Personalinės Aiquen Haliucinacijos

Feanáronduri: mūsų kūryba.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#41 Standartinė woodberry » 31 Kov 2004, 22:31

Ėėė, taip nesąžininga... Aš taip nežaidžiu...

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#42 Standartinė Lothlorien Leaf » 31 Kov 2004, 22:39

Tikiuosi, kad tai tik laikinas proto aptemimas :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 23:42
MiestasCOLON Raudondvaris, Kauno raj.
CONTACTCOLON

#43 Standartinė Zaegin » 31 Kov 2004, 23:19

Aiquen -

Oficialiai pareiškiu kaipo vieninelis ir nepakartojamas tavo pati zhinai kas, kad jei neatsiimsi savo žodziu apie daugiau nieko nerašymą, tai galesi miegot lauke ant groteliu, arba geriausiu atveju ant kilimelio prie lovos!

:D

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#44 Standartinė smeli » 01 Bal 2004, 00:50

As palaikaus puselfa, jei neraso vadinasi taip reikia.
As pats 1997-1998 rasiau, vienok dabar kai paskaitau... baisu, bet as savo praeities neatsizadu, be jos nebutu dabarties
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#45 Standartinė Aiquen » 01 Bal 2004, 11:00

Zaegin, mielasis, o tu apskritai bent vieną mano eilėraštį esi perskaitęs? Aš dėkinga tau už palaikymą, bet...
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
CONTACTCOLON

#46 Standartinė Zaegin » 01 Bal 2004, 15:02

Aiquen - esu skaites

Smeli - true, true...

Vartotojo avataras
Volir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 135
UžsiregistravoCOLON 01 Bal 2004, 12:57
MiestasCOLON Drenanas, skojos kalnai

#47 Standartinė Volir » 03 Bal 2004, 16:44

kadangi as naujokas, tai ir as noreciau perskaityti nors viena tavo eilerasti, brangi drauge Aiquen. :D

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#48 Standartinė Aiquen » 03 Bal 2004, 18:16

O kas trukdo? ;) Juk visa gijos pradžia- vien mano eilės, skaityk kiek tik nori ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Volir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 135

#49 Standartinė Volir » 03 Bal 2004, 18:19

Labai AČIŪ.tu tikra poetė :D ir aš nejuokauju:D

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#50 Standartinė Aiquen » 04 Bal 2004, 09:24

Oi, dėkui, ką jau čia... :oops: :P :wink:

Vartotojo avataras
Volir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 135

#51 Standartinė Volir » 04 Bal 2004, 13:26

Tu ne tik tuo gera, tu vienintelė mane priėmei kaip draugą šiame forume :D (kaip tikrą draugą)Tuo aš taip pat dėkingas :D :D

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#52 Standartinė Aiquen » 04 Geg 2004, 11:20

Ateina- išeina,
Kur medžiai, kur žolės,
Kur mirga drugeliais
Žali paupiai,

Liūdnai apraudoję
Nutilusią dainą,
Keliauja, kur gieda
Kiti vieversiai.

Išeina- negrįžta.
Nes džiaugsmas mielesnis,
Nei tavo dulkėtas
Naminis dangus.

Už saulę ir vėją,
Ir ašarą tylią
Tava kasdienybė
Svarbesnė nebus.

Kol juoktis mokėjai-
Kartu jie kvatojo;
Kol gailiai verkei-
Jie raudojo šalia;

Bet tu nutilai-
Ir tavęs nebeliko.
Nes tu pavargai-
Nes tapai normalia.

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#53 Standartinė Maja » 04 Geg 2004, 14:01

Aiquen, brangiausioji, tu grįžai?... Ar čia tik vėjo atneštas tylus dainos aidas nuo tavo tolimo kelio? :-({|=
:)

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#54 Standartinė gilthoniel » 04 Geg 2004, 18:12

:roll: Įdomu, ar aš suvokiu, apie ką čia :roll:
Nesvarbu, bet ir man įdomu - juk grįžai? Ak, o jei ne... :cry: :cry: :cry:
TAISA: bet juk vėl pradėjai kurti! :wink: Nuostabu, go you, mieliausioji :wink:
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#55 Standartinė Coranar » 04 Geg 2004, 18:41

O man labiau atrodo, kad kad čia tikrai dainos aidas.Toks neryškus, vos išgirstas, bet velniškai gražus....Susižavėjimas begalinis....Dainos aidas...ak.... :prayer: Tiktų ir plojantis vaipukas, bet nedėsiu, nes sutrukdys toookią žavią tylą....Gražu kaip pats ŽV...(tolkinistams pats auksčiausias įvertinimas)Cool..Taip magiška, gražu, paslaptinga elfiška....
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#56 Standartinė woodberry » 04 Geg 2004, 20:48

Subtilumo ir grožio viršūnė... Ačiū...

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#57 Standartinė BirdOfPrey » 05 Geg 2004, 08:57

gilthoniel rašėCOLONĮdomu, ar aš suvokiu, apie ką čia
Aš manu, kad čia apie pačią autorę :?
Tikiuosi paskutinis posmas dar "nenutiko".
Įkaitusi minia laukia savo apaštalo apsireiškimo...

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
CONTACTCOLON

#58 Standartinė Zaegin » 05 Geg 2004, 13:04

O ash manau, kad chia ir apie kazka ish jusu... :evil:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#59 Standartinė Aiquen » 01 Bir 2004, 02:56

Sveikas, mielas drauge,

džiaugiuosi galėdama parašyti jums laišką. Ne vienas sutapimas sąlygojo šią galimybę, Tačiau į smulkmenas nesigilinsiu, idant neapkraučiau jūsų bereikalinga informacija. Svarbiausia tai, kad galiu netrukdoma skrebenti plunksnakočiu ir papasakoti jums apie vieną neįtiketiną nuotykį, kurio liudininku kviečiu tapti ir tamstą.
Taigi- leiskite pakviesti jus į nedidelę ekskursiją po Paryžiaus Operą.
Pradėsime nuo viršaus- taip sakant, nuo pradžių. Štai, pažvelkite, skardinis stogas ir akmeniniai suoliukai. Prisėskime ant vieno iš jų minutėleii, ir as paaiškinsiu jums ta nelemtą nesusipratimą, susijusį su keliomis paskutiniojo laiško eilutėmis.

(Šioje laiško vietoje esanti pastraipa buvo iškirpta dėl redakcijai žinomų priežasčių. Čia ir toliau tokie sutrumpinimai bus žymimi ženklu (...).)

Ka gi, gal laikas palikti stogą ir tęsti kelionę? Štai čia prašom, laiptais žemyn. Dar vieną aukštą... Na štai, galbūt pasivaikščiokime šiuo minkštu raudonu kilimu ir pasigrožėkime nepakartojama sienų apdaila? Pakeliui užsuksime į penktąją lože, ten pakalbėsime apie kiną bei kitus iškilius menus.
Prašyčiau eiti čionai, sėskite i šitą kėdę. Atkreipkite dėmesįį koloną dešinėje- ji tuščiavidurė. Anot legendos, kolonoje esančiu slaptu praėjimu naudodavosi velionis Operos Fantomas (mielas vaikinas, jei nekreipsime dėmesio į kelias jo įvykdytas žmogžudystes, mutacijos sąlygotą nosies nebuvima bei raudonas albinosiškas akis, švytinčias tamsoje). Tai jo personalinė ložė, kadaise šičia sėdėti būtų buvę mažų mažiausiai kvaila- ir pavojinga. Tačiau dabar, kai vargšo Fantomo nėbera gyvųjų tarpe, manau, esame visiškai saugūs.
Taigi, filmai... Tikiu, garsiojo kino šedevro, vadinamo "(...)" peržiura suteikė jums neįsivaizduojamą malonumą. Nors neturėjote galimybės pažiurėti (ir pats įvertinti) antrosios serijos, drisčiau tvirtinti, jog beveik nieko nepraradote. Vienintelis vertas dėmesio dalykas- juostoje galima pastebeti subjektą, labai panašų i garsujį Frodo Baggins.
(...)
Na, penktoji ložė jau atskleidė mums visas savo paslaptis, todėl siūlau eiti truputį pasivaikštinėti. Galbūt judėkime link didžiųjų vestibiulio laiptų?
Atsargiai, atsargiai... Laipteliai ką tik nublizginti, kiek slidoka. Aišku, galėtumėte lipti kilimuotąja laiptų dalimi, tačiau tada nesigirdės tokio skardaus, švaraus ir daugiabalsio žingsnių aido.
Sustokime čia minutėlei, čia, prie šios statulos. Ne, ji niekuo neypatinga, tačiau is tokio aukščio vestibiulio grindų mozaika atrodo tiesiog žavingai, ar ne?
Pasinaudodama proga norėčiau pranešti, jog mesjė X kelionė pakibo ant plauko. Tam tikros priežastys, kurias tikriausiai žinote (tačiau dėl visa ko priminsiu- madmuazelės Y asmeninio pobūdžio problemos), gali sujaukti visus planus. Vienintelis įmanomas kelionės laikas- sekančios savaitės penktadienio rytas, taigi, jei aplinkybes nesikeis, nuolankiai prašyčiau iki trečiadienio vakaro susisiekti su minėtu asmeniu ir suderinti siuntinio perdavimo smulkmenas.
Nagi, leiskimės žemyn. Galbūt norėtumėte žvilgtelėti į užkulisius ir iš arčiau apžiūrėti sceną? Štai čia prašom...
Turbūt pastebėjote- scenos apšvietimui vis dar naudojamos dujos. Apšvietimo sistema įrengta žemesniame aukšte (galbut užsuksime ir ten) ir yra vadinama "vargonais". Tai didžiulė gremėzdiška dujų vamzdelių konstrukcija, kurios brėžinius būtų labai įdomu pasklaidyti... Bet ne laikas dabar plepėti apie techiką, ar ne?
Štai čia, toje vietoje, kur jūs dabar stovite, prieš kelioliką metų paslaptingai pradingo jaunoji primadona Kristina Daė. Mačiau, jog krūptelėjote. Ne, nereikia bijoti- žmogus, įvykdęs pagrobimą, seniai ilsisi ramybėje- pasigailėk, Viešpatie, jo nuodėmingos sielos...
Ak, apsidairykite aplink! Dekoracijos, tiesa, keistokos- kažkuo primena...
(...)
Bet tai netrukdo prisiminti malonių akimirkų, ar ne?
Eime, eime, noriu jums parodyti vieną grimo kambarį. Va ten, kairėn... Dešinėn prašom... Na va, reikiamos durys. Eime vidun (keista, kodel jos neuzrakintos?).
Tai buvusi Kristinos drabužinė. Jei teisingai pamenu, už šio dailaus viedrodžio turėtume rasti šį tą įdomaus. Jei nesunku, gal galetumėte spustelti aną gėlytę ant sienos? Taip, taip, teisingai, o dabar ateikite arčiau, tuoj... matote? Siena pajudejo... Op! Na, kaip jums patinka? Visiska tamsa, kokia ir privalo viešpatauti slaptuose tuneliose. Paėjėkime toliau, prešaky mūsų laukia tikrai įspūdingi reginiai.
Palaukite minutę, tuoj uždegsiu žibintą... Na va, tvarka. Eime.
Beje, eisime ilgai, todel norėčiau papasakoti dar šį bei tą. Turiu omenyje
(...)
Atsargiai- laiptai. O toliau leisimes žemyn šiuo koridoriumi. Atkreipkite demesį į kairėje trykštantį fontaną. Šiurpu, tiesa? Visiškoje tamsoje čiurlenantis ledinis vanduo- brr...
(...)
Ar pajutote, kaip atveso oras.? Žinote, artėjame prie požeminio ežero. Jei pasiseks, ant kranto rasime valtelę. A, štai ir ji. Atrodo, neprakiuriusi. Sėskite, o aš pamėginsiu surasti irklus ir tuo pačiu papasakoti jums apie...
(...)
A, štai ir irklai. Laikykitės. Pasistenkite neiškristi is valties- ežeras labai gilus, o vaduo- ledinis. Turiu pabrežti, kad tai yra ta pati valtelė, kuria kadaise plaukiojo Erikas- liesas tamsos padaras švytinčiomis akimis- toks panašus į amžinatilsį bendrą mudviejų pažįstamą- Golumą. Vienas tamsoje, pamirstas, nekenčiantis ir tuo pat metu trokštantis šviesos... Netgi pakankamai gerai pažinodama abu juos, negalėčiau užtikrintai pasakyti, kurio likimas man atrodo skaudesnis.
Ak, atleiskite, turečiau atsiprašyti už savo verksmingą toną ir paprašyti jūsu nekreipti dėmesio. Tai tik eilinė netinkamos mėnulio fazės sukelta depresinė nuotaikų kaita. Oi! Nenorejau jūsų aptaškyti, išties! Ką sakote? O ne, nebetoli, jau beveik atplaukėme.
Taip, tikrai. Atplaukėme. Lipkite lauk. Atsargiai, slidu. Dabar mudu įeisime per šias kuklias metalines duris, už kuriu kažkada slinko vienišo ir visų užmiršto muzikos genijaus dienos. Manau, nesupyksite, jei šioje vietoje trumpam stabtelsiu ir papasakosiu apie įstabaus akmeninio šedevro- Operos Rūmų- architektūrą. Operos pastatas, kaip žinote, stovi tiesiai virš požeminio ežero. Nepaisant to, du ar trys aukštai yra žemiau jūros lygio, kitaip tariant- ežero viduryje. Rūsiai tarsi milžiniškas vamzdis sminga į vandenį, apsaugoti nuo užliejimo sunkiai įsivaizduojamo storio dvigubų betono sienų. Štai čia, tarp pirmosios ir antrosios sienos, būsta sau įsirengė vienas iš Operos statytoju, praeityje garsejęs kaip geriausias pasaulio iliuzionistas bei pilvakalbys. Taip, tai Operos Fantomas, dar vadinamas Eriku.
Manau, dabar galime ir užeiti vidun. Atkreipkite demesi- apšvietimas- dujinis. Tuojau ptikrinsime, ar jis vis dar veikia... Kaip matau, po šeimininko mirties čia niekas nebuvo užklydęs. Galbūt jo nerami siela neprieštaraus, jei pasivaišinsime cheresu iš jo prabangaus baro? Ar jums, mielas drauge, įpilti šlakelį?
Prisėskime ant šių gėlėtu audeklu aptrauktų krėslų ir pratęskime mūsų pokalbį. Norėčiau trumpai paaiškinti, kodėl jus čia atsivedžiau. Kaip suprantate, esame giliai po žeme. Iš to išplaukia logiška išvada, jog bet kokie garsai, skambantys šiame kambaryje, jokiu būdu negali pasiekti paviršiaus ir juo labiau būti išgirsti. Net jei klyktumėte visu balsu, jus užjustų nebent aklos žuvys ežere.
Ak, kodėl taip keistai į mane žiūrite? Mielas bičiuli, man darosi nejauku... Manau, eklektiškas kambario interjeras jus veikia neigiamai.
Taigi, kaip sakiau- ideali garso izoliacija. Ar žinote, jog šiame name yra vargonai? Vargonai, sugroję ne vieną rekviem, o taip pat buvę instrumentu kuriant taip beveik niekieno ir neišgirstą muzikos šedevrą, pavadinimu "Pergalingasis Don Žuanas". Manau, pravėrę anas aksomu apkaltas juodmedžio duris, rastųme pačius vargonus, ant jų gulinčią krūvą natomis išmargintų lapų, o taip pat ekscentrišką Fantomo miegamąjį- juodu šilku drapiruotą patalpą su karstu po raudono aksomo baldakimu. Ganėtinai neįprastas skonis, ar pritariate man?
Jei net vargonai bejėgiai pramušti tylos kiautą, skiriantį mus nuo paviršiaus, kaip manote, mielasis, ar jūsų balsas tai pajėgtų?
Balsas... Šie namai girdėjo ne taip jau daug balsų. Visų pirma, šeimininko vokalas- galingas, tuo pat metu griausmingas ir švelnus. Drįsčiau netgi teigti- tobulas balsas. Taip pat kažkada čia skambėjo Kristinos Daė balselis- angeliškų tonų, nors ir ne toks saldžiai hipnotizuojantis, kaip paties Eriko. Kiti balsai, deja, nebuvo gražūs. Daugiausia genijaus buveinės sienas drebino priešmirtinės išprotėjusių kalinių dejonės. Norite, parodysiu Kankinimu kambarį? Labai sąvotiška bei įsimintina vieta. Eime, štai čia, Va tos durys, šalia langelio sienoje. Žiurėkite, atidarau... Palaukite, uždegsiu šviesą. Taip taip, akys jus... apgauna. Ten nėra jokio miško, patikėkite manimi!.. Tik vienas vienintelis metalinis medis, išdažytas taip, jog atrodytų kaip tikras. Žavinga, ar ne? Visa kita- tik atspindžių žaismas veidrodinėse sienose (čia jų šešios, turiu omeny- pati patalpa yra taisyklingo šešiakampio formos). Nebijokite, eikite vidun. Matote, po medžiu mėtosi virvė? Taip, ji yra svarbiausia. Ji skirta kaliniams, kurie, tam tikrą laiką praleidę šiame kambaryje, savo noru pasirenka nutraukti begalines iliuzijų sukeltas kančias. Atkreipkite dėmesi, kaip meistriskai nupinta virvė. Žinote- ji iš katės žarnų. Nepaprastai tvirta. Atlaiko nemenką svorį. Jus, liesas trapus mano drauge, išlaikytų kuo puikiausiai.
Beje, kodėl neatsinešėte čia savo gėrimo? Ak, nesivarginkite, leiskite, aš jums jį atnešiu. Palaukite minutėlę, aš tuoj pat grįšiu ir pratęsiu pasakojimą apie neįtikėtinas Kankinimų kambario sąvybes. Štai, palaikykite mano taurę, kol atkeliaus jūsiškė.
Oi! Atleiskite, aš netyčia... Aš nežinojau, kad durys taip lengvai užsitrenkia... Palaukite, tuoj paimsiu jūsu gėrimą ir pamastysiu, kaip jas atidaryti. Nemalonu, kad esate užsklęstas viduje- juk ten kiek karštoka, ar ne? Man, tiesą sakant, netgi vėsu čia, šioje sienos puseje. Na, ir kaip gi tos durys atsidaro?
Aha, radau. Ar man atidaryti jas? O galbut, mielas drauge, jums visai smagu tame šiltame neegzistuojančiame tropiku miške? Manau, turėjote pastebeti, jog dairantis į šalis po kurio laiko visiškai sutrinka orientacija. Atrodo, jog aplink- tik giria ar parkas. Eilės tvarkingai susodintų tobulų medžių tobulais, lyg paties Niekelio nutapytais, lapais. O ne, nebandykite eiti tolyn- tik susigurinsite nosį. Čia tik veidrodžiai, žinote...
Sakote, visgi atidaryti? Kažkodėl šį sykį drįsiu neišpildyti jūsų pageidavimo. Atleiskite, brangusis, bet negaliu atimti iš jūsų galimybės dar kurį laiką pasigrožeti mirtinu Eriko sukurtos iliuzijos grožiu. Pravėrusi duris sutrikdyciau tobulą veidrodžių lygumą, Vaizdas išsikreiptų ir netektų vientisumo. Man nesinori to daryti...
Ak, nerėkite taip garsiai. Juk zinote, kaip nekenčiu triukšmo... Ei, juk buvote paprašytas kalbėti tyliau!
Mielas bičiuli, jei ir toliau taip nemandagiai elgsitės, bijau, kad būsiu priversta jus palikti.
Kaip jūs drįstate kreiptis į mane tokiais žodžiais?! Storžievis! Viskas. Iseinu. Palieku jus čia apmastyti savo nederamo elgesio. Ne, durų neatidarysiu! Viso gero, mielasis, aš grįšiu kitą savaite. Atleiskite, anksčiau niekaip negalėsiu- neatidėliotinais reikalais išvykstu į Norvegiją. Pasistenkite praleisti laiką prasmingai... Tikiuosi, neprieštarausite, jei išeidama dainuosiu?

Insolent boy!
This slave
of fashion
basking in your
glory!
Ignorant fool!
This brave
young suitor,
sharing in my
triumph!

Angel! I hear you!
Speak -
I listen . . .
stay by my side,
guide me!
Angel, my soul was weak -
forgive me . . .
enter at last,
Master!

Flattering child,
you shall know me,
see why in shadow
I hide!
Look at your face
in the mirror -
I am there
inside!

Angel of Music!
Guide and guardian!
Grant to me your
glory!
Angel of Music!
Hide no longer!
Come to me, strange
angel...

Šio gliuko nereikėtų laikyti sąvarankišku literatūros kūriniu. Tai tėra neseniai skaitytos Gaston Leroux knygos ("Operos vaiduoklis", 1910 m.) sąvotiška recenzija, rašyta draugui. Todėl, tikiuosi, atleisite už klišą stilių, nesutapimą su kai kuriomis minėtosios knygos detalėmis (rašyta iš atminties, nebandant sutikrinti visų smulkmenų) bei galimas gramatines klaidas. :wink:

E... Ar tai galima laikyti "fanart'u"? :oops:

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8381
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#60 Standartinė Laiqualasse » 01 Bir 2004, 09:20

Pradedant nuo pabaigos - manau, visai galima laikyt fanart'u :)

Kaip jau sakiau asmeniškai, pakartoju ir dabar - toks subtilus žiaurumas man tikrai patinka. Go you! :)
Tikiuosi, tai ne paskutinis tavo 'gliukas' :) Tokių visai galėtų būti ir daugiau :)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BUTTON_POST_REPLY