Pliurpimas Nr. 22

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Morta
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 471
UžsiregistravoCOLON 20 Rgp 2007, 15:05

#141 Standartinė Morta » 05 Rgs 2007, 21:34

Aredhel rašėCOLONNumiui pirmiau teks įrodyt, kad yra moteris, tik paskui įsakinėt :D
kasytes supinsim, ir bus panašus jau šiektiek :lol:

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
UžsiregistravoCOLON 21 Rgs 2006, 21:55
MiestasCOLON Negyvenu, stumiu laiką.
CONTACTCOLON

#142 Standartinė Nūmenorietis » 05 Rgs 2007, 22:17

Gal aš pasiliksiu vyrų giminėje ir nieko neirodynėsiu. :D
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#143 Standartinė Aiquen » 05 Rgs 2007, 22:43

Ghe, norėsi baisiai - berneliams ir galėsi įsakinėt, ale nė viena save gerbianti mergica tavęs neklausys. :p

Žodžiu, siūlau Aredhel į Vyriausiosios pareigas, o aš apsiimu ūkį tvarkyt. Kas bus atsakinga už turistų ir žurnalistų naikinimą? Ar leisim berniukams ta smagia veikla užsiimt?
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
uruk-hai
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 334
UžsiregistravoCOLON 31 Rgp 2006, 18:58
MiestasCOLON vilnius

#144 Standartinė uruk-hai » 06 Rgs 2007, 07:00

Ar Istorijoje buvo nors viena gerai veikianti matriarchata? :roll:

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#145 Standartinė Aredhel » 06 Rgs 2007, 08:37

Bus :p Na jei neatsiras daugiau norinčių pretendenčių, aš mielai priimsiu pareigų pasiūlymą. O turistų ir žurnalistų tikrai nereikia. Jų naikinimu galėtų ūkvedė užsiimt... arba galim tuos plotus, kuriuose jie lankysis padaryti medžioklės plotais. Visoms bus linksma ir šviežios mėsos turėsim ištisus metus :twisted:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#146 Standartinė Aiquen » 06 Rgs 2007, 10:21

uruk-hai rašėCOLONAr Istorijoje buvo nors viena gerai veikianti matriarchata? :roll:
Ir buvo, ir dabar yra :) Ir veikia, ir bėdos nėra. Kas kuria gentį, tas ir renkasi, kaip ją valdys, o kam nepatinka... ;)

Aredhel, tu kaip sau nori, o aš į kanibalizmą nesileisiu... :p Vat kitoms reikmėms turistai tikrai pravers- geros odos, geri kaulai... O ir šunis šerti reiks, tu juk laikysi tuos savo pusvilkius, ane? ;)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
uruk-hai
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 334
MiestasCOLON vilnius

#147 Standartinė uruk-hai » 06 Rgs 2007, 11:46

Aiquen rašėCOLONIr buvo, ir dabar yra :) Ir veikia, ir bėdos nėra. Kas kuria gentį, tas ir renkasi, kaip ją valdys, o kam nepatinka... ;)
:p :p Man patinka tokia matriarchata. Pagal aprasyma: pagrindine moters pareiga matriarchatoje: maisto tiekima. (kaip senai jau aisku) Ir dabartine metu matriarchata yra kaskokia vyru sugalvoti santvarka kad liaudis nesukiltu pries bajorus. Tikrai ne ta santvarka kuris gali naudoti kaip irodymas kad matriarchata veikia. :p :p

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#148 Standartinė Aiquen » 06 Rgs 2007, 12:21

Niekas nesako, kad būtina laikytis būtent tokio matriarchato. Bet jo pagrindu galima sukurti labai gerai funkcionuojančią sistemą. Ir aš ne prieš, jei vyrai kiauras dienas vartys bambą prieš saulutę- su salyga, kad tylės kaip kilbukai ir neaiškins, ką ir kaip moteriškėms daryt. Šiaip ar taip, visi patinai pa difoltu tinginiai, kol neįspirsi- nedirbs... tai tegu ir atlieka tranų funkcijas, vistiek niekam daugiau netinka. :)
Even when a pairing may be long term, however, the man will never go to live with the woman's family, or vice versa. He will continue to live with and be responsible to his family; she will continue to live with and be responsible to her family. There will be no sharing of property.
Nu svajonė, o ne gyvenimas. :)

Vartotojo avataras
uruk-hai
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 334
MiestasCOLON vilnius

#149 Standartinė uruk-hai » 06 Rgs 2007, 15:53

Aiquen rašėCOLON Bet jo pagrindu galima sukurti labai gerai funkcionuojančią sistemą.
Teoretiskai bet kokia systema gali gerai funkcionuoti. Deja praktikoje nevisada tai iseina kaip turetu buti. :?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#150 Standartinė Aiquen » 07 Rgs 2007, 13:36

Bet kokiu atveju, blogiau, nei yra dabar- nebus :lol:

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

#151 Standartinė Laurien » 07 Rgs 2007, 14:21

uruk-hai rašėCOLONAr Istorijoje buvo nors viena gerai veikianti matriarchata? :roll:

Beveik visas paleolitas ir pusė mezolito, o kiek tūkstančių metų tai apima, tingiu ieškoti. Žodžiu, kol vyrai nepradėjo įsivaizduoti, kad jie čia vadovauja, Žemėje visai nieko buvo gyventi... O pakui prasidėjo... Karai... Mano tačka šustresnė... Mano cepka storesnė... Mano boba gražesnė... BRRR

:evil: :cry:
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
CONTACTCOLON

#152 Standartinė Nūmenorietis » 07 Rgs 2007, 22:38

Stabdom arklius ir baikim dėti vyriškają lytį į šuns dienas, ne visi mes pikti, negeri paršai.
Virtualus svoločius mėgsta Country blues - Delta blues - Jazz blues - Jump blues - Piano blues - Boogie-woogie - Chicago blues - Swamp blues - Texas blues ir kitus regioninius bluzo stilius, kūriuos pabijojo kopinti į parašą, nes būt gavesis labai didelis ir nazgūlai ragų duotų.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#153 Standartinė Aiquen » 07 Rgs 2007, 23:26

O kas nors kur nors sakė, kad vyrai blogi? ;) Aš nesakiau, aš tik sakau, kad ūkyje menkai pritaikomi...

Vartotojo avataras
Nūmenorietis
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 264
CONTACTCOLON

#154 Standartinė Nūmenorietis » 07 Rgs 2007, 23:37

Irgi ne visi :P

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

Re: .

#155 Standartinė Laurien » 10 Rgs 2007, 17:26

Kristė rašėCOLONNu tai kaip suprast iš kur jie gauna tų strėlių tada??? :roll:
O štai tokią kvailą knygą Vasiljevo skaičiau, ten elfai į mūšį vežasi kiekvienas po karutį strėlių :lol:
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#156 Standartinė Aiquen » 12 Rgs 2007, 10:31

Bwahaha... :D
Hi Aiquen -- Thanks for joining MySpace!
Here's your account info for logging in:
(...)
Keep it secret. Keep it safe.
------------------

Paveikslėlis

:weedman: Kiečiausias būdas sulieknėti, beveik užsimaniau išbandyt...

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#157 Standartinė Elentari » 15 Rgs 2007, 01:22

Aiquen rašėCOLON
Nimrodel rašėCOLON9. Visiškai nemėgstu kašio
Wow, negi aš alų gale turiu bendramintę? 8O
Ojei, Aiquen, užjaučiu... Pas tave tūsas, o tu priversta kašį žiūrėt... Kolegos, ateityje šito nepamirškit, kai meet'as vėl bus pas Aiquen . :twisted:
---

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#158 Standartinė le_golas » 15 Rgs 2007, 14:10

Kas norėjo tas žiūrėjo, kas nenorėjo - tas darė valgyt. :D Pasibaigus pašūkavo visi ir viskas tuo baigėsi.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#159 Standartinė Aiquen » 15 Rgs 2007, 20:53

Mane gi Zae apskritai lauk išvarė ant pabaigos, kad nesėkmės neprišaukčiau :D O šiaip- mėgt kad ir nemėgstu, ale moralinės traumos dėl to, kad kiti žiūri, man tikrai nėra :p

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#160 Standartinė Toma » 15 Rgs 2007, 21:30

Kad jau prisiminėm mūsų didžiai gerbiamų hobitų gimtadienius, tai išduosiu, kad jų gimtadienio data - metas, kai kažkoks nervas atsiranda mano gyvenime. Nuo tada, kai pirmą kartą perskaičiau ŽV, rugsėjo pabaigoje kyla toks noras užsimesti kuprinę ir keliauti kur akys veda. Arba šiaip iškrėsti ką nors netikėto ir man nebūdingo (aha, saugokitės Tomos tokiu metų laiku ;) ). Dūšioj taip neramu ir taip ilgu! Ir taip jau daug metų kiekvieną rudenį. Visgi smagu, kad kažkas hobitiško vis dar kirba viduje ;)

Krepšinis, krepšinis... Nu kaip nieko nejaučiu, taip nejaučiu. Nea, matyt krepšinis rugsėjo pabaigoj man netinka :twisted:

BUTTON_TOPIC_LOCKED