Mitrilo vėrinukas 2!!

Coa Iarwain Ben - Adaro: RPG, mįslės, trivia ir kt. tolkinistiniai žaidimai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#701 Standartinė Aiquen » 28 Bal 2009, 07:32

Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas-Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Tadazas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
UžsiregistravoCOLON 19 Bal 2009, 21:05
MiestasCOLON Vilnius

#702 Standartinė Tadazas » 28 Bal 2009, 09:08

Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys
Fortune Presents Gifts Not According to the Book

Vartotojo avataras
Nasliakalys
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 41
UžsiregistravoCOLON 27 Bir 2008, 04:08
MiestasCOLON Lietuva

#703 Standartinė Nasliakalys » 29 Bal 2009, 06:36

gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys-Haradrimai
Nekisk nosies i burtininku reikalus nes gali likti be jos !

Tadazas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
MiestasCOLON Vilnius

#704 Standartinė Tadazas » 29 Bal 2009, 09:08

gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#705 Standartinė Aiquen » 29 Bal 2009, 10:28

Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Nasliakalys
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 41
UžsiregistravoCOLON 27 Bir 2008, 04:08
MiestasCOLON Lietuva

#706 Standartinė Nasliakalys » 29 Bal 2009, 11:46

negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra
Nekisk nosies i burtininku reikalus nes gali likti be jos !

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#707 Standartinė Aredhel » 29 Bal 2009, 15:10

negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra -vudu
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Tadazas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
MiestasCOLON Vilnius

#708 Standartinė Tadazas » 29 Bal 2009, 16:12

negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#709 Standartinė Starlin » 29 Bal 2009, 20:46

kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#710 Standartinė Aiquen » 29 Bal 2009, 20:51

nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#711 Standartinė Elentari » 29 Bal 2009, 21:09

klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa - kiškis skeltalūpis
---

Vartotojo avataras
pukisbaisuoklis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 03 Vas 2009, 13:16
MiestasCOLON Vilnius (skype - zaliaskrumas)

#712 Standartinė pukisbaisuoklis » 29 Bal 2009, 21:58

klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa - kiškis skeltalūpis - Mykė Pukuotukas su Asiliuku ir Knysliuku priešaky

Tadazas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
MiestasCOLON Vilnius

#713 Standartinė Tadazas » 29 Bal 2009, 23:16

klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas - Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa - kiškis skeltalūpis - Mykė Pukuotukas su Asiliuku ir Knysliuku priešaky - ant savo uodegos strakaliojantis tigras

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

#714 Standartinė Hurinas » 29 Bal 2009, 23:30

Pilkasis Uostas.. - didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa - kiškis skeltalūpis - Mykė Pukuotukas su Asiliuku ir Knysliuku priešaky - ant savo uodegos strakaliojantis tigras - spyruoklė
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#715 Standartinė Aiquen » 30 Bal 2009, 10:25

didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa - kiškis skeltalūpis - Mykė Pukuotukas su Asiliuku ir Knysliuku priešaky - ant savo uodegos strakaliojantis tigras - spyruoklė - futbolistė

Tadazas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
MiestasCOLON Vilnius

#716 Standartinė Tadazas » 30 Bal 2009, 13:29

didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa - kiškis skeltalūpis - Mykė Pukuotukas su Asiliuku ir Knysliuku priešaky - ant savo uodegos strakaliojantis tigras - spyruoklė - futbolistė - basomis per žolę

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#717 Standartinė Aredhel » 30 Bal 2009, 13:45

didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa - kiškis skeltalūpis - Mykė Pukuotukas su Asiliuku ir Knysliuku priešaky - ant savo uodegos strakaliojantis tigras - spyruoklė - futbolistė - basomis per žolę - pūkai kutenantys ausį

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#718 Standartinė Vulpecula » 30 Bal 2009, 15:17

didelis pilkas šuva judria nosim - pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa - kiškis skeltalūpis - Mykė Pukuotukas su Asiliuku ir Knysliuku priešaky - ant savo uodegos strakaliojantis tigras - spyruoklė - futbolistė - basomis per žolę - pūkai kutenantys ausį - ant eglės radau

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#719 Standartinė Aiquen » 30 Bal 2009, 15:27

pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa - kiškis skeltalūpis - Mykė Pukuotukas su Asiliuku ir Knysliuku priešaky - ant savo uodegos strakaliojantis tigras - spyruoklė - futbolistė - basomis per žolę - pūkai kutenantys ausį - ant eglės radau - ERKĖ!!!

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#720 Standartinė Vulpecula » 30 Bal 2009, 15:34

pasiutęs dramblys - Haradrimai - karakumai - karamelinis voras-Ciupakabra - vudu - somnambulizmas - vampyrai! - prakąsta viršutinė lūpa - kiškis skeltalūpis - Mykė Pukuotukas su Asiliuku ir Knysliuku priešaky - ant savo uodegos strakaliojantis tigras - spyruoklė - futbolistė - basomis per žolę - pūkai kutenantys ausį - ant eglės radau - ERKĖ!!! - aaa... gal kas nori iš šuns ištraukti erkę? Ne, pati radai pati ir ištrauk

BUTTON_POST_REPLY