TL naujametis 2009

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

TL naujametis 2009

#1 Standartinė le_golas » 27 Rgp 2009, 20:59

Per Gražutės žygį nusprendžiau, kad pats metas atlikti Laiquos darbą ir pradėti šnekėti apie tai, kaip mes šiemet sutiksime naujus metus. Tai gi, paprasčiausiai turime kelis esminius klausimus, kuriuos ir imkimės aptarti.

Kas? Aš šiemet 99,9% ir vėl naujus sutiksiu tolkinistinėje kompanijoje, kiek tokių bus dar?

Kur? Vietos klausimas... siūlykite variantus ir žiūrėsim. Paskutinieji du naujamečiai pas Aldą vietos prasme buvo puikūs, muziejus žiemą, naktį yra jėga ir šeip... vieta tikrai tinkama. Klausimas tik, ar Aldas pasiryžęs siūlyti savo namus dar kartą. Ir, žinoma, gal sulauksime ir naujų pasiūlymų... žodžiu, šitas klausimas levituoja ore, apmąstom variantus.

Kada? Tiem, kas nežino... Naujieji metai yra riba, kai vieni kalendoriniai metai baigiasi, o kiti prasideda. Naujametis, apie kurį kalbu, palydės 2009-uosius ir įneš mus į 2010-uosius. Visiems, kuriems reikia daugiau informacijos apie tai, kas atsitinka per naujuosius (pvz. kad po gruodžio 31d. vėl eina sausio mėnesis!) informacijos galite rasti interneto platybėse.

O šeip tai būtų šaunu, jei, kaip ir praeitais metais, norintys kažką dar nuveikti, pasiliktų ir kelias dienas po pačios naujamečio nakties ir dar pora dienų pratęstų visą reikalą. Šiuo atveju būtų pliusas, jei šventimo vieta priimtų tolkinistus ir kelias pirmąsias sausio dieneles. Nors, kaip jau šnekėta per žygį, afternaujaką galima ir kitur padaryti.

Kaip? Dar vienas klausimas, iškilęs per Gražutės žygį (ir per didįjį taip pat, jei gerai atsimenu): ar mes norime kažko ypatingo, ar paprasto naujamečio (kaip pernai). Tikrai vyks tradicinė konferencija, bet klausimas, ar mes norime kažko daugiau? Prieš du metus turėjom LARPĄ, praeitais metais nieko konkretaus jei gerai pamenu nebuvo, bet RISK'o žaidimo ir kelionės prie Ąžuoliuko naujųjų naktį kaip ir pakako. Aš asmeniškai nemanau, kad kažko ypatingo naujamečiui reikia, bet gal atsiras įdomių idėjų? Siūlykit!

Sniego žygis. Senokai nebuvo, paskutinis buvo linksmas, gražus, bet ne visiškai žygiškas. Mes jo norim, jį tik reikia suorganizuoti. Su kuprinėmis ir viena nakvyne kurnors pusiaukelėje į naujamečio šventimo vietą (nes vystau idėją eiti 30-31d., nakvojant, tarkim, kurnors iš anksto sutartoj troboj). Būtent dėl sniego žygio tiksliau bus galima šnekėti, kai jau nuspręsime šventimo vietą.

Tai tiek, užvedu pradžią, nes jau laikas apie tai pašnekėti. Su mūsų tempais... :) Asmeniškai aš, kaip jau sakiau, dalyvausiu beveik 100%. Vietos pasiūlyti negaliu, dėl kažkokios ypatingos programos idėjų irgi kolkas nekyla... pradžiai atliksiu skatintojo darbą. :P
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Laiqualasse » 27 Rgp 2009, 21:24

Jei tuo metu pavyks būti Lietuvoje - dalyvausiu. Ir konferenciją vesiu. Pasiūlymų dėl vietos irba programos neturiu, tiesa, perkrauti pastarosios neverta, taigi gal užteks konferencijos ir visokių žaidimų.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Exo » 27 Rgp 2009, 21:37

Kadangi dalyvavau svarstant gyvai šį reikalą, tai labai nesiplėsdamas sakau, jog dalyvaučiau 99,9% ir būt pradžiai gerai sužinot, ar apskritai, šiai kaip suprantu jau tradicijai, būtų pritariančių :)

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#4 Standartinė Aredhel » 27 Rgp 2009, 22:43

I'm in. Vietos psiūlyti negaliu. Dėl programos paantrinsiu Laiqualasse.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Laiqualasse » 18 Rgs 2009, 20:51

Kadangi Aldas per savaitę žinutės parašyti nesugebėjo, teks man. Pas Aldą namie ar sodyboj šiemet Naujamečio sutikinėti negalėsim. Vadinasi, reikia SKUBIAI surasti vietą, pageidautina pas ką nors, t.y. kad nereikėtų nuomotis.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Achmudas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 23
UžsiregistravoCOLON 31 Lie 2009, 11:42
MiestasCOLON Jurbarkas - Vilnius

#6 Standartinė Achmudas » 18 Rgs 2009, 21:10

hm.. gal butu ir įdomu sudalyvauti. ypač sniego žygis sudomino :)

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#7 Standartinė le_golas » 18 Rgs 2009, 23:15

Extra atvejui, galiu bandyti tartis su šeima, kad atiduotų mums namą. Bet greičiausiai, kad tada tai būtų tik vienai, naujamečio nakčiai... nebent kažkur išvažiuotų jie. Žodžiu, nelabai norėčiau, bet kaip planą C omeny turėti galimą. Gal dar kas ką pasiūlys?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#8 Standartinė Aiquen » 20 Rgs 2009, 03:22

Jei niekas nepasiūlys doros pelkės, tadum pas mumi galima. Chata didelė, grindys plačios, miško yra, bardakai leidžiami bet kokiam formate. 8) Kad jau hansinių nesusiorganizavom... ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Starlin » 09 Spa 2009, 18:00

Na, tai išsirenkam vietą.

Nes aš tai tingiu bet kur važiuoti ir siūlau nors vieną kartą atšvęsti naujuosius Vilniuje 8)

Jeigu nepasitaikys kitų variantų, tai kviečiu į naujametį šėlsmą pas save namie, tema "Žavūs ir drąsūs", veiksmo vieta - Minas Tiritas, veiksmo "laikas", platesnė informacija, dresskodas ir kitos detalės vėliau, programytę išspausiu aš, maistas suneštinis, veiksme turbūt dalyvaus šuo, galėsim jį pasiimti į naktinį Vilnių apsaugai, nors tame jokios prasmės iš tiesų nėra 8)

Veiksmo vietos privalumas: patogus transportas visom prasmėm - ir iš kitų miestų, ir pačiam Vilniuj. Afterparčiui vietos pasiūlyt, deja, negaliu, teks sausio 1 išsikraustyti... na, vėliausiai sausio 2 8) Sniego žygį siūlau daryti vienadienį į Europos centrą arba kur nors netoli Trakų, turbūt įmanoma ir pora dienų susiorganizuot, jei kas žino vietų nakvynei, čia reikia atskirai paorganizuoti. Norinčius iš kitų miestų atvažiuoti anksčiau galiu priimti pernakvoti.

tai va toks pasiūlymas. prašau apsvarstyti.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Laiqualasse » 09 Spa 2009, 18:39

Jamu šitą pasiūlymą.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#11 Standartinė le_golas » 09 Spa 2009, 18:44

Na, aš kaip tik būtent šiandien turėjau pašnekesį dėl to, kad mūsų naujamečiui savo namą gaučiau aš.. Tiesa, dar jokio konkretaus pažado nebuvo, reikia šiek tiek palaukti. Šiaip galiu jau ir nebebandyti tartis, jei nereikia.

Asmeniškai aš tai naujako Vilniuj švęst nenorėčiau. Kažkaip man tam mieste, bute... nežinau, nelabai. Bet, žinoma, jei nėra kitų variantų, tai negalima skųstis. :)

Pasistengsiu kuo greičiau galutinai pasakyti dėl savo namuko. Šiaip tai čia Vilniaus pakraštys, 200 kv. metrų, miškas... viskas gerai kaip ir. Tik nežinau, ar bus sutikta šią vietą mums atiduoti. :D

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#12 Standartinė Starlin » 09 Spa 2009, 19:21

Nu jo, namas Vilniuje prie miško tai idealu būtų :)

A ko jūs to Vilniaus bijot. Užteks miškuose sėdėti :twisted: Jei ką, tai JRRT pasaulyje ir miestų buvo :twisted: Vat iš vieno tų miestų ir pasidarytumėm teminį vakarėlį... [jei nutarsim daryt, tai koncepciją pakursiu, ha] Čia būtų ne tegu balrogai jama miestą, o miestas jama balrogus! (TFU, ne taip pasakiau: ne balrogai terauna miestą, o balrogai pajama miestą :p )
Paskutinį kartą redagavo 1 Starlin. Iš viso redaguota 9 kartus.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Laiqualasse » 09 Spa 2009, 19:34

le_golas rašėCOLONNa, aš kaip tik būtent šiandien turėjau pašnekesį dėl to, kad mūsų naujamečiui savo namą gaučiau aš.. Tiesa, dar jokio konkretaus pažado nebuvo, reikia šiek tiek palaukti. Šiaip galiu jau ir nebebandyti tartis, jei nereikia.

Asmeniškai aš tai naujako Vilniuj švęst nenorėčiau. Kažkaip man tam mieste, bute... nežinau, nelabai. Bet, žinoma, jei nėra kitų variantų, tai negalima skųstis. :)

Pasistengsiu kuo greičiau galutinai pasakyti dėl savo namuko. Šiaip tai čia Vilniaus pakraštys, 200 kv. metrų, miškas... viskas gerai kaip ir. Tik nežinau, ar bus sutikta šią vietą mums atiduoti. :D
Na, toks variantas gal ir geresnis būtų už miesto centrą. O eidami nuo stotelės iki tavo namo ir sniego žygį pasidarytumėm, tiesa? :D

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#14 Standartinė le_golas » 09 Spa 2009, 19:36

Ok, per savaitgalį pabandysiu galutinį atsakymą išpešti iš šeimos ir pasakysiu. ;)

EDIT: Laikva, na, ten šiaip tik du kilai kokie. :D Bet žygį ten bus kur pasidaryti, nuvažiavus nuo Vilniaus truputį ir mano namų link einant.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Starlin » 10 Spa 2009, 01:42

Ai, bet jeigu nepavyks šuns į kaimą ištremti, tai galėsiu nm apsilankyti tik minimaliai, ir tai tiktais jei Vilniuje :/ Nes šuo vargšas, jo vieno negalima palikti, taip jau yr.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#16 Standartinė Aredhel » 10 Spa 2009, 20:01

Aš mieste taip pat nelabai norėčiau... Bet jei neliks kitų variantų, tai teks jamti. :) Arba keliauti miškan su kitais bepročiais, kuriuos neseniai atradau :twisted:
Andriau, pas tave tikriausiai taip pat sausio pirmą reiktų išsinešdinti?

Mielai sutikčiau pavažiuoti į kokį nuošalesnį kaimą, jei būtų galima pabūti dvi-tris dienas... deja pati negaliu pasiūlyti savo, nes paprasčiausiai neišsitektume :(

Gal dar kas turi "plotą"? ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#17 Standartinė le_golas » 10 Spa 2009, 20:41

Aredhel rašėCOLON Mielai sutikčiau pavažiuoti į kokį nuošalesnį kaimą, jei būtų galima pabūti dvi-tris dienas...
Aš 100% prie tokios nuomonės. Tik vat kolkas nėra vietos variantų tokiam naujamečiui. Būtų ištiues šaunu, jei atsirastų.

Pas mane tai dar nežinau ar išvis bus galima. Bandysiu kuo greičiau pasakyt. Šiaip tai gali būti, kad ir ne vieną dieną, jei šeima išvažiuos į Nidą, kaip kažkada planavo.

O jei kas dar turit variantų, tai siūlykit. Nes aš tai sutinku su Aredhel dėl 2-3 dienų kad ir kurnors atokiau.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Starlin » 10 Spa 2009, 21:17

Et, nuobodos jūs :( Aš taip pasiilgau tokio mažo mielo jaukaus miesto kaip Vilnius...

Šiaip IŠ ESMĖS yra mano sodyba. Bet aš nežinau, ar joje bus seneliai. Jeigu bus, kažkaip nelabai norėčiau rengti ten naujako :roll: Man jų klausti ar neklausti, ar bus? Bet su sodyba yra problema, kad į ją sudėtinga nuvažiuoti, o aš mašinos vairo neliečiau jau kokius trejus metus, taigi turėčiau prie kažko prisiplakti, autobusu važiuoti negaliu, nes reikia šunį vežtis... o išvykti iš ten reiktų geriausia sausio 1 (bet galima iš anksto atvažiuoti pora dienų, jei ką), vėliausia sausio 2 ryte. Taigi kaip ir tingiu tenais ką nors daryti :roll: Bet variantas yra.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Laiqualasse » 10 Spa 2009, 22:44

Paklausk. Manau, kad mano tėvai kelis tolkinistus pavežtų. O gal ir Aredhel sutiktų savo balrogą ištraukti į dienos šviesą, jei už kurą sumestume? :)

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#20 Standartinė le_golas » 10 Spa 2009, 22:54

Laiqualasse rašėCOLONPaklausk. Manau, kad mano tėvai kelis tolkinistus pavežtų. O gal ir Aredhel sutiktų savo balrogą ištraukti į dienos šviesą, jei už kurą sumestume? :)

Aš tai irgi turiu super planą iki naujų įsigyti mašiną. Bet dar nežinau, kaip čia gausis su šituo planu... :D

BUTTON_POST_REPLY