Šeštoji (Rohano) tolkinistinė stovykla. Atsiliepimai

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

Šeštoji (Rohano) tolkinistinė stovykla. Atsiliepimai

#1 Standartinė Laiqualasse » 26 Lie 2009, 19:28

Sveiki parsiradę, Stovyklos dalyviai! Jei dar kažko neapkalbėjote apie vėliavų grobstymus, nebaigėte nukryptemiškų diskusijų gijose ar tiesiog norite pasakyti, kaip viskas buvo blogai ir kad daugiau nenorite šitų bepročių matyti - ši gija yra puiki vieta. :)

Kažkada pasistengsiu įkelti nuotraukas, gal net vieną kitą parinksiu tinklalapiui.

Labai AČIŪ visiems dalyvavusiems, padėjusiems, tokinėjusiems ir šiaip linksmai buvusiems kartu. Stovykla buvo smagi! Ypač ačiū:

Aldarion ir Košmaraitei - už organizavimą. Mes ir vėl tai padarėme :)
Aldarion - už rūmus, bidoną ir vėliavos grobstymo suorganizavimą.
Košmaraitei - kas pati pasisiūlė prisidėti prie organizavimo; taip pat už nuostabią Rohano vėliavą.
Exo - už transportą pirmyn ir atgal bei į parduotuvę ir iki traukinio.
Nildei - už iniciatyvas ir idėjišką užsidegimą. Tikrai labai maloniai nustebau :)
Nagliui ir Dominykui - už entuziazmą važiuoti į Stovyklą pas nepažįstamus žmones, pamačius skelbimą prieš 10 minučių.
Onodrim - už dainas; gaila, kad tik vieną vakarą...
Ulmui - už tai, kad labai nepyko.
Rąstams - už tai, kad šiemet jų buvo mažiau nei pernai ;)

Vienas kitas pastebėjimas, kuriuos atsimenu (nedidelį Stovykloraštį pasiėmė Nilde):

- Kitąmet Stovyklą galbūt darysime plačiajai visuomenei. Sekite reklamą;
- Kitąmet Stovyklą organizuoti daugmaž pasižadėjo Exo, Nilde ir Košmaraitė. Aš prie organizavimo galbūt galėsiu prisidėti, bet greičiausiai ne;
- Į vakarinių dainavimų programą būtų gerai įtraukti daugiau liaudies dainų - jų melodijos dažniausiai nesudėtingos, taigi net ir baubiant skamba žymiai geriau, nei "Lūtijenos pasirinkimas", atliekamas mišraus vyrų choro;
- Kitąmet bet kuriuo atveju maistą pirksime bendra Pabradėje, galbūt net kasdien po reisą darydami, ir tik rinksim pinigus iš dalyvių.

TAISA: dar pastebėjimų:
- Stovykloje dalyvavo 18 tolkinistų, įskaitant ir organizatorius. Nepaisant to, kad keli dayviai nusiplovė paskutiniu momentu, mes ne tik pagerinome pesimistinį variantą (11 dalyvių, nes kasmet jų keturiais sumažėja), bet netgi aplenkėme Numenoro stovyklą ir beveik pasiekėme Hobitų stovyklos populiaciją (tada mūsų susirinko 19).
- Įvyko visa programa. Buvo keletas pakaitaliojimų, daug kas vėlavo, bet įvyko viskas.
- LARP nenusisekė. Tai turėjo būti "siužeto vedamas" LARP, t.y. veikėjų asmenybės turėjo būti antraeilis dalykas, o svarbiausia - siužetas. Bet gero siužeto mes neparuošėme, taigi ir įsijausti į jį nepavyko. Dėl šito atsiprašau, kitą kartą žinosiu geriau.
Paskutinį kartą redagavo 2 Laiqualasse. Iš viso redaguota 26 kartus.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Exo
Dešimtmečio Gimlis
PranešimaiCOLON 518
UžsiregistravoCOLON 15 Gru 2008, 00:24
MiestasCOLON Kažkur anapus!
CONTACTCOLON

Re: Šeštoji (Rohano) tolkinistinė stovykla. Atsiliepimai

#2 Standartinė Exo » 26 Lie 2009, 22:09

Visų pirmą Dėkui visiems už nuostabiai praleistą savaitę(praktiškai) :)
Aišku didelis dėkui Laiquai and co už organizavimą ;)

Pastebėjimų komentarai:
- Manau jog stovykla turi būti plačiajai visuomenei, nes kitaip, tai gali būti ir paskutinė buvusi stovykla...
- Na manęs aišku nieks už liežuvio netempė :lol: Tačiau iš esmės galima būtų pabandyti, tik jei stovyklos organizavimas vyks tokiu principu kaip vyko gyva diskusija apie tai stovykloj, tai oi nežinau nežinau... :roll:
- kadangi aš dainavime nenusimanau apsoliučiai nieko, tai ir komentaro nebus :D
- Dėl maisto pritariu, iš dalyvių tik pinigai. Maistą privalo nupirkti organizatoriai, taip paprasčiau ir daug geriau viskas kontroliojama. Ir iš esmės valgyti tiek kiek valgėm čia... nu Jūs mane supratot :lol: Arba tada stovyklos tema turi būti "Hobitų maitinimosi ypatumai" :twisted:

Vartotojo avataras
Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 492
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#3 Standartinė Nilde » 26 Lie 2009, 22:28

Grįžusi radau rūškaną savo Bereną (kaži ko :-k), morčiuojančią katę (nooooou!!!!!) ir gero vyno. Gurkšnoju, svaigstu, žarstau savo ir kitų įspūdžius, pasiūlymus, mintis.
Seniai nebuvo taip gera. Kaip mums pavyksta sukurti tokią atmosferą, kurioj taip malonu, lengva ir paprasta būti? Nepameskim šito.
Perrašinėju stovykloraštį ir džiaugiuosi gerais atsiliepimais, ypač atvykusiųjų pirmą kartą. Vadinasi, verta. Vadinasi, reikia tęsti.
Laiqua, ačiū, kad vis dar imiesi organizuoti, net kai taip mažai entuziazmo teparodome, už paskaitas ir žaidimus. Aredhel, su tavim apskritai visada labai faina :) Aldai, ačiū už pastatytą stogą virš galvos, išplėštas iš priešų vėliavas, tinklinį, strėlių gamybos pamokas ir dar n+k. Tu mūsų Aulë ir Oromë, ir mes neužmiršim pasiūlymo apsilankyti tavo dirbtuvėse gamintis lankų :) Legolai, ačiū, kad tavo ausys ištveria mūsų filksingą, o pop frontas išvis valdo. Onodrim, ačiū už dainas ir anekdotus, ypač apie druską. Nagli ir Dominykai, labai smagu, kad nepabūgot lėkt per pusę Lietuvos pas visai nepažįstamus žmones. Ennor, už kaimynystę ir kelionę tiek stovyklon, tiek iš jos (kitą kartą įtartinus bendrakeleivius būtinai kalbinsiu). Ir visiems ačiū už bendrumą, juoką, diskusijas ir šiaip blevyzgas.
Stovykloraštis bus rytoj. Gero poilsio šiąnakt.

Ei, aš Nilde iš didžiosio N

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#4 Standartinė Folkas » 27 Lie 2009, 01:51

Šaunuoliai, kad padarėt :)

Sorrys vyrai ir moterys, labiau negu bet kada norėjau atkeliauti, bet tikrai negalėjau. Nu niekaip... Galėjau šeštadienį į vakarą atsitrenkt, bet žinai, vienam 280km per abi puses yra biški per brangu dėl vieno vakaro. Sugadinau savo tradiciją kartą per metus susitikti su tolkinistais stovykloje :D Matyt kažkur kitur teks sudalyvaut tada. :D

Ir kad negirdėčiau nesamonių, kad paskutinė stovykla. Sopra? :)
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#5 Standartinė Indraja » 27 Lie 2009, 14:59

Labai ačiū visiems! Ir namas, ir atmosfera patiko, ir LARPG (chi-chi, o asmenybės įdomios buvo!). Vėliavos gaudymas, kuklia nuomone, tamsoje nelygioje ir šakų bei kamienų prižėlusioje vietoje turi būti žaidžiamas su tam tikru apsidraudimu - turi būti žmonės, mokantys suteikti pirmąją pagalbą, vaistinėlė vietoje ir taisyklės, kad, pvz., negalima mėtyti sunkaus ir smailo daikto į tamsą, kur nežinia kas gali stovėti :)

Jei bus plačiajai visuomenei - tai turėtų būti labai aiškiai pabrėžti alkoholio vartojimo apribojimai, nes daug kas pasisėdėjimą gamtoje supranta kaip nusigėrimą, ir ne visi nusigėrę nepavojingi.

Itin ačiū Exo už pavežimą iki Pabradės (traukinys į Ignaliną buvo tik po 3,5 val., tad buvo proga atrasti autobusinį maršrutą su persėdimu Švenčionyse).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#6 Standartinė le_golas » 27 Lie 2009, 16:18

Pamiegojau 16h ir jau jaučiuosi salyginai gyvas. :)

Pavyko viskas tikrai neblogai, tik kad sveikatos vos užteko. Nuo pat trečiadienio miegot po 4h... nelengva tokiu tempu. :)

CTF buvo turbūt geriausia programos dalis, nors suorganizuotas ekspromtu ir programoje jo nebuvo. :D Kitiems metams šiek tiek pakoregavus taisykles bus galima įtraukti į naktinę programą, buvo super!

Ačiū visiems dalyvavusiems. Ypač dėkui Laikvai, Aldui ir Košmaraitei už organizavimą, Aldui už namus ir pergalę mūsų komandai per vėliavos pagrobimą, visiems už dainas (išmoksit pauzes daryt tarp stulpelių ir asmeniškai aš jau galėsiu klausyti, baubimo ar dainavimo nesvarbu, tik kad su pauzėm :D ), Exo už tai, kad pakeitė Folką kasdieniniame važiavime į parduotuvę nusipirkti alaus. :)

Folkas ir Izis asmeniškai nuo manęs gauna po piktą žvilgsnį už neatvažiavimą. Tokią programėlę būtumėm padarę...... :D

Sieliau, paskutinę naktį rąstai, bidonai ir šaltkrepšiai vėl vaikščiojo aplink Laikvos palapinę. Tik šįkart kažkodėl ryte už tai Ingrida sugriovė maniškę. Nesuprantu už ką... O išlįst nebuvo lengva!

Praeitais metais man kažkodėl vistiek labiau patiko, bet čia viskas labai asmeninė nuomonė su labai mažai argumentų, tiesiog labiau ir tiek. Bet šiemet irgi buvo šaunu.

Dėkiukas.
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 492
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

Stovykloraštis

#7 Standartinė Nilde » 27 Lie 2009, 16:27

2009 m. Stovykloraštis
liepos 23-26 d.
Rohano stovyklaKetvirtadienis, liepos 23 d.

Laiqua: Žygioraščio nebuvo, nieko nerašėm.


Penktadienis, liepos 24 d.

Nilde: Arklius orkai nuvarė, lankų neišsidrožėm, o mane nelabasis patraukė už liežuvio paklausti, kodėl nėra stovykloraščio. Todėl esu priversta rašyti. [paraštėse: mental note – iniciatyva baudžiama vykdymu, blyn!] Atvažiavau vakar, radau tautą jau įsijautusią į stovyklavimą. Aldarionas šiemet pastatė NAMĄ. Pats vienas. Lietui lyjant. Košmaraitė išpiešė TOKIĄ Rohano vėliavą, kad, kaip sakė Exo, nenusikeikęs negali išsireikšti.
Vakarienės gavom makaronų su Rohano priešistore, o po jos Onodrimas pradėjo užvedinėti liaudies dainas, ir nusistebėjo, kodėl mes nepritariam – „šitas juk kiekvienas folkloro ansamblis žino!“. Cha, mes - ne folkloro ansamblis, mes – gykų choras, ką ir įrodėm išsitraukę filksingo repertuarą :D
A, dar papasakosiu, kaip atkeliavau. Viskas klostėsi gąsdinančiai sklandžiai: nieko neužmiršau, niekur nepavėlavau, nei kuprinė per sunki, nei Pailgio nepramiegojau. Išlipau iš traukinio ir nužygiavau. Nors sekiau Laiqua‘os nurodymais, nepaklydusi (!) nuėjau iki beždžionių tilto. Sulūžusio beždžionių tilto. Mėginau paklausinėjusi kelio ieškoti kito tilto, bet tik beviltiškai paklydau. Aplojo bent penki šunys (aš jų labai bijau), išbraidžiau šlapias pievas, sušlapau iki pusės ir galų gale teko grįžti stotin ir pavažiuoti iki Pabradės. Kad jį kur Diūrino prakeikimas! Na bet buvo tas jausmas, kad kažkaip viskas per gerai...
Oras koreguoja mūsų programą ir stipriai, laimei, turim erdvią pastogę, tai užsiimam rankdarbiais, tuoj pradėsim lengvų ir runų kartojimo kursą. Dar daug nukryptemiaudami istorinėmis ir kultūrinėmis temomis aptarėme būsimas stovyklas ir būsimus žygius. Bet tam yra kitos gijos.


Laiqua (įrašas tengvomis): bus, kai iššifruosiu


Šeštadienis, liepos 25 d.


Laiqua: Taigi antrinė stovykla įkurta, pagrobtieji pasigrobė, greitai pradėsim kelti kitus. Nepaisant permainingo oro, stovykla vyksta labai neblogai.

Indraja: aha, dabar žinosiu, kad LARP su veiksmu, užduotimis, kvestais (o žodis juk pirmiausia iš lotynų, tad lietuviškai turėtų būti leistinas!) – tai bėgimas į pusiasalį per pelkę, ir 5+5 km apie ežerą : ) Labai vardai patiko! Ir šiaip įdomu buvo : )
Labai sėkmingai pramiegojau traukinį į Pailgį, todėl nuvažiavau į Pabradę ir pataikiau į 6:50 autobusą į Vilnių, kuris paleido Sapiegiškėse.


Exon: Liaudies pageidavimai kitų metų stovyklai
1. Persirengimo kabina
2. Karšto ir šalto vandens aparatai

Patarimai keliaujantiems dviračiu

Atkarpa Vilnius – Nemenčinė: jei negaila dviračio irba bijote automobilių, keliaukite dviračių taku. Bet asmeniškai rekomenduoju važiuoti plentu.
Atkarpa Nemenčinė – posūkis: labai geras kelias. Už Nemenčinės yra patogi degalinė. Posūkis yra už 40 km nuo Vilniaus, yra didelė lenta, rodanti į Danilavą ir Sužionis. Nesukite į šunkeliukus!
Posūkis – stovykla: kelias į stovyklą yra už 7 km nuo posūkio. Ten pamatysite medinę lentą, rodančią į girininkiją. Nesukite į šunkeliukus!
Kelionės laikas nuo Vilniaus iki Danilavos su pietų pertrauka minus klaidžiojimas šunkeliais - ~4 val.


Sekmadienis, liepos 26 d.


Exo: Karaliaus Teodeno puotos repeticija praėjo sėkmingai :) Buvo sumąstytos ir atžaistos „Capture The Flag“ taisyklės. Man vasara miške – patiko... Namo visai nesinori... Dreifavimas paryčiais valtimi vidury ežero – sakyčiau intelektualus... Rytinė kelionė pėsčiomis 10 km po poros butelių brendžio – dvasinga :) Žemė naktį miške saugant vėliavą šalta, uodai baisūs. Grįžus namo reiks bent šiek tiek pamiegot :)


Exon: Iš vakar dienos
Ryte buvo LARP. Vos nenužudė.
Naktį buvo skautiškas žaidimas. Nužudė tris kartus.


Ennor: Naktis, valtis, laužas... mmm :)
Naktis, sala, nagais, ragais ir dantim į vėliavą.


Košmaraitė: Mėgstamas tolkinistų užsiėmimas – stebėti dirbančius žmones.
O šiaip turim rūmus, kuriuos pastatė Aldas, CTF* žaidimą gūdžiame miške, dreifavimą ežere naktimis, laužą, šilumos... Ko daugiau galima norėti? Tobula!
Vienas gražiausių epizodų – kai naktį lindi gūdžiame salos miške pasislėpęs saugai vėliavą, klausaisi kiekvieno trekštelėjimo ir staiga iš tamsos atsklinda Exon (?) dainavimas tolumoje. Baugu, bet gražu.

*CTF - Capture the Flag, žodžiu, pasidalinam į dvi komandas, nustatom demarkacinę liniją tarp komandų teritorijų, kiekvienoj teritorijoj saugom savo vėliavą ir einam į priešo teritoriją vogti jų vėliavos. Ir visa tai salos miške, aklinoj nakties tamsoj...


Naglis: labai džiaugiuosi atvykęs į šią stovyklą ir sutikęs tiek linksmų, ištvermingų, išradingų ir intelektualių tolkinistų.


Dominykas: Buvau tikrai nustebęs, kai atvykęs pamačiau, kokie draugiški šie žmonės. Visas susipažinimas truko labai neilgai, todėl beveik nebuvo susikaustymo, kuris vėliau baigėsi visiškai. Gaila, kad pirmąją naktį, kai atvykau, lijo ir mane vis pažadindavo lietaus lašai kapsintys į galvą.
Larpas (LARP) buvo ganėtinai įdomus ir netikėtas. Truputį nuvylė, kad žmonės nesistengė įsijausti į savo vaidmenis. Susipažinau su „Magic: the gathering“ kortų žaidimu, kuris man pasirodė sunkiausias kortų žaidimas pasaulyje. Vėliau prasidėjęs vėliavų žaidimas buvo su aukomis, nes nieko nesimatė, kur bėgdavom. Vėliau, grįžę į stovyklą prisiminėm linksmiausias žaidimo akimirkas.
Labai džiaugiuosi atvykęs į šią stovyklą, dėkoju visiems.


Morta: į stovyklą atvykau trečiadienį vakare. Vieta tiesiog nuostabi, stovyklavietė ir žmonės žavūs. Labai daug gerų įspūdžių parsivešiu iš čia, net sunku apsakyti, kiek mes daug čia visko darėm (t.y. – dirbom! :) ). Ne, jei iš tiesų, tai tiek programa, tiek šiaip buvimas čia buvo kažkas Tokio.
Sunki užduotis suregzti prasmingus ar bent suprantamus sakinius po 3 valandų miego kelias naktis iš eilės :) Taigi veikėm čia nemažai. Žaidėm šaradą, klausėm paskaitų, valgėm, bėgiojom, lankėm dwarfus, žudėmės, valgėm, dainavom, mėtėm pagaliukus į laužą, stebėjom dirbančius, vėl valgėm ir daug daug plaukiojom... Taip, plaukiojimas valtimi, na, labiau, dreifavimas, ar bandymas pasiekt Valinoro šviesas nežinia kiek kartų buvo nepakartojamas (na pakartojamas, bet vis tiek super :) )
Na nebegaliu rašyt, nes jau kviečia mane…
Žinoma, valgyti, kur daugiau! :)
Paskutinį kartą redagavo 1 Nilde. Iš viso redaguota 18 kartus.

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#8 Standartinė Morta » 27 Lie 2009, 18:07

Na, va, išsimiegojusi jau galiu šį tą parašyt :)

Dėkui labai visiems už šią stovyklą, kaip pirmą kart dalyvaujant, įspūdis labai geras išties :)
Žinoma ačiū organizatoriams už viską :) Ypatingai už vėliavos grobimo žaidimą, tai buvo laabai labai. Būtinai kartot reiktų kitąmet :)

Labai ačiū Aldui, už arbūzo valgymą Kernavėj bei ypač už tai kad nepavėlavom į paskutinį mano autobusą namo :)
Dovilei ir Žemynai ačiū už kompaniją plepant, ir šiaip smagų pasibuvimą. Ingridai ačiū už pasiplaukiojimą valtimi ir pamokinimą irkluot.
Naktinei kompanijai dėkui už tai kad laikėsi ant kojų, ir tai kad labai smagu buvo plaukioti naktimis ežere, ypač dėkui mūsų irkluotojui Andriui ;)
Tiems kuriuos pirmą kart mačiau taip pat dėkoju, labai malonu buvo susipažint.
Ir šiaip visiems dalyviams, buvo tikrai smagu kartu.

O šiaip tai per trumpa man stovykla pasirodė, galėtume dar savaitėlę taip :D

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#9 Standartinė woodberry » 27 Lie 2009, 18:10

Stovyklą užskaitau. Buvo smagu susipažinti su naujais (man) veidais ir rasti keletą senų ;)

Buvo maloni aplinka, sudaryta tradiciškai šilta, draugiška atmosfera.

Kas labiausiai patiko: visokie "worshopai", graži rohanietiška vėliava (komplimentai Košmaraitei), šokinėjimas iš valties su merginomis, ir, be abejo, intrigų ir kitokių idėjų generavimas per larpą (iš dalies reiktų dėkoti aplinkybėms, kad neturėjome ugnies)

Kas galėjo būti geriau: per larpą trūko koordinacijos. Kad siužetas "netekėjo" pagal scenarijų, nieko tokio, bet dalinant žaidėjus į dvi dalis reikia dviejų meistrų, arba, kad vienas meistras turėtų ryšį ir ta žaidėjų dalis, kuri atskirta, galėtų "deklaruoti veiksmus".

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
UžsiregistravoCOLON 07 Vas 2008, 11:37
MiestasCOLON Mordoro mūrai
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Košmaraitė » 27 Lie 2009, 18:32

Na ką, dabar jau ir aš beveik gyva ir galiu pasireikšti :D
per daug nedėkosiu, nes nenoriu kartotis, bet šiaip ačiū visiems už kompaniją, už tai kad smagu buvo, už tai, kad nepalikot stovyklauti tiktai vienų organizatorių ir už visa kita. Ir dar labai labai dėkoju Aldui už transportą ir šiaip kompaniją kelionėje ;)
Šiaip stovykloje buvau pirmąkart gyvenime ir neturiu su kuo lyginti, bet galiu pasakyti, kad labai labai patiko. Viskas buvo labai miela ir jauku lyg namuose. Išvažiuoti nesinorėjo, o namuose ne taip gerai :D
Atsiprašau visų už programos šlubavimus iš mano pusės, kitąmet pasistengsiu, kad taip nebūtų :D
Larpo kaip ir nebuvo, bet vis tiek buvo linksma. Be to, jį atpirko vėliavų grobimas.
Diskusijos apie fiziką irgi gerai.
Kitai stovyklai, manau, reikėtų labiau organizuoti maistą, nes dabar vienų dalykų buvo smarkiai per daug, kitų per mažai ir šiaip netvarka.
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#11 Standartinė Laiqualasse » 27 Lie 2009, 22:56

YourBestNightmare rašėCOLONDiskusijos apie fiziką irgi gerai.
Weeeeeeee :D Kitai Stovyklai siūlau diskusijas apie sinchrofazotronus. ;)

Malonu girdėti, kad patiko tiems, kas buvo pirmą kartą. Aišku, ankstesnėse Stovyklose buvo geriau, bet ką jau padarysi - gal kitąmet dar labiau pasiseks.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#12 Standartinė Aldarion » 28 Lie 2009, 22:05

Na, pagaliau ir aš prisiruošiau parašyti atsiliepimą apie ką tik pasibaigusią V-VI -ąją kasmetinę tolkinistinę vasaros stovyklą (dėl stovyklų numeracijos reiktų sutarti, ką įskaitom į jų skaičių – pernai metų idėjinę rudeninę stovyklėlę galėtume užskaityti kaip seminarą ar kažką panašaus, nes apie ją nelabai kas ir žino, dalyvavome joje tik penkiese ;)).
Noriu pastebėti, jog aš beveik neprisidėjau prie idėjinės stovyklos dalies organizavimo ir buvau daugiau mažiau tik techniškosios įrangos tiekėjas ir atitinkamų procesų prižiūrėtojas. Tad iš savo pusės labai noriu padėkoti Laiquai ir Dovilei už tai, kad patempė visą teorinę programos dalį, be kurios techninė įranga ir įvairūs statiniai būtų buvę visiškai beprasmiški – gera ir verta dirbti dėl idėjinių dalykų :). Kitais metais būtinai prisidėsiu prie stovyklos organizavimo, tuo labiau, jei tikrai nuspręsime ją rengti platesnei auditorijai. Visgi nesutikčiau su Exo teiginiu, jog jei ją rengsime tik sau – nieko nebepadarysime – nenuvertink tolkinizmo gyvybingumo, jau ne kartą mus buvo palaidoję 8).

Taip pat labai dėkoju Eglei, už, kaip Laiqua gražiai įvardijo, idėjinį užsidegimą ir inicijuotas įvairias diskusijas ir kitus idėjinius dalykus. Ačiū už šiltą rūpinimąsi mumis visais ir mūsų idėja ;). Ačiū, jog nepabijojai prisijungti ir prie Valdovų tinklinio komados!

Ačiū Povilui ir Andriui už tai, jog praktiškai visuomet atsiliepdavo į pagalbos prašymą tiek ką nors statant ar malkas pjaunant, tiek ką nors sunkaus nešant ar aplinką tvarkant. Ačiū jums ir už komandinį CTF žaidimą. Beja, jei ne Povilas, pirmąjį kartą mes niekaip nebūtume pagrobę rohaniečių vėliavos! Visa strategija taip pat buvo kuriama jo ir Andriaus. Ačiū ištvermingosioms mūsų komandos merginoms, kurios taip narsiai gynė mūsų Dunžemės vėliavą ;). Tiesa, man asmeniškai šis naktinis žaidimas greičiausiai kainuos praleistą vasaros Žygį, nes kairės kojos kelis smūgio į šaką vejantis vėliavą ir dar sukamojo judesio įstrigus tarp medžių bėgant su vėliava neatlaikė taip sėkmingai kaip atrodė sekmadienio rytą. Tiesa, kaulai nelūžę, girnelė neskilus, tik raiščiai dalinai įtrūkę, pilna skysčių. Bus matyt, kaip gysiu - Neringoje bet kokiu atveju jums vaidensiuos, su gibsine langete ar be jos :lol:.

Ačiū Mortai, Ingridai, Žemynai, Exon, Indrajai, Exo, naujokams ir visiems kitiems dalyviams – stovykla man buvo viena iš geresnių, ačiū jums už nuoširdumą ir motyvuotą idėjinę draugiją – buvo malonu dainuoti, diskutuoti, stengtis dėl gražesnės ir patogesnės stovyklos aplinkos.

Už nuostabią vietą ir betarpišką draugiškumą mūsų atžvilgiu norėjau padėkoti ir vietos šeimininkui Jurgiui - tokių gerų žmonių reta ant mūsų Lietuvėlės :) Dėkui!
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Laiqualasse » 28 Lie 2009, 23:08

Aldarion rašėCOLONTiesa, man asmeniškai šis naktinis žaidimas greičiausiai kainuos praleistą vasaros Žygį, nes kairės kojos kelis smūgio į šaką vejantis vėliavą ir dar sukamojo judesio įstrigus tarp medžių bėgant su vėliava neatlaikė taip sėkmingai kaip atrodė sekmadienio rytą. Tiesa, kaulai nelūžę, girnelė neskilus, tik raiščiai dalinai įtrūkę, pilna skysčių. Bus matyt, kaip gysiu - Neringoje bet kokiu atveju jums vaidensiuos, su gibsine langete ar be jos :lol:.
Pala pala, o tai kas mums kas vakarą sustojus namą pastatys? 8O :lol:

Sėkmės sveikstant - tikiuosi, nieko blogesnio tai kojai nepasidarys.

TAISA: Kadangi dropboksas sukvailiojo ir nusprendė leisti kelti failus tik iki 10 MB dydžio, nuotraukas įkėliau į MediaFire (www.mediafire.com). Reikėtų prisijungti su mano el. paštu (laurie.lassi eta gmail.com) ir visiems žinomu slaptažodžiu. Tada kaip nors tas nuotraukas jau turėtumėte rasti (pats dar tiksliai nežinau, kaip tai atrodys). Jei kas nors iš jų (ar kurių kitų nuotraukų) kažką parinktų tinklalapiui ar panašiam reprezentatyviam parodymui, būtų labai gerai.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Nilde
Dešimtmečio Gandalfas
PranešimaiCOLON 492
UžsiregistravoCOLON 06 Bal 2006, 12:55

#14 Standartinė Nilde » 29 Lie 2009, 10:33

Aldai, labai labai gaila. Sveik :goodman:Pastebėjot, nuotraukose mes vis aplink stalą ir aplink stalą... Hobitai mes visiški, net kai rohirimais dedamės :roll:

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#15 Standartinė Aldarion » 29 Lie 2009, 10:59

Dėkui, pamėginsiu kuo greičiau išsikapstyti :)

O dėl maisto - tikrai pritariu Laiquos ir Exo planui dėl bendro pirkimo - tuomet bus galima kokį kartą ir ko normalaus pagaminti, ne tik grikių su konservais ir ryžių su pienu :p. Manau iš dalies dėl tokio neįvairaus raciono mes ir negalėdavome atlipti nuo stalo. Kitais metais ant stalo užkandžių nelaikysim.

Gal nuotraukas tuomet visi pas Laiqua į tą mediafire sąskaitą sudeda, ar neprieštarautum, Laiqua? Apskritai, būtų galima sukurti keturias atkiras el. pašto dėžutes ir atidaryti keturias atskirtas sąskaitas: stovykoms, žygiams, gimtadieniams ir visokiems seminarams, naujamečiams ir kitiems pramoginiams vyksmams. Ką manot?
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
UžsiregistravoCOLON 07 Vas 2008, 11:37
MiestasCOLON Mordoro mūrai
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Košmaraitė » 29 Lie 2009, 12:46

uuuu, ačiū, Vismantai, kad mane vardu pavadinai :D
Pasistenk sveikti ir nesusitraumuoti dar labiau. Mes už tave.

Dėl maisto, tai galėtume kažkaip derintis ir kažką gamintis taip, kad nesuvartotume visų užkandžių per pirmą stovyklos dieną. Ir šiaip kai nevalgom maistas neturėtų voliotis ant stalų [išskyrus nebent daržoves, kurių nėra kur kišti... :?
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Indraja » 29 Lie 2009, 15:17

Sveik, Aldai :?

"Kitais metais ant stalo užkandžių nelaikysim."
Thanks už informaciją, reiškia, man galintys įsireikti užkandžiai bus laikomi mano kuprinėje ;)
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
UžsiregistravoCOLON 07 Vas 2008, 11:37
MiestasCOLON Mordoro mūrai
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Košmaraitė » 29 Lie 2009, 21:30

Nu juos galima ant stalo laikyti, bet nereikėtų visko iškart suvalgyti :D

Būtų gerai, jei ir iš kitų fotoaparatų, ne tik iš Laikvos nuotraukos pasirodytų... :)
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Laiqualasse » 29 Lie 2009, 21:59

Aldarion rašėCOLONO dėl maisto - tikrai pritariu Laiquos ir Exo planui dėl bendro pirkimo - tuomet bus galima kokį kartą ir ko normalaus pagaminti, ne tik grikių su konservais ir ryžių su pienu :p.
O kuo tau grikiai su tušonke nepatinka? :twisted: Šiaip aš nuo stalo paprastai nesikeliu, kol ant jo būna maisto, tai maisto nurinkimas yra gera mintis.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#20 Standartinė Morta » 29 Lie 2009, 22:53

YourBestNightmare rašėCOLON
Būtų gerai, jei ir iš kitų fotoaparatų, ne tik iš Laikvos nuotraukos pasirodytų... :)
Tu net neįsivaizduoji, kaip tai sudėtinga.. :lol:

BUTTON_POST_REPLY