Personalinės Aiquen Haliucinacijos

Feanáronduri: mūsų kūryba.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#661 Standartinė Cormare^ » 02 Vas 2006, 20:29

Įdomiai padaryta, pritariu Alatar :dancing:
Kvailiausių mircių sarašo viršus: "Paslydimas ant banano žievės; užsimušimas grėblio kotu".

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#662 Standartinė Aiquen » 03 Vas 2006, 17:17

Heh. :(
Pamėginau su savo keverzonėm įsisprausti į aukštesnę lygą, tai taip žiauriai gavau per nosį, kad baisu... Krapštaisi žmogus prie vieno piešinio tris dienas, kad išgauti tą suknistą realizmą, o sušoka penkiese, pareiškia, kad čia apskritai nepaišyta, o nukopijuota iš kažkur, ir apskritai, ne lygis... Susinervyjau.
Viskas, pereisiu ant multikų stiliaus arba apskritai, metu planšetę per langą... :(
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#663 Standartinė Alatar » 03 Vas 2006, 17:40

nesinervink, Aiq, tokie ten ir Gribojedovo menininkai susirinko 8) vienas komiksuose paskendes,o kitas siaip konkurentas. I say Aiquen is da best in da forum,hau :!:
beje,kas del realizmo...niekas taip nestiprina realizmo,kaip zvilgsnis ir iv. detaliu gausa..IMHO..

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#664 Standartinė Indraja » 03 Vas 2006, 18:00

Ne, čia, rodos, dar kitur. Bet vis tiek nesinervink - svarbiausia, kad kažką darai, stengiesi, tobulėji, o rezultatas vis tiek nors kažkam patiks, a ne? Va, mums visai patinka :wink:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#665 Standartinė Laiqualasse » 03 Vas 2006, 20:03

Aiquen rašėCOLONViskas, pereisiu ant multikų stiliaus arba apskritai, metu planšetę per langą... :(
Pasakysiu trumpai: NEDRĮSK :evil:
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#666 Standartinė BirdOfPrey » 04 Vas 2006, 22:12

G, jei jiems reikalingas realizmas, tegul fotkina :wink:

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#667 Standartinė Exon » 08 Vas 2006, 17:14

Primena mano anatomijos užsiemimus ir vizitą į prozektorijų 8) . Tik, laimei, tokių akių mūsų eksponatai neturėjo :shock: .

O jei people nesupranta, kad tai yra nupaišyta, o ne nukopijuota, ergo, toks jų ir aukštas lygis. Nemalonu, žinoma, ir gal kokias nors išvadas iš to vertėtų pasidaryti, bet tikrai nereikia barstytis pelenais ir per daug pergyventi.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#668 Standartinė Aiquen » 09 Vas 2006, 12:52

Ale gi rimtai, velniop tuos kritikus. Paišau, kaip moku, ir jei nesigauna stilizuotai- ką gi... :)
Dėkui už palaikymą [-o<

Naujas, t.y., senas, bet tik šiandien užbaigtas. Viena smulkmena- veidas pieštas tada, kai planšetė buvo sugedusi, taigi- pele, ir vėliau neredaguotas. ;) Visa kita "damušta" šiandien.
Taigi, susipąžinkit- Kerėtoja

Paveikslėlis
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#669 Standartinė Cormare^ » 09 Vas 2006, 19:16

Labai šaunu, tik galėjo aplinka būt mistiškesnė :wink:
Kvailiausių mircių sarašo viršus: "Paslydimas ant banano žievės; užsimušimas grėblio kotu".

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#670 Standartinė Alatar » 09 Vas 2006, 21:25

Akys-lyg ateivio :shock: little green man..tfu..babushka 8) grozis!
feisas-chocholu babushka,mislingai nuzvelgianti fashistus :wink:
apranga-vos ne senoves baltu-idomu :shock:
aplinka-Aiquen stiliaus,ka jau cia pasakysi.. :wink:

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#671 Standartinė Ellorion » 09 Vas 2006, 22:45

;) šaunus

bet man tai nepatinka kad tie kompiuteriniai paveiksliukai dažnai būna tokie užapvalinti, suminkštinti .. nežinau kaip tai vadinas. kaip ir tie kalnai kažkada. tokie... minkšti. norėtųs atšiauriau kad būtų.

bet šiaip bobulka faina.
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#672 Standartinė nassa » 09 Vas 2006, 23:10

smagi keretoja su trim karposhkem :D o del kritikos tai manau du dalykus, kritikuoti turetu tie, kurie zino, kad gali padaryti geriau.. ir kritika- tai nera vien tik klaidos ir "sudirbimas", tai yra ir geri pastebejimai, pagyrimas ar kazkas panausaus i ta puse :wink:
Exon - bene MF'o koridoriais vaiksciojai? :D beje, busimieji fuxai sio dziaugsmo neteks... medziagos jau nera... aciu aciu musu vyriausybei :evil:
don't read my AURA!!!

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#673 Standartinė Folkas » 09 Vas 2006, 23:13

nassa rašėCOLONkritikuoti turetu tie, kurie zino, kad gali padaryti geriau.. ir kritika- tai nera vien tik klaidos ir "sudirbimas", tai yra ir geri pastebejimai, pagyrimas ar kazkas panausaus i ta puse :wink:

Tai jeigu aš noriu pagirt Aiquen, tai man reikia išmokt geriau piešt už ją? Kažkaip čia man nesueina... :?
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#674 Standartinė nassa » 09 Vas 2006, 23:23

pamirsau parasyti, kad dabartines kritikos suvokimo atveju, na ok reikejo rasyti taip - sudirbineti gali tas kas gali padaryti geriau :wink: sueina??
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#675 Standartinė Aiquen » 09 Vas 2006, 23:23

Ellorion rašėCOLONbet man tai nepatinka kad tie kompiuteriniai paveiksliukai dažnai būna tokie užapvalinti, suminkštinti .. nežinau kaip tai vadinas. kaip ir tie kalnai kažkada. tokie... minkšti. norėtųs atšiauriau kad būtų
Čia ne kompas kaltas. Aš lygiai taip pat užapvalintai ir suminkštintai paišau ant popieriaus. :) Už ką visi dėtytojai mane ir tarkuodavo savo laiku. Nu bet ką galiu padaryti, kad man patinka renesansinis vaizdo švarumas ir saldumas?
Ok, ok, moku ir kitaip- specialiai tamstai minimalistinė Corpse Bride interpretacija:

Paveikslėlis

O šiaip- dėkui visiems, jūs pirmieji ir svarbiausi mano kritikai. :D :prayer:

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#676 Standartinė nassa » 09 Vas 2006, 23:30

o kuriam tu kurse? ydomu, kokiu dar stilium piesi...
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#677 Standartinė Aiquen » 09 Vas 2006, 23:34

Pirmam. ir ne dailioškėj. :D Du sykius iš ten išmetė už tai, kad fizinio nelankiau, tai supykau ir nuėjau studijuot poligrafijos :mrgreen:

Ok, kalbant apie stilių- tai jokiu :D Nežinau. Neįsivaizduoju...

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#678 Standartinė Ellorion » 10 Vas 2006, 18:50

a aišku tada. aš galvoju, kad su kompu visada taip :wink:
nesvarbu.
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#679 Standartinė Exon » 10 Vas 2006, 21:00

nassa rašėCOLONExon - bene MF'o koridoriais vaiksciojai? beje, busimieji fuxai sio dziaugsmo neteks... medziagos jau nera... aciu aciu musu vyriausybei
Esu antroji iš vis besimokančių genetikių. O kas nutiko, kad lavonų truksta? Dėl kokios nors bioetikos prikibo?
Sorry už nukryptemę, Aiquen, bet, pati supranti, tema neeilinė :mrgreen:

Kerėtoja savotiška tokia, nei gera, bet ir į piktą nepanaši. Tikrų tikriausia "trečioji jega". Labai patinka sodrios spalvos :) .
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#680 Standartinė nassa » 10 Vas 2006, 23:43

wow, tai turbut pas pati kucinska mokais?... nugi siemet jau su paskutiniais dziaugesi... toliau lauks kol kuris nors geras dede, nes tetu nera, paaukojes save testamentu, tiesiai sviesiai, iskeliaus anapilin ir ant prosektoriumo stalo... bet tai jus protingos :D

tikiuosi isejo mazesni srifta padaryt :oops:
Aiquen - apie stiliu norejau suzinoti, ka dar be plansetes i rankas imi :D
don't read my AURA!!!

BUTTON_POST_REPLY