TL naujametis 2009

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#41 Standartinė Starlin » 22 Spa 2009, 02:33

Na, man tiesiog atrodo, kad kas vyko ir kas nevyko, pakankamai gerai suregistruota virtualybėje. O kalbėtis apie tai "organizuotai" naujų metų naktį man vis tiek atrodo keista :roll: Švęst reikia, o ne galvoti :) Kas išeis iš kalbos spontaniškai - tai jo. O tuo labiau "organizuotas" kalbėjimas rizikuoja išvirsti į ginčus... Bet čia tik mano nuomonė, tegu kiti pasisako.

Ir apskritai, Laiqua, dabar tik SPALIO MĖNUO, o tu jau dėlioji naujamečio tvarkaraštį VALANDOM? :]]]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#42 Standartinė Indraja » 22 Spa 2009, 09:41

Reikia pripažinti, rimtai atsisėdęs ir vadovaujantis koferencijai vidury naujametinio šventimo Laiqua - jau tradicinis reginys. It Kalėdų Senelis. Kažko trūktų. :)
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#43 Standartinė Laiqualasse » 22 Spa 2009, 11:16

Starlin rašėCOLONO kalbėtis apie tai "organizuotai" naujų metų naktį man vis tiek atrodo keista :roll: Švęst reikia, o ne galvoti :)
O man visai patinka. Toks savianalizinis šventimas gaunasi, kas nėra taip jau blogai :)
Ir apskritai, Laiqua, dabar tik SPALIO MĖNUO, o tu jau dėlioji naujamečio tvarkaraštį VALANDOM? :]]]
Aš tiesiog žinau mūsų organizavimosi sugebėjimus ir tempus :p
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

#44 Standartinė Magnus » 22 Spa 2009, 15:08

Starlin rašėCOLON O tuo labiau "organizuotas" kalbėjimas rizikuoja išvirsti į ginčus...
Pacifikuosim juos, o diskusija visada smagu.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#45 Standartinė le_golas » 22 Spa 2009, 15:21

Naujametinė konferencija geriau, nei aptarimas per organizacijos susiėjimus, nes per naujametį bus bent vienas tai tikrai žmogus, kuris užsiims offtopinimu. :P Nepasiilgstat per organizacijos susirinkimus? :D Galit ir nesakyti...

Nemėgstu vakarėlių su dress kodais... nes reikia galvoti ir ruoštis. Dėl tos pačios priežasties nemėgstu dovanoti dovanų... o po to jaučiuosi taip, lyg negerbčiau to žmogaus. Ech... bet jei jau reikės, tai gal kąnors sugalvosiu. Priklausys nuo nuotaikos. Jei ką, tai būsiu Maksas. :twisted:

O dress kodą ir teminį vakarą jau tikrai darom?
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#46 Standartinė Morta » 22 Spa 2009, 15:29

le_golas rašėCOLON

Nemėgstu vakarėlių su dress kodais... nes reikia galvoti ir ruoštis.

Me too :roll:

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#47 Standartinė Aredhel » 22 Spa 2009, 15:41

O man teminiai vakarėliai patinka, vis įdomiau. Aš už :)
Konferencija taip pat ne toks jau nuobodus dalykas, galima padiskutuoti. Juk apkrautos programos neturim ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#48 Standartinė Starlin » 22 Spa 2009, 19:03

Dėl teminio vakarėlio pasistengsiu savo idėją suformuluot ir inmest čia šiąnakt ar rytoj naktį, kaip pasiseks. O tuomet galėsim balsuoti... kaip taryboj :)

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#49 Standartinė le_golas » 22 Spa 2009, 19:31

Starlin rašėCOLONDėl teminio vakarėlio pasistengsiu savo idėją suformuluot ir inmest čia šiąnakt ar rytoj naktį, kaip pasiseks. O tuomet galėsim balsuoti... kaip taryboj :)
Bausmę nepaisantiems dress kodo sugalvosim iš anksto, ar jiems tai bus staigmena? :p Nes tokio pobūdžio staigmenos mane baugina... :D

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#50 Standartinė Exo » 23 Spa 2009, 09:33

le_golas rašėCOLONBausmę nepaisantiems dress kodo sugalvosim iš anksto, ar jiems tai bus staigmena? :p Nes tokio pobūdžio staigmenos mane baugina... :D
Bausmė yra labai dvasingas skatinamasis sprendimas, o jei dar ir staigmena, tai manau tolesnių įvykių virsmas dar labiau paskatins auklėjamuosius bei vidiniųs kontemplecinius procesus... :)

P.S. Baiginėju Fausta, sekantį apkalbėtą egzempliorių jau esi paruošęs? ;)

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#51 Standartinė le_golas » 24 Spa 2009, 15:21

Exo rašėCOLONBausmė yra labai dvasingas skatinamasis sprendimas, o jei dar ir staigmena, tai manau tolesnių įvykių virsmas dar labiau paskatins auklėjamuosius bei vidiniųs kontemplecinius procesus... :)
Eik jau, koksai protingas, baisu. :P
Exo rašėCOLONP.S. Baiginėju Fausta, sekantį apkalbėtą egzempliorių jau esi paruošęs? ;)
Šiuo metu tėvas jį kažkam paskolinęs, paklausiu, gal jau perskaitė. "Raganiaus" tu prašei, ane? :)

O jei rimtai dėl teminio vakaro, tai manau, kad negražu žmones versti... kam reikia, tas ir paiso dress kodo. Vienintelė bausmė būna, kai durnai jautiesi, jei būni vienintėlis neapsirengęs teminiais drabužiais. :) O tas vertimas ir bausmių taikymas... na, jei jau jums labai reikės, tai gal ir sutiksiu atlikti bausmę. Bet geriau nereikia pradėt versti ir gąsdinti. :P

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#52 Standartinė Starlin » 24 Spa 2009, 16:59

Ok pasiūlymas.

Artėjant šaltajam žiemos virsmui, po visos Viduržemės diduomenės dvarus pradėjo plisti toks kvietimas...

KodasCOLON Pasirinkti visus

Ei, švytintis Viduržemės jaunimėli! Ei, Gondoro, Rohano, Harado, kitų pasaulio kraštų grietinėle!

Visus metus vargai, krimsdamas savo krašto teisės aktus ir spręsdamas vietinių kaimiečių ginčus? Nusikalei, padėdamas tėvui varyti biznį? Nusibodo matyti tuos pačius veidus savo atokaus dvaro apylinkėse? Pasiilgai ko nors šviežesnio?

Esi kviečiamas į išskirtinį naujametį vakarėlį Minas Tirite, skirtą tik mums - ŽAVIEMS IR DRĄSIEMS!!!

Panirk į šėlsmą drauge su kitų Viduržemės pakampių grietinėle, visos Viduržemės ateitimi!!!
Tema: pasaulio įvairovė - auksinis jaunimėlis :)

Galima interpretuot kaip norit.

Iš savo pusės programai galiu pasiūlyti pagaliau padaryti tą dainavimo workshop'ą, kas taip pat tiktų "Viduržemės aka pasaulio įvairovės" temai, bet tai jūs pasakykit, ar norit. Taip pat pasaulio įvairovei galėsiu sugalvoti kažkokių kitų fun dalykų.

Balsavimas begins now.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#53 Standartinė Laiqualasse » 24 Spa 2009, 17:01

Tema sueis. Workshop'o noriu.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 493
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#54 Standartinė Nilde » 27 Spa 2009, 17:00

Kadangi švęsite Vilniuje, yra šansų, kad dalyvauti galėsiu, jei mus dviese priimtumėt su draugu. Bet kol kas dar nieko negaliu žadėt.

Tema pasaulio įvairovė - auksinis jaunimėlis skamba kaip išsvajota proga pranešioti savo gražųjį sarį... Galima?
Laiqualasse rašėCOLON kartu lengviau atsimenam, kas vyko ir nevyko, kas galėtų įvykti ir panašiai.
Kitaip sakant, konferencijos dalyviai už tave atlieka visą metraštininko darbą? :twisted:

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
UžsiregistravoCOLON 07 Vas 2008, 11:37
MiestasCOLON Mordoro mūrai
CONTACTCOLON

#55 Standartinė Košmaraitė » 27 Spa 2009, 21:17

AŠ kartu, aš būsiu. Ir šiaip man patinka dresscodo idėja... Tik vat labai jau ji abstrakti, daug galvoti reikės :D

kas per daiktas tas dainavomo workshopas?
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#56 Standartinė Starlin » 27 Spa 2009, 22:58

Nilde rašėCOLONTema pasaulio įvairovė - auksinis jaunimėlis skamba kaip išsvajota proga pranešioti savo gražųjį sarį... Galima?
:thumbup:

Tiesa, galim įvesti ir food code: atsinešti savo atstovaujamo Viduržemės kampelio kulinarijos pavyzdį :weedman: Juokauju.
YBN rašėCOLONkas per daiktas tas dainavomo workshopas?
Jis šiaip buvo žadėtas bastūnams, bet nebūtinai turi būti vien su jais susietas, čia tiesiog aš pastaruoju metu lankau chorą, kuriam dainuojam viso pasaulio liaudies dainas nirialias ir šiaip iš ten visokių metodų išmokt dainuot (a.k.a išmokyti dainuoti nedainuojančius) prisigaudžiau, tai ta proga pasisiūliau pamokyt tų nerealumų ir kitus. Įtraukiant ir lietuviškų dainų ta proga, jei tik bus noro.

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
UžsiregistravoCOLON 07 Vas 2008, 11:37
MiestasCOLON Mordoro mūrai
CONTACTCOLON

#57 Standartinė Košmaraitė » 28 Spa 2009, 00:15

Ooooo, tokiu atveju visiškai pritariu workshopo idėjai. Žinant, kaip mes puikiai [nusi]dainuojame, mums laibai reikia tokių pamokų :D
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#58 Standartinė Laiqualasse » 28 Spa 2009, 02:34

Nilde rašėCOLONKitaip sakant, konferencijos dalyviai už tave atlieka visą metraštininko darbą? :twisted:
Jei kažką galima atiduoti daryti kitiems - negi darysiu pats? :p

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#59 Standartinė Starlin » 17 Lap 2009, 01:28

Jau galit pradėti mokytis šitą dainą: http://www.youtube.com/watch?v=IoJvo3_xm9s

8)

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#60 Standartinė le_golas » 04 Gru 2009, 00:54

Dėmesio, šie metai po truputį tampa spontaniškais. Bent jau per žygius tai maršrutą iš oro sukiojom kaip norėjom, ėjom visai kitaip, nei planuota... o dabar, važiuojant namo po susitikimo, teko ir su naujamečiu susitvarkyti.

Visų pirma, žinau, kam tai tikrai netinka... Atleisk, Barbora. Tikrai. Bet... Supranti, žmonės nori gamtoj, daugiau nei vieną dieną. Jei bus labai daug nepritariančių, nu tai tada demokratija, kaip ne kaip. Tada aš nuspręsiu. :P

Žodžiu, mes (ir dalis žmonių iš skypės arbatinės) norėtumėm naujamečio ilgesnio nei viena diena, ir nenorėtumėm jo mieste. Iš tiesų, tai jei jau didelei masei netiks... Bet jums tiks. :P O variantų iš greito brainstorm'o turim. Nežinau, gal glaustai paviešinsiu visus. Kolkas jie netikslūs, ir nieko apie juos nežinom, bet...

Strategiškai turbūt daugumai patogiausias yra Magnuso variantas: Namas, 30km nuo Vilniaus. Ir sniego žygį ten, manau, susiorganizuotumėm. Nes Magnusas kažkada siūlė ten normalų savaitgalinį padaryt, vietos žygiuot, reiškia, tikrai yra. Tiesa, jis dar nieko nežino. Na, visi variantai dar migloti.

Toliau - Aredhel vieta Dzūkvude. Kaip supratau, ten per kelias gimines tas namas atsekamas, neaišku, ar pavyktų gauti. Vis dėlto, yra variantas, jis žadėjo pasišnekėti.

Dar vienas variantas, iš kolkas pasiūlytų, tai Mortos. Sodyba nuo Šilutės koks 30-40km (tiksliai nepasakysiu. Buvau, bet nepamenu. Jei ji apie tą pačią šneka... Bet aš kažkodėl manau, kad apie tą pačią. :P ). Strategiškai vieta nėra labai patogi. Bijau, kad daug kas atkristų dėl to... Man tai labai tinka, aš vistiek iki naujako ten žadu trintis. :P ). Dėl šitos vietos irgi niekas dar nieko nesitarė.

Viskas kalbų lygyje, bet kai šitiek alternatyvų staiga atradom, tai gal kažkas pavyks? :) Būtų gerai, kad maždaug pasakytumėt, kas žadat būti, kas ne. Ir kuriuo iš pasiūlytų variantų šansas, jog atvažiuosit, didžiausias. ;)

BUTTON_POST_REPLY