Bertos tavernos užkulisiai

Coa Iarwain Ben - Adaro: RPG, mįslės, trivia ir kt. tolkinistiniai žaidimai.
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 23:42
MiestasCOLON Raudondvaris, Kauno raj.
CONTACTCOLON

#41 Standartinė Zaegin » 20 Geg 2004, 14:11

Rimtai, Paukshti- tu visai nusimuilini, ar tik pribaigei shita personazha ir grishi su kitu? Jei nebezhaisi, vietoj taves priimsim ka nor kita, jei atsiras norinchiu.

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
CONTACTCOLON

#42 Standartinė Zaegin » 20 Geg 2004, 16:14

Alatar, tu ka, skaityt nemoki??? :evil: Jokiu OOC , kad ir skliausteliuose. Negi taip sunku laikytis elementarios tvarkos? Ir ten ne Paukstukas, o Fliosas, cia ne orkyne, jofana, ir ne dar viena eiline durnyste. :twisted:

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#43 Standartinė Alatar » 20 Geg 2004, 16:22

sorry :oops:
kita vertus tą sakinį galima įvairiai interpretuot(bando iš padėties išsisukt)
sakykim rytuose nepriimta prabilt svečiuosna kol kas iš vietinių neprašnenka tris kartus..laikiausi rytų pagarbos tradicijų,dabar aišku,jog čia jos kiek kitokios...
na o dėl Flioso,tai mea culpa,supainiojau vardus...

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 11:50

#44 Standartinė Miriel Serinde » 20 Geg 2004, 16:27

Gal ir per greižtai jūs čia, gerbiamas meistre Zae... ;)
Bet iš esmės daugumoje žaidimų draudžiamos out of character žinutės ir kitos užuominos į realų pasaulį. Man irgi užkliuvo skliausteliai. Taip pat, kaip ir Flioso "neonas"- bet ar jį sugausi? ;)
O beje, kur prasmego Ore?

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#45 Standartinė Alatar » 20 Geg 2004, 17:47

Ei! blyn :evil: Bertos tavernos miegaliai,pajudinkit jei ne savo sub.. tai bent pasakykit ka nors, burbtelkit k1 protingo-elfę gelbėt reikia..gaivinkit Fliosą,kad tas ką nors pralementų,pakrutėkit-veiksmas vyksta! :axe:

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#46 Standartinė Alatar » 20 Geg 2004, 19:05

Et norėjau kaip geriau,išėjo kaip....
Šiaip tą veiksmą juk galima buvo išplėtot,Cora :roll: kodėlgi ne?
man betempiant Fliosą(dar neaišku,kas per tipas,jei taip abejingai,išskyrus elfę reaguojama), Mirielę užpuolė vargų gauja.nežinia iš kur atklydusi(bet to snukin trenkto vargo atvesta,mat miriel paleistą(ar nepaleistą :?: :!: )strėlę,sakykim nupūtė pūga ir strėlė,kaip jau ne kartą kai kuriems personažams pasitaikydavo,įsmigo tik į...na,minkštą vietą. :wink: taigi elfę pūgoje puola vargai,ji atsišaudo,vargų apie 20..įsiutęs ir dar mane spėjęs aprėkt pusorkis lekia "elfos vaduot".suknežina keliems galvą..vtyksta nuožmi kova...taigi reikia pagalbos..tuo tarpu Alatar,nutempęs Fliosą į prieangį, kelia ten snuduriuojančius..maždaug: "vaaargai puola!!"na ir toliau galima plėtot kas vyksta..puolam,traukiamės,slepiamės ar/ir pan...
bet ne :evil: Cora turėjo įsikišt.. [-( ir dar taip įsikišt,kad vos saviškės nenupylė..po to staigiai gesina betkokį nuotykį ir lyg niekur nieko sėda prie stalo..vėl gerti...
taigi šitaip užmigsim :goodman: ...

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#47 Standartinė Coranar » 20 Geg 2004, 19:14

O dabar tu pasakyk, kad vargai įsibrovė į vidų ir dabar kėsinasi į patį Zae.Tada jis tikrai iš karto įsijungs į veiksmą gelbėdamas savo kailį, o aš visko neužbaiginėsiu,Bet tikuiosi, kad manęs nepraruys vargai, protestuoju.
Tačiau šiaip manau, kad buūtų dar įdomiau, mat vsi dėl kažkokios priežasties negalės tai pabėgti į viršų ir ginsis.
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185

#48 Standartinė Miriel Serinde » 20 Geg 2004, 19:18

Ir šitaip jau ne pirmą kartą :x Jau orkynėje pakankamai "prigadino", geriausiai pavyzdys- Golumo laboratorija (atleisk, Alatar, nors ten ir tave nagrinėja, bet išties smagu skaityt)... ;)
Cora, būk gerutė, baik visus gelbėt. Nepritariu, kad tu "pagerinai" veiksmą. Visų pirmą, niekas neužsiminė, kad ir tu išlėkei laukan, taigi, galėjai bent jau aprašyti tai. Antra- sėdėti ir ramiai gurkšnoti midų, kai šalia Flioso palaikai guli? Na žinai... :evil: Jei nesunku, pataisyk paskutinę žinutę, kol neapsireiškė meistras Zae.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#49 Standartinė Alatar » 20 Geg 2004, 19:21

Nors ir su klaidom,bet perskaičiau,supratau.. 8)
Būtent,kad įdomiau...ir gyviau..Zae,t.y. pusorkis jau buvo pasijudinęs ir net išbėgęs laukan(paskaityk)..įsivaizduoji?jei jau pusorkiui gali liūdnai baigtis,tai tada,manau net ir visa taverna išsijudintų(o juk durys tai praviros.. :twisted: ).galu gale vargai neaišku iš kur atklydo,tad visus tuos neaiškumus galima ir..taukšt :twisted: (visiems galvas nušniot,kitaip sakant),o vat tada galima būtų ramiai grįžti prie gėrimų,aptart kautynes,sutaisyt pagaliau tą vėjo perpučiamą būstą..o tamsta konservatyvųjį variantą pasirinko :cry:

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185

#50 Standartinė Miriel Serinde » 20 Geg 2004, 19:33

Ir apskritai, iš kur tie vargai mieste (na gerai, gyvenvietės pakrašty)? Pora atklydusių- na, dar suprantu. Bet gauja? Uoste, kuriame, jei tikėti ankstesnėmis užuominomis, nuolatos budi sargyba? Ne, nerandu aš čia logikos.... :?

Taisa: Be to, smuklėje yra žmonių, kurie dabar NIEKAIP negalės žaisti, kad ir Starlin veikėja Khes. Negi reikės rašyti už visus? Ne, nepatinka man tie vargai, nepatinka... Gal geriau palikti juos lauke?
Trumpiau tariant, darosi nelogiška ir nelinksma... :(

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#51 Standartinė Alatar » 20 Geg 2004, 19:52

kartais net į miestus užklysta įvairūs padarai:nuo lapių iki meškų,vilkų,briedžių..pietų šalyse būna ir koks krokodilas pasimaudyt į baseina užklysta :wink:
Kita vertus medžiojama gauja,įvaryta į kampa gali bėgti toli..vat netyčia pakeliui pasitaikė bertos taverna..aplink pūga,šaltis,nėra ko ėst.vargai vieni kitus ėst pradeda..o štai čia netikėtai prasiveria namelio durys,pasklinda šviesa..į kiemą,tolėliau nuo namo išeina vienišas Fliosas..nusiminęs toks..išskėčia rankas į šalis kaip kos DenetorasII..tai kogį neužpjaut??
galu gale,ten gali būti elementariausi vilkai..bet taip jau dažniausiai pasitaiko,jog jie gaujom bėgioja.Tad nedidelė gaujelė šiam pasauly(tooookiam pasauly :) )gali užklysti..(Alatar nusileidžia iki 6 vargų,mat du jau patiesti,o vienas gavo per snukį bei strėlę subinėn)

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969

#52 Standartinė Alatar » 20 Geg 2004, 19:54

gerai,bet juk Fliosą kažkas puolė,kad jį gelbėt reikėjo, arne? :?:

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185

#53 Standartinė Miriel Serinde » 20 Geg 2004, 19:55

Na gerai, tebūnie tie šeši vilkvargiai, išskerdžiam juos greitai ir grįžtam prie ramesnio ir ne tokio skubaus veiksmo :lol:
beje, Fliosas nerašė, kad jį užpuuolė, iš jo paskutinės žinutės supratau, kad ten buvo valkataujantys alkani šuneliai ;) Ėdė jį drybsantį sniege.

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185

#54 Standartinė Miriel Serinde » 21 Geg 2004, 11:47

O šiaip tikiuosi, kad palauksite dabar manęs? Senokai berašiau... ;)

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#55 Standartinė BirdOfPrey » 21 Geg 2004, 12:01

cha cha. Fiosas mirė, ir nereikėjo jums eiti jo gelbėti - labai humaniška, bet neracionalu, ką dabar veiksit su jo (mano) graužtuku?
Norit pasakyti Bertos taverna neturėjo neoninės iškabos? :shock: Čia juk fantasy - viskas galima... Juokauju. Čia viduržemė, taigi nedarykit taip kaip Fliosas darė, bo ir baigsis kaip Fliosui...
Kodėl būtent vargai mane ėdė? Tikrai, iš kur jie ten? Aš taip nesakiau... gal ten koks vienišas gyvenimo nuskriaustas vilkolakis vakarienę iš manęs pasidarė? Galbūt ten Kingo Tas, o gal Čiupakabra? Who knows?... Who cares?... Na, bent jau veiksmo truputį įnešiau į žaidimą :)

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185

#56 Standartinė Miriel Serinde » 21 Geg 2004, 13:36

O tu prisikelk- dar ne tiek veiksmo bus... :lol: :lol: :lol:

BirdOfPrey
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 192
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:21
MiestasCOLON nėra

#57 Standartinė BirdOfPrey » 21 Geg 2004, 13:48

na aš pamaniau, kad šis žaidimas man davė ir taip pakankamai laisvės pasiardyti, dar tada kai buvom pas aimoo. Ir aš nemanau, kad išlaušiu kažką man pačiam įdomaus. O prisikelti tai visada galima, nors ir neoriginalu, bet veiksminga. O iš tikrųjų, ieškokitės naujo herojaus ;)

Vartotojo avataras
Zaegin
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 143
CONTACTCOLON

#58 Standartinė Zaegin » 21 Geg 2004, 13:53

So be it, kas norit užimti nabašnyko vietą?

Vartotojo avataras
Miriel Serinde
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 185

#59 Standartinė Miriel Serinde » 25 Geg 2004, 14:00

Panašu, kad niekas kol kas ;)
Cora, ar ne tavo eilė rašyti? ;) Galėtum ir užbėgti laiptais į viršų, ten, jei neklystu, įdomūs padarai gyvena (kad ir tas žaidimo pradžioj užmigęs Reiven, gal panaudojam jį savo tikslams, a?) :)

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#60 Standartinė Coranar » 25 Geg 2004, 20:29

Kokiems tikslams, a???

O šiaip ilgųųų žinučių rašyti aš labai neturiu nor....Nepykit, bet vėliau... :oops:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

BUTTON_POST_REPLY