Pliurpalai nr. 14

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#241 Standartinė Elfhild » 21 Rgs 2005, 19:17

Akmenukai buvo nedideli, tokie mėtymui tinkantys. Abejoju, kad jais kas nors sodą puoštų :roll: Maišelio tikrai negalėjo vogti, nes 1) tai buvo pats prasčiausias įmanomas maišelis, 2) tam miškely toks šiukšlynas, kad maišelių gali n prisirinkti, ir geresnių 3) būtų išpylę akmenis.
Na vienu žodžiu, ne esmė. Alataras pralinksmino :lol:

Mmmm kaip laukiu krikštynų :twisted: 8) :sm10:
Hrrrr

Ore
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 405
UžsiregistravoCOLON 08 Geg 2004, 23:02
CONTACTCOLON

#242 Standartinė Ore » 21 Rgs 2005, 20:55

Akmenukai? Krikštymoms? Mėtymui? Būsiu atvira- nenorėčiau būti 3ioke jūsų įstaigoje...

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#243 Standartinė Elfhild » 21 Rgs 2005, 21:54

em... Visų pirma mes ne trečiokus, o pirmokus (9-okus) krikštijam, o antra, akmenų į juos tikrai nesiruošiam mėtyti :mrgreen: Na bet daugiau pasakyti negaliu, gal kokie nuliai skaito... :wink:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#244 Standartinė Aiquen » 22 Rgs 2005, 10:43

Toma rašėCOLONAiquen, kaip gerai tave suprantu. Paprastai tokiais atvejais pasakau, kad tie jaunesni turi daugiau košės smegeninėj nei kai kurie vyresnieji. Bet geriausia, ko gero, nekreipti dėmesio. Kažkaip pagalvojau, ar kai, pvz., 50 metų žmonės bendrauja su keturiasdešimtmečiais irgi yra nenormalu, nes jie bendrauja su jaunesniais? Kažkokie savotiški standartai mūsuose...
Mjo, man keistas toks požiūris... Kartais atrodo, kad žmonės, sulaukę 40, visus iki 30 metų laiko pacukais, nevertais dėmesio, o vyresnius- normaliais žmonėmis... tiesa, su salyga, kad žmogui sekasi gyvenime. Maždaug- turi mašiną? Kiek uždirbi? Tik tiek? Vadinasi, esi tinginys, ir man nėra su tavim apie ką šnekėt. O jei dar pasakai, kad nežiūri kriminalinės kronikos, nesvaigsti dėl "myli nemyli" ir visų "barų" tai apskritai nurašo į psichinius ligonius. Gal kitur ir kitaip, bet va savo aplinkoj būtent tą pastebiu. Demoralizuoja totaliai.
Ir nors po kiekvieno tokio ginčo prisiekinėju sau, kad nebekreipsiu į tai dėmesio, bet vis nervai neatlaiko. Po paskutinio anytos pareiškimo, kad dėl Beatričės ligos kalti mano draugai ir kad apskritai, ji viską paveldėjo iš manęs, ir kad mano tėvai nenormalūs, nes nemoka "daryti pinigų"- vos susilaikiau nevožtelėjus jai. Viskam yra ribos. Aišku, kad pati ne viska darau gerai, nesu nei tobula motina nei gaspadinė, bet jau mano tėvų tegu nepainioja. :evil:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#245 Standartinė Indraja » 22 Rgs 2005, 10:55

Na... kartais ir dar artimesni vyresnieji visaip išvadina, netgi dėl visai normalių smulkmenų, jau nekalbant apie "nenormaliai" veiklai ir pomėgiams skiriamų epitetų puošnumą, bet manau, jog tai nėra noras įžeisti - tik noras paskatinti padaryti ir ką nors praktiškesnio. Bent jau ginčytis ir pykti nebūtina - galima protingai pagrįsti neprotingos veiklos naudą, bet jei tai nepadeda, tai ką jau darysi. O apie ligas reik gydytojų nuomonės klausyt, ne visų ėjusiųjų pro šalį. Ir net jeigu, tarkim, kas nors kokį recesyvinį geną iš ko nors paveldėjo, tai ir arkliui aišku, jog niekas nėra kaltas.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#246 Standartinė smeli » 22 Rgs 2005, 11:00

>......Demoralizuoja totaliai........

nusiramink mazute.
cia tu reikala turi su ~musu~/~jusu~ visuomene, o ne su tuo konkreciu zmogumi.
sveika atvykusi i ~Kaspirovskio~/~Saurono~ lietuva.

kuo labiau nervinsiesi tuo tau bus blogiau, kuo blogiau bus tau tuo blogiau bus tavo dukrelei, kuo blogiau bus tavo dukrelei tuo teisingiau tave kaltins anyta, kuo.... tuo..., kuo... tuo...
pradziai nesinervink, jei zmogus nenori/negali su tavimi zmoniskai bendrauti, tai jis juk del to nelabai ir kaltas, na silpnas zmogus, ateis ir jo laikas buti stipriam. susirask ~normaliu~ zmoniu bendravimui

teoriskai galima teigti kad tavo tevai kalti jog neismoke taves teisingo poziurio i gyvenima, kuriame tu esi nesinervinanti, laiminga....... kaip deive.
taciau ta teorija prasilenkia su praktika... dabar tu pati sprendi kuo buti ir ka daryti, bet kokia agresija i praeiti nepades niekam. tiesiog spresk pati savo problemas cia ir dabar, nes kitaip teks tavo vaikams jas spresti.

zinoma, tavo vaikai tave myles ir nekaltins net jei jiems dar daugiau problemu pridarysi. tai tavo pasirinkimas problemu pridaryti ar jas isspresti

3D...
>recesyvinį geną iš ko nors paveldėjo

recesyvinis genas yra is praeities perduota stipri problema susijusi su reagavimu i tam tikra situacija
zmogus pats nutaria, spresti jam ta problema dabar ar perduoti toliau i ateiti

neneigiu "nezinojimo" apie ta problema, bet nezinojimas kaip visada neatleidzia nuo atsakomybes

anyway ateis tas laikas kai ateitis atsisakys priimti sita problema. o tada ir zuva zmones, gimine, tautos... taip taip ir iki zmonijos gali prieiti :)

Indraja: Ir prašom neskiesti, čia jau mano sritis, ir galiu pasakyti ne mėgėjišką nuomonę :twisted: Jei įdomu, kiekvienas turim po 6-7 recesyvinius genus, kurie, radę sau į porą tokį pat alelį, sukeltų genetines ligas. Kiekvienas ir po kelis. Bet čia jau kita tema, buvo paminėta tik kaip pavyzdys.
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155
UžsiregistravoCOLON 28 Bal 2004, 19:10

#247 Standartinė Aredhel » 22 Rgs 2005, 12:30

Jep, išties gaila, kad kai kurie žmonės masto taip siaurai. Seniai priėjau išvados, kad jie turi kur kas mažiau košės galvoj negu daugelis iš mūsų šitam forume, nekalbant jau apie toleranciją... :twisted:
Kol nedalyvavau jokioj veikloj mano "durnumo" laipsnis dar buvo kai kam pakenčiamas, tačiau kai prisijungiau prie šio forumo veiklos ir ypač whitescriberių, tapau totalia beprote :roll: Ačių Dievui, kad bent patys artimiausi žmonės (šeima) į tai žiūri pakankamai tolerantiškai ir neprikaišioja, nepaisant poros pastabėlių iš pradžių. O į kai kurių "giminaučių" nuomonę kol kas sugebu nekreipt dėmesio.
Paskutinį kartą redagavo 3 Aredhel. Iš viso redaguota 22 kartus.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės nuo nemigos, širdies dieglių –
žolelės, kad pavirstum vilkolakiu –
žolelės, kad prašvistų aptemę akys,
žolelės, kad aptemtų šviestos akys,
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#248 Standartinė Aiquen » 22 Rgs 2005, 12:43

smeli rašėCOLONcia tu reikala turi su ~musu~/~jusu~ visuomene, o ne su tuo konkreciu zmogumi
Ėgi kad visgi su vienu žmogum, kuris laikosi požiūrio- "klausyk ir daryk, kaip sakau, o jei nedarysi- parinsiu tol, kol pradėsi klausyt". Dabar ir mano mažoji tapo ginklu jos rankose- bando įrodyti, jog Beatričei geriau gyventi pagal jos pažiūras. O juk dabar vardan mažosios apskritai reikėtų užmiršti visus nesutarimus ir galvoti visų pirma apie vaiką o ne ... (priėjo iki tokio absurdo, kad pradėjo aiškinti, kokiu garsu reikia žiūrėti televizorių ir klausytis muzikos, o konkrečiai- kuo garsiau, tuo geriau, ir geriausia Bavarija, nes ten gražūs berniukai gražiai dainuoja. Na suprantu, ji mėgsta- ir į sveikatą, bet įrodinėti, jog vaikui gyvybiškai būtina tokia, tik tokia ir ne kitokia muzika... tobulėjimui... Bū.). Trumpiau- ji neatleidžia man už tai, kad nesu tokia, kaip ji ir aklai nesižaviu tuo, kas patinka jai. ir apskritai už tai, kad turiu savo nuomonę. Kažkoks absurdiškas, idiotiškas karas dėl visiškų niekų. Iš pradžių maniau, kad suveiks tas "pakalbėkim kaip protingi žmonės" ale kad jis suveikia tik tada, kai tavęs apskritai klausosi... Po to išbandžiau visus likusius būdus normaliai sutarti, kokius tik galėjau sugalvoti, ir vienintelis veiksmingas dalykas- klausyti ir linksėti, ir daryti, ką liepia taiop, kaip liepia. Turiu pasakyt, kad man toks gyvenimas nėra smagus, norėtųsi ir savo asmeninės erdvės bent minimumo. Et. Beviltiška.
Kalbant apie daktarus, genus ir diagnozes- jau išsiaiškinau viską, ką tik galėjau ta tema, žinau, kas ir kaip. Žinau, kaip elgtis- darau, ką galiu. Dėkui už palaikymą.

O apskritai tai atsiprašau, kad lendu čia su savo problemomis... Negražu iš mano pusės tikriausiai... :oops: Bet, kaip kažas sakė- neišsibumbėsi, tai įsivarysi skrandžio opą. Tei va... Sorry, jei užknisau jau...
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#249 Standartinė Aredhel » 22 Rgs 2005, 12:49

Nieko tu neužknisai, mes čia tam ir esam, kad bendrautume vieni su kitais ne vien tik gražiomis temomis, bet ir klausimais iš filmo "realus gyvenimas" ir vieni kitus palaikytume. Tegaliu pridurti: stiprybės, and remember who you are :wink:
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#250 Standartinė Toma » 22 Rgs 2005, 12:56

Sunku su valdingais žmonėmis bendrauti. Kažkada klausiau paskaitos apie psichologinius tipus. Tai yra tokie vadinamieji teisėjai, kurie "trimituoja" apie tai, kas teisinga ir kaip viskas turėtų klotis, ir pamiršta, kad gyvenimas kartais teka sava vaga, aplenkdamas visas taisykles. O tie kaltinimai labai jau man panašūs į tipinius "va, čia tavo vaikas", kuriuos meta tėvas motinai (ar atvirkščiai), kai vaikelis padaro ką nors ne taip ar kai šiaip situacija sunkiai kontroliuojama. Galiu tik kantrybės ir stiprybės palinkėti Aiquen.

Vartotojo avataras
smeli
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 2162
UžsiregistravoCOLON 29 Kov 2004, 13:06
MiestasCOLON Vilnius

#251 Standartinė smeli » 22 Rgs 2005, 13:35

>Ėgi kad visgi su vienu žmogum, kuris laikosi požiūrio- "klausyk ir daryk, kaip sakau, o jei nedarysi- parinsiu tol, kol pradėsi klausyt".
o kam tas paziuris naudingas? Lietuvai nenaudingas, tam zmogui irgi nelabai. Jei ieskosim kam tai naudinga garbes zodis iki pat ~Saurono~/~Kaspirovskio~ ar kito bieso dasikasim

>Dabar ir mano mažoji tapo ginklu jos rankose- bando įrodyti, jog Beatričei geriau gyventi pagal jos pažiūras.
Jo... sunku zmogui vienam skesti. Norisi kuo daugiau paskui save nusitempti :)
Bet pasakysiu tiesa, dumu be ugnies nebuna. Kazka su savimi turi daryti kad taves nepultu :) Dvasineje prasmeje kazka daryti.
o jei nelabai rimtai tai geriau gyventi pagal Warlordo Smeli paziuras. Ir as tai galiu irodyti, ne kiekviena zmogui, bet tam kuris laiksi musu visuomenes paziuru, tai laisvai.
irodymo pradzia mazdaug tokia "Tevyne pavojuje..." o pabaiga mazdaug tokia ".... kaip matai tavo tokios paziuros naudingos Lietuvos priesams"
kitaip tariant pries demagogija as naudoju demagogija. nes musu visuomenes paziuros, kuriu megsta laikytis nekurie zmogeliai, paremtos irgi demagogija :)

>O juk dabar vardan mažosios apskritai reikėtų užmiršti visus nesutarimus ir galvoti visų pirma apie vaiką o ne ...
cia tu taip manai, na as suprantu kad tu manai teisingai :) taciau ne visi gi supranta
kuo labiau imi i plaucius, kuo labiau nirsti, erziniesi ir pyksti tuo maloniau tam zmogui tave pulti ir erzinti, netiki?

>Trumpiau- ji neatleidžia man už tai, kad nesu tokia, kaip ji ir aklai nesižaviu tuo, kas patinka jai. ir apskritai už tai, kad turiu savo nuomonę. Kažkoks absurdiškas, idiotiškas karas dėl visiškų niekų. Iš pradžių maniau, kad suveiks tas "pakalbėkim kaip protingi žmonės" ale kad jis suveikia tik tada, kai tavęs apskritai klausosi... Po to išbandžiau visus likusius būdus normaliai sutarti, kokius tik galėjau sugalvoti, ir vienintelis veiksmingas dalykas- klausyti ir linksėti, ir daryti, ką liepia taiop, kaip liepia. Turiu pasakyt, kad man toks gyvenimas nėra smagus, norėtųsi ir savo asmeninės erdvės bent minimumo. Et. Beviltiška.
hmmm.... kazkaip primena mano buvusios zmonos anyta... :)))
tik tiek kas as kaip vyras kariavau pats o ne savo moteriai tokia nasta uzkroviau. as jai pasakiau kad jei kas sakytu anytai kad jas jai taip liepiau daryti. aisku anyta pykdavo ant jos kad ji "kvaila kad daro taip kaip vyras liepia", taciau
karas labiau vyko tada tarp manes ir jos. as gyniau savo seima. vienok tai nera laimingas gyvenimas, tas karas nebus laimetas.
reikia pasikeisti dvasiskai. ir vyrui labiau nei tau, nes cia is jo puses juk ateina. na ir kartu negyventi....

>O apskritai tai atsiprašau, kad lendu čia su savo problemomis... Negražu iš mano pusės tikriausiai...
maziau jaudinkis, juk sakiau kadaise, jeigu kokios problemos kreipkites i warlorda,
jis senas patyres ir t.t ir t.t.
ROTW - Return of The Warlord

Vartotojo avataras
Aredhel
Dešimtmečio Boromiras
PranešimaiCOLON 2155

#252 Standartinė Aredhel » 22 Rgs 2005, 13:50

Respect, Smeli.
Raganauju –
Saulėj garuoja džiūdamos
žolelės, žolelės...
ir driežai.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#253 Standartinė Aiquen » 22 Rgs 2005, 13:59

Uch, Smeli, pataisei nuotaiką :) Rimtai, dėkui visiems už palaikymą.
na va, išsiniurzgiau, palengvėjo... Galima švaria galva grįžti prie įprastinių reikalų...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#254 Standartinė Starlin » 22 Rgs 2005, 17:00

Niurgzk, bumbėk, liek savo pyktį čia kiek tik nori, Aiquen - kaip matai, tarp šitų "jaunų kvailelių" visada atsiras tave palaikančių ir paguodžiančių. Nieko baisiai protingo pasakyti negaliu, todėl tiesiog linkiu laikytis tvirtai - beje, ir atkreipti dėmesį į tai, kad dabar gamtoj prasideda tamsėjimo, nuosmukio periodas. Skeptikai, aišku, mane iškart į kampą grūs, bet įtakos nuotaikai tai tikrai turi. O kai pastebi, kas vyksta, lengviau gyvent pasidaro...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#255 Standartinė Indraja » 22 Rgs 2005, 17:28

Skeptikai, aišku, mane iškart į kampą grūs
Nenugrūsim, nes berods su tamsos periodu melatonino gamyba susijusi ir t.t., nors, sako, tikslaus mechanizmo dar nežino. Tai bent jau galima tirti - ir tiriama - normaliais būdais.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#256 Standartinė Starlin » 22 Rgs 2005, 18:08

...ir beje, jeigu ignoruosim kalendorių skirtumus, šiandien Frodo ir Bilbo gimtadienis... Hail!

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#257 Standartinė Laiqualasse » 22 Rgs 2005, 19:03

Aiquen rašėCOLONO jei dar pasakai, kad nežiūri kriminalinės kronikos, nesvaigsti dėl "myli nemyli" ir visų "barų" tai apskritai nurašo į psichinius ligonius.
Nežinau, ar tave tai paguos, ar pralinksmins, ar ne, bet žinok, kad tokių komentarų galima susilaukti ne tik iš 40-mečių bambeklių, bet ir iš, regis, protingų bendrakursių ;)
Sveikinam Frodą su Bilbu!
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#258 Standartinė Toma » 22 Rgs 2005, 19:06

Hail! :drinkers: Man visada šiuo metų laiku dūšioj kažkokie drugeliai plevena.

O apie negerumus rudenį beveik nieko negaliu pasakyti. Aš kaip ne visas svietas - man didžiausios depresijos būna vasarą :?

Vartotojo avataras
Lady of the Rings
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 490
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 09:08
MiestasCOLON Liverpool

#259 Standartinė Lady of the Rings » 22 Rgs 2005, 19:17

Hail Frodo and Bilbo :rock:
Mano draugai ir šeima irgi kartais visdar pasukioja pirštą prie smilkinio, sako "Negi tu neturi ką veikt?" :roll: Bet man tas pats ką kiti mano :p Beprotizmas (tolkinizmas) rulez 8)

Vartotojo avataras
Coranar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1138
UžsiregistravoCOLON 17 Bal 2004, 23:43
MiestasCOLON http://diary.ru/~ya-coranar/

#260 Standartinė Coranar » 22 Rgs 2005, 20:36

(Vienai mano netolkinistei(stai kas tikrieji beprociai) draugei pasiseke-jos siandien gimtadienis).
O man pasiseke su aplinka-mane visi toleruoja(juk mano "asmens sargybinis" :wink: per Raudondvari pirstu prie smilkinio nesukiojo nei per, nei po...), mama tik dziaugiasi, kad man gerai :p
Po šiuo dangumi gimsta labai mažai būtybių, kurių norai turi kokią nors reikšmę.

BUTTON_TOPIC_LOCKED