Lietuviško Silmarillion pristatymas

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY

Ar ateisi į "Silmariljono" pristatymą lapkričio 28d.?

Taip, su kostiumu ir fotoaparatu!!
2
11%
Taip (nors kostiumo ir fotoaparato nepažadu)
8
44%
Jei gripas neprigriebs...
4
22%
Nė nemanau
4
22%

Viso balsųCOLON 18

Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

#121 Standartinė Exo » 30 Lap 2009, 22:03

Na Starlin velnių išrašė čia, o aš išrašysiu ketvirtadienį... :D
O jei rimtai tai tikrai super :)
Aišku kaip ir minėjo Starlin ŠYPSENOS....
Nilde, tau šitas negalioja, tu šypsaisi dažnai ir daug :)
Aldai ir (sorry nepamenu nei niko nei vardo dainavusios merginos kartu), žodžiu norėjau pasakyt - respect :)
Laiqua, tau šiek tiek reikia atsipalaiduot... labai matosi tavo susikaustymas.
Ir apskritai visi, nebijokit mikrofonų, jie nesikandžioja... prieikit prie jų arčiau :) O ir neįsijungia jie iš dalies dėl to, kad per toli stovit ir per tyliai kalbat :)
Trims dainuojant reikia bent dviejų mikrofonų, nes ir atrodo ne kaip, kai dainuojantysis stovi šonu ir apskritai :)
Na muzikoj aš nelabai gaudausi, tačiau mano ausim klausant gitaros kai grojo su sintezatorium praktiškai nesigirdėjo. Tai arba sintezatorių tildyt arba gitarą pagarsint :)
Ai tiesa, tragiškiausiai tai turbūt pasirodė pegaso(ar tai almos literos) atstovė, kuri kalbėjo pirma... KOŠMARAS :D

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#122 Standartinė le_golas » 30 Lap 2009, 23:27

Barbora, aš viską, ką pasakei, žinau. Gal po tavo pastabų pagaliau nebeprašysit dainuoti tokiomis progomis.. :D Tiesiog.. ne dainininkas aš, ir neturiu noro to lavinti. Būtent ne laiko, o noro. :) O ir popfrontas su pisrokiu man arčiau širdies, nei rimti renginiai. Nėra kuo didžiuotis, bet pripažinkim tai. ;)
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
CONTACTCOLON

#123 Standartinė Exo » 30 Lap 2009, 23:43

le_golas rašėCOLONBarbora, aš viską, ką pasakei, žinau. Gal po tavo pastabų pagaliau nebeprašysit dainuoti tokiomis progomis.. :D Tiesiog.. ne dainininkas aš, ir neturiu noro to lavinti. Būtent ne laiko, o noro. :) O ir popfrontas su pisrokiu man arčiau širdies, nei rimti renginiai. Nėra kuo didžiuotis, bet pripažinkim tai. ;)
Manau kad prašysim :D

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#124 Standartinė Aredhel » 01 Gru 2009, 00:40

Aldai ir (sorry nepamenu nei niko nei vardo dainavusios merginos kartu), žodžiu norėjau pasakyt - respect
Jei turi omenyje merginą su smuiku, tai Aldariono sesuo - Daugailė. Ji mums prijaučia, bet forume nesilanko. Kita mergina yra Acta Fabula. :)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
CONTACTCOLON

#125 Standartinė Exo » 01 Gru 2009, 00:48

Aredhel rašėCOLON
Aldai ir (sorry nepamenu nei niko nei vardo dainavusios merginos kartu), žodžiu norėjau pasakyt - respect
Jei turi omenyje merginą su smuiku, tai Aldariono sesuo - Daugailė. Ji mums prijaučia, bet forume nesilanko. Kita mergina yra Acta Fabula. :)
Taip būtent su smuiku :)
Tiesa sakant taip ir maniau, kad sesuo, nes jie identiški :)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#126 Standartinė Starlin » 01 Gru 2009, 01:11

le_golas rašėCOLONBarbora, aš viską, ką pasakei, žinau. Gal po tavo pastabų pagaliau nebeprašysit dainuoti tokiomis progomis.. :D Tiesiog.. ne dainininkas aš, ir neturiu noro to lavinti. Būtent ne laiko, o noro. :) O ir popfrontas su pisrokiu man arčiau širdies, nei rimti renginiai. Nėra kuo didžiuotis, bet pripažinkim tai. ;)
Atsiprašau, o kuo "Gyveno sau Berenas" - ne pisrokis :-D Beveik tas pats. Pataikyt į toną tau reikės bet kur, dainuojant bet ką, taip pat ir savo krikščionišką drum'n'bass ar kokį velnią tu ten varai :] Taigi jei nori apskritai lipt ant scenos, bijau kad noro pasilavinti turi atsirasti bent minimaliai :-D Tai nesunku. Pradėk nuo to, kad kokią savaitę tą pačią dainą dainuok tik normaliai, su melodija ir lygiu balsu. O paskui jau galima pridėti pagražinimus. Ir viskas. (P.S. o to iš tiesų reikia net ir neatliekant dainininko rolės. Fleitos pamokose mum dažnai liepdavo pirma padainuoti melodiją, o po to groti. Viena vertus, tai svarbu pučiamiesiems: oro valdymas ir t.t. Kita vertus, tai gryno melodijos supratimo ir valdymo dalykas. Niekam nepakenkia)

Exo, velnių aš neišrašinėju, tiesiog pasakau pastabų iš šono, nes be pastabų nebus galima tobulėti. O šiaip galiu pasakyti, kad išėjo geriau, nei tikėjausi :-D

P.S. Esu maloniai nustebinta, kad "Sakmės" vis tik dainavot naują variantą. Dar pataisysim aranžuotę, pridėsim antrą balsą ir kitokių navarotų, ir bus liuks.

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
CONTACTCOLON

#127 Standartinė Exo » 01 Gru 2009, 11:10

Starlin, apie velnių išrašymą, tai buvo alegorija... ;)
Bajeris kitaip tariant....

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#128 Standartinė Indraja » 02 Gru 2009, 15:42

Starlin rašėCOLONP.S. Esu maloniai nustebinta, kad "Sakmės" vis tik dainavot naują variantą. Dar pataisysim aranžuotę, pridėsim antrą balsą ir kitokių navarotų, ir bus liuks.
Va, o galvojau, ko gi manęs ji nebenervina! Ši melodija geresnė :)
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Tyliai
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 109
UžsiregistravoCOLON 09 Lap 2008, 17:37
MiestasCOLON Vilnius

#129 Standartinė Tyliai » 02 Gru 2009, 19:18

Dievulėliau, na ir šaunuoliai jūs 8O Šitiek suorganizuot ir atlikt. Jėga. Spaudžiu letenas ir džiaugiuos, kad teko bent jūtūbėj jus pamatyt ir ypač išgirst :> (O Daugailės balsas tikrai nuostabus.)
The moon cries - her tears of light
fall upon the thirsty grass.
To welcome our feet - dancing
on this sacred ground.

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#130 Standartinė Bombadilas » 04 Gru 2009, 01:55

Tirai šaunuoliai, bravo :plojam: atleiskit nežinau jūsų vardų (kai kurių) :oops: pora kuri dainavo pirmąją dainą, jums truputį pritrūko kvapo, nespėdavot vietom įstot, bet bendrai puiku, o mergina kuri grojo smuiku (atsiprašau, kad nežinau vardo, tokia gėda :oops: ) tobula, kitaip nepasakysi, daug smuikininkų esu girdėjęs, bet jau kai tu groji tai tik lenktis :prayer:
Dar labai patiko vaikinas kuris grojo gitara, liuks, atleisk, kad vardo nežinau, bet grojai puikiai. :D

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
CONTACTCOLON

#131 Standartinė Exo » 04 Gru 2009, 13:03

tomas94 rašėCOLONTirai šaunuoliai, bravo :plojam: atleiskit nežinau jūsų vardų (kai kurių) :oops: pora kuri dainavo pirmąją dainą, jums truputį pritrūko kvapo, nespėdavot vietom įstot, bet bendrai puiku, o mergina kuri grojo smuiku (atsiprašau, kad nežinau vardo, tokia gėda :oops: ) tobula, kitaip nepasakysi, daug smuikininkų esu girdėjęs, bet jau kai tu groji tai tik lenktis :prayer:
Dar labai patiko vaikinas kuris grojo gitara, liuks, atleisk, kad vardo nežinau, bet grojai puikiai. :D
Šakės dabar visi išpuiks ir bus pasikėję :D
O Legolui kadangi buvo skirta atskira pastraipa tai vapšė su niekuo nebešnekės :twisted:

Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 454
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#132 Standartinė Nilde » 04 Gru 2009, 19:54

Labai bijojau šitų atsiliepimų :oops:
Ačiū už įvertinimą, dar labiau už pastabas, jų gavau ir asmeniškai, ir į jas būtinai bus atsižvelgta kitą kartą. Nes renginių dar bus, užsikabliavau, noriu vėl ką nors organizuot.
Man dabar atrodo, kad viską daryčiau kitaip... Matau, kad trūko repeticijų, jaudulys kišo pagalius į ratus, su Exo apkalbėjom, kad reklamuot reikėjo kitaip, įkyriau, žinot. Nes tikrai daug kas galėjo nepastebėt, o pastebėjusieji pamiršt...
Muzikantams ačiū begalinis. Aldarionai, perduok Daugailei mūsų dėkingumą ir susižavėjimą. Acta išvis mane nustebino - tik prisijungusi prie forumo, iškart pasisiūlė padėti renginyje. Dėkui! Andriau, net nesvajok, kad nebeprašysim koncertuoti, nes dauguma mūsų vis tiek negirdi, jei neintonuoji. Nimrodele, tave irgi tikiuosi ir toliau matyti su gitara ar be jos :) Laiqua, ačiū, nerealiai gerai, kad galėjai grįžti renginiui. Ačiū atėjusiems, ačiū fotografavusiems ir filmavusiems (dar kaupiu drąsą atsidaryt video, nekenčiu žiūrėt į save!).
“I have found it is the small everyday deeds of ordinary folk that keep the darkness at bay. Small acts of kindness and love.”
- Gandalf, The Hobbit

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#133 Standartinė Bombadilas » 04 Gru 2009, 21:33

jo psirodėt šauniai (leiskit pasikartoti) :D , tik įdomu kodėl video 3 dalies galo nėr, o 4 dalies tik pora pradžios sekundžių :roll: o, kad vedėjam drasos trūko, tai visai ne problema, kam jos nepritrūksta? tik vieni tai geriau slepia, nei kiti :D

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#134 Standartinė Aldarion » 04 Gru 2009, 22:52

Ačiū už padėkas, perduosiu sesei skirtąsias :). Visgi mes nemažai klydom, nauji žodžiai strigo - iki gero dainavimo dar tikrai toli... Nilde gerai pastebėjo, kad trūko repeticijų ir šiaip patirties tokius renginius organizuojant. Taip ji ir kaupiasi, matyt.

Dėl TL ensemble - aš mielai pasirašau, tikrai sutikčiau kartą per mėnesį į repeticijas atvykti. Dėl sesės negarantuoju, manau, pavieniuose projektuose sudalyvautų, bet reguliariai - abejoju. Sakė, geriau nuo jos nepriklausytume, turime ir taip nemažai puikių talentų ;). Žiūrėsim ateity kaip čia pavyks. Būtų smagu sudainuoti upgradintą Sakmę! :p Ir per repeticijas būtų galima mokinti visus norinčius dainuoti forumo narius, ypač tuos, kurie mano, kad tam turi per prastą klausą - tai neteisingas mitas, visi turi klausą, tik reikia ją bent kiek išlavinti :) Žinoma, solvedžio nesimokinsim. Galėtume ruošti atskirą pasirodymų programą, o paskui šiaip dainuoti savo malonumui - bent aš kažką panašaus įsivaizduoju...

tomai94, tos keturios dalys yra tik dėl to, kad į youtube galima kelti klipus iki 10 min, todėl visas nuoseklus pristatymas dirbtinai ir buvo suskaidytas į maždaug apylygias dalis, nekuriant nei papildomų pradžių nei pabaigų, o tik uždedant "fade in" ir "fade out" raktines matomumo kombinacijas.
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Acta est fabula
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 113
UžsiregistravoCOLON 30 Spa 2009, 00:44

#135 Standartinė Acta est fabula » 05 Gru 2009, 02:11

Aš savo ruožtu taip pat noriu pasidžiaugti pakankamai neblogai pasisekusiu renginiu ir padėkoti, kad nebuvau išvaryta lauk. :)
Ačiū Daugailei ir Vismantui, su kuriais turėjom daugiausia repeticijų, už Žaliųjų būstinę, kantrybę, muzikalumą, draugiškumą bei kuriam laikui šioms dainoms įvarytą alergiją ("vis ryškiau po šiaurės dangum.."), Nimrodel už patirtą nuoširdžią nuostabą sužinojus, kad po šiuo slapyvardžiu slepiasi Rūta, Andriui už rūpinimąsi techniniais dalykais, nes ne visi tame itin puikiai orientuojasi, ir vedėjams už įdėtą darbą bei pasiektą šaunų rezultatą!

Tikiuosi, kad niekam pernelyg smarkiai neužkliuvau ir niekas neliko pasipiktinęs mano dalyvavimu šiame renginyje. O dėl "Tolkien Lietuva ensemble".. sunku dabar numatyti, kiek ši idėja yra reali ir kiek ne, bet, jeigu pasirodyčiau reikalinga, su mielu noru prisijungčiau. :)

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#136 Standartinė Nimrodel » 05 Gru 2009, 13:00

Kad visi čia visiems dėkoja, tai ir aš prisijungsiu: po vieną nevardinsiu, tingiu, bet visa tai buvo šaunu ir nepaisant to, kad per repeticijas dėl visiškai neaiškių priežasčių aš pasakydavau po kokius 3 žodžius, jūs visi nuostabūs. :)

Vartotojo avataras
King ov Isengard
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 226
UžsiregistravoCOLON 04 Kov 2009, 12:20
MiestasCOLON Gorgoroth
CONTACTCOLON

#137 Standartinė King ov Isengard » 01 Vas 2010, 17:00

Paveikslėlis

labai graži muzikantė. Dabar jau galima ir gailėtis, kad nedalyvavau
http://www.blackmetal.lt/ Is sex dirty? Only if it's done right. Woody Allen

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#138 Standartinė Laiqualasse » 02 Vas 2010, 00:34

Žiūrėk, Nimrodel, gerbėją turi :)

O tai kodėl nedalyvavai, a? ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
King ov Isengard
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 226
UžsiregistravoCOLON 04 Kov 2009, 12:20
MiestasCOLON Gorgoroth
CONTACTCOLON

#139 Standartinė King ov Isengard » 02 Vas 2010, 10:17

Buvau gūdžiuose miškuose, nuklotuose sniegynų... Na, truputį buvau nuo civilizacijos atsiribojęs... Tai, kaip rašiau Starlin, nebuvo blogai :) Bet gavau atsiprašyt, kad neparašiau Silmariljono apžvalgos, o juk buvau prižadėjęs. Na, tuo metu tiesiog nemačiau nei kompo, nei - tuo labiau - interneto, o dabar tos apžvalgos turbūt jau nebereikia (žiūrėsiu, ką Starlin atrašys...)
http://www.blackmetal.lt/ Is sex dirty? Only if it's done right. Woody Allen

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#140 Standartinė Laiqualasse » 02 Vas 2010, 12:19

O tu tą apžvalgą parašyk - blogiau nebus ;)

Starlin forume nematyti jau kurį laiką, tai jei rašei AŽ, gali ilgai tekti laukti, kol atsilieps.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BUTTON_POST_REPLY