ŽV filmų peržiūra MAO

Ardassë: Tolkien Lietuvos renginių organizavimas ir aptarimas
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#141 Standartinė le_golas » 20 Bal 2009, 22:06

Tadazas rašėCOLONLabai ačiū už renginį :)
Ir labai atsiprašau visų, kad filmų peržiūros metu vartojau alkoholį (nebuvo ir 2 butelių alaus, bet faktas lieka faktu) :oops: Ateityje taip nebedarysiu ir stengsiuosi išpirkti kaltę gerais darbais :)
Ateityje nebus renginių, kur alkoholis bus draudžiamas, vis dėlto idėja pralaimėjo ir greitai bus užmiršta, ar ne kolegos? :twisted:

Na, o aš tai dėkoju už nakvynę. :D Nes praktiškai visą laiką pramiegojau, penktadienio naktį apturėjau labai jau bemiegę ir kupiną įvykių, buvo sudėtinga patempt dar vieną. Atvažiavau ant antro filmo, pramiegojau jį, trečią pažiūrėjau ir pramiegojau vėl iki ryto, tai manęs daug kas ir nematėt. Ką padarysi, nepraleidau nieko, ko nemačiau. :p

"RISK'o naktys" - nauja idėja laukia jūsų. :twisted:
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Erendis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 255
UžsiregistravoCOLON 07 Bir 2005, 19:05
MiestasCOLON Far over the misty mountains cold

#142 Standartinė Erendis » 20 Bal 2009, 22:56

Labai ačiū už šį puikų renginį, gerai padirbėjote :) Pagaliau turėjau progą vėl pažiūrėti pilnas versijas (nors tik nuo antrojo filmo), bei aplankyti observatoriją ir Etnokosmologijos muziejų. Žinoma, didžiausią įspūdį paliko naktinė ekskursija. Koks nuostabus ten dangus :heart:
:arrow:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#143 Standartinė Aiquen » 21 Bal 2009, 00:05

le_golas rašėCOLONAteityje nebus renginių, kur alkoholis bus draudžiamas, vis dėlto idėja pralaimėjo ir greitai bus užmiršta, ar ne kolegos? :twisted:
Garbusis kolega, mes tikrai neleisim, kad tai atsitiktų, prisiekiu savo paskutiniais dantim! :partyman:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Nasliakalys
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 41
UžsiregistravoCOLON 27 Bir 2008, 04:08
MiestasCOLON Lietuva

#144 Standartinė Nasliakalys » 21 Bal 2009, 01:33

man nerodo foto :(

Vartotojo avataras
Gedeonas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 386
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2006, 10:28

#145 Standartinė Gedeonas » 21 Bal 2009, 11:03

Šiaip dar kas nustebino tai tas, kad žiūrint filmus žmonelė neužmigo 8O . Pastarąjį kartą tai "smigo" antro filmo gale. O čia "nuo - iki" peržiūrėjo :). Nepaisant to, kad labai jau darbingą ir mažai miegotą savaitę apturėjo.

Kas dėl kitų renginių, tai labai daug priklausys nuo darbų, nes dirbu greitosios pagalbos principu - subyrėjo kas nors, reikia lėkt..

Bet pasistengsiu :).
Paskutinį kartą redagavo 1 Gedeonas. Iš viso redaguota 22 kartus.
Išėjau aš rasotais takeliais, gauruotom kojelėm mindamas lapus..

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#146 Standartinė sielagaudys » 21 Bal 2009, 17:04

PhanTomo ir Laiqua'os darytos nuotraukos (po tam tikros cenzūros, žinoma) patalpintos mano dropbokse – www.dropboks.com , el. paštas grusalakas [eta] gmail.com , slaptažodis – visiems žinomo ir mano mėgiamo rašytojo pavardė iš mažosios raidės be lietuviškos galūnės (ne, ne Tolkino) :) . Skanaus :) .

Jei dar kas nori įkelt, bet neturi kur – prašom kreiptis. Jei netingėsiu – sukelsiu ir į photobucketą ar ką nors tokio, ale visgi mažai tikėtina, kai tokis kiekis...

P.S. jei netyčia nesupratote, tai jos aplanke, pavadintame „MAO“...
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#147 Standartinė Exon » 21 Bal 2009, 19:09

Dėkui organizatoriams ir dalyviams už nuostabų savaitgalį: už svetingumą, už filmus, už naktinę (ypač!) ir dieninę ekskursijas!
RISK'e, dėja, sudalyvauti nespėjau. Prisijungiu prie RISK'o naktų idėjos. Jei nebus kitų alternatyvų, galiu net gi pasiūlyti plotą (1 kambario :p ).

Nuotraukos:
http://s85.photobucket.com/albums/k59/E ... -18%20MAO/

arba archyvu laurie.lassi dropbokse (2009-04-18 MAO) (Laiqua, vietos beveik neliko, prisiimu arsakomybę uz poros senų archyvų ištrynimą :( ).
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#148 Standartinė Laiqualasse » 21 Bal 2009, 20:44

sielagaudys rašėCOLONPhanTomo ir Laiqua'os darytos nuotraukos (po tam tikros cenzūros, žinoma) patalpintos mano dropbokse <...>
Ačiū už foto. Keletas pastebėjimų ateičiai:

1. Kurių balrogų daryti nuotraukas tokias dideles? Niekas jų plakatais nespausdins ir ant sienų tapetais nekabins, taigi dvigubai mažesnės raiškos pilnai užtenka. O dabar siunčiausi pusę dienos, maniau, kad bus kokie 300 nuotraukų, bet jų, pasirodo, tik kiek daugiau nei šimtas.

2. PhanTom, čia tavo fotoaparatas toks lievas, kad neįmanoma neišplaukusių nuotraukų padaryti, ar rankos dreba? Nes išplaukusios nuotraukos labai negražiai atrodo ir suprast nelabai įmanoma, taigi kyla klausimas, ar verta jas iš viso kažkur publikuoti...

3. Jei yra milijonas gamtos nuotraukų, kai gamta nėra esminis renginio elementas, tai jų visų tikrai nereikia dėti į publikuojamas.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#149 Standartinė Starlin » 21 Bal 2009, 20:50

Dar sykį noriu paparašyti atrinkti keletą geriausių nuotraukų (ne gamtos) ir įdėti į Picasos albumą. Ir nepamiršti nuotraukų prie renginio aprašymo tinklalapyje.

PhanTom
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 18
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2008, 00:01
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#150 Standartinė PhanTom » 21 Bal 2009, 22:10

Laiqualasse rašėCOLON
sielagaudys rašėCOLONPhanTomo ir Laiqua'os darytos nuotraukos (po tam tikros cenzūros, žinoma) patalpintos mano dropbokse <...>
Ačiū už foto. Keletas pastebėjimų ateičiai:

1. Kurių balrogų daryti nuotraukas tokias dideles? Niekas jų plakatais nespausdins ir ant sienų tapetais nekabins, taigi dvigubai mažesnės raiškos pilnai užtenka. O dabar siunčiausi pusę dienos, maniau, kad bus kokie 300 nuotraukų, bet jų, pasirodo, tik kiek daugiau nei šimtas.

2. PhanTom, čia tavo fotoaparatas toks lievas, kad neįmanoma neišplaukusių nuotraukų padaryti, ar rankos dreba? Nes išplaukusios nuotraukos labai negražiai atrodo ir suprast nelabai įmanoma, taigi kyla klausimas, ar verta jas iš viso kažkur publikuoti...

3. Jei yra milijonas gamtos nuotraukų, kai gamta nėra esminis renginio elementas, tai jų visų tikrai nereikia dėti į publikuojamas.
Taip, man rankos dreba :P o nuotraukos tikrai ne visos išplaukusios, bet kaip gavosi, taip. I'm still an amateur, relax :)
publikavau ne aš, o Sielius, tačiau pasklaidžius kitas šio ar kitų renginio nuotraukas, labai nemažai yra būtent gamtinių. Ką jau darysi, kad kur žmonės buvo nufotografuoti, tas nuotraukas reikėjo pracenzūruoti :P
Turiu galimybę daryti 10 mln. taškų nuotraukas, darau 5 mln., nes būtent tokios mane patenkina. kol kas :P
[quote="Nūmenorietis"]Geeks are rising from the shadows.[/quote]

[quote="Nūmenorietis"]Nu ir priflūdino geekų.[/quote]

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

#151 Standartinė Laiqualasse » 21 Bal 2009, 22:25

Tai aš irgi toli gražu į profesionalus netaikau :) Kaip ir sakiau - pastebėjimas ateičiai. Jei rankos dreba, padaryk to paties kadro keletą nuotraukų, paskui atrinksi, kuri mažiausiai išplaukusi :)

Gamtos mūsų renginių nuotraukose daug todėl, kad juose dažnai gamta yra svarbi. Jei žygis, tai svarbu, kur einam, o ne kaip kuprinės atrodo :D Vėlgi kiekvienam savo, bet dabar iš nuotraukų atrodo, kad renginio esmė buvo Molėtų apylinkių aplankymas :D

Starlin - ką nors gal atrinksiu.
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

PhanTom
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 18
UžsiregistravoCOLON 12 Lie 2008, 00:01
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#152 Standartinė PhanTom » 21 Bal 2009, 22:38

Nepatinka man žmones užlaikinėti pozuojančius :p especially kur pvz vežimėlį stumia kas ;) kita vertus, fotiko ekrane ne taip labai tas išplaukimas matosi.
[quote="Nūmenorietis"]Geeks are rising from the shadows.[/quote]

[quote="Nūmenorietis"]Nu ir priflūdino geekų.[/quote]

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#153 Standartinė Aldarion » 21 Bal 2009, 23:39

Dėkuju ir aš savo bei savo brolių vardu už linksmą bei turiningą savaitgalį :) Džiaugiuosi, kad visgi renginys vyko dalyvaujant ir plačiajai visuomenei. Didžiausios padėkas skiriu Laiquai, Valdui ir Vulpekulai, kurių pastangomis praktiškai viskas ir įvyko. Taip pat sveikinu sugrįžus į realią veiklą ir Elentari - ačiū, kad palaikei tvarką ir už kartu su Laiqua parengtą prezentaciją su mūsų forumo bendruomenės nuotraukomis :)

P.S. Nepastebėjau, kad alkoholio būtų ten kažkam labai trūkę :lol:. Beje, tokio mąsto renginyje pasirinkimo riboti ar neriboti alkoholio vartojimą nelabai buvo...
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#154 Standartinė sielagaudys » 22 Bal 2009, 11:09

Laiqua...na, aš irgi visada už didesnės raiškos nuotraukas. Ir jei manai, kad ten gamtos vaizdų daug, tai nežinai, kiek jų aš pracenzūravau :P .
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#155 Standartinė Elentari » 22 Bal 2009, 16:04

Dėkoju organizatoriams už puikų renginį, viskas pavyko kaip niekad sklandžiai (pataisysiu Laiquą, renginys net nevėlavo, tas 10 minučių mėginant sulaukti vėluojančių dalyviu, manau, nesiskaito :)), džiaugiuosi, kad galėjau nors kruopele padėti ir aš. Nors filmų dėl suprantamų priežasčių tik gabaliukais mačiau, bet ne jie man buvo pagrindinė priežastis atvažiuoti :D
Širdingai ačiū Me0 už visokeriopą pagalbą bei ekskursijas, prizus ir dovanas, "lightsaber'ių" kovas su Grafke ir dar kažkuo "ant" naktinio dangaus :lol:, šiltą mūsų priėmimą observatorijoje, tikiuosi, didelio bardako nepalikom :).
Special thanks to Laiqua, o ir Sielagaudžiui, PhanTomui ir Aredhelei, padėjusiems mums apskritai nusigauti į vietą, tempusiems visus mūsų daiktus, jums, ir visiems, renginio metu padėjusiems man su vaikiuku, didelis ačiū.
Aldarionui didelis dėkui už atsivežtą visą aparatūrą :D ir pavežiojimą. Gaila, kad per tas dvi paras taip ir nebuvo laiko susėsti ir pasiplepėti po tiek laiko nesimatymo :cry: ("ačiū, kad palaikei tvarką" - Aš? Kokią tvarką? :lol: ) Tiesa, o iš lanko kas nors pašaudė? Gaila, kad ir tam laiko nebeliko...
Labai ačiū Laiquai ir visai virtuvėje susirinkusiai kompanijai už improvizuotą viktoriną, buvo labai smagu, jei ne paskutinis filmas, tai įtariu, dar ilgai būtume ten kvatojęsi.
Vulpeculai dėkoju, kad nepabūgo atsistoti prieš auditoriją ir kartu su Laiqua pristatyti renginį, pašnekesius ir "pažindinimą" su žvaigždynais.
Ačiū Exon už kompaniją pasivaikštant ir meniškas nuotraukas, ta su žvirbliukais my favorite.
Ir, žinoma, ačiū visiems, kad atvykote, kad atsivežėte gerą nuotaiką, nuoširdžiai tikimės, kad patiko.
le_golas rašėCOLONAteityje nebus renginių, kur alkoholis bus draudžiamas, vis dėlto idėja pralaimėjo ir greitai bus užmiršta
O man atrodo, kad buvo atvirkščiai ;) Visi suprato ir laikėsi šio prašymo, o kas nenugirdo, tai užteko kartą pasakyti, ir geranoriškai viską paslėpė. Esame labai dėkingi.
---

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8383
CONTACTCOLON

Re: ŽV filmų peržiūra MAO

#156 Standartinė Laiqualasse » 16 Rgs 2011, 23:48

Prireikė surasti šio renginio nuotraukų, bet, pasirodo, turiu tik labai nedaug. Gal kas esate išsisaugoję Dragonkiller'io darytas nuotraukas (galerija jau pranykusi)? Sielagaudy, gal galėtum vėl pasidalinti savo/PhanTomo nuotraukomis, nes dropbokso jau nebėra?

BUTTON_POST_REPLY