Tolkinistiniai anekdotai

Feanáronduri: mūsų kūryba.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Tolkinistiniai anekdotai

#1 Standartinė Starlin » 06 Kov 2004, 15:00

Senajame forume sudėti anekdotai...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lietuviški

Gendalfas atvyksta į Begendą, suranda Frodą ir klausia:
- Žiedą turi?
Frodas atsako:
- Turiu.
- Įmesk į židinį.
Frodas įmeta žiedą į židinį. Po kiek laiko Gendalfas klausia:
- Ar matai ką nors?
- Aha.
- Na ir kas ten parašyta?
- Nežinau, neperskaitau...
Gendalfas pažiūri į žedą ir sako:
- A... čia hieroglifai... O parašyta 'Made in China'...

Aragornas ir Arvena stovi Imladrise. Arvena klausia:
- Prisimeni ką tau sakiau aną kartą?
Aragornas nutyla, susimąsto, nuryja seiles...
- Nea...
[NOTE: atkreipkit dėmesį į šią sceną filme, tada suprasit :D ]

Mordore pasklido gandai, kad naujausias Tamsiojo Valdovo įvaizdis - žemas ūgis ir gauruotos pėdos.

Orthanko viršutiniame aukšte atsidaro naujas restoranas. Liaudis traukia šniūrais, pelnas neblogas, visų įmanomų rasių atstovai ateina pasėdėti į prabangią užeigą. Ir štai, vieną dieną, kai tarp lankytojų yra ir elfų, ir hobitų, ir net pora orkų, į restoraną ateina žmogus pilku gobtuvu. Užsisako alaus, išgeria, pastato bokalą ant baro ir iššoka pro langą. Visi aikteli. Po 20 minučių žmogus vėl įeina pro duris ir kaip niekur nieko atsisėda prie baro. Vienas orkas neištvėręs:
- Klausykit, gerbiamasis, kaip jums tai pavyko? Jūs gi iš taip aukštai iššokot, kaip čia yra, kad neužsimušėt?
Žmogus atsako:
- Na, šitame bare stebuklingą gėrimą pardavinėja; jo išgėręs pasidarai lengvas kaip plunksna ir gali iš kokio nori aukščio šokinet.
Orkas nusiperka tokio pat alaus, kaip pilkasis žmogus, išgeria ir džiaugsmingai krykšdamas išlekia pro langą. Aišku, nebegrįžta.
Barmenas:
- Klausyk, Gendalfai, gal jūs su Gvaihiru baikit tuos savo juokelius, ką? O tai man jau trečią klientą šią savaitę vėjais paleidot...

********
Čia yra idėjos, kaip Fellowship'ą būtų statę mažiau ar daugiau žinomi režisieriai (jeigu jau skaitėt ir truputį kitaip, nesiputokit, verčiu ne iš anglų).
Lars von Trier: Trier iš anksto pranešė, kad filme kiekviena citata sutaps su originalu. Ir iš tikrųjų, premjeros metu pasirodė, kad dano sumanymas ekranizuoti Žiedų Valdvovą tai buvo pasodinti prieš kamerą košmariškai baisią danę (Margaretha von Trollen), kuri 14 val. prieš kamerą skaitytų Tolkieną.
Tipiška citata: ... juk visiems aišku, kad citatą galima pasiskaityti iš knygos.
Pavadinimas: "Drumstimas Nuobodybėse"
Andriej Tarkowski: Tarkowski nusprendė, kad reikšmės neturi nei pati istorija, nei jos realizacija. Savarbus išvis tik kelias, kuris simbolizuoja kiekvieno iš veikėjų gyvenimą. Visas filmas pastatytas kaip 6 val. ėjimas tyloje per dykynes. Labiausiai emociškai pakilus momentas yra 4 filmo valandoje, kai herojai sustoja pasižiūrėti į dangų. Vienas iš jų nepakelia galvos. Tai simbolizuoja, kad jis myli tėvynę ir netrokšta naujo, geresnio gyvenimo. Likę herojai - tik silpni vakariečiai, neturintys stipraus charakterio.
Tipiška citata: garsus nosies šnirpštimas.
Pavadinimas: "Jubilerskij Gospod: Charoszyje Druzja" (išversti - ne mano sugebėjimams )
George Lucas: Nepatyręs jaunasis herojus (Mark Hamill kaip Puke Middle-earthrunner), įtakotas protingo senojo mokytojo (Alec Guiness kaip G-and-lf, trumpiau G& , patraukia į pavijongą žygį, kad išgelbėtų pasaulį. Jį kelionėje lydi du veikėjai, kurie įneša į pasakojimą humoristinį akcentą (Pi-PIN, žinomas kaip Pere-GREEN-2K ir MR-iad-OK). Žygio metu Puke turės pasipriešintipiktajam burtininkui (David Prowse, kurį dubliavo James Earl Jones, kaip Sarth Uman), sutiks gražiąją princesę (Carrie Fisher kaip Princesė 'Rielė , jį daugkartinai persekios blogieji kariai (ork-traperiai). Pirmoje trilogijos dalyje mokytojas žus, kad atitrauktų dėmesį nuo jaunojo herojaus pabėgimo, bet visąlaik jo balsas lydės mūsų herojų sunkių pasirinkimų metu. Savo kelyje herojus sutiks sąjungininką, kuris vienu momentu jau norės išduoti, bet paskui vistiek pasiliks gerųjų pusėje (Billy Dee Williams kaip Boromindo Carlissian) ir patyrusį kovotoją, kuris gelbės herojų daugely situacijų (Harisson Ford kaip Ara Gorn). Lucas tvirtina, kad visą istoriją sugalvojo pats ir nežino jokio "Tolkeen". Žurnalistų klausimų suerzintas jis praneša, jo norint "išvengti klaidingų ir nereikalingų sąsajų", prieš filmą pakeis daugumą filmo pavadinimų ir vardų.
Tipiška citata: "Use the orcs, Puke"
Pavadinimas: "Lord of the Binks - Episode I: The Midichlorianship of the Ring"
Mel Gibson: visiškai žmogiškų apimčių hobitas (Mel Gibson) kovoja, myli ir keliauja po pasaulį istorijoje, kuri ir taip neturi reikšmės, nes buvo nufilmuota tik tam, kad 47 kart. iš arti parodytų mėlynas Gibsono akis.
Tipiška citata: "You can take our rings, but you can't take away our Frodo!"
Pavadinimas: "Braveheart 2: Lord of the Rings"
Martin Scorsese: žiauriai įpykęs itališkos kilmės jaunuolis Fredo (Joe Pesci) sušaukia sau grupę, kuri susideda iš žmonių, atstovaujančių rasines mažumas (pavyzdžiui, Ghimlinez iš Puerto Riko, italas Aragozzi, bulgaras Boromir) tam, kad išsiaiškintų problemas su Saru-Man, kontroliuojančiu sekantį kvartalą. Mat Saru-Man prieš keletą savaičių užpuolė juvelyrinę parduotuvę Fredo kontruliuojame kvartale. Jis pavogė monograminius žiedus, kurie buvo skirti Fredo ir jo kompanijai. Kompanija nuatarė atgauti žiedus, taigi, kaip matome, scenarijuje nieko naujo, tiesiog kasdieninis gyvenimas New Ork'e.
Tipiška citata (ddėl bendros tvarkos neverčiama): "Un-fucking-believable, this fucking Saru-man cocksucker-of-a-magician motherfucker stealing the rings in the middle-of-our-fucking-earth... our land I mean"
Pavadinimas: "Goodfellas-ship of the Ring"

[INDRAJA]
Stanley Kubrick (sprendžiant pagal kitas knygų ekranizacijas). Pats filmas - tvarkingas, solidus, kamera iš kampo į kampą neskraido, muzika - klasikinė, vaidyba, mūšiai - viskas OK. Herojus, kuriam skiriama daugiausia dėmesio - Golumas. Kulminacija Lemties Kalne: Golumas turi Žiedą! Stambus planas ir... The End, skambant didžiausiam simfoniniam orkestrui.

[EXON]
Broliai Wachowski Beveik visi teigiami Viduržemės personažai (ir kiti gyventojai) būtų juodaodžiai. Legolasas būtų pasidaręs dread'ą, Gimli, greičiausia, būtų kinietis. Galadrielė rodytų Frodo ateitį pypkės dūmuose. Sarumanas šnekėtų su prancuziškų akcentu. Saurono Akis būtų, žinoma, žalia. Orodruine Frodo apsireikš Eru, ir Frodo turės pasirinkti: ar paskelbti Žiedą savuoju, tapti eiliniu Tamsos Valdovu ir pradėti istorijos ciklą iš naujo, ar, įmetus Žiedą į lavą, sunaikinti Viduržemę. Po ilgų dvejonių Frodo apsisprendžia, pasiskelbia Žiedo Valdovu ir vienu rankos mostu sustabdo aštuonius nazgūlus (devyntąji prieš tai per karą nukauna juodaodė, žinoma, Eoviuna ir hobitas). Tačiau šitoj vietoj vėl atsiranda jo amžinasis priešas ir antipodas Golumas (This is MY precious! MINE!), atima Žiedą ir įkrenta su juo į lavą, tuo būdų išvesdamas iš pusiausvyros visas Viduržemės lygtis. Ir dabar kiekvienas norintisis gali palikti Viduržemę ir pasiekti Valinorą.
Apie Frodo ir Semo santykius nerašysiu, nes tai bus jau pernelyg neoriginalu…
Filmo citata: "Pasakykit man, misteri Beginsai, kuo geras yra Žiedas, jei neturite ant ko jį muvėti."

*******

Lemties Kalne Frodas pasižiūri į ugninę bedugnę, papurto galvą ir sako: "Aš neatsistatydinsiu!"

Prieina Aragornas, Legolasas ir Gimlis upe- sraunia tokia... O ant kranto mėtosi butelis. Aragornas pakelia buteli, atkemša ir iš vidaus išlenda džinas. Džinas sako:
- Už tai, kad mane išleidot, išpildysiu po vieną jusu nora.
Aragornas pirmas :
- Noriu būti toks protingas, kad galėčiau persikelti per upę.
Džinas mosteli ranka, Aragornas pašoka, prisikerta pakrantes medžių, susiriša iš ju palustą ir persikelia per upę.
Antras prašo Legolasas:
- Noriu būti dvigubai protingesnis už Aragorną.
Džinas mosteli ranka- ir Legolasas pasigamina valtį su irklais ir greitai perplaukia upę.
Gimlis sako:
-Noriu būt protingesnis už juos abu.
Džinas mosteli ranka, Gimlis pasižiūri į kairę, paeina apie 30 metrų ir pereina upe tiltu.

Vieno elfo paklausė:
- Kaip išversti pavardę "Perumovas"?
Elfas atsakė:
- Na, per- reiškia pusė, bet ką šiuo atveju turėtų reikšti tas um ?
[Jei kartais kas nesupratot, rusiškai UM- protas]

Eina Pipinas su grybų pilnu krepšiu pamiške ir susitinka Frodą.Frodas:- Kam tie grybai?Pipinas:- Ai, Lobelijai su Loto dovanų nešu.Frodas, įtariai pasižiųrėjęs į krepšį:- Klausyk, o gal tie grybai nuodingi?Pipinas šypsodamasis pasikaso pasmakrę ir sako:- O kodėl "gal" ?

Paprašė kartą Aragornas Gendalfo piršliu pabūti, įkalbėti Elrondą atiduoti Arwen jam į žmonas. Atėjo Gendalfas, taip ir taip kalba, visaip gražiai suokia- koks nuostabus žentas būtų, ir panašiai... Bet Elrondas laikosi savo:- Jau greičiau koks apgailėtinas hobitas Barad Durą su žeme sulygins, nei aš savo dukrą tam valkatai atiduosiu!Įsižeidė Gendalfas ir išekliavo pas Bilbą. Arbatytės gert...... taip visa velniava ir prasidėjo...

Gendalfai, tu tapai Baltuoju!- Taip, šį kartą savo juodas kojines skalbiau atskirai nuo kitų drabužių.
Kiti atsakymų variantai:
-Taip, ir dar auskarą į bambą įsivėriau, parodyti?
-Šiaip tai aš ką tik iš numirusių prisikėliau, nepastebėjot?!
- Nieko sau, pastebėjot. Nieko nenuslėpsi nuo aštriaakių elfų.
- Na taip, ir tikiosi, geras pavyzdys užkrečia. Na tai kaip, Aragornai, galų gale nusiskusi ir išsiplausi galvą, ar ne?

Frodo Lemties Kalne: "In place of a DARK LORD, YOU WILL HAVE A HOBBIT!!!"
Kad vaizduotė deramai suveiktų, prisiminkit Galadrielę...

Sam: "There is some good in this world, mister Frodo, that is worth fighting for -- "
(Pauzė...)
Frodo: "Sam, take your hand off my ass."

Numišta Roger Zelazny, patenka į dangų... Šventas Petras patikrina jį, apžiūri :
- Aha, tai pats ponas rašytojas? Puiku, jums va ant to debesėlio reikia, ten visi jūsiškiai renkasi.
Na, nuplasnoja Zelazny ant to debesėlio, žiūri- visi senieji fantasati sėdi, kas arbatytę gurkšnoja, kas kavutę su brendžiu, kas brendį be kavutės...
... Ir staiga kad šoks ant jo kažkoks seneliokas, peiliu užsimojęs!
Visi supuolė, laiko žmogelį už rankų:
- Tu ką darai!? Čia gi savas, čia Zelazny!
Senukas apsiramina ir liūdnai pasiaiškina:
- Atleiskite... Mano pavardė- Tolkienas. Aš čia, matote, niekaip Perumovo sulaukt negaliu...

Gaudė orkai elfą jo rūmuose.
"Ne pabegsi," - nutarė jie ir blokavo visus išejimus.
"Orkai yra orkai," - pagalvojo elfas ir išejo pro įejimą.

- Tu kas?
- Hobitas.
- O ko toks piktas?
- Nes aš - Perumovo hobitas!

Klausimas: kiek hobitų reikia pakeisti elektros lemputei?
Atsakymas: Dviejų (nes hobito ūgis - kaip pusės žmogaus), vieno mago, kad perskaitytų tai, kas parašyta ant lemputės ir grupės žmonių, hobitų, elfų ir dvarfų, kurie nugabentų perdegusią lemputę į Orodruiną ir sunaikintų.

Klausimas: koks skirtumas tarp Saurono ir Velykų triušio?
Atsakymas: niekas nežino, nes nei Saurono, nei triušio niekas nėra matęs

Klausimas: kodėl Balrogas perėjo kelią?
Atsakymas: na, niekas iš tiesų nežino, ar Balrogas apskritai perėjo kelią - "kelias" galėtų būti metafora, Tolkinas to aiškiai nepasakė...

Pakylo Frodo su Semų į Orodruiną, pasimušė su Gollumu, įmetė abudu (ir Gollumą, ir Žiedą į lavą, apsisuko ir bega. Staiga šalia praskrenda Haris Poteris ir rėkia:
- Sugavau! Sugavau!


Angliški

"This is my friend, Gimli" - Legolas introduced the dwarf to Treebeard.
Treebeard looked at Gimli's axe suspiciously.
"And his axe is not for trees." - Legolas continued. "He chops the orc's heads off with it.."
"Hum, rurum..Really?! - Treebeard said in relief.
"Really!" - said Gimli. "For trees I've got a saw..."
Gimli walked into a bar and sat down next to an elf. He proudly introduced himself -
"I'm Gimli. I have the eyes of an eagle and the ears of a fox!
The elf bought him an ale and they had a nice chat. Aftera while the elf got a bit drunk and decided to leave.
"It was interesting to get to know you, dwarf" - he said. "You really live up to that name of yours.."
Gimli felt quite good hearing that. As the elf wabbled out Gimli could hear him laugh to himself.-
"Gilmore. I have the brain of a seagull and the tail of a fox in my face... Must remeber that!"
An orc captain was marching his entire army to attack Rivendell, they were passing an old abandoned city when they heard a voice within the ancient city's walls: "One Elf is better than ten orc soldiers!" The captain was enraged and immediatly sent ten of his best troops over the walls while the remainder of the company waited outside. Then came the sound of a terriffic fight going on, soon all was quiet. Then the voice spoke again: "One Elven soldier isbetter than a hundred orc soldiers!" Well, the captain sent hundred of his best men over the walls. Soon came the sounds of fight and then silence. The voice spoke up again: "One Elven soldier is better than a thousand orc soldiers!" The captain was furious. He immediately sent the remainder of his troops over the walls save only himself. There came the sound of a fierce battle, and then silence followed by the sound of an elf laughing. Finally, one lone orc stumbled back from the battle and collapsed at the captains feet. "Speak! What happened?" asked the captain. The soldier replied with his last breath. "It....was..a trap..there's...TWO...of...them..."
How did the hobbit ruin the boxing match?
He tried to destroy the ring

What did Pippin do when he got drunk?
He began to feel Merry
Sam, Pippin, and Frodo enter themselves in the Book of Middle Earthen Records. Sam enters himself for smallest feet, Pippin enters himself for smallest legs, and Frodo enters himself for smallest brain. In a few weeks, a letter comes by Shire-post to each hobbit. Sam opens his and says, "Hurray, I have the smallest feet in the world!" Pippin opens his and says, "Hurray, I have the smallest legs in the world!" Frodo opens his, looks disgusted, throws it on the ground and stomps on the letter while screaming, "Who the hell is Legolas?!?!"
One day Grima Wormtongue is walking along the road when he trips on a rock. He kicks it, and out pops a powerful Maia from the First Age! The Maia says to him, "I will grant you three wishes, but choose wisely." Grima thinks for a second and says, "I wish to be the richest being alive." The Maia nods, and suddenly he is surrounded by heaps of jewels and gold and silver. Grima smiles a wicked smile and says, " I wish to be the wisest being in the world." The Maia nods and gifts him with lore greater then Saruman. Then Grima says, "Finally, I wish to be totally irresistable to women." And the Maia turns him into Legolas.

Ok There is Haldir, Glorfindel, and Legolas all sitting atop of a mountain that they were working at at the time, Haldir opens up his lunch box packed by his wife and says " I swear when i open this box if i see another lembas sandwhich im going to hurl myself off this mountain * So opens his box and to his dismay he finds that it is lembas sandwhich and throws himself off the mountain. Next Glorfindel opens his box and says " I swear if i see another thing of mirovour flavored cookies ill throw myself from the top if this mountain" * and he opened his box and finds that it is what he hated and jumped from the mountain. Now legolas says to himself * I swear if i see another peanut butter and jelly sandwhich it will be to soon, if there is one here in my lunch box ill kill myself! * so then he opens his box and see’s that it is indeed a PB & J and then hurls himself to his death. After all this happens the wives gather at their husbands funeral. The wife to Haldir says "Only if i would’ve known he hated lembas sandwhiches so much! * as the other guests looks at her with a hatred look in their eyes. Then Glorfindels wife says "Only if i knew he hated mirovour flavored cookies so much! *And all the guest evil look her too" And lastly all the guests look toward the wife of Legolas and she says "Hey don’t look at me, he packs his own lunch..."

Autoatsakiklių įrašai (neversta, nes išvertus dingsta pusė malonumo):
Nazgûl:
Hello people of the real word. Come to us. We have candy for you. Bring us the Ring. You cannot hide. We see you!
Aragorn:
Aiya. Hello. I am Aragorn, High King of Gondor, Chieftain of the Dúnedain, Elessar, Elfstone, Evinyatar, The Renewer, the Healer, Estel, Hope, Strider, Wingfoot, Thorongil, King of the West, Dúnedan, the Deliverer…… beeepppp….
Sam:
Hello. You’ve reached Sam Gamgee the Gardener. I am out right now planting and tending Frodo’s garden, call back or leave a message:
Press 1 if you’d like to do business with me.
Press 2 if you’re Rosie and would like to marry me.
Press 3 if you’d like me to run for mayor… again!
Thank you for calling!
Sauron:
I am the Ruler of the World I shall diminish all living things and rule in the all in shadow. I will wear again the Ring of Power and punish those who held it against me. It is my Precious. My own. One Ring that would rule them all:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
And so it will be.
There is no life out in the void… only cold… only death.
…. This message will self-destruct…..

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#2 Standartinė Elfhild » 25 Kov 2004, 17:04

Nežinau, ar šitas jau buvo rašytas. neversta:

Chicken Jokes

Why did Bilbo cross the road?
To see the chickens...one last time.

Why did Merry cross the road?
Because it was the big one...big one!

Why did Saruman cross the road?
To catch chickens for orc-breeding.

Why did the chicken cross the road?
To rescue Gandalf from the tower.

Why did Gandalf cross the road?
Because he was riding on the chicken.

Why did the Black Rider cross the road?
To reattach all the pillow-feathers to the chickens.

Why did Elrond cross the road?
To cast the chicken into the fire, and destroy it!

Why did Galadriel cross the road?
If the chicken strayed but a little, it would fail.

Why did Gollum cross the road?
To eat the chicken.

Why did Pippin cross the road?
To beat Gollum to eating the chicken.

Why did Sam cross the road?
To make Pippin cook the chicken first.

Why did Frodo cross the road?
The chicken was his guide and he was bound to it and it to him.

Why did Boromir cross the road?
Because Frodo was bound to the chicken.

Why did Aragorn cross the road?
The chicken's fate was no longer in his hands.

Why did Faramir cross the road?
He and the chicken finally understood one another.

Why did Legolas cross the road?
Because he could not linger. Not even for chicken.

Why did Gimli cross the road?
He didn't. He was tossed.

:lol:

gilthoniel
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 328
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:12
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#3 Standartinė gilthoniel » 25 Kov 2004, 17:15

Jėga! :lol: :lol: :lol:

"Why did Frodo cross the road? The chicken was his guide and he was bound to it and it to him. " - nerealu!!!
*gilthoniel eilinį kartą nerealiai žvengdama nukrenta po stalu. Kai atsikelia, nenustojamai žagsi. Tada klausosi įvairių patarimų, kol galų galiausiai nusprendžia mirtinai užsikutenti. Ir tai padeda*
"Aš esu lietuvis kaukas didžiausiame New York'o viešbutyje" - A.Š.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#4 Standartinė Aiquen » 25 Kov 2004, 17:36

*Aiquen po stalu nenukrenta. Ji išsilydo ir susigeria į fotelį*
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Niugi abi jūs nerealios!!!! :lol:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Nympha
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:28
MiestasCOLON Minas Thirit

#5 Standartinė Nympha » 25 Kov 2004, 18:24

Super!!! :D :D :D

Ir ypac apie Gimli ir Pipina patiko... :lol: :!:
<b>"In a hole in the ground there lived a hobbit."</b>

Ir taip Tolkien pradėjo šitą maišalynę...

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#6 Standartinė Lothlorien Leaf » 25 Kov 2004, 18:29

***Why did Boromir cross the road?
Because Frodo was bound to the chicken.

Why did Aragorn cross the road?
The chicken's fate was no longer in his hands. ***

O man šitie, ir būtent ta tvarka, kuria eina :lol: :lol: :lol: Eru, šitaip galima visą LOTR siužetą papasakot... per viščiuką :lol: :lol: :lol:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Starlin » 25 Kov 2004, 18:49

...o dar yra toks gėris kaip "Fellowship of the pants" 8)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Laiqualasse » 25 Kov 2004, 19:02

*Laiqua ištinka juoko priepuolis, ir jo galva nukrenta ant klaviatūros*

sakdfghsdklrjvhlairtl wiurtlsuevlkrjtslkjhlniuhtlkgjdfvglkurgmshlkvjh

*Laiqua pakelia galva nuo klaviatūros*

Oi... kas čia buvo?

*Mėgina pavaizduoti, jog jam nieko nėra*
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#9 Standartinė Starlin » 25 Kov 2004, 19:15

Truputis pavyzdėlių:


"Farewell, and may the blessing of Elves and Men and all Free Folk go with you. May the stars shine upon your pants."

"Here are the Pants of Galadriel, I have brought you here so that you may look in them, if you will."

"The pants must be destroyed!"

“I don’t think he knows about second pants, Pippin.”

“You need people with pants on this quest… mission… thing.”

“It comes in pants?”

“I have not the heart to tell you. For me the pants are still too near.”


“When in doubt, Meriadoc, always follow your pants.”

“I will take the pants to Mordor, but I do not know the way”

“Give up the pants, she-elf!”

“One hundred and eleven years is far too short a time to spend among such excellent and admirable pants.”

"No thank you! We don't want any more well-wishers or distant relations!"
"And what about very old pants?"


“These are pants beyond any of you. Run!”

“It is a strange fate that we should suffer so much over such little pants.”

"It's just a few cabbages."
"And carrots. And those pants we lifted last week."

“I know what it is you saw. For it is also in MY pants.”

"My brother ... my captain ... my pants."

"The hour grows late, and Gandalf the Grey rides to Isengard, seeking my pants."

"Gandalf? Gandalf? Hmmmm... Ooh yes! Elderly chap, long grey beard, pointy pants."

“You've been into Farmer Maggot's pants!”

“Blinded by their greed, they took them without question, one by one falling into darkness. Now they are slaves to his pants.”

“What orders from Mordor, my lord? What does the Pants command?”

“Gondor has no pants. Gondor needs no pants.”

“You have my bow. And my PANTS!”

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#10 Standartinė Laiqualasse » 25 Kov 2004, 19:20

O... Eru... pants... PANTS!!!!!!!!!!!!!... *isteriškas juoko priepuolis* :P :lol: :lol: :lol:
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Nympha
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 22
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:28
MiestasCOLON Minas Thirit

#11 Standartinė Nympha » 25 Kov 2004, 19:22

Pants! Pants!!! PANTS!!! * :lol: dusta iš juoko :lol: *
<b>"In a hole in the ground there lived a hobbit."</b>

Ir taip Tolkien pradėjo šitą maišalynę...

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#12 Standartinė Elva » 25 Kov 2004, 21:43

:lol: :) :D =D> :mrgreen: :supz: NEREALU!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD wuahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......it's our it is...they stole it from us... filthy little pants...
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#13 Standartinė Aiquen » 26 Kov 2004, 09:34

Oi...Oi... ajai... ui... Aaaaaaaaa!!!! ](*,) :supz: Juk tai žiauru- šitaip prajuokinti iš pat ryto... Juk man dabar visą dieną pilvo presą skaudės... Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Elfhild » 26 Kov 2004, 15:27

Šitas nerealus :lol: :lol: :lol: labai atidžiai skaitant galima suprasti.

Tolkien as Calculus
From a rec.arts.books.tolkien posting dated 21 July 1995.

In an effort to compare the relative strengths of the Maiar, a recent poster to r.a.b.t. compared Sauron's strength to Gandalf's and the Balrog's by stating:

S>G and G=B implies B<S.

It's an intriguing way of stating the problem.But Gandalf the Grey, who fought the Balrog, wasn't as powerful as Gandalf the White. Also remember that we're talking about a Sauron who has invested much of his native power in the Ring, which has weakened him greatly while he is not in posssession of it; he is not as strong as he was with his original native power:

Gg < Gw

Sn = S + R

Sn > S

Now Gandalf was afraid of using the Ring, for fear it would conquer him; yet if he had used the Ring, he would have had enough power to defeat Sauron (Fellowship pp. 70-71 hardback):
Gg < R

Gg + R > S

But if the Balrog had arrived at the Bridge of Khazad-dum first it may have been possible that, though greatly weakened by Gandalf, it might have obtained the Ring. So, if the Balrog had been victorious,
Bv = B + R - Gg

would the Balrog have been able to overthrow a Sauron whose native power had been diminished by the loss of the Ring?:
B + R - Gg > Sn - R

And when Gandalf had returned from death, would he have assisted the Balrog, hoping that
(B + R - Gg) + Gw > Sn - R

then
Bv - 1/2(Sn-R) < Gw - 1/2(Sn-R) ?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#15 Standartinė Indraja » 26 Kov 2004, 15:57

O, čia geras...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Lothlorien Leaf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 198
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 22:33
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#16 Standartinė Lothlorien Leaf » 26 Kov 2004, 16:01

Deja, man su matematika niekad nebuvo labai labai gerai :-s :-k :shock: tai gal kas nors man paaiškins, kame čia kablys? :lol: Eeee.... Laiqua? :D

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#17 Standartinė Starlin » 26 Kov 2004, 16:37

Lothlorien, be šansų. Mes su Elfhild šitą kartą pusę dienos sprendėm, bet kažkur silogizmas turi kablį, kurį įveikti neįmanoma 8)

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#18 Standartinė Elfhild » 26 Kov 2004, 17:47

Kaip tai neįmanoma :-s taigi mes tada kai sprendėm ir išsiaiškinom iki galo :-k šiaip ar taip logikos tame yra, tik reikia laaabai lėtai skaityti ir skaičiuoti.

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Maja » 31 Kov 2004, 12:22

Pagal dabartines forumo aktualijas (t.y. aktyvus orkų veržimąsis ir sumaišties kėlimas) prisiminiau čia tokį vieną nevisai juokingą:

Kas yra orkai? Tai tie patys elfai, tik jų mamos besilaukdamos rūkė, gėrė ir kitaip uliavojo...

Ir dar vieną ta pačia proga:

Juodoje juodoje šalyje, juojama juodame slėnyje, juodame juodame name, juodame juodame kambaryje, juodas juodas diedukas baltu chalatu. Kas? :lol:
:)

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#20 Standartinė smeli » 31 Kov 2004, 13:06

Kokiu dar orku verzimasis.
Foruma aplanke tik dar vienas orkas. Dauguma orku tezino jog kompiuteris yra siuolaikinis palantyras. O naudotis nemoka.
Todel tik shamanai Zaegino stiliaus gali ta kompiuteri juzint.

As esu isskirtinis atvejis. Pas mane ant stalo originalus (bent jau as taip manau) Sarumano palantyras kurio pagalba as ieskau Saurono kad ismusinet jam dantis ir pasidaryt is ju karolius. PS. Sarumanas spejo pasprukt... su visais dantimis :(
ROTW - Return of The Warlord

BUTTON_POST_REPLY