaidimams. Jei norite tą padaryti, atsivežkite bambukinę lazdą (maždaug 1-1,2 m ilgio), panašaus ilgio arba šiek tiek ilgesnį cilindrinį porolono gabalą ir daug nepermatomos lipnios juostos/izoliacinės juostos. Juostos spalva turi būti tokia, kokios spalvos norėsite kardo - geriausia juoda arba pilka. Visų šių medžiagų galite rasti "Senukuose".

Taip pat vyks rašymo runomis ir tengvomis pamokėlė - pasiimkite popieriaus ir rašiklį.


O kas ten vyks?

Varžytuvės, galvotuvės, kūrybinės virtuvės, taip pat - kapotynės, maudynės ir prie laužų nakvynės :) Šių metų Stovykla skirta supažindinimui su Tolkinu ir jo kūryba, o apie tai jau žinantiems bus galimybių sužinoti šį tą giliau.

Nevisai galutinė programa:

Ketvirtadienis

~16:00 susitikimas ir išvykimas iš Vilniaus autobusų stoties (vykstantiems autobusu). Atvykę įsikursite stovyklavietėje ir galėsite pulti taršyti garuojančią vakarienę. Išgirsite, kas per vienas tas Tolkinas ir ko jūs iš viso susirinkote; o jei tai jau puikiai žinoma, papasakosime apie Ardos tautas ir jų kultūrą. Vakaronė ir jėgų kaupimas prieš didžiąsias stovyklos dienas.

Penktadienis

Atsikėlę ir pasistiprinę, turėsite progą išmokti rašyti tengvomis ir runomis, pasikapoti LARPiniais ginklais, susipažinsite su gyvūnų pėdsakais... tada pabėgiosite po visą Viduržemę ir kiek plačiau, išgirsite, nuo ko Tolkinas nusirašė ir ką jis rašė. O vakare, atsipalaidavimui, mes atsakysim į visus klausimus, kurie jums per dieną iškilo.

Šeštadienis

Ir vėl galėsite pasimokyti to, ko nespėjote penktadienį, tada išgirsite, kas nuo Tolkino nusirašinėjo. Popiet galėsite pakrutinti kūrybines smegenų raukšles, o vakare - pagrobstyti vėliavą ir padainuoti prie laužo.

Sekmadienis

Paprastai paskutinę Stovyklos dieną niekas nieko nenori veikti, tad pabaigai palikta tik keletas trumpų pasakojimų ir smulkių baigiamųjų akordų. Nesijaudinkite, neskaudės ;)

Ar nepilnamečius priimate? -- Žinoma. Ir su tėvais/broliais/seserimis/globėjais, ir vienus, jei jums tėvai leidžia. Organizatoriai pasirengę atsakyti į visus tėvų klausimus - kontaktų prašykite asmenine žinute. Daugiau informacijos gausite užsiregistravę

Daugiau informacijos?.. -- Klauskite šioje gijoje arba el. paštu tolkien.lietuva[eta]gmail.com.

Tai visgi kaip ten nuvykti?

Automobiliu: Vilniaus - Utenos plento 72-ame kilometre sukite rodyklės su užrašu "Observatorija 5 km" rodoma kryptimi. Posūkis yra šiek tiek už Molėtų. Važiuokite 4 km iki dešinėje kelio pusėje telkšančio Gilužio ežero. Už ežero pasukę į dešinę už 200 m. atrasite Etnografinę sodybą (žr. schemą) pažymėtą 11 punktu.

Autobusu: Vilniuje sėskite į ne-ekspresinį autobusą, važiuojantį pro Molėtus tolyn. Bilietą pirkite iki Suginčių, o vairuotojo paprašykite išleisti ties posūkiu į observatoriją. Jei sėsite į autobusą, išvažiuojantį 16.00, sankryžoje turėtumėte būti maždaug 17.40. Ties sankryža yra kavinė "Zodiakas". Jos aikštelėje lauks kažkas su mašina, kas jus nuveš iki vietos.

Kitaip: orientuokitės pagal žemėlapį, o jei kyla neaiškumų - klauskite organizatorių.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BUTTON_POST_REPLY