Pliurpimas Nr. 23

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

#41 Standartinė Hurinas » 01 Gru 2007, 23:34

Jop.Tu teisus Aragornai ten galingų yra :lol:
Vitamino C dozė garantuota
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#42 Standartinė Elentari » 02 Gru 2007, 00:01

Perkelta

Nimrodel 2007 gruodžio 1 d.
Nežinojau kur rašyti, tad nusprendžiau parašyti ir paklausti čia(dėl debatų). Ar jūs tikrai manot, kad internetiniai debatai gali atstoti tikrus? Na taip, glaima ginčytis, bet dėl to tikrai nelavėja oratoriniai gebėjimai, žmogusneišmoksta kalbėti strūkturingai, o tai yra keli pagrindiniai dalykai, ko galima išmokti debatuose. Žinoma, kad dar yra toks dalykas kaip kritinis mastymas. O debatuojant internete tokio dalyko neišsiugdysi. Reikia greitai pastebėti priešininkų bylos trūkumus, o debatuojant internetu galima sedėti visą dieną ir galvoti apie bylos trūkumus, kol įžvelgsi TĄ trūkumą. Taigi, ar tai gali atstoti gyvus debatus?

Jei nežinai, kur rašyti, rašyk į pliurpalus, o ne į specifinę giją, kur ypač aiškiai nurodyta, apie ką ji yra. ~E.~
---

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458

#43 Standartinė Hurinas » 02 Gru 2007, 00:18

Look what i have Aragornas :D
Apie 7 wonders of Middle-Earth treileris:
http://www.youtube.com/watch?v=FUKXMmR4 ... re=related
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Aragornas
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 269
UžsiregistravoCOLON 31 Spa 2006, 19:01
MiestasCOLON Šalčininkai

#44 Standartinė Aragornas » 02 Gru 2007, 02:34

Tai va kaip yr... :lol:
Gerai, kaip ten dar dėl religijos, gal dar kas ką galite papasakoti? :)

TAISA:Ar kas klausėt M-1 Radijo? Ten mūsų mokytoja prižadėjo atidėti rašynio rašymą į kitą savaitę.:lol:
Want hack, serial, crack? Need tutorials of hacking? PM ME.

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#45 Standartinė Exon » 04 Gru 2007, 22:49

Nimrodel
Iškart matosi, jog debatuojant gyvai "žmogusneišmoksta rašyti strūkturingai".
O jeigu rimtai – kiekvienas būdas turi savo privalumų ir trūkumų. Mąstymas toli gražu nėra vien mokėjimas pliurpti.
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#46 Standartinė Nimrodel » 05 Gru 2007, 16:16

Aš tik paklausiau ;)
helou

Vartotojo avataras
Aragornas
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 269
MiestasCOLON Šalčininkai

#47 Standartinė Aragornas » 05 Gru 2007, 18:44

Kas iš jūsų skautaujat? Ar skautavot? Ką manote apie šią veiklą? :D

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
UžsiregistravoCOLON 04 Rgs 2005, 12:24
MiestasCOLON vlk...

#48 Standartinė hekla » 05 Gru 2007, 19:01

Aragornas rašėCOLONKas iš jūsų skautaujat? Ar skautavot? Ką manote apie šią veiklą? :D
Iš mano klasės net 5 žmonės turi kaklaraiščius (kokios spalvos?.. neklauskit), tačiau manęs tokia veikla netraukia. ;) Organizacija ir visas judėjimas yra šaunus, tačiau, kai mokiniams visuomeninis gyvenimas tampa svarbesnis už pamokas būna prastai..labai prastai... :) Šiaip skautai faini žmonės ir žaidimų daug moka...Aragornai, nejaugi ir tu skautas?
[url]http://s1.gladiatus.lt/game/c.php?uid=25585[/url]

Vartotojo avataras
Aragornas
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 269
MiestasCOLON Šalčininkai

#49 Standartinė Aragornas » 05 Gru 2007, 19:07

Buvau kokius 5 ar daugiau metų skautu, bet dabar laiko viskam neužtenka svarbiausia PC... tai jau neskautauju. :lol: Šiaip tai jo nebloga veikla, išmoko kokį orką ar lokį papjaut ar negyvu apsimest...

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
UžsiregistravoCOLON 04 Rgs 2005, 12:24
MiestasCOLON vlk...

#50 Standartinė hekla » 06 Gru 2007, 18:38

Aragornas rašėCOLONBuvau kokius 5 ar daugiau metų skautu, bet dabar laiko viskam neužtenka svarbiausia PC... tai jau neskautauju. :lol: Šiaip tai jo nebloga veikla, išmoko kokį orką ar lokį papjaut ar negyvu apsimest...
Jaučiu, kad tau to tikrai kažkada prireiks.. :)
O labiausiai mane nustebino tai, jog Kaune yra lyg ir kažkokie nakvynės namai nespėjusiems į traukinį ar autobusą skautams... 8O
[url]http://s1.gladiatus.lt/game/c.php?uid=25585[/url]

Vartotojo avataras
Aragornas
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 269
MiestasCOLON Šalčininkai

#51 Standartinė Aragornas » 06 Gru 2007, 18:50

Tai va kaip yr... :lol:

1. Kas dar gero girdėt? Jau greit šventės. Pakomentuokite šią tema ka nors.

2. Sukuręs esu klaną vienam geime, bet pavadinimas noobiškas. :lol: Norėčiau kokie Tolkinistinio pavadinimo. :D Padėkit sugalvot. Tik nesiūlykit visokių tokių "Noobs From Mordor" ar "Lost in Fangorn" ar net "Knights of Minas Tirith". Noriu kokio trumpo, gražaus, skambaus. Gal yra koks gražus sindariškas žodelis? :)

3. Kaip vertinate tai, kad mano vienas draugas nusprendė įsilaužti į savo kompo Bios'ą? :lol:

4. Sukūriau porą filmukų iš vieno geimo, kad pamatytumete, koks stebuklas jie yra (vien grafika ko verta) žodžiu apaksit, tik kokybė vaizdo nelabai gera ir grafika nusleista pačio geimo iki minimumo:

http://rapidshare.com/files/75031354/Crysis2.wmv.html
http://rapidshare.com/files/75031527/Crysis.wmv.html

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#52 Standartinė Aldarion » 08 Gru 2007, 05:33

Budėk, broli Aragornai! :)

Bandei kandidatuot į vyčius ar greičiau kompas parišo? Spėju, jog vyšnią tikrai turi? ;) Ir šiaip, davei priesaiką visam gyvenimui, todėl gal nelabai tinka sakyti "buvau skautas tiek ir tiek metų" - liksi juo visą gyvenimą :lol: Na, aš pats aktyviai skautavau apie aštuonerius metus ir paskutinį kartą dar vežiau savo draugovę į Kauno krašto stovyklą 2005- aisiais. Tu tikriausiai iš Vilniaus krašto? Galėjom nebent susitikti per tautinę stovyklą 2003 prie Platelių, jei dalyvavai? Asmeniškai, nors jau du metus pasitraukęs iš veiklos, niekaip neprarandu vilties kada nors dar sudalyvauti kokioje nors stovykloje (šiemet kaip tik bus minimas pasaulio skautų šimtmečio jubiliejus - oi stovykla nusimato!!!). Šauni organizacija ir jos veikla visais atžvilgiais - pakeitė mane į gerąją pusę! Nežinau kaip tau, bet man tai reiškė truputį daugiau nei mazgų mokinimąsi ar palapinių statymą. Visad šaunu sutikti skautą ;)
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#53 Standartinė Elentari » 08 Gru 2007, 17:25

3. Kaip vertinate tai, kad mano vienas draugas nusprendė įsilaužti į savo kompo Bios'ą?
Nuo kada į BIOS'ą "įsilaužinėti" reikia :lol:
---

Vartotojo avataras
Aragornas
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 269
MiestasCOLON Šalčininkai

#54 Standartinė Aragornas » 13 Gru 2007, 00:50

Ar kas skaitė knyga Raganius? Ar įdomi ar verta skaityt? Nes dabar neseniai gavau žaidimą The Witcher pagal knyga padarytas, tai susidomėjau knyga. geimas tai pasakysiu nerealus, vien muzika ko verta. Labai patiko gerai atkurtas viduramžių gyvenimas, visokie pirkliai voliojasi ant žemės, kareivukai prie laužo sėdi. Patiko, kad nebijama rodyt nuogumo geime, smurto prieš visokias moteris, prostitutės visaip siūlo savo paslaugas. Gali prisigert iki apsvaigimo tada ekranas pradės judėš o pats veikėjas eis sviruodamas. Labai gražiai iliustracijos nupieštos man patiko kai kraunasi geimas gali grožėtis. pats tas raganius Geralt gerai pavaizduotas toks aukštokas, baltais plaukais, turi du kardus, vienas galabyt monsturs kitas žmones yra tris kovos taktikos, strong (prieš priešus su galingais armorais), fast (pieš visokius valkatas ir group (preiš didelį būrį žmonių) nu ir daug įdomybių. Būtinai patariu išbandyt šį geimą (jei tik jūsų PC jį paveš), nes labai gražiai sukurtas, įžanginiai filmukai jaudinantis nu super geimas. Duodu 99 % kad taps geriausiu 6iu metu RPG geimu. Tai tiek. :lol:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#55 Standartinė Aiquen » 13 Gru 2007, 01:11

Skaityk, o žaisk tik po to, kai paskaitysi. Visai kitas įspūdis.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458

#56 Standartinė Hurinas » 13 Gru 2007, 12:55

Pritariu Aiquen.
Skaičiau aš tą knygą,bet man ji nepatiko.Bet kas mėgsta fantastika ,tai skaitykit :)
Turėjimas nieko...

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#57 Standartinė Folkas » 13 Gru 2007, 14:29

Skaičiau Raganių... Dar dabar kažkodėl Kregždės bokštą skaitau. Abi Sapkowskio. Nu nepatinka jis man ir tiek. Kregždės bokštą nusipirkau, nes maniau, kad pakeisiu nuomonę, bet tai kur tau.
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#58 Standartinė Vulpecula » 13 Gru 2007, 15:38

aš tai skaičiau visas "Raganiaus" dalis, išskyrus paskutinę. Man tai labai patiko :lol:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#59 Standartinė Aiquen » 13 Gru 2007, 19:29

Mhm, paskutinės ir aš dar niekaip neperskaitau, vis neprisiruošiu. Asmeniškai man visa Raganiaus serija, kaip ir Žiedų Valdovas, yra aukščiau bet kokios kritikos. :supz: Nors šiaip tai knygelė N-18. Ir ne dėl kraujų fontanų ar pošlybių - tiesiog tokio tipo filosofinis realizmas sunkiau perprantamas jaunam ir pakankamai patirties nesukaupusiam žmogui. :)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#60 Standartinė Vulpecula » 13 Gru 2007, 21:32

Man gal ir mažai metų, bet viską ten aš suprantu :roll: :lol:

BUTTON_TOPIC_LOCKED