Pasaulio pabaigos

Kiti pokalbiai ne į temą
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#41 Standartinė smeli » 20 Lap 2005, 12:02

>Ok, ne esmė, laukiam pasaulio pabaigos

kaip matau neklausyti warlordo sitame forume labai populiaru...
tiems kurie tanke, kartoju:

p. pabaigos nebus

aciu uz demesi, girdejote warlordo zodi
ROTW - Return of The Warlord

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#42 Standartinė Maja » 22 Lap 2005, 13:12

Ir dar kaip bus. Kiekvienam iš mūsų po nedidukę, asmeninę pasaulio pabaigėlę :wink:
Kaip ten su didesnio masto pabaigom, dar neaišku. Reik manyt, kad viskas, kas prasideda, kada nors ir pasibaigia.
:)

Vartotojo avataras
Pagone
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 133
UžsiregistravoCOLON 28 Gru 2004, 22:15

#43 Standartinė Pagone » 23 Lap 2005, 20:52

(Taisyta!)Kalbant apie pasaulio pabaigas, ir aš kaip tik prisiminiau vieną. Iš laikraščio. Apie indigo vaikus.
"Indigai vieningai skelbia, kad šis pasaulis bus toks tik penkerius metus. Kadangi itin daug indigų gimė devintajame dešimtmetyje, keičiantis pasauliui jie bus pilnamečiai(Pagonė mąsto; o koks gi skirtumas tam pasauliui, ar jie pilnamečiai, ar ne?)
Žmones po penkerių metų turėtų užgriūti baisios nelaimės, jie išmirs, o jų vietą užims indigai ir taps vienvaldžiais šeštosios rasės atstovais.
<...>Spėjama, kad šeštosios rasės žmonės, prasidėjus naujam tūkstantmečiui, išstums mus, nes neserga, atsparūs išorės poveikiams<...>
..Japonijoje gyvenanti dvylikamtė Jakeši Tonako jau nuo trejų metų kalba 120 kalbų, kelios jų - seniai išmirusios.
Keturiolikmetis Serioža Krasnovas iš Sankt Peterburgo skaito užverstą knygą, jam tereikia ant knygos viršelio padėti ranką.
Volgograde gyvenantis aštuonerių Boris Matuškin skelbia:"2009 metais žmonijos laukia globalinė katastrofa, o 2013 metais naujas virusas išžudys daugiau nei pusę žmonijos. Valstybės žlugs. Naujam gyvenimui Žemę prikels tik tokie, kaip mes, žmonės."(Pagal užsienio spaudą :roll: )
Taip pat indigai spėja ateitį, yra ateivių vaikai, etc. :lol:

Mano nuomone, tikrovė pakankamai prasilenkia su šiuo straipsniu. :lol:
http://www.indigo.home.lt/

Pagonė

Vartotojo avataras
Laurien
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 230
UžsiregistravoCOLON 18 Rgs 2005, 17:35
MiestasCOLON Valinoras

#44 Standartinė Laurien » 30 Lap 2005, 12:53

Aha, pagal daugumą "pasaulio pabaigų" atsiras nauja rasė žmonių (pagal kai kurias - jau atsirado, tik kol kas dar slepiasi), ir jie gražiuoju arba nelabai išstums mus, vargšus paprastulius, turinčius tuk užuomazgas tokių dalykų kaip intuicija, telepatija ir pan.

Amerikiečiai, kaip visuomet, jau prirašė knygų ir pristatė filmų, kaip tai turėtų atrodyti, daugumoje žmonės nepriima naujosios rasės ir nori juos išžudyti, manydami, kad šie kelia grėsmę mūsų visuomenei, nesuprasdami, kad žmonės natūraliai mutuoja ir jų vaikai jau po truputį virsta "nauja rase"...

Pavyzdžiai - tiesiog f. "X-menai", ar K.Saimako knyga (~)"Gija apie Saulę"...

Bet, man rodos, tas dar bus negreit...
Miegu žiemos miegu, nežadinti iki pavasario (apytiksliai iki kol braškės ims nokti)
Braškės jau raudonuoja, o aš miegosiu toliau - iki Kalėdų...
Kalėdos praėjo - nežadinti iki alyvinių obuolių!
O paskui - iki žibučių...
Žibučių prirankiojau, gal palaukti grybų...
Laukiu, kol vanduo sušils...

Tror
Mūvėjo Žiedą +
PranešimaiCOLON 280
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 19:38
MiestasCOLON Priešų šešėliai

#45 Standartinė Tror » 02 Gru 2005, 23:01

Bet kuriuo atvėju pasaulio pabaiga artėja, bet mano manymu jau vėluoja biški, žmonės jau seniai įrodė, kad turi būti sunaikinti che, che...O nauja rase aš smarkiai abėjoju. Po žmonių aukštesnesias jėgas turėtu ilgai pykinti.
Tūkstančiaias nematomų siūlų slėgia tave pasaulis. Perkirsi vieną-nusikaltėlis. Dešimt-pasmerktas miriop. Visas-Dievas.

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#46 Standartinė Coranar » 04 Gru 2005, 21:58

Netikiu aš pasaulio pabaiga. Jau begalė sektų ir tikėjimų ją begalę kartų pranašavo, ir vis kitokią, ir ne viena neįvyko :p
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#47 Standartinė le_golas » 04 Gru 2005, 22:07

Man atrodo, kad trečias pasaulinis karas bu anksčiau negu pasaulio pabaiga. Bet skaičiau, kad jeigu prasidės trečias pasaulinis, visi pradės mėtyti atomines bombas ir vistiek bus pasaulio pabaiga, nes žemė tipo ten nuo tu bombų užšals ar kažkas panašaus :roll: aj, vnž, vistiek blogiausiu atvėju skrisim gyvent į mėnulį... :lol:
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Mithrandir
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 132
UžsiregistravoCOLON 28 Rgp 2005, 12:59
MiestasCOLON Edinburgh, UK

#48 Standartinė Mithrandir » 04 Gru 2005, 22:11

Aš tai pritariu Coranar. Kaip galima pranašaut pasaulio pabaigas, kai tai, kas bus šiuo metu nėra dar apibrėžta. Vadinasi gali būt, o gali ir nebūt. O taip papranašaut kiekvienas gali :).
<a href="http://wesnoth.org/"> Mūšis dėl Vesnoto

Vartotojo avataras
le_golas
Dešimtmečio Pipinas
PranešimaiCOLON 1349
UžsiregistravoCOLON 27 Spa 2005, 23:06

#49 Standartinė le_golas » 04 Gru 2005, 22:16

Mithrandir rašėCOLONAš tai pritariu Coranar. Kaip galima pranašaut pasaulio pabaigas, kai tai, kas bus šiuo metu nėra dar apibrėžta. Vadinasi gali būt, o gali ir nebūt. O taip papranašaut kiekvienas gali :).
Labai teisingai :) tų pasaulio pabaigų tiek išpranašauja, kad buna, grįžtu po žiemos atostogų į mokyklą, o ten visi džiaugiasi, kad per naujus pasaulio pabaiga neatėjo... o aš stoviu ir klausiu "o šiemet vėl turėjo pasaulio pabaiga but?" :D tiek ju daug, kad kai kurias ir pražiopsau... :)
What have I got in my pocket?

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#50 Standartinė Aiquen » 04 Gru 2005, 22:33

Axl_Wolf rašėCOLON....A.......M........Ž........I.........N........Y.......B........Ė
pradzios nebuvo - viskas egzistuoja - pabaigos nebus
....D.......A........B........A........R........T........I........S
Mano filosofijos referato santrauka. :D
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Elvyte
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 49
UžsiregistravoCOLON 06 Spa 2005, 17:02
MiestasCOLON Lotlorienas

#51 Standartinė Elvyte » 26 Gru 2005, 23:03

Siaip tai butu nieko pasiziuret i ta "pasaulio pabaiga", krentancius asteroidus ir kitokius niekus... Kiekvienam ta pasaulio pabaiga gali atrodyti vis kitokia, pvz. man ji butu, jei ta orke lietuviu mokytoja pagautu namu darbu nepadarius.
The world changed...

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138

#52 Standartinė Coranar » 27 Gru 2005, 18:58

As nenorėčiau matyti...Kažin ar man rūpėtų asteroidai prie suvokimo kad tu tuoj mirsi, tavo gyvenimas pasibaigs, ir tai, kas bus-nežinia... Brrr, baisu ir pagalvoti. Geriau kad pirmas asteroidas pritrėkštų :wink:
Et, asmeniškai, ir pasaulinė, ir asmeninė pasaulio pabaiga gali ateit bet kurią minutę, tai kam dėl to sukti galvą-tokios nuomonės aš laikausi.
asmeninė pasaulio pabaiga-aš turėjau omeny mirtį, o ne tai, kad mama sužinotų, kad skaitau yaoi :wink:
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

Vartotojo avataras
Elvyte
Girdėjo apie Žiedą
PranešimaiCOLON 49
UžsiregistravoCOLON 06 Spa 2005, 17:02
MiestasCOLON Lotlorienas

#53 Standartinė Elvyte » 27 Gru 2005, 21:14

Visiskai pritariu- nera ko sukti galvos :D
The world changed...

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#54 Standartinė Astaldor » 27 Gru 2005, 21:28

Coranar rašėCOLON asmeninė pasaulio pabaiga-aš turėjau omeny mirtį, o ne tai, kad mama sužinotų, kad skaitau yaoi :wink:
Tada nurautų galvą ir pakabintų ant baslio,tokia būtų tikra mirtis ;>

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138

#55 Standartinė Coranar » 28 Gru 2005, 17:51

Iš kur ,astaldor, taip gerai pažįsti mano mamą :shock:

Astaldor
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 167
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2005, 16:50

#56 Standartinė Astaldor » 28 Gru 2005, 18:02

Coranar rašėCOLONIš kur ,astaldor, taip gerai pažįsti mano mamą :shock:
Tai,kad visos mamos tai sužinojusios būtų vienodos ;> Mano tą patį padarytų ;>

Vartotojo avataras
Cormare^
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 225
UžsiregistravoCOLON 30 Gru 2005, 14:46
MiestasCOLON Kūdroj, ant žalio lapo;)

#57 Standartinė Cormare^ » 31 Sau 2006, 22:29

cha, jei pasaulio pabaigos būtų įvykosios kiekvieną kartą, kai jas išpranašauja, mes jau būtumėm nemažai kartų sunaikinti ir vėl prisikėlę 8)
Kvailiausių mircių sarašo viršus: "Paslydimas ant banano žievės; užsimušimas grėblio kotu".

Vartotojo avataras
Strėlė
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 445
UžsiregistravoCOLON 13 Sau 2006, 19:11

#58 Standartinė Strėlė » 01 Vas 2006, 20:32

manau, kad pasaulio pabaiga kada nors ateis ir tikrai netikėtai - kad būtų siurprizas :lol:
ir žinant apie tai, kad ta pabaiga ateis - asmeninė ar visuotinė - gal verta gyventi šią dieną pilną, džiaugsmingą ir taip, kad nereiktų gailėtis :roll:
gera mintis apie amžinybę ir dabartį, Axl_Wolf :wink:

Vartotojo avataras
Nimrodel
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 932
UžsiregistravoCOLON 12 Rgp 2007, 11:41
MiestasCOLON Pilaitė

#59 Standartinė Nimrodel » 15 Rgp 2007, 18:33

Pasaulio pabaiga bus.Tik niekas dar nežino kada. Tikėkimės negreitai :)
helou

Vartotojo avataras
elendil
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 57
UžsiregistravoCOLON 13 Rgp 2007, 02:50
MiestasCOLON klaipeda

#60 Standartinė elendil » 15 Rgp 2007, 18:37

Bus ir greitai :) nors yra daug teorijų kaip kodėl ir kada bet man rodos įtikinamiausia ''šiltnamio efektas'' kaip matote vasaros karštėja tad ruoškitės :twisted:
Trys dalykai niekada negrįžta: paleista strėlė, ištartas žodis ir praėjusios dienos.

BUTTON_POST_REPLY