Pliurpimas nr. 19

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815
UžsiregistravoCOLON 20 Sau 2006, 18:05
MiestasCOLON urbanistinis rojus...

#321 Standartinė nassa » 15 Bir 2006, 02:09

Elentari rašėCOLONMažiau "kefyro su bulvėm" ir padėsit... Ne vienas dėl to "kefyrinimo" ir atšlijo nuo forumo, aš beje dėl šios priežasties irgi "laikausi" atokiau. No offence, bet paskutiniu metu forumas baisiai užterštas mažvaikiškais pliurpalais, žinutėm, kuriom tik norima "užsidėti sau pliusą", tai yra įgyti aukštesnį forumo "titulą". Kam to reikia? Jei neturi ką pasakyt, tai ir nesakyk. O ne postinti "aš liūdžiu, nes ir tu liūdi". Nu sorry....Man tiesiog trūksta žodžių, kai pasipila tokios ir panašios nesąmonės. Aš iri ne mažiau pykstu!
na reikia tada "laikytis" nuo forumo jei turit bėdų ir dėl to užsipuolat nekaltus naujokus ir šiaip kefyrintojus.. nu dievaži, dabar turiu jausti kompleksą ar kažką panašaus, kad neskaičiau Silo, ar nemoku taisyklingai sukirčiuoti kokio vardo ar dar iki šiol gaudaus forumo temų gausoj ir pan.. nu tai trinkit tas žinutes, jei jau taip sunku gyvent, bet tik nemenkinkit paprasto žmogaus.. .. ir dar "kefyriaujančio".. ar tau bus geriau jei iš viso išsitrinsim visi kefyriautojai ir tiek?.. "lenk medį kol jaunas".. duok laiko..
ir neklauskit kas atsitiko Star, klauskit kas atsitiko jums, na ok MUMS..

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#322 Standartinė Elentari » 15 Bir 2006, 09:58

nassa, čia niekas nieko nepuola, turėk omeny. Protingas žmogus supras ir atsirinks, kam ir ar jam skirta kritika. O jei linkęs panikuoti ir viską priskirti sau, na, tai jau ne mano problema. Būkim bent kiek savikritiški. Protingai.
Ir Aiquen, nesiparink, ne apie tave čia, tiksliai :wink:

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#323 Standartinė Aiquen » 15 Bir 2006, 10:15

Gal, nežinau, bet nepaisant visko- jaučiuosi kalta, bo paskutiniu metu iš mano pusės buvo tikrai marios kefyro. :? Ir tai, kad nepavyksta skirti laiko ir smegenų vyno brandinimui, tikriausiai ne pasiteisinimas. :(
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#324 Standartinė Indraja » 15 Bir 2006, 10:55

Na, pliurpimų gija pliurpimui ir skirta, autorių asmeninės gijos - irgi pliurpimui (nors atsimenat - buvo rekomendacija po kurio laiko komentarus sutvarkyt, t.y. galima duot užsakymą nazgūlams...). Man asmeniškai geriau kefyras nei tuščias forumas, nes šis forumas man yra svarbiausia bendravimo vieta. Saiko, aišku, reikia. O rimtai parašyt, kaip minėjau, niekas nedraudžia - atvirkščiai. Tarkim, Starlin norėjo rimtų pokalbių IR į juos rašė - siūlyčiau sekt šiuo pavyzdžiu. Šiaip, aišku, kažką rimto veikt žmones sugundyt sunkoka... Tarkim, apie vertimus - kur guli pora mano prašymų - tai gal nors kas turi tų knygų su adaptuotais vardais, ir gali man jas paskolinti, aš jau pati jas pavartyčiau?... Bendradarbiavimo dvasios kartais truputį pasigendu, ypač, jei koks balrogas nuneša pakalbėti apie vertimus pas užsieniečius. Ir nereik manyt, kad ten dideli forumai, todėl taip - Star Wreck forume buvo tik keli vertėjams norintys padėti suomiai, bet KĄ jie darė, kad padėtų! :shock: Tiesa, tikėtina, jog dauguma jų ar ir visi - trekeriai, o girdėjau, kad tame fendome priimta bendradarbiauti...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#325 Standartinė nassa » 15 Bir 2006, 11:51

galiu versti tik iš vokiečių kalbos.. todėl ir nesisiūlau..
don't read my AURA!!!

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#326 Standartinė Indraja » 15 Bir 2006, 11:58

Tai kad dažnai kyla būtent su lietuvių kalba susijusių klausimų. Du paskutiniai ir neatsakyti - kaip vartoti kabutes ir pasvirusį šriftą pavadinime su svetimu žodžiu bei ar pakankamai dažnai lietuviškai tautų/genčių/rasių pavadinimai turi galūnę vns. -a, dgsk. -os.

Suprantu, jog būtų protingiau pirma įgyti filologinį išsilavinimą ar bent porą mėnesių pasėdėt bibliotekoje, o po to verst, bet nė vienam, nė kitam kažkaip laiko nėr. Bibliotekos kažkodėl nedirba bent iki 22 val. ...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#327 Standartinė Elva » 17 Bir 2006, 10:58

Geros jum visiem vasaros, svarbiausia vasariškos. Smagių Joninių ir totalaus poilsio ir tinginiavimo.
Elva bidzena krautis daiktų į Kroatiją.
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#328 Standartinė Cormare^ » 17 Bir 2006, 15:02

Smagios kelionės, Elva :wink:
Kvailiausių mircių sarašo viršus: "Paslydimas ant banano žievės; užsimušimas grėblio kotu".

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#329 Standartinė Maja » 19 Bir 2006, 09:34

Ech, palinkėčiau ir aš smagių atostogų, bet ko tai lietuviškas būdas ima ir prasimuša :roll: :
Niu kodėl kažkas atostogauja, keliauja, pramogauja, o kai kas darbe sėdi, šaldytuvus atitirpinti bando... bo jau durelių per ledus atidaryti neįmanoma...

Ai, tiek to - GERŲ ATOSTOTŲ IR PRAMOGŲ tiems, kam nuskilo! Ateis šventė ir į mūsų kiemą :D
Paskutinį kartą redagavo 1 Maja. Iš viso redaguota 19 kartus.
:)

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#330 Standartinė Indraja » 19 Bir 2006, 09:42

o kai kas darbe sėdi, šaldytuvus atitirpinti bando...
Na, kai Sąžinės Balsas į mane kreipiasi Internetu - tai jau Ženklas :shock:

Gerų atostogų! Savaitgalį konferencijavausi kažkur tarp Toliejų ir Kulionių ir pirmąkart gerai apžiūrėjau vasaros pradžios mišką: pakalnutės, rusmenės, kriaušlapės, marenikės (?), septynikės (?), žinginiai ir gailiai žydi (beje, visi - baltai), ežerai jau sušilę, Paukščių tako dabar, šviesiausiomis naktimis, neradome... O uodai nekanda, jei šoki.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
UžsiregistravoCOLON 04 Rgs 2005, 12:24
MiestasCOLON vlk...

#331 Standartinė hekla » 20 Bir 2006, 18:02

Indraja rašėCOLONežerai jau sušilę, Paukščių tako dabar, šviesiausiomis naktimis, neradome... O uodai nekanda, jei šoki.
Apie ežerus tai tikrų tikriausia tiesa- jau išbandyta.. :) O Paukščių takas... :? Mačiau tik šiaurinę žvaigždę.. Kaip Jūs vertinate šiemetinį futbolo čempionatą? Ar yra jį žiūrinčių?.. Kaip kovojate su tais, kurie kiauras dienas kiurkso prie TV, dėl to, vienintelio įvarčio?..

Elleth
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 311
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2006, 11:55

#332 Standartinė Elleth » 20 Bir 2006, 19:07

Aš viena akimi lyg ir žiūriu tą čempionatą... Palaikau Angliją. Nežinau kodėl. Kažkuo man artima ta Anglija ir anglai. :roll: O su tais, kurie kiaurą parą žiūri rungtynes per TV, aš nekovoju. Nematau prasmės. Nieko nepakeisiu. Aš bejėgė prieš visagalį futbolą :(
Mano manymu, tai futbolas įdomiau už krepšinį. Kas su manimi? :wink:
[size=75]"Toji akimirka, kai neteisingai pasielgi, gali būti gražiausia tavo gyvenime."[/size]

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#333 Standartinė le_golas » 20 Bir 2006, 20:18

Fudbolas idomiau ir zaisti ir ziureti. :wink: seip per dienas neturiu daug laiko, tai pasiziuriu tik tas rungtynes kurios buna 22:00.. O seip vat anglu labai nemegstu. Anglu ir vokieciu.. Nemegstu komandu, zaidzianciu ginybini fudbola. Bet i tai nesigilinkim. :wink: vistiek geriausia ekipa - Olandija. :p
What have I got in my pocket?

Elleth
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 311

#334 Standartinė Elleth » 20 Bir 2006, 20:22

Vokiečių ir aš nemėgstu. O Olandai... Kaip šalis tai man nepatinka, bet kaip futbolo komanda tai patinka (ir marškinėliai gražūs... Oranžiniai! :D )

O kaip jums naujokės šio čempionato? Togas ir Ukraina. (o gal yra ir daugiau naujokių???) Man asmeniškai tai togas kažkuo patinka. Gal kad apranga į lietuvių panaši :lol: Beje, aš linkusi palaikyti naujokus.
[size=75]"Toji akimirka, kai neteisingai pasielgi, gali būti gražiausia tavo gyvenime."[/size]

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#335 Standartinė Cormare^ » 20 Bir 2006, 20:49

Sutinku le_golai, olandai yra geeeris:) O anglai jau kazkaip per gerkle lipa, tiesa s'kant :evil:
Kvailiausių mircių sarašo viršus: "Paslydimas ant banano žievės; užsimušimas grėblio kotu".

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
MiestasCOLON vlk...

#336 Standartinė hekla » 20 Bir 2006, 21:21

Naujokai tikrai labai mylimi.. Tarkim Trinidadas ir Tobagas ir kitos... O gynybinė, tai kai visi komandos žaidėjai subėga ginti savo vartų?.. Jei taip tai toks žaidimas pabosta... Mano favoritė būdavo Graikija, vien dėl vartininko.. :roll: O 22.00 varžybos gėris- po jų pasivaikščiojimas gryname ore labai atpalaiduoja raumenis, atgaivina kūną...

Vartotojo avataras
nassa
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 815

#337 Standartinė nassa » 20 Bir 2006, 21:50

Olandai :!: o taip.. ale ant vokiečių tai prašom nevaryt... viena iš geresnių komandų.. vat Prancūzai su seneliu Zidanu tai tikrai nubluko.. o laimės Brazilai :D
don't read my AURA!!!

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
MiestasCOLON vlk...

#338 Standartinė hekla » 20 Bir 2006, 21:57

nassa rašėCOLON ale ant vokiečių tai prašom nevaryt... viena iš geresnių komandų..
Jie ir automobilių sporte geriausi :wink: O Zidanas tai baigia savo karjerą po šito čempionato.. :)

Elleth
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 311

#339 Standartinė Elleth » 20 Bir 2006, 22:18

Brazilai, brazilai... Kiek daug brazilus palaikančių šiam pasauly. Ne tiek brazilai, kiek Ronaldinho laimės. :roll: Zidanas... Geras žaidėjas, bent jau mano manymu. :roll:

Kas skaito "Lietuvos rytą" ir kartu su juo "Futbolą" - priedą? Šiandien rašė daugiausiai uždirbančius trenerius. Spėkit, kas gi pirmoj vietoj? Josse Maurinhoe! (gal taip užrašiau... :roll: ) 7,5 mln.eurų algos, 1,5 mln.eurų premijos, 1,9 mln.eurų iš reklamos... Šakės! Vienoje šalyje per atliktą apklausą 65% apklausiamųjų sakė, kad pirks viską, ką reklamuos Josse M.! :shock:

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
MiestasCOLON vlk...

#340 Standartinė hekla » 20 Bir 2006, 22:49

Nerealūs skaičiai :shock: O pvz.: man gražiausias Cristiano iš Portugalijos rinktinės.. :)

BUTTON_TOPIC_LOCKED