Kuriama metalo muzikos grupė Vilniuje.

Feanáronduri: mūsų kūryba.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Thorn
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 13
UžsiregistravoCOLON 07 Lie 2009, 15:38

Kuriama metalo muzikos grupė Vilniuje.

#1 Standartinė Thorn » 07 Lie 2009, 15:59

Sveiki visi. ;) Nežinojau į kurią gija parašyt,todėl nepykit jei netinka,bet man šita pasirodė tinkamiausia.Taigi prie reikalo.Vilniuje kuriama Symphonic/Epic Power Metal grupė.Žinojau, kad mėgstat panašią muziką todėl jums ir siūlau.Jei kas nežino tokio stiliaus, tai kažkas panašaus į Blind Guardian,Stratovarius,Nightwish,Kamelot ir t.t.Taigi pats groju el.gitara jau beveik 4m.Ieškau muzikantu prijaučiančių tokiam stiliui.Reiktų:vokalo,dar vienos gitaros(geriau,kad būtų rythm,nes pats mėgstu soliakus pakapot :D ),būgnų,bosinės ir klavišinių.Jei tik pavyktų sukurt grupė iškart atsirastų patalpos prie Tauro kalno.Apie tokį projektą svajoju jau metus ir tikrai tikiuosi,kad tarp jūsų atsiras entuziasų.Nebūtina būti "profu" ar turėti milžinišką patirtį pats nesu labai "kietas",svarbu,kad norėtumėt.Tai va,jei atsirastų žmonių pradėtume savo kūrybą,geriausiu atveju tik nuo rugpjūčio pabaigos,bet tikriausiai nuo rugsėjo.Pats esu Tolkien'o fanas ir mėgstu fantazy,norėčiau,kad grupės kūryba būtų bent kiek susijusi su juo.Tikiuosi iš jūsų labai daug.Atleiskit jei bus klaidų.Rašykit P.M arba šitoje gijoje.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Laiqualasse » 07 Lie 2009, 16:54

Labas,

turbūt parašyti geriau būtų buvę "Umbaro uoste" ar panašiai, bet valdžia tuo pasirūpins :)

Idėja labai šauniai nuostabi, deja, prie jos prisidėti galėčiau tik ritmingai purtydamas galvą, nes kitokių muzikinių gabumų manyje nerasta... Muzikantų šiame forume labai daug nėra, o esantys, kiek žinau, užsiėmę kitais tiek muzikiniais tiek nemuzikiniais reikalais, bet tegu patys pasisako.

Bet kuriuo atveju - kur užsisakyti demo įrašą? ;)
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Thorn
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 13

#3 Standartinė Thorn » 07 Lie 2009, 18:32

Sveikas!Nu mokėti ritmingai kratyti galvą tai čia kiekvieno metalisto pareiga. ;) Bet jei nelabai moki groti,tai gal pavokaluot sugebėtum.Kaip minėjau tenorų mums nereikia :) O demo įrašų nelabai turiu,nes nėra kaip įrašyt.Dėl to ir rašiau,kad viskas prasidėtų tik rugsėjį daugmaž,nes iki to laiko bent jau šiokią-tokią įrangą gaučiau.
Beje pamiršau paminėti amžių,man pačiam 16m.tai amžius galėtų būti +-4-6m.Nu jei kas tai ir truputi daugiau.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#4 Standartinė le_golas » 07 Lie 2009, 23:14

Yra vienas esminis klausimas... tu ieškai žmonių, kurie norėtų kartu sukurti power'io grupę, ar tu gitaristas, ieškantis power'io grupės kuriai jo trūksta. Du skirtingi dalykai, antru atveju šansų daugiau. Nors bjaurus reikalas tos underground'inių grupių perklausos, pažįstamas blaškėsi ilgą laiką, sakė nieko linksmo. :D

Nes chebrų antram atvejui aš žinau, vieni net su mumis patalpas dalinasi, symphui prijaučiantys. Tik kad ten gitaristas groja dieviškai, labai... skaniai. Nežinau kaip kitaip išsireikšti. :) Tai vat, nieko nesakau, nes nežinau kaip tu groji, bet ten chebra eina aukštu lygiu, ką klavišininkas daro tai išvis... sutikčiau mirt su jo solo partijom. :D Nors ir negaliu pernešt power'io.

O jeigu pirmu atveju tai hm... gitaristų dabar ant kiekvieno kampo (ritminių ypač), bosistai... gitaristą bosistu paversti nesunku (išbandytas atvejis, rezultatas pranoko lūkesčius). Prie sintezatoriaus savo metu sėdėjo kas penkta vilniaus panelė, tik vat būgnininkai visi arba jau kurnors groja, arba būgnų neturi, arba pankai su savo sovietiniais komplektais už 200lt. Svarbiausia kad visi turėtumėt tą pačią idėją. ;)

Mūsų bosistui pasiūlė technical death'ą grot. :D Sakė neis net bandyt, ten belekaip bičai pavaro.
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Thorn
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 13

#5 Standartinė Thorn » 07 Lie 2009, 23:44

Tas esminis klausimas,tai būtų antras variantas.Taip aš ieškau žmonių kurie norėtų kartu tokį projektą kurti.Norėčiau apie tą chebra daugiau sužinot,ką jie dabar groja,kaip jie groja ir ką nori daryti.Jei susitiksi tai paklausk ar nenorėtų kažko panašaus daryti.
O pats ką groji jei nepaslaptis?

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#6 Standartinė le_golas » 08 Lie 2009, 00:11

Pašnekėsiu. Nežinau ką jie šiuo metu tiksliai daro, turim pasidalinę dienas kada grojam, retai susibėgam ten, tai negirdėjęs seniai.

Ką aš groju? Viską. :) Šeip būtent šiuo metu nuklydom į trash'ą (man asmeniškai priimtiniausią metalo atšaką. Pantera, Kreator, Tankard ir t.t.), norėčiau labiau išvystyti rapcore'o idėją (aka RATM, bloodhound gang'ai. Myliu juos). Repo ir metalo jungimas į vieną mane asmeniškai žavi! Šeip turim ir punk'o gabalų... grojam tą, kas tuo metu įdomu ir limpa, neturim dar savo stiliaus. Todėl oficialiai skelbiamės, kad grojam krikščionišką drum'n'bass'ą. ;) Skiriam nemažą dėmesį tekstams, niekada nekuriam nieko "rimto". Aš tai pavadinčiau "kokybišku humoru sunkios muzikos fone" (nebūsiu savikritiškas, apsieisim be to :D), todėl kaip geriausią pavyzdį ir duočiau bloodhound gang'us. Nei mūsų muzika nei tekstai nėra panašūs į jų, aš apie pačią idėją ir požiūrį į muziką.

O kai prisigeriam visą naktį grojam ilgą kelią. Klasik, rap, metal, punk, shitcore, satanic ir t.t. edition. :twisted:

Vartotojo avataras
Thorn
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 13

#7 Standartinė Thorn » 08 Lie 2009, 00:14

O kuo groji?

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#8 Standartinė le_golas » 08 Lie 2009, 00:25

Gitara, septintus metus jau maždaug (kai nustojau eiti į pamokas šiek tiek pamečiau skaičių). Gali neklaust soline ar ritmine - pas mus šitų kategorijų nėra. Vienam gabale vienas pasoluoja, kitam - kitas. Ne tiek jau daug tų soluočių ir yra pas mus, neteikiu tam didelės pirmenybės. Kaip man sakė vienas geriausių Lietuvos gitaristų (aš pavadinčiau jį geriausiu, bet subjektyvus reikalas, todėl sakykim "vienas geriausių"), tai gerą gitaristą ne iš "amazing fakin fast uber solo", o iš to, kaip jis palaiko rifą atpažinsi. Soluojant "gero gitaristo" įvaizdį labai nesunku sudaryt, turėtum žinot, jei 4m. groji. ;)

Vartotojo avataras
Thorn
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 13

#9 Standartinė Thorn » 08 Lie 2009, 00:41

Taip visiškai tam turiu pritarti.Nemėgstu aš irgi ten tokių bičų kurie drožia kaip su benzo pjūklu ir nesuprasi ką jie ten groja.Aišku pats mėgstu "pashreddinti"(tiesą pasakius tai mano vienas mėgstamiausių grojimo technikų),bet aišku patinka ir "normal speed solos" kaip aš vadinu.O dėl to riffo palaikymo tai tu turi omeny,kad ten pagal teoriją ar tiesiog iš dūšios kaip aš sakau?Nes pats teorijos nelabai mėgstu. :)

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349

#10 Standartinė le_golas » 08 Lie 2009, 00:55

Nekenčiu savęs dėl to, kad neprisiverčiau suprasti gitaros iš teorinės pusės (dar ne vakaras, žinoma. Žadu rimtai prie to prisėsti), nes kai tai prasikali, atsiveria labai plačios galimybės pačiam muzikos kūrime. Itin padeda pritaikyti antros gitaros partijai.

Taip, iš širdies reikia rifą palaikyti. O dėl shredinimo, tai jį ir turėjau omeny kaip ne mano skonio reikalą. Kiekvienam savas skonis, bet man pagalvojus apie tai iškart prieš akis stoja čiurka kapojantis klasikinius gabalus "extremely fast". Grožio labai didelio tame nematau, čia jau mano problemos turbūt. :) Mėgstu kartais pagrot ant speedo, bet nebent juoko forma. Greit grot nėra sunku, reik mokėt gražiai grot. Kaip kas supranta, žinoma, bet shredinimo malimas man ne prie širdies. Kaip jau minėjau, puikaus gitaristo vaizdį galima sudaryt nesunkiai. Ir būtent per shredinimą. Taip, kad techniškai atlikti reikia kažkiek pasėdėti, bet šeip... Nu sakau, kiekvienam savo. :)

Ne taip jau seniai pagavau save labai jau "ant speedo" grojantį. Senstu? :D Reik principus iš po lovos išsitraukt, bo po to bus gėda į akis žmonėm pažiūrėt, tiek pristūmus ant shredinimo. :D

Vartotojo avataras
Thorn
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 13

#11 Standartinė Thorn » 12 Lie 2009, 22:00

Vis dar ieškau žmonių norinčių kurti grupę.Visi norintys rašykite čia arba P.M.
<hr>
Chebryte nemiegam.Žinau,kad norit tik bijot pasakyt :D Svarbiausia noras.Beto visas viltis dedu į jūsų kompanija. ;)

Vartotojo avataras
sielagaudys
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 539
UžsiregistravoCOLON 02 Lie 2007, 19:14
MiestasCOLON kartais Vilnius, kartais kitur, dažniausiai negyvenu

#12 Standartinė sielagaudys » 15 Lie 2009, 02:46

Thorn rašėCOLONChebryte nemiegam.Žinau,kad norit tik bijot pasakyt :D Svarbiausia noras.Beto visas viltis dedu į jūsų kompanija. ;)
vargšas :D
I'm a leaf on a wind. Watch how i soar.

The planet is fine...the people are FUCKED! - George Carlin

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#13 Standartinė Starlin » 15 Lie 2009, 11:06

Žinotum, kaip čia daugumai su klausa, tai tiek vilčių nedėtum :D

Aš iš tų muzikantų, kur Laiqua minėjo, bet netelpu į amžiaus cenzą, instrumentus, geografiją, laiką ir, tuo labiau, žanrą ;)

Sėkmės ieškant.

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#14 Standartinė Aredhel » 15 Lie 2009, 11:16

Žinotum, kaip čia daugumai su klausa...
Kažkas pamokėles žadėjo... ;)
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Thorn
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 13

#15 Standartinė Thorn » 15 Lie 2009, 12:04

Nu nesu vargšas,pakentėsiu dar jei reikės,nors ir metus.Tai gal bent jau pažystamų turit? :)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Starlin » 15 Lie 2009, 12:44

Aredhel rašėCOLON
Žinotum, kaip čia daugumai su klausa...
Kažkas pamokėles žadėjo... ;)
Kažkas laiko neturi... :roll:

Thorn, eik fantastikos forume paieškok ;)

Vartotojo avataras
Ieva
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 34
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2008, 16:20
MiestasCOLON London, UK

#17 Standartinė Ieva » 29 Lie 2009, 01:11

Starlin rašėCOLONŽinotum, kaip čia daugumai su klausa, tai tiek vilčių nedėtum :D

Aš iš tų muzikantų, kur Laiqua minėjo, bet netelpu į amžiaus cenzą, instrumentus, geografiją, laiką ir, tuo labiau, žanrą ;)

Sėkmės ieškant.
Hm. Prašom čia nevaryti :D man, tarkim, su klausa viskas normaliai. groju, deja, smuiku. Na, ne deja, bet to tu neieškai, o kad ir ieškotum... sunku man į repeticijas būtų iš kito svieto galo keliauti ;D et...

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24
MiestasCOLON Old Forest

#18 Standartinė Bombadilas » 30 Rgp 2009, 20:22

Man irgi su klausa viskas normaliai 8m. mokausi Balio Dvariono muzikos mokykloj lyg ir amžius tiktų, bet groju lietuvių liaudies instrumentu: birbyne, taigi pavežu tik folkroką :D

Vartotojo avataras
Thorn
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 13

#19 Standartinė Thorn » 31 Rgp 2009, 22:56

O kokias klavišais nlb pavarai?

Vartotojo avataras
Bombadilas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 785
UžsiregistravoCOLON 01 Bir 2009, 16:24