Pliurpimas nr. 20

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#161 Standartinė Elentari » 07 Gru 2006, 06:54

Atleisk, nassa, ne įsitikinimų, o karčios patirties. Ir niekaip nereikia jaustis tiems, kas studijuoja VU, dėl to, kąd pareiškiau savo nuomonę. Kiekvienam savo. Juk sakiau, kad tai tik mano nuomonė, kiekvienas turi savo. Bet ačiū, kad sutinki, kad tai nėra geriausias univeras, nors man išverstomis akimis rėžė, kad tai apsktirai VIENINTELIS universitetas Lietuvoje. Kaip turėjo jaustis žmonės, tame tarpe ir aš, kai tokia dalykai drebiami į akis? Tai toks pasikėlimas ir negerbimas kitų, kad viršūnių viršūnė. Ir tai tik pradžia. Kai klastojami dokumentai, tavo duomenys, kad tik kažkas įstotų, kas turi pinigų, o tu jokio balso neturi, tai vėl gi... Turėjau ir grupiokų, kurie turėjo ar savo noru metė VU būtent dėl šių ir kitų priežasčių. Įdomu - kodėl? Vieną iš atsakymų pateikei tu pati. Geriau as jau busiu baigusi koledžą ir mane visą srudijų laikotarpį gerbs, laikys už žmogų, ir ne dėl to, kad būčiau vunderkindė kokia, o dėl to, kad žmogus, lygiai toks pat, kaip dėstytojai, dekanai, direktoriai, kurie sveikinasi, su šventem sveikina, eina kartu apsikabinę kuo nuoširdžiausiai ir pan. ir pan. Kai papasakodavau kai kurias bendravimo su valdžia smulkmenas sudijuojantiems univeruose, niekas negalėjo patikėti, kad apskritai taip gali būti.
Aišku, ir univerų studentai yra pasakoję, kad su kai kuriais dėstytojais eina kartu ir parūkyti. Bet ne tame esmė. O pagarboje žmogui, asmenybei, kad ir kas/koks jis būtų.
Ai, gana apie tai. Jau tikrai išsiplėčiau apie tai, apie ką visai nenoriu kalbėt.
O nuomones reikšti prašom, kas nori ir netingi. Galit malti mane į miltus už tokią mano nuomonę ir karčią patirtį, kaip jau jums patogu. (Tik skubu dar pridurti, jei kad nieko nesuabsoliutinu. Visur pasitaiko gerų/blogų.) Ir mano studijose ir vadovavime Studentų atstovybei buvo įvairių dalykų, bet nebuvo nei vieno, kas su manimi "nesiskaitytų". Ir dėkoju Dievui, kad tuomet man nepasisekė įstoti į VU, nes gavau manau daug daugiau. Ne tik žinių atžvilgiu, bet ir kaip žmogus, kaip asmenybė.
---

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#162 Standartinė Indraja » 07 Gru 2006, 09:05

Hm, o man kaip tik ten prasidėjo laikotarpis, kai pamačiau, jog į mus - besimokančius - gali žiūrėti kaip į žmones (palyginus su mokykla). Suprantama, negaliu palyginti, kitose aukštosiose nesimokiau - gal ten atmosfera dar geresnė, tai tikrai įmanoma :) Mano kriterijai "žiūrėjimui kaip į žmones" labai neaukšti - svarbu, kad neterorizuotų atsiskaitymų "tvarkos" pagalba ir kad nesityčiotų bendravimo metu. Nedidelių išimčių abiem atvejais buvo, bet tik nedidelių, su laimingos vaikystės prisiminimais nepalyginsi. O pagal studijų lygį - tai susidarė įspūdis, jog labiausiai nuo paties priklauso: susirinksi įvairias knygas, skaitysi, laboratorijoje susirastoje sėdėsi - tai ir bus lygis, o va jeigu tik mokysies, ką padiktavo, gali būti ir ne itin...

O per stojimo ceremoniją tai pats R.P. asmeniškai atkeliavęs priimtųjų sąrašą perskaitė taip, kaip jam patiko - ne pagal paskelbtas žaidimo taisykles. Daug kas sakė, kad jis esą sąžiningiau suskirstė, bet nuo kada galima keisti tvarką priėmimo metu??? (Man asmeniškai tvarkos pakeitimas nei pakenkė, nei padėjo, tai gana objektyviai skundžiuos).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#163 Standartinė Laiqualasse » 07 Gru 2006, 14:28

Studijuoti VU neteko, nors patirti, ką tai reiškia - taip (na, bent jau fizikos fakultete bei skandinavistikos katedroje). Dėl fizikų nusiskundimų neturiu - teisingai išprotėjusi publika, ir, nepaisant vienos kitos smulkmenos, požiūris į studentus atrodo labai geras. Su skandinavais, deja, buvo ne taip gerai, taigi bent iš dalies suprantu Elentari požiūrį. Vis dėlto po metų studijų VGTU nepasakyčiau, kad čia būtų ypatingai geriau ar blogiau - yra vienas kitas užknisantis/neatsakingas/nekompetentingas dėstytojas, bet dauguma - labai geri ir malonūs (nepalyginsi su mokykla ;)). Po beveik pusmečio, praleisto Anglijoje, galiu pasakyti maždaug tą patį, nors čia nekompetentingiems dėstytojams išsilaikyti yra sunkiau - studentams yra žymiai daugiau galimybių konsultuotis su įvairiais profesūros atstovais, taigi jei paaiškėja, kad kuris nors yra nepakankamai pasikaustęs, jam būna problemų.
Bet išvada iš asmeninės patirties lieka ta pati - visur yra visokių. VU toli gražu ne vienintelis univeras Lietuvoj (jei nedėsto architektūros, tai išvis koks čia univeras :D), o jo gerumo bendrai vertinti nelabai galima - galima lyginti tik atskirų studijų programų kokybę. Net ir toje daugelio giriamoje ir liaupsinamoje Anglijoje ypatingai geresnės studijų kokybės nepastebėjau, nors, aišku, pliusų, lyginant su Lietuva yra, ir nemažai. (Jei ką, Lesterio univeras yra antrame dešimtuke tarp Anglijos univerų tiek pagal fizikos mokymą, tiek pagal bendrą mokymo ir studentų pasitenkinimo kokybę).
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#164 Standartinė nassa » 07 Gru 2006, 14:32

hm..
na aš suprantu, kad VU prestižas tėra tik išpūstas oro muilo burbulas bet...man nebuvo pasirinkimo..
apie KMU galėtų mano grupiokės, perėję iš ten, papasakot kaip tu - tik viską pakelt kvadratu reiktų. korupcija, tyčiojimasis, egzų ir rezidantūros pirkimas.. etc.
yra dėstytojų, kuriems seniai reiktų sodo darbais užsiminėt o ne fiziologiją, farmakologiją dėstyt ar profesoriais vadintis. bet yra ir ŽMONIŲ jų tarpe. labiausiai vertinu studentus su kuriais mokausi.
buvo ir man visko su dėstytojais, bet tai priimu kaip kokį gyvenimo iššūkį - kas manęs neužmuša, tas mane padaro stipresne. dėl mokslo kokybės pritariu Indrajai, nors sąlygos tai ne pačios tam geriausios.. literatūra baisiai brangi, o ir tą pačią gauti sunku.
šiaip, ne VU kaltas, Švietimo sistemą kaltinu iš esmės. Ministrę neblogą gavom, gal bus geriau.
šneku kaip pensininkė kokia :D
aš nusiteikus revoliuciškai, ateis laikas ir pasieksim savo. i mean it :P
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
Maeglas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
UžsiregistravoCOLON 07 Gru 2006, 03:29
MiestasCOLON Deepwood'as

#165 Standartinė Maeglas » 07 Gru 2006, 15:01

Na aš prieš VU bendrai nieko prieš neturiu, pvz. draugai studijuojantys medicinos fakultete visai laimingi :). Bet ekonomikos fakultetui jaučiu antipatija, ne dėl to, kad mokslo lygis čia gana prastas, labiau todėl, kad vis gi tai pasikėlusių materialistų irštva, nors aišku visur būna išimčių. Tačiau tokios mokslo krypties fakultete tikėtis ko nors kito būtų gan kvaila...

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#166 Standartinė smeli » 07 Gru 2006, 15:06

stok i Orku karo akademija
auksciausias lygis

galu gale privalai stoti, nes tada galbut taptum pirmuoju elfu istorijoje kuris gali kautis su warlordu ir nugaleti
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Maeglas
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 45
UžsiregistravoCOLON 07 Gru 2006, 03:29
MiestasCOLON Deepwood'as

#167 Standartinė Maeglas » 07 Gru 2006, 15:13

Pasiūlimas labai viliojantis, koks gi gyvenimas, be kovos azarto? :) Na artimiausiu metu nugalėt patį warlordą aš per daug nesitikių, bet šiokio tokio pasipriešinimo gal iš manęs ir sulauktumėt ;). Kur galėčiau sužinot stojimo salygas ir reikalavimus?

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#168 Standartinė Exon » 07 Gru 2006, 16:05

Tačiau tokios mokslo krypties fakultete tikėtis ko nors kito būtų gan kvaila...
100% sutinku. Studijuokite "nekomercines" specialybes, ir studijų VU metus prisiminsite su nostalgija 8) . O verslu žmonės kuo puikiausia ir baigę biologiją užsiima.

Prašyčiau argumentuoti faktais, o ne pernelyg subtiliomis užuominomis pareiškimus a la "VU/kažkas kitas yra skylė". Nes kiti irgi gali pasakyti, pvz, kad studentų atstovybėje nėra doro žmogaus matę. Iš mano kurso ten vadovavo du šešetukininkai-vienos partijos jaunimo skyriaus atstovai, kurie į univerą ne mokytis, o karjeros darytis atėjo. Ir kažkodėl studijomis bei dėstytojų reikalavimais jie irgi patenkinti nebuvo :twisted: .
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Elentari
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1567
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#169 Standartinė Elentari » 07 Gru 2006, 16:31

Exon rašėCOLON Prašyčiau argumentuoti faktais, o ne pernelyg subtiliomis užuominomis pareiškimus a la "VU/kažkas kitas yra skylė". Nes kiti irgi gali pasakyti, pvz, kad studentų atstovybėje nėra doro žmogaus matę. Iš mano kurso ten vadovavo du šešetukininkai-vienos partijos jaunimo skyriaus atstovai, kurie į univerą ne mokytis, o karjeros darytis atėjo. Ir kažkodėl studijomis bei dėstytojų reikalavimais jie irgi patenkinti nebuvo :twisted: .
Manau, faktų iš savo patirties pateikiau. O vadovavimas Sudentų atstovybei buvo grynai iš idėjos, padėti studentijai, nes negalėjau pakęsti kai kurių dalykų, ir diskutuodavau su dekanais, prodekanais, dėstytojais, kaip lygus su lygiu. Kartu spręsdavom problemas, o ne kartą ir jie lėkdavo į mano kabinetą, pagarbiai pasibeldę, aptarti tam tikrų reikalų, gauti Studentų atstovybės "palaiminimą" vienam ar kitam dalykui, pakeitimui, ir panašiai... Aš juk irgi tada buvau vadovė. Kad ir ne kokios firmos... o kuklios Studentų atstovybės, kuri, mano valdymo laikotarpiu turėjo pakankamai nemažą galią fakultete :twisted:. Ir esu be galo dėkinga visiems tiems žmonėms už pagarbą, vertinimą, įsiklausymą, pagalbą, pagaliau supratimą, kas jiems sakoma ir ko tie studentai nori. Ir tai tikrai nebuvo jokio išskaišiavimo ar karjeros darymas. Juk už tai nei cento nemoka, o prasėdi fakultete iki 22-23 val., darydamas, mąstydamas, rašydamas... Dirbdamas žodžiu. Kažieno kito, studentų, o ir viso fakulteto ar aukštosios mokyklos labui. Gaudama diplomą (tikrai ne šešetukais, ir pažymius man rašė už žinias, o ne už vadovavimą studentų savivaldai), gavau raštišką padėką. Bet didžiausias malonumas ir pasitenkinimas - toli gražu ne tas raštas, o nuveikti darbai, pelnyta darbu pagarba, sukurtos naujos tradicijos, kurios išliko, kiek žinau, iki šiol, ir netgi porą metų po baigimo iš tinklapio nedingusi mano pavardė iš SA sąrašo :lol:
Tad jei studentai išsirenka kažkokius karjeristus šešetukininkus, kad juos atstovautų, ir taikstosi su tuo metų metus, tai tik patys kalti. Aš pati dar pirmam kurse nuverčiau išrinktąją SA, kuri NIEKO neveikė, tik didžiavosi esą SA nariais, surengiau neeilinius rinkimus, buvau išrinkta, manau, dėl to, kad kėliau pasitikėjimą ne šešetais, įtaka ar dar kažkuo, nes buvau vos pakrikštyta fuksė, ir dar tokių "įrodymų" neturėjau, bet turėjau idėjų ir noro dirbti, sukūriau savo komandą, su kuria ir nuveikėm pakankamai nemažai sakyčiau.
---

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#170 Standartinė Indraja » 07 Gru 2006, 17:27

Hm gerai, kaip suprantu, VU stojimo metu kažką tamstai pridirbo. Nesistebiu - irgi parašiau, ką stodama savo akimis mačiau.

Gera girdėti, kad kai kur taip su atstovybėmis būna. Bet čia irgi reikia savito talento - man tai ir į galvą nešautų turėti tokios srities idėjų. Ir niekada nieko iš atstovybės nereikėjo - tik kad pažymėjimą tvarkingai išduotų. Šiemet, tarkim, kelis kartus rašiau laiškus ir skambinau, kad pagaliau duomenis kur reik persiųstų, pati juos jiems siunčiau - ir iš dalies dėl to nenuėjau į žygį...

<hr>
O :!: Ir man tas pats kasmet - kol nepaskambiji ir neapreki, kad sekretorė persiuntė duomenis prieš dvi savaites, nepasikasys. Ir dar į banką nuėjusi, sužinojau, kad, nors buvau pažymėjusi vėlaiusią įmanomą datą, gamyba vėluoja dar savaite...

<hr>
O Indrajos institucijos sekretorė tai duomenis buvo nusiuntusi dukart, ir liepą, ir rugpjūtį... O jie sakė (kai jau paskambinau) - negavom. O prieš tai mėnesį nesakė, kad negavo!
Paskutinį kartą redagavo 1 Indraja. Iš viso redaguota 7 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#171 Standartinė Exon » 07 Gru 2006, 17:30

Matai, tu ne VU GMF'e studijavai. Sakai, sedėjai fakultete iki 22-23-jų. Aš ten tik po 22-23 tais laikais bučiau galėjusi parsirasti. Paskaitos, laboratoriniai, praktika... Taip, į universitetą įstojau visų pirma egoistiškai studijuoti.
Viena doresnė panelė iš musiškių dalyvavo SA veikloje, bet neatlaikė. Išejo, ir ne su šviesiausiais prisiminimais. Iš esmės SA (bent mūsų fakulteto) nekaltinu kažkuo ypatingu, jie elgėsi kaip bet kokia valdžios struktūra. Savo akimis mačiau, kaip skirstėsi tarpusavy geriausias poilsio vietas universiteto bazėje. Pirmakursiams aiškino, kad be SA lipduko (ir papildomų 10 lt) negalės naudotis studento pažymėjimu. Taip, verčiau kaltinu minios bukumą, kurie jiems žiūrėjo į burną. Tokių maištininkų, kaip aš, vienetai, realiai nieko padaryti negalėjo. Šnekėjai, aiškinai, įkalbinėjai - ir viskas veltui. Demagogija gražesnė už logiką ir sveiką protą.
<hr>
Galima pasakyti, jog universiteto laikus praleidau šiltmamio sąlygomis (gal ne juodo mokymosi, bet socialiniu aspektu). Dėstytojais skustis neteko. Iš SA naudos mačiau tik kažkokias popsovus diskonus, į kuriuos nevaikščiojau, ir nuolaidas į dalykus kurių man nereikėjo.
Bet yra vienas dalykas, kuriuo visada kaltinau SA. Džaugiuosiu galėdama užduoti jį kompetetingam asmeniui.
Taigi: kad sugalvojo studentų pažymėjimus, už kuriuos kasmet tenka mokėti po 15-20 litų (dažniausia po 20, nes tai aš į kitą studijų pakopą pereinu, tai pasikeičia bankas, ir vėl tenka mokėti, kaip už naują, o ne kaip už pratęsimą). Ir ką man duodą tas pažymėjimas, ko nesuteikdavo nemokamas kartono gabaliukas, kuriuos kasmet nemokamai suštampuodavo dekanate ir galėjai laimingai sau gyventi?
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#172 Standartinė smeli » 07 Gru 2006, 17:38

o as sakau -
kas SA (Saurono!, as suprantu kad jus galvojat kad tai Studentu Atstovybe, bet as geriau zinau) atiduokite SA (Sauronui)
o kas warlordo - atiduokite warlordui
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#173 Standartinė Exon » 07 Gru 2006, 17:40

Vat ir man atrodo, kad ne viskas, kas SA, turėtų SA būti :wink: .
Mergaitė Gyvatė

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#174 Standartinė nassa » 07 Gru 2006, 17:58

kaip įdomiai tema krypsta.
aš pati esu SA ir dar šiaip studentų atstovė ir galiu pasakyt, kad kol kas man SA asmeniškai davė daugiau nei pats fakultetas. apskritai bendraut su žmonėm iki tol normaliai nemokėjau :)
Elentari, yra žmonių kurie ten naktis praleido :roll: :D
o kokį univerą baigei?
don't read my AURA!!!

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#175 Standartinė Indraja » 07 Gru 2006, 18:04

O, jau du asmeniu :) Bet nassa turbūt per jauna, kolektyvinės kaltės ant jos versti nereikia (?) :D

Bet, pvz., ką reikia daryti ten, apie ką tie popieriai? (Tikrai nežinau, tad noriu išplėsti akiratį).

Ė, tik nieks nebandykit įsižeidinėt. Tai tiesiog veiklos rūšis, bet būna tokį įvaizdį turinčių veiklos rūšių... Tarkim, reikia turėti daug drąsos, kad prisipažintum esąs kalbininkas bei pan. Ar net genetikas-biotechnologas 8)
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#176 Standartinė Exon » 07 Gru 2006, 18:19

tik nieks nebandykit įsižeidinėt
Pritariu. Tikiu ir Elentari pasakojimu, ir labai gerbiu ją už tokią veiklą. Bet tenka pripažinti, kad istorija turi ne vieną pusę :( .
Mergaitė Gyvatė

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#177 Standartinė woodberry » 07 Gru 2006, 20:57

Na, kiek aš mačiau VU SA, tai teko ja nusivilti. Daug, is to, ką jie daro "dėl studentų", is tikrųjų daro sau. Pati buvau labai atkyvi SA, bet gana greit ten perdegiau. Imho didelė dalis SA veiklos yra tiesiog marketingo praktika.
O VU ne visas yra supuvęs ;)

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#178 Standartinė nassa » 08 Gru 2006, 02:11

dėl LSP yra taip. tokia kaina mokama tam, kad fakultetinės atstovybės turėtų iš ko gyventi. tarkim, LSAS'ui priklauso VU, LMTA, LVA ir t.t. realiai, jei LSP būtų už savikainą, kas reiškia, kad FSA netektų dalies, o kai kurios ir pagrindinio finansavimo.
čia seniai buvo toks projektas sugalvotas. dabar mąstoma ar nereiktų daryti paprasšiau. bet esmė ta, kad iš 48 aukštųjų mokyklų SA apie 40 netektų pinigų.
VUSA ir pats LSAS bei LSS tikrai "išgyvens", o kaip kiti?
šiemetinis fiasko su LSP nėra visiškai LSAS'o kaltė. aš neskleidžiu jokios propagandos, tiesiog sakau, tai ką žinau. Lietuvos Valstybė yra priėmusiį tokį įstatymą, pagal kurį studento pažymėjimo saugumas, su 7ių lygių apsauga prilygsta jūreivio pažymėjimui. klausimas - kam reikia tokio "saugaus" LSP, jei vis tiek jis yra padirbamas lengvai, o niekas nepagauna dėl to, kad patikrintį tokį 7ių lygmenų saugumo LSP reikia 30 000 LT kainuojančio aparato.. nemanau kad kontrolieriai tokį yra numatę įsigyt.
ir dar. tokio standarto, kokio reikalauja Valstybė, LSP gamina tik vienintelė įmonė Europoje, kuri yra Italijoje. tik liepą paaiškėjo, kad ir Lietuvoj tokia yra. taigi pasirašius sutartį tapo aišku, kad iki rugsėjo visi LSP tikrai negaus.
Exon - pasak VUSA ir LSAS prezidenčių LSP tau suteikia 50proc nuolaida transportui, be kurio tu jos neturėtum. na joms tai atrodo laimėjimas. bet dalis tiesos tame yra.
žodžiu visa bėda yra ta, kad LSP projektas buvo padarytas remiantis piniginiu pagrindu, to niekas neneigia. dabar norima to atsikratyti. kažkam tai bus labai skaudus praradimas.
yra galvojami nauji LSP projektai. ir tikrai žinau, kad yra žmonių kurie nori, kad LSP 2-5 min ir gatvas, kainuoja iki 6 lt ir viskas. kaip Latvijoj. bet.... seimūnai balsuoja bet ką ir bet kaip. reikia keisti šitai, aišku.
dėl pačios veiklos SA.. priklauso nuo fakulteto žinoma. bet man patinka SA tuo, kad dažniausiai kai negauni pinigų iš projektų ir vienintelis pajamų šaltinis yra tavo fakultetinės dienos, kaip Palangiškiui vasaros sezonas, tai ir stengiesi, ir dirbi. dažniausiai iš idėjos.
marketingo pramokti nėra taip jau ir blogai. pinigų plovimas pravers. kada nors.
don't read my AURA!!!

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#179 Standartinė Indraja » 08 Gru 2006, 09:34

Bet tai būtent ką ir apie ką ten dirba? Na, tarkim, darbe aš pilstau, sveriu, skaičiuoju reagentus, baltymus, DNR - o apie ką ten tas darbas?

"Šiemetinis fiasko" yra labai keistas terminas, nes dar nė vieneriais metais iš visų dešimties manųjų nebuvo viskas lengvai, patogiai, skaidriai ir pigiai. O mane visada ir piktino, kad dauguma tų pinigų nueina SA. Transporto nuolaida ir yra priežastis, dėl kurios man reikia LSP, bet nemanau, kad už tai, jog atstovybės vieną kartą dėl jos susitarė, jos nusipelnė tų 20 Lt iš kiekvieno studento per amžių amžius. Man netgi logiškiau atrodytų, jei ta suma tektų autobusų ir troleibusų parkui. Bet taip gal manau tik todėl, kad neteko susidurti su tokiomis SA, kaip Elentari - tos gal tikrai kažką nuveikia, tik kad man kas papasakotų, .
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#180 Standartinė nassa » 08 Gru 2006, 12:41

ką dirbam? na visų pirma rugsėjo mėnesį guodžiam fuxus, kad jie negaus LSP. daug barti gaunam, nors ne mes kalti esam.
tada pašalpų/stipkų dokumentų registravimas. informacinė visa sklaida.
konkrečiai mūsų SA, daro socialines akcijas - vaikučiams ligoninėje, nerūkymo akcijas moksleiviams, kraujospūdžio matavimą miesto guventojams, be to vieninteliai tokį tyrimą atliekam, nes niekas nematuoja Lietuvos gyventojų AKS, o mes netgi galim pasakyti vidurkį. tai pat darom pirmos pagalbos kursus studentams.
aišku, daugumą laiko visi prasėdi, pageria arbatą. bet kai reikia atstovauti studentus, tai ir darom - pralamentai, tarybos ir t.t.
dabar studentai ir biblioteka (VU) rengia projektą, nes dekanatai "pamiršo", kad senato nutarimu kiekvienam studentui per metus priklauso leidinių už 35 lt, o mokslo darbuotojui už 50lt. fakultetai toli gražu ne visą sumą išleidžia studentų poreikiams. būtent SA tai pastebėjo ir dabar teiks siūlymus dekanams.
o dėl LSP pinigų skirimo transportui nesutinku. reikia pinigų SA, nes kai atsiunčia iš dekanato studentus pas mus, kad jie gautų kokiį nors blanką - popierių, spausdintuvo dažus ir t.t. gaunam ne iš jų, su kompais irgi bėdos, kas savo atneša, kas turi už skaičiavimo mašinėlę lėtesnį.
lengviausia apšaukti tinginiais ir pinigų plovėjais.
be to aplklausa parodė, kad 90 proc studentų rinktųsi kokybišką LSP už 20lt, o ne įlaminuotą už 2 lt.
SA tenka apie 4 lt, jei ne mažiau nuo kiekvieno LSP. tokia suma autobusų parkui per metus būtų lašas jūroj. nes iš nuolatinių jie uždirba tikrai kur kas daugiau.
don't read my AURA!!!

BUTTON_TOPIC_LOCKED