Puslapis 11

Viešieji reikalai

ParašytasCOLON 03 Lap 2009, 01:23
Nilde
Užvedu giją pasitarimams dėl TL draugijos veiklos plačiajame pasaulyje.

Labai daug dalykų nuveikiame gyvai ir tariamės daugiausiai skype, tačiau taip per daug nutolstam nuo bendruomenės, taigi bent kažkiek reikia mėginti keltis į čia.

Mums reikia sukurti neilgą, informatyvų, smagų prisistatymą, kurį naudotume pranešimams žiniakslaidai, oficialiems laiškams ir t.t.

Laikvos siūlymas:
TL draugija - Lietuvos J. R. R. Tolkien'o gerbėjų asociacija. Šešerius metus egzistuojanti bendruomenė šį rudenį įsteigė oficialią organizaciją. TL draugija rengia stovyklas, susitikimus, žygius, kurių metu siekia populiarinti bei geriau pažinti Tolkien'o kūrybą.

ParašytasCOLON 04 Lap 2009, 04:05
Starlin
Praplečiu:
TL draugija - Lietuvos J.R.R.Tolkieno gerbėjų asociacija. Septintus metus skaičiuojanti bendruomenė šį rudenį įsteigė oficialią organizaciją. Tolkieno gerbėjų veikla neapsiriboja Tolkienu ir paprastais susibėgimais: per draugijos gimtadienius jie mena mįsles, žiūri filmus, klausosi paskaitų ir žaidžia vaidmenų žaidimus, suvažiavę į vasaros stovyklą stato plaustus, kepa elfų duoną "lembasą" ar mokosi žaisti kriketą, kasmet išeina į kelis "žygius per Lietuvą", taip pat bendrauja su bendraminčiais kitose šalyse.

ParašytasCOLON 04 Lap 2009, 13:05
Laiqualasse
Labai minimali taisa - kroketą, ne kriketą. Viena raidė, o žaidimas jau kitas ;)

ParašytasCOLON 04 Lap 2009, 13:39
Starlin
Ok, aš tai nebuvau, nežaidžiau, nežinau. Tiesa sakinys tas ilgokas, bet tingiu dabar tvarkyt, kas netingit - padarykit.

ParašytasCOLON 10 Gru 2009, 16:09
Nilde
Vakar Laiqualasse sulaukė tokio laiško:
Sveiki, mano vardas Giedre Bolzane, esu "Veido" savaitrascio zurnaliste. Rasau straipsni, kuriam noreciau pasikalbinti TL draugijos atstova.
Šįryt su ja pasikalbėjau. Straipsnis bus apie kitokius, neįprastus laisvalaikio leidimo būdus. Ji taip pat kalbėjosi su tokinistais larperiais iš Klaipėdos. Papasakojau, kuo užsiimam: žygiai, stovykos, susitikimai, gimtadieniai, rpg, larp, kostiumai, ginkluotė.
Beje, greičiausiai ji apie mus sužinojo iš pranešimo spaudai - mat iškart pradėjo klausinėti, kaip mes tą "elfų duona lembasą" kepam. Nebijokit, mūsų kulinarinių paslapčių neišdaviau :)
Taip pat pasiūliau atsiųsti keletą nuotraukų. Iškart pasigailėjau, kad Starlin peršamos idėjos turėti nuotraukų galeriją (su užrašu, kas, kur, kada, kas fotografavo) dar neįgyvendinom. Taigi dabar po visur medžioju nuotraukas su larpiniais kostiumais - kad tikrai kitoniški atrodytume. Žinau, kad Laiqua turi beveik pilną archyvą, tai jis gal pagelbės. Išsiųsti turiu vėliausiai rytoj ryte. Jei turit gerų nuotraukų, pasigaukit mane skype (zirafia) arba atsiųskit egle_jaseviciute [eta] yahoo.co.uk

ParašytasCOLON 10 Gru 2009, 16:58
Aredhel
Aš turiu ne visą archyvą, bet nemažai. Atsiųsiu.

ParašytasCOLON 06 Sau 2010, 14:14
Exo
O štai ir jis :)
http://www.lietuvosgamta.com/veidas.pdf

Panašu jog nuotraukų jie gauti nespėjo....

Re: Viešieji reikalai

ParašytasCOLON 23 Gru 2010, 13:10
Laiqualasse
"TL Draugija" nuo šiol turi savo puslapį facebook'e. Tapę jo gerbėjais, lengvai ir patogiai (t.y. tiesiai į naujienų srautą) gausite pranešimus apie naujienas, įvykius ir taip toliau.

Re: Viešieji reikalai

ParašytasCOLON 20 Bal 2011, 21:36
Laiqualasse
Per 2011 m. balandžio 18 dieną vykusį TL Draugijos visuotinį narių suvažiavimą išrinkta nauja Draugijos Taryba:

Laiqualasse - Prezidentas
Nimrodel - Tarybos narė, atsakinga už užimtumą
Nilde - viešųjų ryšių atstovė
Aredhel - iždininkė
Aldarion - ūkvedys