Pliurpalai nr. 14

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

Pliurpalai nr. 14

#1 Standartinė Starlin » 22 Lie 2005, 21:56

Ufff, nauja gija, atidarau pati, nes nebežinau, nuo kur seną išskirti... Rašykite ir džiaukitės - tačiau tvindymui irgi yra ribos :!:

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#2 Standartinė Folkas » 22 Lie 2005, 22:07

O sveikos, Sesutės. :) Na, ką lauktuvių parvežėt?
Beje, Starlin, lygtais kažkur sakei, kad parduodi "Tolkien Atlas to Middle-Earth". Taigi, kaip ten viskas? Ar VISDAR parduodi, ir jei taip, tai kiek butelių vyno turėsiu ištraukt iš savo rūsio?
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#3 Standartinė Starlin » 22 Lie 2005, 22:09

Lauktuvės bus - per Žygį :twisted: (reik jau dabar pasislėpt...) Ataskaita irgi turėtų vėliau būti "Klajonėse". Bet žiūriu, reikia forumą apkuopti gerokai... o tai užtruks :?

Parduodu. Dėl kainos galim susitart. Rašyk AŽ, kiek ten tų butelių turi :p

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#4 Standartinė Exon » 22 Lie 2005, 23:24

Sveikinu sklaną :)
Taigi, ačiū visiems pasveikinusiems, nesveikinisių nick'us, e-mailus ir IP adresus susirašiau :twisted: , o dabar, kai forumo administracija sugrįžo / išlindo iš pogrindžio...

Viens, du -
Ateinu!
Tris, keturi, penki -
Bekit, flūderiai, tolyn :!:

Paveikslėlis
VspL: Naktis - darbui ne kliūtis 8)
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Gandalf
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 123
UžsiregistravoCOLON 14 Bir 2005, 21:26

#5 Standartinė Gandalf » 22 Lie 2005, 23:59

Starlin: O aš negaliu pretenduoti į Atlaso pirkėją?

Vartotojo avataras
Lady of the Rings
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 490
UžsiregistravoCOLON 24 Kov 2004, 09:08
MiestasCOLON Liverpool

#6 Standartinė Lady of the Rings » 23 Lie 2005, 18:53

Nu va, ir aš truputį prie ežero paatostagavau :) Buvo gan nuobodu, nes dienos vėsios ir lietingos :( Maudytis nebuvo noro. Užtat aplankiau žirgininkystės ekspoziciją ir po 5 metų pertraukos pagaliau pajodinėjau! Tada supratau, kad jodinėti tas pats kaip važiuoti dviračiu: kartą išmokęs niekada nepamirši :) (IMHO)
Kiek pavėluotai, bet vistiek: Aiquen, Exon, su tortadieniu! Į jūsų sveikatą Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8383
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#7 Standartinė Laiqualasse » 23 Lie 2005, 20:20

Visi čia sugrįžinėja, va ir aš iš pajūrio gimtojo sugrįžau. Ir svekinu pavėluotai ir Aiquen, ir Exon. Pasirodo, abidvi mūsų Preciousssssses - vėžiai pagal zodiaką. Nenuostabu, kad forume tokia tvarka (ir galit man ką norit aiškinti, bet vieną vėžį turiu namie [ne plaučių, nebijokit ;)] ir žinau, kad kur vėžiai, ten tvarka) :twisted:
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#8 Standartinė Darla_Jr » 24 Lie 2005, 14:41

Buvau išvykusi pas močiutę savaitei, tad pavėluotai sveikinu Aiquen ir Exon su gimtadieniais. :sm9:

pusinuke
Matė Žiedą
PranešimaiCOLON 88
UžsiregistravoCOLON 27 Kov 2004, 20:30
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#9 Standartinė pusinuke » 24 Lie 2005, 21:20

Nors iš močiutės dar negrįžau, bet radau laisvą kompą :) Tad nors ir pavėluotai, sveikinu visas su tortadieniu :partyman:
Mes prie Nemuno užaugę,
Mylim savo gimtą Kauną,
Nieks tikriausiai neužpyks,
Kaunas - Lietuvos širdis!

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#10 Standartinė Ellorion » 24 Lie 2005, 22:11

:) nu aš irgi prisidedu prie tų grįžimų. :) grįžau. nuo jūros... ;)

sveikinu gimtadieninkes :p
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#11 Standartinė Folkas » 24 Lie 2005, 22:14

Visi grįžta grįžta. Super. Gal pagaliau atsigaus forumas, nes jau buvo apėmęs letargo miegas.

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#12 Standartinė Aiquen » 24 Lie 2005, 23:48

Nuo jūros ir aš... Abi dienas tvarkingai pliaupė maloniai šaltas lietutis ir draskėsi visai padori vėtriukė, bet tai nesutrukdė ignoroti užrašų "maudytis draudžiama" ir palaimingai šturmuoti bangas. :mrgreen:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
MiestasCOLON Narnia

#13 Standartinė Folkas » 24 Lie 2005, 23:56

Welcome back.*mojuoja*
Na ar buvai tam koncerte... "Buriuok in Rock" berods. :) Spėju, kad nebūtu leidus širdis tau jį praleist. Dar turint omeny, kad MJR nebus.
O dabar tiesiogiai žiūriu, kaip mūsų mesijas Andriūša dainuoja. Gražu.

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#14 Standartinė Starlin » 25 Lie 2005, 00:46

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#15 Standartinė Aiquen » 25 Lie 2005, 11:59

Folkai, jei manęs klausi- tai tiksliai nebuvau, ir net nežinojau, kad toks bus, o jei ir būčiau žinojusi... ne, gerai kad nežinojau- nebuvo taip pikta tūsintis pagal Generalissimuso scenarijų (jūra- pietūs- jūra- kabakas, kuriame gyvai dainuojama išimtinai "pūkinė muzika"- miegot). Anyway, buvau Šventojoje, turėjau bangas ir man to buvo gana (beje, jei tikėti vietiniu termometru- oro temperatūra buvo vos 16 laipsnių... Gerai, kad vanduo įšilo iki 20) :D
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#16 Standartinė Ellorion » 25 Lie 2005, 12:50

ėė Aikvenarija, o kur ten buvai kad draudė maudytis?
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087

#17 Standartinė Aiquen » 25 Lie 2005, 13:08

Sakau- Šventojoje ;) O draudžiama maudytis ruožuose, kurie yra per toli nuo gelbėtojų namukų, kitaip tariant- nestebimi. Tuo labiau, kad jūra buvo kaip reikiant audringa, ir joks 'sveiko proto' žmogus savo noru teoriškai net negalėjo norėti į ją lįsti :mrgreen:

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#18 Standartinė Toma » 25 Lie 2005, 22:38

Ech, gera sugrįžti ten kur kol kas niekas nesprogsta :twisted: Buvau savaitikę Londone ir jo apylinkėse. Kai prisiruošiu, gal ir aprašysiu, kur buvau ir ką mačiau, nors kartais atrodo, kad Londonas lietuvaičiams jau iki skausmo pažįstamas ir nėra ką apie jį kalbėti. Visgi tas miestas yra didis visom prasmėm. Vos prieš kelias valandas grįžau, bet jau spėjau jo pasiilgti.
Beje, nors ir labai pavėluotai, sveikinu Aiquen ir Exon su gimtadieniais. Tikiuosi, gerai atšventėt :partyman:

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#19 Standartinė Starlin » 27 Lie 2005, 13:08

Pagalvojau, paklausiu visų ir paklausiu čia, nes Estijos giją ne visi skaito. Tai va, kaip žinot, trys (arba keturi) bendrabepročiai važiuoja rugpjūčio 18-21d. į Estijos tolkinistų suvažiavimą. Pagalvojau, reikia susitarti, ką mes, kaip Lietuvos tolkinistai, galime nusivežti pas Estijos tolkinistus. Vėliava - ? Laiqua siūlo imti baltąją Aldariono darytą vėliavą. Taip pat galbūt reiktų kokios skrajutės-vizitinės kortelės su mūsų adresais ir pan. Kas turite kokių idėjų? Būtų įdomu išgirsti kitų nuomonę - juk jums atstovausime, skant :p

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#20 Standartinė Exon » 27 Lie 2005, 13:44

Laiqualasse, keista, aš namie irgi turiu vėžį, bet tvarkos nuo to nepadaugėja... :lol:
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

BUTTON_TOPIC_LOCKED