Gluosnio draugija - užkulisiai

Coa Iarwain Ben - Adaro: RPG, mįslės, trivia ir kt. tolkinistiniai žaidimai.
BUTTON_POST_REPLY
Žinutė
Autorius
Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#101 Standartinė Indraja » 24 Rgp 2004, 12:15

Aišku, tos nematomos eilės nėra joks įpareigojimas - nelabai atsakingai prirašiau, tiesiog užplaukė noras pašnekėti eiliuotai :) Galima interpretuoti ne tik kaip kažkokį nurodymą, tuo labiau - ne tik kaip gerą nurodymą.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#102 Standartinė Starlin » 25 Rgp 2004, 11:35

Matai, mano veikėja yra labai jautri elfė. Tai jai primena vaikystės atsitikimą - vieną aplinkybę, dėl kurios jos visa šeimos vyrija išėjo į karą... Jūs, žinoma, to nesuprantate, tik elfai gal nujaučia - visgi elfai. Todėl ir reakcija keistai atrodo. Bet čia aprašiau savąją. O kiti reaguokit kas kaip norite. Man bent jau slaptos eilės skamba bauginamai 8)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#103 Standartinė Starlin » 09 Spa 2004, 22:13

Nagi, bundam, mielieji, bundam :!: Beje, pagalvojau, kad... Na, Indraja labai protingai perskaitė tam tikrus HoME skyrius ir vadovėlyje rašė, kad elfai turėdavo mažai vaikų, Feanoro niekas nepralenkė. Mano herojė turėjo septynis brolius (ir dar vieną, kuris mažas žuvo). Tai mitologizuotas, todėl svarbus faktas, tačiau, turint omenyje aplinkybes, gal geriau pakeisti į tris? Man tai nelabai patiktų, bet būtų tiksliau. Ką manot?

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#104 Standartinė Coranar » 10 Spa 2004, 18:13

Na, aš nerašau, kiek manoji veikėja turi brolių ir seserų, bet tikrai bus daug-atskirai nuo visų geriau gyventi gausiai :p
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#105 Standartinė Starlin » 30 Spa 2004, 22:16

Ei :-k Niekas nenori parašyti? Niekas? Mirėm?

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138

#106 Standartinė Coranar » 08 Lap 2004, 23:26

Staiga as pradedu suprasti-is manes jokiu svarbiu veiksmu nebus, veikiausiai.Bijau parasyti kanors tokio, kas turi itakos zaidimo tekmei-kur ir kada eisim, ka veiksim, kodel, ka rasim ir t.t...
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#107 Standartinė Elfhild » 09 Lap 2004, 18:24

Tai kad mes apskritai numirom :( gaila, aišku, bet juk per prievartą irgi nežaisi. :roll:
Aš sakau, mūsų tiesiog nėra kritinės žaidėjų masės, kad sukeltų negęstančią branduolinę reakciją žaidimui :lol:
Na gal po kiek laiko vėl staiga įsižaisim.
Hrrrr

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#108 Standartinė Indraja » 10 Lap 2004, 14:17

He, apie tas mintis buvo gryniausios mano fantazijos, bet pagaliau paskaičiau Ósanwë-centa (tiesa, tik verstą - Vinyar Tengwar inete neradau), kur paties JRRT parašyta, kad mintis galima skaityti tik tada, jei kitas leidžiasi. Fanfiction kartais būna visai į temą...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138

#109 Standartinė Coranar » 10 Lap 2004, 14:23

Arba netyčia užklupus-mano veikėja pati sau sknudėsi, kad ji nalabai gali suvaldyti mintis...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#110 Standartinė Aiquen » 12 Lap 2004, 15:23

Aaaaaa :!: :shock: Exon, mano arbatinukas! :shock:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#111 Standartinė Elfhild » 12 Lap 2004, 15:34

pala pala... matyt kažką pamiršau arba pražiobsojau, bet kas yra Aiquen arbatinukas?.. 8-[ ką jis veikia pas Exon? susikonfūzinau :oops:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#112 Standartinė Exon » 12 Lap 2004, 15:37

Aš nežinau, kaip jis pas mane atsirado... Aš tikrai jo neemiausu savim :sm4: . Tuoj eisiu paskandinsiu Anduine... :D
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#113 Standartinė Aiquen » 12 Lap 2004, 15:38

tai tas pats arbatinukas, kuri mano veikėją mirtinai išgąsdino dar pačioje pradžioje, 'Po Gluosniu" ;) Paskui Ex jį tiesiog įsimetė į savo ryšulį- negi paliks gerą daiktą voliotis belekur miške? ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#114 Standartinė Elfhild » 12 Lap 2004, 15:54

aaaa... tada dabar aišku. jau prisimenu :) tokiu atveju darosi įdomu, greitu laiku ką nors parašysiu.
Beje, visai pritarčiau idėjai eiti pas Entus ieškoti informacijos. gali būti pavojinga, bet nepaprastai įdomu ;)
Hrrrr

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#115 Standartinė Aiquen » 12 Lap 2004, 15:58

Hehe. Entai. Neprastai. Jei jau trauksit į Rohano pusę, gal ir man pavyks sugrįžti? ;)

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#116 Standartinė Elfhild » 12 Lap 2004, 16:05

žinoma, galėsim tave pakeliui susitikti ;)
viskas, keliaujam į Fangorną! :sm9: negaliu atsispirti tokiai pagundai. be galo vilioja :D
Hrrrr

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138

#117 Standartinė Coranar » 12 Lap 2004, 18:54

Kiek laiko turėtų trukti kelionė?Raitom,turėsim pakankamai pamaininių arklių...
Bej, kaip ir kada ketinam palikti miestą?Jei slapčiom, tai slapčiom...Jei reikės sutvarkyti kokį sargybinį, galiu ir aš. :twisted:

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
CONTACTCOLON

#118 Standartinė Elfhild » 12 Lap 2004, 23:11

a... taip, tiesa. na, smulkmenas aptarsim IC (t.y. žaidime) 8)
Kelionė gali trukti nors ir savaitę, bet žinutėmis vos dvi žinutes. Kelionės savaime nėra įdomios, nebent mes ten ką nors pakeliui surastume (hint hint Aiquen, ar nori grįžt?) ;)
Hrrrr

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#119 Standartinė Starlin » 13 Lap 2004, 12:20

Gerai, tik siūlau apie entus pernelyg atvirai nekalbėti. Vis tik, nors ir elfai esame, ketvirtame amžiuje jie jau šiokia tokia paslaptis (nekalbant ir apie trečią). Prisiminkite, kaip pirmo žaidimo pradžioje buvo pora užuominų (atrodo, būtent mano veikėjos) apie kažkokias šakas ir neva medžių piemenis, o gal dar netiesiogiškiau... Pabandom išlaikyti tokį toną, ką?

TAISA: va:
[aš]
,,Pažvelkit!" Starlin pasuko galvą. Ten buvo š a k n i s. Pati tikriausia gluosnio šaknis. Starlin tyliai prišliaužė prie jos.
- Medis? - sušnabždėjo. Elhild linktelėjo. - čia jos nebuvo. Bent jau tada, kai atėjau, - elfė mostelėjo viršun, - čia kaba smuklės lankytojų pasveikinimas ir taisyklės - na, tos, kurias skelbia viešai, ne taip kaip... - o aš visa tai perskaičiau tik įžengusi į šį prakeiktą namą. Tada šaknies n e b u v o. Prisiekiu. - Kurį laiką patylėjusi, Starlin išdrįso pareikšti drąsiausią spėjimą: - Entai?
<...>
Starlin per vėlai suprato, kad jos kompanjonai gali ir nežinoti, kas tie entai. Tiesa, Laiqualasse buvo elfas, tačiau rohanietė mergina tikrai pažiūrėjo nesuprantančiu žvilgsniu.
- Nesvarbu - atsiduso Starlin, ir pagalvojo, kad pavojinga nežinantiems atskleisti Fangorno paslaptis. - Gal turite kokią versiją?

[Elfhild]
Elfhild suglumo, išgirdusi vardą ,,Entai". Tačiau perkratė viską, ką žinojo apie medžius, ir nedrąsiai spėjo:
- Jei turi galvoje vaikščiojančius medžius, apie juos šį tą man pasakojo žynė. Bet pasak jos, tie padarai jau išnykę... - susigėdusi savo neišmanymo užbaigė ir nusisuko į langą.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#120 Standartinė Starlin » 21 Lap 2004, 15:39

Tarp kitko, tik dabar pastebėjau, kad vartojame netaisyklingai sulietuvintą formą: Onodrim yra kuopinė daugiskaita, taigi lietuviškai būtų onodai. Jei ateityje teks prabilti sindiškai (o tą planuoju padaryt), galėsiu vartot originalą 8)

BUTTON_POST_REPLY