Mitrilo vėrinukas 2!!

Coa Iarwain Ben - Adaro: RPG, mįslės, trivia ir kt. tolkinistiniai žaidimai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
pukisbaisuoklis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 03 Vas 2009, 13:16
MiestasCOLON Vilnius (skype - zaliaskrumas)

#681 Standartinė pukisbaisuoklis » 21 Bal 2009, 18:56

Žemyna - Šeškinė - kiaunės - kailiukai - Šūvis akin - II pasaulinis - metalo detektorius - melagis - Melagis melavo, per tiltą važiavo... - katastrofinis trileris - Rūta dainuoja - ką daryt???? - "neee neee, meilės nėraaaa..." - "Nu jeigu šitaip, tai tada nafik!" - "Nu ir gerai, taip Jums ir reikia" - Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai
Greitakalbių training'as - Panabagybė

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#682 Standartinė Starlin » 22 Bal 2009, 00:22

Šeškinė - kiaunės - kailiukai - Šūvis akin - II pasaulinis - metalo detektorius - melagis - Melagis melavo, per tiltą važiavo... - katastrofinis trileris - Rūta dainuoja - ką daryt???? - "neee neee, meilės nėraaaa..." - "Nu jeigu šitaip, tai tada nafik!" - "Nu ir gerai, taip Jums ir reikia" - Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#683 Standartinė Aiquen » 22 Bal 2009, 08:54

kailiukai - Šūvis akin - II pasaulinis - metalo detektorius - melagis - Melagis melavo, per tiltą važiavo... - katastrofinis trileris - Rūta dainuoja - ką daryt???? - "neee neee, meilės nėraaaa..." - "Nu jeigu šitaip, tai tada nafik!" - "Nu ir gerai, taip Jums ir reikia" - Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#684 Standartinė Starlin » 22 Bal 2009, 20:41

Šūvis akin - II pasaulinis - metalo detektorius - melagis - Melagis melavo, per tiltą važiavo... - katastrofinis trileris - Rūta dainuoja - ką daryt???? - "neee neee, meilės nėraaaa..." - "Nu jeigu šitaip, tai tada nafik!" - "Nu ir gerai, taip Jums ir reikia" - Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London!

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
UžsiregistravoCOLON 07 Vas 2008, 11:37
MiestasCOLON Mordoro mūrai
CONTACTCOLON

#685 Standartinė Košmaraitė » 23 Bal 2009, 19:53

II pasaulinis - metalo detektorius - melagis - Melagis melavo, per tiltą važiavo... - katastrofinis trileris - Rūta dainuoja - ką daryt???? - "neee neee, meilės nėraaaa..." - "Nu jeigu šitaip, tai tada nafik!" - "Nu ir gerai, taip Jums ir reikia" - Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras!
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Vartotojo avataras
pukisbaisuoklis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123

#686 Standartinė pukisbaisuoklis » 23 Bal 2009, 21:16

II pasaulinis - metalo detektorius - melagis - Melagis melavo, per tiltą važiavo... - katastrofinis trileris - Rūta dainuoja - ką daryt???? - "neee neee, meilės nėraaaa..." - "Nu jeigu šitaip, tai tada nafik!" - "Nu ir gerai, taip Jums ir reikia" - Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna...

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

#687 Standartinė Hurinas » 23 Bal 2009, 21:37

"Nu jeigu šitaip, tai tada nafik!" - "Nu ir gerai, taip Jums ir reikia" - Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#688 Standartinė Vulpecula » 23 Bal 2009, 22:04

"Nu jeigu šitaip, tai tada nafik!" - "Nu ir gerai, taip Jums ir reikia" - Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa

Vartotojo avataras
pukisbaisuoklis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123

#689 Standartinė pukisbaisuoklis » 24 Bal 2009, 16:05

"Nu jeigu šitaip, tai tada nafik!" - "Nu ir gerai, taip Jums ir reikia" - Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
CONTACTCOLON

#690 Standartinė Košmaraitė » 24 Bal 2009, 16:46

"Nu ir gerai, taip Jums ir reikia" - Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens
"This is. And thou art. There is no safety. There is no end. The word must be heard in silence. There must be darkness to see the stars. The dance is always danced above the hollow place, above the terrible abyss."

Enya
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 216
UžsiregistravoCOLON 28 Rgp 2008, 08:47
MiestasCOLON Kaunas, Šilainiai

#691 Standartinė Enya » 24 Bal 2009, 19:07

Nulėpausis - miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#692 Standartinė Aiquen » 24 Bal 2009, 19:42

miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Tadazas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
UžsiregistravoCOLON 19 Bal 2009, 21:05
MiestasCOLON Vilnius

#693 Standartinė Tadazas » 25 Bal 2009, 01:52

miadus - visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris
Fortune Presents Gifts Not According to the Book

Vartotojo avataras
Košmaraitė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 282
CONTACTCOLON

#694 Standartinė Košmaraitė » 25 Bal 2009, 12:54

visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme

Vartotojo avataras
pukisbaisuoklis
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123

#695 Standartinė pukisbaisuoklis » 26 Bal 2009, 21:17

visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii)

Tadazas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
MiestasCOLON Vilnius

#696 Standartinė Tadazas » 26 Bal 2009, 23:18

visas tas džiazas - Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#697 Standartinė Starlin » 27 Bal 2009, 18:24

Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#698 Standartinė Vulpecula » 27 Bal 2009, 19:43

Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna...

Tadazas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 53
MiestasCOLON Vilnius

#699 Standartinė Tadazas » 28 Bal 2009, 00:27

Velnias - raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas

Vartotojo avataras
Nasliakalys
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 41
UžsiregistravoCOLON 27 Bir 2008, 04:08
MiestasCOLON Lietuva

#700 Standartinė Nasliakalys » 28 Bal 2009, 04:12

raudonos šakės - daltonikai - Gyvoji knyga - HP3(?) - Smokey hits London! - gaisras, gaisras! - Taip ir sudegė... Liūdna... - negyvai užsidepresuosiu - kuosa - nykstančios rūšys - homo sapiens - klysti žmogiška - slysti šaligatviu - buldozeris - statybos mano kieme -mano namai - mano tvirtovėėė(jeiii) - maži barzdoti milžinai - balti arkliai - toli mėlyna... - Jūra Vandenynas-Pilkasis Uostas..
Nekisk nosies i burtininku reikalus nes gali likti be jos !

BUTTON_POST_REPLY