Pasaulio pabaigos

Kiti pokalbiai ne į temą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#61 Standartinė Exon » 16 Rgp 2007, 21:42

Dvi savaitės gero oro vadinama "karštėjimu"? No way :evil: .
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#62 Standartinė Aiquen » 16 Rgp 2007, 22:00

Pasaulio pabaiga bus, ir jau greitai. Ir kaltinti dėl to vien tik šiltnamio efektą būt kvaila. I mean, žmogai, kiba jūs nematot, ar ką? ;) Maksimum 300 metų, ir šita suknista planečiūkštė virs visai malonia dykyne. Jei patinka dykynės, aišku.
Iš pradžių pusė žmonijos išsiskers. Po to likusios pusės pusė degraduos iki beždžionių lygio. Tada vėl išsiskers. Tada trečdalis likusių susigriebs ir bandys keistį padėtį, kas truks neilgai ir bus beviltiška, nes trys ketvirčiai susipratusių dar sykį susipras, jog slėptis lengviau ir patikimiau. Nespės išaušti naujas šimtmetis, ir žemėje liks kaip tik toks skaičius žmonių, kad pora gerų epidemijų tą skaičių sumažintų iki visai padoraus. Vat jei žmonija po to pratemps dar šimtą ar du šimtus metelių, tada galima bus pradėt galvot apie naujos civilizacijos kūrimą pagal geresnius principus (ko nebus, nes žmonės pa difoltu yra idiotai). Jei ne- na, toks gyvenimas... :)
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#63 Standartinė Maja » 17 Rgp 2007, 15:04

Nereiks ir 300 metų kad homo tarakonicus išsilakstytų po motinėlę visatą bekraštę ir ten sėkmingai kurtų naujas dykynes. Nebent kas imtų ir per artimiausius porą metų viską vienu ypu nušluotų. Po truputį - nepadės, išsilaižysim.
Žodžių, taip lengvai dievulis mumi neatsikratys :twisted:
Iš karto reikėjo galvoti, ką daro.
:)

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#64 Standartinė Aiquen » 17 Rgp 2007, 15:09

Maja rašėCOLONNereiks ir 300 metų kad homo tarakonicus išsilakstytų po motinėlę visatą bekraštę ir ten sėkmingai kurtų naujas dykynes.
Nespės išsilakstyt. Išsipjaus anksčiau. Tegyvuoja visuotinis nuosmukis ir dabartinės civilizacijos pabaiga! :dansu:
A jei aukštesnės jėgos nesusipras pradėt svieto pabaigos- garbės žodis, suorganizuosiu ją pati.
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Hurinas
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 458
UžsiregistravoCOLON 11 Bal 2007, 19:10

#65 Standartinė Hurinas » 20 Rgp 2007, 20:18

Tada sėkmės ją organizuojant Aiquen. ;)
Nes tavo jėga, turtai, valdžia
Turėjimas nieko, nieko neturėjimas,
Turėjimas nieko...

Vartotojo avataras
Kristė
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 67
UžsiregistravoCOLON 28 Rgp 2007, 20:58
MiestasCOLON Rivendell

.

#66 Standartinė Kristė » 30 Rgp 2007, 17:24

Gal čia truputi ne į temą, bet kažkas man yra sakę (lyg ir močiutė) , kad Biblijoje rašo kažkur, kad pasaulio pabaiga bus kai pradės skraidyti namai (lėktuvai) ir kalbės metalinės dėžės (televizoriai ar robotai)...

P.S. prašau per daug nesikabinėti prie šios žinutės juk aš ne Biblija... Aš tik perrašiau šią žinutę... :roll: ;) :D

Vartotojo avataras
Aldarion
Dešimtmečio Meris
PranešimaiCOLON 1519
UžsiregistravoCOLON 10 Geg 2004, 14:17
MiestasCOLON Rumšiškės/Kaunas

#67 Standartinė Aldarion » 18 Spa 2009, 13:39

Ne pasaulio, bet vakarietiškos kultūros artėjanti pabaiga: http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU .
"Few now remember them ... yet still some go wandering, sons of forgotten kings walking in loneliness, guarding from evil things folk that are heedless."

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#68 Standartinė Aredhel » 18 Spa 2009, 15:14

Įdomu... bet ir baisoka. Kažin kiek tie skaičiai perdėti.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Vulpecula
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 466
UžsiregistravoCOLON 08 Spa 2007, 18:43
MiestasCOLON Vilniava

#69 Standartinė Vulpecula » 18 Spa 2009, 17:45

mane šitas reikalas gąsdina. tokia kaip ir fobija, kad musulmonai užkariaus pasaulį :lol: bet gražiausia, tai kad europoj valdžios nieko nedaro, kad išvengtų tokių nesamonių.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#70 Standartinė le_golas » 17 Lap 2009, 19:23

Aš tai nebijau pasaulio pabaigos, kas man tas pasaulis? Svarbu aš nemirčiau..
What have I got in my pocket?

BUTTON_POST_REPLY