Pliurpimas nr. 19

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#301 Standartinė Elva » 11 Bir 2006, 02:30

REKLAMA
ŠMC vykstancioje parodoje yra nedidukė ekspozicija ŽV tema :roll: bilietas 3lt. Bet ir šiaips visą parodą verta pamatyt.
Tupperware - originalu ir patogu.

Elleth
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 311
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2006, 11:55

#302 Standartinė Elleth » 11 Bir 2006, 16:09

Apie vorus: šiandien išmečiau penkis (taip taip - penkis, 5!) pro balkono langą. Ir iš kur jų tiek atsiranda? :roll: Ir visi iš vieno kambario - vienas iš vieno kampo, kiti keturi iš kito. Ten susirinkimas jų, ar ką? :shock:
Vorų nemėgstu ir paniškai bijau. Brr... :?
[size=75]"Toji akimirka, kai neteisingai pasielgi, gali būti gražiausia tavo gyvenime."[/size]

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#303 Standartinė Indraja » 11 Bir 2006, 17:34

O, garbanius labai mielas, o dar ir užaugs, reik manyt!
Vienintelė galimybė sužinoti - empirinė, t.y. iš patirties
Mano kukliu įtarimu, tai gali būti situacija, kai subjektyvus suvokimas itin nutolsta nuo objektyvios būsenos. Bet dėl to labai nesinervinu, svarbu, kad flmuką proceso metu gražų parodytų, o man filmai patinka nelabai priklausomai nuo objektyvumo :)
Mirties nebijau. Bet bijau, kad neteksiu gyvenimo...
Hm, čia net į parašą galima dėt, esant atitinkamai nuotaikai. Sau nedėčiau (nebijau, kad neteksiu - tiesiog gaila, bet ką jau darysi, gerai bus ir su tiek jo, kiek bus), bet kokiam nors lyriniam-žaidiminiam veikėjui tai gali ir labai derėt...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Elleth
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 311
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2006, 11:55

#304 Standartinė Elleth » 11 Bir 2006, 17:38

Oi, Indraja, koks man komplimentas, kad mano mintį galima į parašą dėt :oops: Turbūt suprotingėjau, ir dėl to "kalta" indėnų patarlė, kuri šiuo metu yra mano paraše... :roll: Tie indėnai daro stebuklus :)
[size=75]"Toji akimirka, kai neteisingai pasielgi, gali būti gražiausia tavo gyvenime."[/size]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#305 Standartinė Aiquen » 13 Bir 2006, 10:47

Pabaiki žūdinimą
Paveikslėlis

Daugiau- ČIA.

Seniai taip nežviegiau... Paveikslėlis
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#306 Standartinė Indraja » 13 Bir 2006, 10:55

Ech, kad žmonės bent Word'e spelling'ą įsijungtų...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Legolas
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 72
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2006, 18:19
MiestasCOLON Kazkur toli toli siaures vakaruos
CONTACTCOLON

#307 Standartinė Legolas » 13 Bir 2006, 12:29

Aiquen visiskai pritariu - tikra nesamone ten. PVZ valgyk sojas busi sveikas ir zvalus ir stiprus - tikru tirkiausia nesamone, mesa duoda zmogui stiprybes ,jegos, as asmeniskai be mesos nusprogciau per kokia savaite mano savaites norma bent 1kg mesos (kodletai, kepsniai, sumustiniai su kumpiu,desra;koldunai su mesa ir t.t.) o koses valgau tada kai ner kas veikt :D
[url=http://imageshack.us][img]http://img233.imageshack.us/img233/7809/rukalius8bb.gif[/img][/url]
don`t smoke :D

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#308 Standartinė Aiquen » 13 Bir 2006, 12:33

Legolas rašėCOLONkodletai
Žūdini? :lol:

Tiesą sakant, man mėsa irgi būtina normaliam funkcionavimui, bet nuorodą juk dėl stiliaus ir gramatikos įdėjau, o ne tam, kad iš vegetarų pasišaipyčiau.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#309 Standartinė shlykshtukas » 13 Bir 2006, 13:23

Na, iš šitų šaipytis galima, bo kiek į linkus kliktelėjau, tai ten tie...tie...*susiraukia kaip š atkandusi*..."idėjiniai" militant veg*ns, kuriems kiekvienas valgantis mėsą yra nusikaltėlis, puolusi siela, kurią jų pareiga yra išgelbėti moralais ir grūzinimu. :? Tarp jų ir žmonių, kurie nevalgo mėsos, nes tiesiog nenori - didžiulis skirtumas.
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#310 Standartinė Aiquen » 13 Bir 2006, 13:36

A tai čia šitie maniakai? :? Hmz, neatkreipiau dėmesio į linkus.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#311 Standartinė Starlin » 13 Bir 2006, 17:51

Sveiki,

norėjau nerašyti nieko, palaukti, kol apsiraminsiu ir gal viskas savaime išsispręs. Gal ir būtų išsisprendę, bet dėl labai banalios priežasties turiu parašyti dabar - penktadienį man svarbus egzaminas, o kol esu tokios nuotaikos, negaliu absoliučiai nieko rimto nuveikti. Gal pavyks nusimesti ką nors. Iš anksto atsiprašau - kalbėsiu atvirai. Nenoriu nieko įžeisti, bet nenoriu ir slėpti savo nuomonės.

Man pasidarė labai sunku suprasti, ką veikiu forume ir apskritai visame šitame liūne. Ne, tai lėmė ne pastarųjų poros mėnesių įvykiai. Gal tiksliau - ne tik. Šitas procesas brendo turbūt metus, o ypač paskutinį pusmetį. Pajutau, kad mane erzina forumo žmonės. Ne visi, bet didžioji dauguma. Velnias, nežinau, kaip čia tiksliau pasakyti... Jūs - mano draugai, ir tą ne kartą esu sakiusi, bet po truputį supratau, kad vis tik per daug skiriamės. Skirtybės traukia, tas tiesa, bet kartais atsiskleidžia tokie fundamentalūs skirtumai, kad negaliu bendrauti neužsiplieskus. Tai - būdo, charakterio, pasaulėžiūros skirtumai. Buvau naivi, maniau, kad per kiekvieną bedugnę galima nutiesti tiltą, o, pasirodo, ne. Mane nervina labai daug dalykų, bet vardais nevardinsiu, nėr čia ko, mano tikslas ne toks. Esmė ta, kad mūsų bendravimas man pernelyg dažnai apkarsta.

Toliau prasideda asmeniškumai, nenorit - neskaitykit. Blogas mano (ir, kaip sakė mano tėvas, visos mūsų šeimos) bruožas yra nemokėjimas pasakyti "ne" ir patologiškas noras užsikrauti sau atsakomybę, o po to dejuoti, kaip yra blogai bei skųstis kitų neveiklumu. Tai ir yra mano problema. Turbūt pastebėjot, kiek kartų bandžiau mesti, atsiriboti, nelįsti... ir matėt, kas iš to išėjo. Aš negaliu neįlįsti į projekto organizavimą, nes mano toks būdas. Bet bjauriausia, kad negaliu paskui iš jo išlipti. O čia yra didelis kablys: kiti pastebi, kad tu, musele, įkliuvai, todėl mielai užkrauna tau savo atsakomybę ir pasitraukia - nes jie neturi vidinės būtinybės pasilikti, ir jiems neskauda. Tai yra žiauru. Įkliuvau taip ne kartą. Pavyzdžiui, mokykloj, kai iš šimtadienio organizacinės "komisijos" liko pusantro žmogaus, o aš iš eilinės organizatorės kažkodėl virtau visos vakarinės dalies koordinatore. Bliamba, kaip sunku: aš ir pati to noriu, nes man patinka dirbti, jaustis atsakingai, komanduot kitiems; bet man nepatinka, kai tie kiti, kuriems komanduoji, staiga užsimano tau perleisti viską. Ne visada taip būna, bet, deja, dažnai. Ir aš nemoku pasakyti "ne".

Taigi tą aš dabar ir bandau daryti. Bandau pasakyti "ne". Griežtai. Viena vertus, todėl, kad labai pavargau tąsytis pirmyn atgal su beviltiškais planais ir visuotiniu abejingu požiūriu į kai kuriuos kitus planus, antra vertus, todėl, kad mane erzina patys žmonės. Ginkdie nesakau, kad esat blogi, tiesiog esat kitokie, ir man sunku peržengti barjerą. Not my cup of tea.

Nuo pat žiemos bandau kabintis į gyvenimą iš kitos pusės. Nelabai išeina, nors laikinų pergalių būta. Man kliudo dvilypis požiūris į situaciją. Viena vertus, nebenoriu būti šitos kompanijos dalis, nes tai man dažnai yra tiesiog stresas. Tačiau kai nusprendžiu, kad viską užbrauksiu, kaukt norisi: daugiau nieko neturiu. Jokių žmonių, kuriuos galėčiau vadinti draugais. Jokios sferos, kurioje jau būčiau kažką pasiekusi ir todėl galėčiau užsiimti man patinkančia veikla, kažką veikt, daryt. Norėčiau kitų pomėgių ir kitokių džiaugsmų. Po paskutinės netikėtai kilusios diskusijos fantastų forume supratau, kad nežinau, ką veikiu tarp tokių žmonių (vėlgi ne visų). Kad ir LARPas. Dabar nebenoriu niekur dalyvauti, nes mane tiesiog stulbina "senių" arogancija ir nenoras kažką taisyti. Atrodo, kas čia tokio - nepatinka, tai nežaisk. Negaliu. Mane žavi LARPo idėja, aš noriu žaist, man patinka, man įdomu, tikiu, kad įgavusi patirties galiu būti gera žaidėja... Noriu mest fantastiką. Bet kur tada eisiu? Pradėsiu kolekcionuoti pašto ženklus? Domėsiuosi botanika? Prisijungsiu prie VUSA? Visa tai įdomu, bet tai - ne MAN. Fantastika, LARPas - tai yra sferos, kuriose man tikrai, ne dirbtinai įdomu.

Žodžiu, plėšausi. Neturiu daugiau kur eiti, bet ir nebenoriu čia būti. Man labai liūdna, pikta, aš žiauriai pavargau. Mane nervina mano nesugebėjimas nors trumpam atsikratyti pareigos jausmo, nervina smėlio dėžė, kuria vaikučiai pavertė forumą, nervina daug daug dalykų. Nežinau, ką daryti. Vakar specialiai norėjau pamiršti visa tai, kaip kirviu nukirst ir palaukt, kol žaizda užgis, bet negalėjau - priverstinė abstinencija privedė prie to, kad visą dieną prasėdėjau prie kompo, apsikrovusi tortais ir arbata, taip ir nesugebėjau nieko sukonspektuoti, tik sėdėjau, landžiojau po pačius beprasmiškiausius interneto puslapius... Piktai prišnekėjau, nes esu pikta. Nesiteisinsiu, kad nenorėjau nieko nuvilti ar įžeisti, nes iš tiesų norėjau. Aš bjauri. Aš egoistiška. Aš - kraštutinumų žmogus: viskas arba nieko. Kažkodėl jaučiuosi susipykusi su jumis visais. Noriu poilsio.

Jeigu dar nenusibodo skaityti, papasakosiu vieną istoriją. Niekad neturėjau itin gerų draugų, bet su bendraklasiais norom nenorom susibendrauji, buvo mūsų tokia grupelė. Na, ir juos laikiau savo draugais. Ir štai atsitiko toks kvailas dalykas. Per etikos pamoką kalbėjome apie utilitarizmą. Aš paprieštaravau pagrindinei utilitaristų tezei (dejavu, turbūt jau kažkada esu tą pasakojusi... na, nesvarbu), tiesiog atvirai pasipiktinau ja. Sulaukiau reakcijos, kokios visiškai nesitikėjau - turbūt tas netikėtumas ir buvo lemiamas. Mano draugai, užuot pradėję dėstyti savo argumentus, užuot sutrynę mane į miltus ar pan. paprasčiausiai numojo į mane ranka ir pasakė, kad erzinuosi dėl menkniekių. Aišku, tik to ir betrūko. Įsiplieskiau. Pradėjau dar karščiau įrodinėti tos tezės klaidingumą. O jie juokėsi, kikeno, nekreipė į mano žodžius dėmesio. Kvaila, bet paskui savaitę su jais nesikalbėjau. Jaučiau, kad jie man visiškai tolimi, kitokie, kad mes skiriamės. Norėjau viską pradėti iš naujo. Bet neturėjau kur pabėgt - juk mokėmės vienoje klasėje. Todėl turėjau vėl pradėti kalbėtis... bet jausmas, kad mūsų interesai kardinaliai skiriasi, neišnyko.

Pakartosiu: jaučiuosi su visais susipykusi ir nežinau, ar noriu susitaikyti. Noriu pabėgti, bet nežinau, ar galiu. Nes neturiu kur. Man sunku. Neprašau ir nenoriu pagalbos, tai mano asmeninis reikalas. Bet pasakiau. Ačiū, jei perskaitėt.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#312 Standartinė Indraja » 13 Bir 2006, 18:08

Žmogau, eik laikyk egzaminus, o po to eik ilgai miegot ir pamiršk apie mus. O po to, kai jau gerai pamirši ir vėl prisiminsi, galėsi ramiai nuspręsti, ar jau nebenori sugrįžti. Niekas tikrai nekaltins.
(Beje, ačiū už daug smagių valandų, skaitalų ir darbų, kurių vieno nemesiu, net jei pažaliuosiu; jau minėjau - turi ką - dėk, nenori dėt - siųsk. :wink: )

P.S. Matai... tas darbas jau nebe tik tavo... (t.y. jis labai labai svarbus jau ne tik tau, nors tu jį pradėjai).
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
ancalima
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 117
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2006, 16:52
MiestasCOLON lietaus debesis

#313 Standartinė ancalima » 13 Bir 2006, 19:06

Man liūdna, kad tau liūdna :(

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#314 Standartinė Indraja » 13 Bir 2006, 19:15

Bijau, kad AŽ tokiais atvejais nebeskaitomos, tad - viešai:

Klausimas - Silmarillion. Darysiu ką pajėgsiu. Galim daryt atskirai, galim ir toliau kartu, galim bent jau pusiau kartu. Niekaip nepyksiu, bet - kažką darysiu.

Neatsakymo atveju - darysiu. Labai banalu, ypač, kai prasmių gyvenime niekad neieškojau - bet šis darbas man yra tai, dėl ko verta gyventi.

Norėčiau detalių...
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
hekla
Baltosios Tarybos Varda
PranešimaiCOLON 607
UžsiregistravoCOLON 04 Rgs 2005, 12:24
MiestasCOLON vlk...

#315 Standartinė hekla » 13 Bir 2006, 20:11

Dar ir dabar negaliu atsigauti... Iš dalies jaučiuosi kalta, kad forume vyksta toki dalykai, bet aš tik maža mažytė dalelė... Nežinau ar laikas, ar vieta, bet ar galiu kuo nors padėti?..
[url]http://s1.gladiatus.lt/game/c.php?uid=25585[/url]

Vartotojo avataras
Elentari
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1568
UžsiregistravoCOLON 26 Bir 2005, 04:19
CONTACTCOLON

#316 Standartinė Elentari » 13 Bir 2006, 22:19

Mažiau "kefyro su bulvėm" ir padėsit... Ne vienas dėl to "kefyrinimo" ir atšlijo nuo forumo, aš beje dėl šios priežasties irgi "laikausi" atokiau. No offence, bet paskutiniu metu forumas baisiai užterštas mažvaikiškais pliurpalais, žinutėm, kuriom tik norima "užsidėti sau pliusą", tai yra įgyti aukštesnį forumo "titulą". Kam to reikia? Jei neturi ką pasakyt, tai ir nesakyk. O ne postinti "aš liūdžiu, nes ir tu liūdi". Nu sorry....Man tiesiog trūksta žodžių, kai pasipila tokios ir panašios nesąmonės. Aš iri ne mažiau pykstu!

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#317 Standartinė Aiquen » 13 Bir 2006, 23:08

*renku plytgalius iš daržo*
Neapsimesiu, kad nesupratau, kuri kritikos dalis buvo skirta man.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
CONTACTCOLON

#318 Standartinė Indraja » 13 Bir 2006, 23:46

Mane jau St. nuramino, ačiū.

Ė... O galima (atsiprašau, žinau, kad nemandagu kelt triukšmą dėl nieko, nieko nenoriu įžeisti ir ant nieko nepykstu, bet noriu pasakyt pamokslą) paklausti:
kodėl kefyro procento mažinimo klausimą norima spręsti tik kefyro kiekio mažinimo būdu? Argi kefyro procentas nesumažėtų, jei būtų pagausinta to jo antonimo - nežinau, kaip pavadint - tarkim, vyno? Kurio galo guli krūvelė niekieno nejudinamų temų apie JRRT ir religijas, JRRT ir mitologijas, Ainulindalės muzikines temas, kodėl net elementarios skyrybos klausimais kategoriškai nenorima padėti versti? Kodėl nekuriamos ir neplėtojamos dar kitos protingos ir gilios temos?

Sutinku, forumai nėra svarbiausias dalykas pasaulyje ir gal kartais protingiau visai nebedalyvauti, bet, antra vertus, kodėl gi nepabandyti rašyti tai, kas įdomu? Pas mus temas ne Eru siūlo ir ne ainai gieda. Forumas bus toks, kokį jį parašysi.

O trinti tai mes galim, bet ar tikrai to norėjot?
Rytinė taisa: *Chamūlas susimąsto, jog kažkas ne taip su jo destrukcine potencija, nes šio antskrydžio metu iš "Šokančio ponio" jis sugebėjo ištrinti tik penkias jo nekuklia nuomone visiškai nei į tvorą nei į mietą rašytas žinutes*

P.S. Beje, "protingomis ir gilliomis temomis" aš ne tik teksto analizę vadinu! A-ū! Gi tikrai keistoka nuostata nedaryti nieko, kad tau būtų įdomu, o po to būti nelaimingam, kad kiti padarė, kas jiems buvo įdomu...
Paskutinį kartą redagavo 1 Indraja. Iš viso redaguota 14 kartus.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

shlykshtukas
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 846
UžsiregistravoCOLON 04 Spa 2004, 11:19

#319 Standartinė shlykshtukas » 14 Bir 2006, 10:42

Starlin, o tau, pvz., neišeina būti tolkieniste dėl savęs? Gi rašei, kad draugų tikrų turi nedaug, vadinasi, nesi visiška social butterfly, darau prielaidą?
(Na nieko, palauk, išvažiuosi tu į Kiniją, bus tau permainų... :twisted: )

Indraja, dėl kefyro skiedimo vynu: vėlgi tam reikia, t'sakant, variklio, bo faktas: žmogiškoji materija didžiaja dalim yra inertiška, jei neužvesi, pati neužsives. Taip buvo, yra ir bus - lygiai kaip ir logiška, kad tokie varikliai karts nuo karto perdega, bo šalia socialumo ir atsakomybės prisiėmimo visada eina noras būt pripažintam, įvertintam. Jei tu pasakysi, "va, užteks pliurpt, einam padiskutuot" - nieko neišeis; net jei paduosi temą, nebūtinai išeis, bo iš visiškos inercijos fandominį forumą geriausiai ištraukti kontroversiška tema, kuri sugeneruotų aršią diskusiją su priešingom nuomonėm. (Tik tokius dalykus geriausia pakišt neperspėjus iš anksto ;))

toliau - perkėliau į naują giją
[size=75]Mes, elfai, nesame rasistai, ir tenepamiršta šito žemesniosios rasės! [/size]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v605/shlykshtukas/47.gif[/img]

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#320 Standartinė Strėlė » 14 Bir 2006, 21:02

žinau, ką reiškia stengtis, kai daugumai kitų į tai nusispjaut...

Atėjau į šį forumą kai susidomėjau Tolkien kūryniais ir visada norėjau įsijungti su "vynu", o ne su "kefyru", bet tiesą sakant tai nelengva. Bet šis forumas man patinka - tik negaliu laisvai įsijungti į daugelį žaidimų, diskusijų ar techninių dalykų dėl savo žinių menkumo.
Jei iškilo problema - reik ją spręst. Aš visada už "vyną", kiek mano silpnos kepenys leis :wink:

Starlin, išsimiegok ir gerai išlaikyk egzaminą, o rytas už vakarą protingesnis... /žinau, skamba kvailokai, bet kartais padeda/ :roll:

BUTTON_TOPIC_LOCKED