Rohano bardų penketukas - žaidimo aptarimas

Coa Iarwain Ben - Adaro: RPG, mįslės, trivia ir kt. tolkinistiniai žaidimai.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#21 Standartinė Starlin » 03 Gru 2007, 22:19

Laiqua: leidžiami komentarai iš minios, kai bus vieši pasirodymai. O jei nori būt kokiu tarnu ar kitokiu insider'iu, pasitark su manim iš pradžių :)

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#22 Standartinė le_golas » 05 Gru 2007, 19:46

Sori už nerašymą, bet dabar jau neturiu ne tik laiko bet ir interneto. :/

Jei iki savaotgalio nepavyks man parašyti, sugalvok kanors, Starlin. Kad serga mano personažas ar dar ką, čia jau tau spręsti. Palantyras mano vėl turėtų veikti kitą savaitę.

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#23 Standartinė Strėlė » 18 Gru 2007, 11:59

Apgailestauju, bet dėl visokių darbų, kelionių ir ligų nelabai galėsiu įsijungti. Tik po Naujų sugrįšiu.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#24 Standartinė Starlin » 18 Gru 2007, 21:04

Gerai, Strėlyte, sveik!

O kitiem: žinokit, kad šitas epizodas - jūsų rankose. Nesuprantu, juk didžioji dalis ne studžiai, taigi jum ne sesija, o kaip tik atostogos :) Jeigu neišvešit patys to, kas dabar yra, tai jau ir užstrigsim... Ko jum - fantazijos trūksta? Na, to aš neįkrėsiu. Galiu truputį stumtelt, bet prie ko čia aš - patys kapstykitės ;) Juk čia žaidimas, smaguma, o ne kažkokie namų darbai ;)

Vartotojo avataras
nėravidurio
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 40
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2006, 19:40

#25 Standartinė nėravidurio » 19 Gru 2007, 18:53

manau,gal dar labiau reikėtų reikėtų susikoncentruoti į savo personažų veiksmus.
štai :
Užduotis duota mums visiems, tai ir dirbti turime visi.
Ir pagaliau visi rimtai ėmėsi darbo.
ėmėsi tai ėmėsi ir klausimų nebekyla atrodo.Bet tai užmušantis sakinys, šaip ar taip.
ačiū.

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#26 Standartinė Vulpecula » 19 Gru 2007, 19:28

Rimtai ėmėsi darbo, tai reiškia kad visi pradėjo rimčiau galvoti ir bandyti sudėlioti kažką panašaus į žemėlapį :lol: . O klausimų savaime aišku kad iškils dar ne vienas :lol:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#27 Standartinė Starlin » 19 Gru 2007, 20:15

Vulpecula, nėravidurio teisus. Šiaip reikėtų vengti tokių pasakymų "už visus". Tu valdai savo veikėją, kitus gali aprašyti tik labai labai minimaliai. Kiek - ilgainiui pajusi, sutinku, kad pirmąkart žaidžiant gali būti truputį neaišku.

Situacija, kad jūs esat kambary ir dėliojat žemėlapį, nebūtinai reiškia, kad turit aprašinėti, kaip padedat vieną detalę, antrą detalę... Nematėt niekad realybės šou? ;) Štai le_golas šauniai pradėjo kurti savo personažo nuotaiką ir požiūrį... Jeigu visi bus vienodi, bus neįdomu.

Va apsišvietimui:

http://www.youtube.com/watch?v=cRCtNHTH_hk
http://www.youtube.com/watch?v=0JSuK6qN ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=bwVQnjed ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=kDk2kGvR4Lk

:)

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#28 Standartinė Nimrodel » 02 Sau 2008, 19:34

Pakeičiau žinutę, nes man nedaėjo, kad čia RPG, o ne paprasta žinutė ir mano vardas čia - Earkongota. Atsiprašau už nesklandumus :D
helou

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#29 Standartinė Starlin » 02 Sau 2008, 23:22

Kyla ranka ištrint, bet netrinsiu, kad visi turėtumėt prieš akis puikų one-liner'io pavyzdį. "One-lineris" yra žinutė iš vienos eilutės, kuri niekur neveda. Kaip suprantat, tokie dalykai yra vengtini.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#30 Standartinė Starlin » 03 Vas 2008, 20:15

Dėl vasario 3d. užduočių.

"Burtus" dalyviai neva ištraukė, bet mes netrauksim :) Tiesiog vadovausimės principu "kas pirmesnis, tas gudresnis". T.y. kas pirmas parašo, renkasi iš visų užduočių, kitas po jo jau galės rinktis iš keturių ir t.t.

Vienos užduotys - visiška laisvė jūsų fantazijai, kitoms informacijos rasite jei ne forume ar knygose, tai vikipedijoj tikrai. Bet kokiu atveju, puiki proga pasireikšti superine žinute ir dar geriau atskleisti savo personažo žinias ir charakterį :) Nepamirškite, kad jei personažas ko nors nežino, tai ir nežino - juk gali bandyti slidžiai išsisukti iš situacijos ;) Nesvarbu, kad žino žaidėjas, personažas gali ir nežinot ar neprisimint. Jūsų laisvė rinktis.

Kai kurių užduočių paaiškinimas.

Užduotis B --- jei atsekę Kvenos gimtinės pavadinimą nežinosite jo originalaus varianto, rašykite man AŽ, pasakysiu.
Šiai užduočiai reikėtų fotošopu ar kokiu paintu papaišyti pateiktame žemėlapyje. Visas geros kokybės Viduržemės žemėlapis, beje, yra čia.

Užduotis C --- absoliuti laisvė vaizduotei! Nebijokit pridėti nuotraukų iš gūglės, improvizuoti, perdirbinėti, kitaip išsidirbinėti :p

Užduotis D --- vėlgi laisvė vaizduotei, tačiau prekybos tipas turėtų būti aiškus iš Elfgifutės gyvenamosios vietos ;) Dedukcinė užduotis ;)

Užduotis E --- vėl galite pasinaudoti tuo pačiu žemėlapiu.

Kiti dalyviai, be abejonės, gali komentuoti, reikšti palaikymą, badyti pirštais, žiovauti ir t.t. ir pan.

Sėkmės!

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445

#31 Standartinė Strėlė » 22 Vas 2008, 13:12

Le_golas, ku kūūūū, kur tuuuuu?

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#32 Standartinė le_golas » 23 Vas 2008, 14:49

Jei neparašysiu iki pirmadienio galit kaipnors atsikratyt mano personažu, kad netrugdyčiau žaidimo.

Nėra laiko. :?

EDIT: Laiko atradau, bet... Nerašysiu. Nes visų pirma vėliau vistiek stabdyčiau žaidimą, o visų antra.. Kažkaip nebekabliuoja. Nebėra noro rašyt, todėl geriau išvis nereikia.

Norit suicide'o? Tokią žinutę galiu parašyt.. :D O šeip kaip Starlin pasakys, taip ir patrauksiu savo veikėją iš žaidimo. Laukiu įsakymo. ;)
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#33 Standartinė Starlin » 27 Vas 2008, 18:25

Tik dabar pastebėjau edit'ą.

Pirmiausia klausimas: ar yra norinčių perimti le_golo veikėją? Jei per savaitę tokių neatsiras, kurį laiką už veikėją parašinėsiu aš kaip NPC, o paskui kaip nors patrauksim jį iš žaidimo.

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
MiestasCOLON Pilaitė

#34 Standartinė Nimrodel » 04 Kov 2008, 18:31

Tai kaip su šituo veikėju?
helou

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#35 Standartinė Starlin » 05 Kov 2008, 00:24

Nu, savaitė sukanka rytoj :) Tai rytoj naktį arba šiandien naktį, jei turėsiu ūpo, laukit mano žinutės.

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
MiestasCOLON Pilaitė

#36 Standartinė Nimrodel » 05 Kov 2008, 21:12

Lauksim :)
P.S. žinutę žaidime pataisiau, nes parašo ten visai nereikėjo :oops: :D
helou

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445

#37 Standartinė Strėlė » 04 Bal 2008, 15:15

Biški nebusiu iki balandžio 16 d., prisijungsiu, kai grįšiu...

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445

#38 Standartinė Strėlė » 14 Geg 2008, 12:36

Nežinau, kada galėsiu prisijungti, iki spalio bus labai sudėtinga... Nesinori stabdyt, tikiuosi, pavyks istaikyti kokias progas ir neapleisti forumo.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#39 Standartinė Starlin » 17 Geg 2008, 11:01

Tai kad ir taip žaidėjai didelio entuziazmo nerodo :roll: Nieko nežinau, nuo jūsų viskas priklauso, ir už ausų neištempsiu...

Vartotojo avataras
nėravidurio
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 40
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2006, 19:40

taigi

#40 Standartinė nėravidurio » 17 Bir 2008, 19:41

Prisiminiau,kad gal reikėtų parašyt, iškart atsiprašau už neaktyvumą.
O dėl entuziazmo- pas mane jis kažkaip išblėsęs,kas spalio mėnesį (iš pradžių net maniau,kad pradėjom nuo vasario mėnesio :roll:) kėlė pasigėrėjimą, dabar atrodo kaip kažkokia pareiga.Priežasčių kodėl man taip atrodo dar neišsiaiškinau, bet akivaizdu, kad žaidimui nėra potraukio.
Be abejo, nutraukti žaidimą būtų labai negražu, juolab, kad,jei neklystu, tai būtų antras iš eilės nutrauktas RPG, bet nesugalvoju ko nors geriau.

Ir man labai patiko paskutinė žinutė žaidime, pataikanti į esmę tokia ;) Be ironijos, tikrai.

BUTTON_POST_REPLY