TL naujametis 2009

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Laiqualasse » 10 Spa 2009, 23:48

le_golas rašėCOLON
Aš tai irgi turiu super planą iki naujų įsigyti mašiną. Bet dar nežinau, kaip čia gausis su šituo planu... :D
Metamės ant Nivos? Už 1000 Lt galima gauti :D
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#22 Standartinė Aredhel » 11 Spa 2009, 11:43

Deja ne, savo balrogo į dienos šviesą netraukčiau, nes po naujako reiktų mažiausiai visą savaitę jį Vilniuje laikyti.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#23 Standartinė Exon » 11 Spa 2009, 14:32

Aš mielai sutikčiau ir Vilniuje, bet kaimo neišsigasiu :D . Teminis vakarėlis valdo!
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#24 Standartinė Morta » 11 Spa 2009, 14:39

Na, atsibelsiu, kad ir kur vyktų Naujametis, tas tai aišku. ;)
Žinoma, būt šaunu, kad labai jau problematiškas atvykimas nebūtų, bet šiaip tai aš už tai, kad kuo mažiau miesto būt :)

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#25 Standartinė le_golas » 11 Spa 2009, 16:32

Na, gavau atsakymą, tokio ir tikėjausi... jokių problemų surengti pas mane naujametį nėra, bet tiesiog per anksti klausiu, ką veiks šeima. Jei sugalvos, kur galima išvažiuoti, tada bus galima, jei nesuras, tada lieka namie. Jie negali taip anksti susiplanuoti, vargu, ar ir mėnesiui likus jau žinos. Greičiausiai, kad kelias savaites prieš tik.

Tai vat, dėl to ir sudėtinga... neužtikrinta niekas iš anksto. Dar kolkas ne su visa sudėtim šnekėjau, gali būti, kad pasistengs dėl mūsų ir jau dabar nuspręs, ką veikti per tuos naujus... žodžiu, riek dar kad visi pašnekėtų. Bet greičiausiai, kad iš anksto nebus nieko aiškaus.
What have I got in my pocket?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

Re: TL naujametis 2009

#26 Standartinė Indraja » 11 Spa 2009, 16:36

le_golas rašėCOLONPrieš du metus turėjom LARPĄ, praeitais metais nieko konkretaus jei gerai pamenu nebuvo, bet RISK'o žaidimo ir kelionės prie Ąžuoliuko naujųjų naktį kaip ir pakako.
Kam nebuvo, o kam buvo kabinetinis žaidimas apie elfą, kuris atėjo pas feanorėnus įkalbėti juos už viską atsiprašyti :p

Vilniuje man labai gerai, kitur turbūt irgi gerai - jei ten įmanoma suprantamai nuvažiuoti viešuoju transportu.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#27 Standartinė Aldarion » 11 Spa 2009, 22:16

Man tinka ir miestas, nes visas veiksmas vistiek visuomet vyksta viduj. Be to, jau pasiilgau normalių fejerverkų - penkis metus tik mėgėjiška magija tenkinamės :). Ir programa šlubavo bent dvejus paskutinius metus :lol:. Vienu žodžiu, jeigu pas legola neišeina ar nėra viskas labai aišku, o pas Starlin sodyboj seneliai Naujuosius švenčia, man pirmas pasiūlymas Vilniaus centre tinka be problemų!
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#28 Standartinė le_golas » 11 Spa 2009, 22:54

Man tik įdomu, ar man tartis dėl ploto, jei mėnesį prieš sužinosiu, jog pas mane galima, bet mes jau būsim sugalvoję kitą vietą? Na, dar, aišku, žiūrint kokia ta kita vieta...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#29 Standartinė Starlin » 13 Spa 2009, 00:07

Na, pas mane plotas TIKRAI yra, taigi manau, jei norim iš anksto tvirtai žinoti, kad vieta bus, tai pajamam.

Man irgi miestas gal ne taip labai patinka dėl to, kad butas, vietos mažiau, taip pat neišeina išeiti į lauką pasivoliot ant sniego ir pašokti aplink eglutę, bet... Tikrai, su sodyba išeina daug vargo. Kaip sakiau, man į ten reiktų gabentis šunį, pati nevairuosiu. Visiems kitiems į ten atvažiuoti irgi reikės ieškotis ratų. Žmonėms, kurie gyvena toliau, gali nebūti tiesioginių autobusų net į Molėtus, teks trenktis per aplink, tai kainuos nemažai nervų, laiko ir - prisiminkim, krizės metai vis tik - pinigų. Jei norėsim daryti sniego žygį, vėl atsiras logistinės problemos, kaip atvažiavusiems palikti mašinas, vėl į kažkur trenktis, eiti, aš pati turėčiau likt sodyboj vis tiek šunį (ir mašinas) prižiūrėt... Jei pritrūksta maisto, reikia važiuot iki Molėtų... Be to, daug erdvės irgi ne visada gerai bendravimo prasme. Žodžiu, gal ir faina tenais, bet atsiranda daug logistinių ir kitokių problemų, todėl aš tiesiog neturiu daug noro ir jėgų kažką labai ten planuoti.

O Vilniuje būtų patogu atvažiuoti net ir neturintiems savo ratų. Vietos tikrai nebūtų daug mažiau nei švenčiant pas Aldą Rumšiškėse (kas pas mane buvo, prisimena... stalus išstumdytumėm, lovų norintiems prigulti irgi yra...). Norint išeiti į lauką - laisvai, plius centras visai šalia.

Žodžiu, jum spręsti.

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#30 Standartinė sielagaudys » 13 Spa 2009, 00:11

Priklausomai nuo to, kaip giminės švęs naujus - galbūt galėsiu pasiūlyt nakvynės vietas keliems atvykėliams netoli veiksmo vietos (jei neklystu), jei to prireiktų :) .
Šiaip aš visai už miestą, nors sniegžygio ir norėtųsi, bet jį galima pasidaryt ir atskirai.
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#31 Standartinė Starlin » 13 Spa 2009, 01:38

Tai sniegžygį, kaip sakiau, galima padaryti vienadienį arba dvidienį (galima bandyti miegoti ant sniego, po tentu... extreemas, bet, gerbiami bastūnai, tam yra būdų ir gal kada nors reiktų išbandyti? :twisted: ). Bent vienadienis turėtų būti įmanomas... kažkada juk esam planavę į Trakus apie kažkurį ežerą, taip ir neišmėginom to maršruto. O iš žygio grįžti, įlendi į dušą ir gali jau švęst naujametį kaip žmogus, o ne kaip bastūnas 8)

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#32 Standartinė le_golas » 13 Spa 2009, 21:14

Siaip tai as vis dar neprarandu vilties padaryti viska pas save. :twisted: As pasistengsiu kuo anksciau... Jei patvirtinciau lapkricio gale - gruodzio pradzioj, keistumem vieta?

Starlin, teoriskai savo suni pas mane atsivezti tikrai galetum (tik nezinau kaip su paciu gabenimu), tik nezinau, kaip jis i tai reaguotu. Ar jus vezates ji i svecius? Nes del manes tai drasiai... tik kad as jau dvi savaites kaip irgi suni turiu. Nieko neismanau, ar butu problemu del to... nors dar gali ir buti, kad jis bus pasiimtas, jei jau visi isvaziuos. Zodziu... ar tiktu mano variantas, jei suzinociau pries menesi? Ploto daugiau, susisiekimas geras, o aplinka malonesne, nei Vilniaus centras (bent jau man). Atleisk, Starlin, suprantu, kad noretum, jog viskas vyktu pas tave... tiesiog bandau pasiulyt geresni varianta. Tiesa, gal variantas geresnis tik man... tokiu atveju atsiprasau. :roll:

Atleiskit del lietuvybiu, mano mociutes pc kartais uzsiparina, reikia restartuot, kad kalba pasikeistu... o jin password'a uzsidejus. :)

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#33 Standartinė Gedeonas » 13 Spa 2009, 21:37

Vau kiek gerų idėjų :). Tik gaila, kad dar vieta neaiški :).
Mat mums čia tiek visko vyksta, kad irgi reik planus geeerokai iš anksto derintis :).
Baisiai norėtus, kad viskas ir mums su Jūsų planais sutaptu :) .
Jei priimsit žinoma :oops: .
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#34 Standartinė Bombadilas » 13 Spa 2009, 21:46

Jo būtų labai įdomu, bet, kad tėvų nepaprašysi, nei ploto, kuris 80 procentų bus, nei, kad išleistų kur nors, kad ir į vienadienį žygį, iš jų tik kategoriškas NE :( :evil:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Starlin » 16 Spa 2009, 18:02

le_golas rašėCOLONSiaip tai as vis dar neprarandu vilties padaryti viska pas save. :twisted: As pasistengsiu kuo anksciau... Jei patvirtinciau lapkricio gale - gruodzio pradzioj, keistumem vieta?
Aš nieko prieš, man tai netrukdo, miestas juk tas pats, tegu pasisako kiti. Jeigu šuo į kaimą neišsitrems, tai tuomet atsivešiu jį pas tave ir tu to pasigailėsi :twisted: Juokauju. Ji labai gera. O koks tavo šuo?

Tik siūlau dabar visiems nuspręsti tuomet, kad tikrai darome VILNIUJE, o ar pas mane, ar pas le_golą, pamatysim vėliau. Ar tinka toks variantas visiems? Tuomet Gedeonas irgi galėtų susiplanuoti. O data tai visiems aiški, ane? :p

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#36 Standartinė Laiqualasse » 16 Spa 2009, 19:30

Man iš esmės tinka bet kur. Tarkim, Vilniuje, kad būtų nuspręsta. Dėl datos - jei būtų galima visą tą reikalą daryti dvi dienas ir dvi naktis, o ne vieną, tai mielai sutikčiau.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Magnus
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 288
UžsiregistravoCOLON 28 Spa 2008, 20:13

#37 Standartinė Magnus » 17 Spa 2009, 22:31

Na, pigiau nusitrenkti kažkur Vilniaus apylinkėse man nei toliau kur. Man bet kuris variantas būtų patogus.
CTF Glaurung

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#38 Standartinė Laiqualasse » 21 Spa 2009, 15:39

Klausimas iš esmės - ar kam nors, be manęs, Tolkinistinė konferencija bus reikalinga? Jei taip, ir jei švęsim tik vieną naktį, reikėtų iš anksto susiderinti jos laiką (prireiks kokių 2 valandų, daugiau turbūt neužtruksim, nebent labai nusidiskutuosim į lankas) ir būtent tuo metu ją ir padaryti. Aš visai mielai sutikčiau ją pradėti ~2 val. nakties ar panašiai, bet, atsižvelgiant į dviejų metų senumo patirtį, tai nėra pats geriausias variantas. Tikimybė, kad iš ryto (vienuoliktą-dvyliktą) bus ir atsikėlusių, ir tinkamoje kondicijoje diskutuoti esančių, turbūt nedidelė? Kaip jums išvakarės, t.y. apie aštuntą valandą vakaro?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#39 Standartinė Starlin » 21 Spa 2009, 21:28

O ar tikrai jos reikia, kai į valias prisidiskutuojama su organizacija susijusiose ir nesusijusiose diskusijose? Mažiau kalbėt, daugiau daryt, aš taip manau :roll: Ar ne taip įsivaizduoju konferenciją?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8381
CONTACTCOLON

#40 Standartinė Laiqualasse » 21 Spa 2009, 22:48

Ką mes tokio labai padarysim per Naujametį? :)

Konferenciją įsivaizduoju kaip pokalbį apie tai, kokie mums buvo praėję metai ir kokie bus ateinantys - pati tradiciškiausia naujametinių pokalbių tema :D Ir šiaip, kartu lengviau atsimenam, kas vyko ir nevyko, kas galėtų įvykti ir panašiai. Be to, tai yra viena iš nedaugelio progų, kai mūsų gana daug susirenka ir gali pasikalbėti gyvai.

BUTTON_POST_REPLY