Pliurpimas nr. 12

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#201 Standartinė Ellorion » 03 Bir 2005, 11:43

mūsų neperdėjo. visi sakė kad čia nieko baisaus...
taip ir buvo, lengvas..
vistiek vieną klaidą įvėliau...;)
bet kas keisčiausia kad nesimokinau specialiai patikrai. :twisted:

p.s. teisingai parašiau žodį specialiai?
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
UžsiregistravoCOLON 11 Lie 2004, 14:44
MiestasCOLON Barsukų g. 23, Hobitonas
CONTACTCOLON

#202 Standartinė Darla_Jr » 03 Bir 2005, 12:32

Egzaminas visai nebuvo baisus, koks turėjo būti pagal tai, kaip įtemptai jam ruošė ir kaip norėjo psichologiškai sugniuždyti, suvarydami į sporto salę per įėjimą iš lauko.
Nežinau, kaip parašiau-sužinosiu, kai bus rezultatai :D .Nei įbrėžtinių/apibrėžtinių daugiakampių, nei kitokių vėjų nebuvo :roll:

Specialiai parašei teisingai :)

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#203 Standartinė Starlin » 03 Bir 2005, 13:44

Laiqualasse rašėCOLON Visų pirma - atsiprašau, jei netyčia įžeidžiau, tikrai to nenorėjau.
Ne ne, neįžeidei. Atvirai pasakius, man filosofija niekad nebuvo mėgstamiausias dalykas, tačiau puikiai suvokiu, kad, norėdama daryti tai, ką noriu daryti ateity, turiu įsikirsti ir į Vakarų intelektinės minties raidą, kaip vadinasi mūsų kursas. Man irgi dažnai kyla noras viską nubraukt ir kirba mintis, kad žmonės paprasčiausiai neturi ką veikti ir išsidirbinėja. Tačiau kai įsiskaitai, pamatai, kad, mat juos balrogas, vis tik logiškai ir problemą suformulavo, ir ją spręsti bando logiškai... Čia viskas priklauso nuo konkrečių momentinių aplinkybių.

Va šiandie prisikarksėjau: prieš egzaminą pasigavau dėstytoją ir uždaviau klausimą apie vieną Kanto kritinės filosofijos aspektą, kurio aiškinimas nesutapo filosofijos istorijos knygoje ir mano konspektuose. Tai spėkit, ką man davė atsakinėt per egzaminą? :mrgreen: Ogi Kantas yra sunkioji artilerija... Laimė, kad nors iš istorijos knygos supratau (nežinau, ar originalą įsikirsčiau), gerai paaiškinau ir gavau, kiek norėjau.

Dešimtokam: sveikinu su egzaminu, kai kam gal ir pirmuoju gyvenime, a? Dešimtos klasės egzaminai, atvirai pasakius, yra tiesiog juokingai lengvi, jiems net specialiai mokytis nereikia, užtenka būti nuo penktos klasės vaikščiojus į pamokas ir nuosekliai darius namų darbus. Taigi nesinervinkit, esu tikra, kad išlaikėt gerai :)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#204 Standartinė Laiqualasse » 03 Bir 2005, 13:56

Starlin rašėCOLONNe ne, neįžeidei. Atvirai pasakius, man filosofija niekad nebuvo mėgstamiausias dalykas, tačiau puikiai suvokiu, kad, norėdama daryti tai, ką noriu daryti ateity, turiu įsikirsti ir į Vakarų intelektinės minties raidą, kaip vadinasi mūsų kursas. Man irgi dažnai kyla noras viską nubraukt ir kirba mintis, kad žmonės paprasčiausiai neturi ką veikti ir išsidirbinėja. Tačiau kai įsiskaitai, pamatai, kad, mat juos balrogas, vis tik logiškai ir problemą suformulavo, ir ją spręsti bando logiškai... Čia viskas priklauso nuo konkrečių momentinių aplinkybių.
Gerai, nepradėsiu ginčytis, nes vis dėlto susipažinęs su filosofija esu tik tiek, kad jos nemėgčiau, o ne tiek, kad suprasčiau. Taigi tik džiaugiuosi, kad mano specialybėje nereikės dažno filosofijos suvokimo ir taikymo.
Starlin rašėCOLONDešimtokam: sveikinu su egzaminu, kai kam gal ir pirmuoju gyvenime, a? Dešimtos klasės egzaminai, atvirai pasakius, yra tiesiog juokingai lengvi, jiems net specialiai mokytis nereikia, užtenka būti nuo penktos klasės vaikščiojus į pamokas ir nuosekliai darius namų darbus. Taigi nesinervinkit, esu tikra, kad išlaikėt gerai :)
Negi tu taip naiviai tikiesi, kad visi dešimtokai nuo penktos klasės sąžiningai vaikščiojo į pamokas ir darė namų darbus? :wink: :lol:
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#205 Standartinė Starlin » 03 Bir 2005, 13:58

Kažkodėl esu linkusi įsivaizduoti, kad kas jau kas, o tolkinistai - stropiausi mokiniai visoj Lietuvoj 8-[ Klystu? :mrgreen:

Pastebėjimas: na va, užtenka parašyt žinutę be jokių vaipukų, ir iškart pamanoma, kad tu įsižeidei. :?

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#206 Standartinė Laiqualasse » 03 Bir 2005, 14:08

Starlin rašėCOLONKažkodėl esu linkusi įsivaizduoti, kad kas jau kas, o tolkinistai - stropiausi mokiniai visoj Lietuvoj 8-[ Klystu? :mrgreen:
Galbūt. O gal ir ne. Kas žino. ;) (Iki 9 klasės buvau stropus mokinys. Paskui nusibodo ;))
Starlin rašėCOLONPastebėjimas: na va, užtenka parašyt žinutę be jokių vaipukų, ir iškart pamanoma, kad tu įsižeidei. :?
Nieko stebėtino čia nematau - kai bendrauji su žmogumi gyvai, emocijas matai 'ant veido'. Kai skaitai parašytą tekstą, emocijas įsivaizduoji iš aprašymų (knygose), arba papildomų nereikšminių elementų (vaipukų, jaustukų ir pan.). Taigi tekstas be vaipukų mažų mažiausia sudaro įsitempusio ir susikausčiusio žmogaus įspūdį. :)
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
CONTACTCOLON

#207 Standartinė Darla_Jr » 03 Bir 2005, 14:15

Laiqualasse rašėCOLON
Starlin rašėCOLONKažkodėl esu linkusi įsivaizduoti, kad kas jau kas, o tolkinistai - stropiausi mokiniai visoj Lietuvoj 8-[ Klystu? :mrgreen:
Galbūt. O gal ir ne. Kas žino. ;) (Iki 9 klasės buvau stropus mokinys. Paskui nusibodo ;))
Man irgi atrodo, ka čia mokslo liaudis renkasi... :D Visi tokie išsilavinę...Sunku tikėti, kad tolkinistas, kuris jau pagal pavadinimą prie knygų linkęs, bėgtų iš pamokų...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#208 Standartinė Starlin » 03 Bir 2005, 14:18

Laiqualasse rašėCOLON Taigi tekstas be vaipukų mažų mažiausia sudaro įsitempusio ir susikausčiusio žmogaus įspūdį. :)
Ir mėgink dabar su žmonėm rimtai kalbėtis :cry: Kai rašai normalų rimtą tekstą, net ranka nekyla krūvos vaipukų pridėliot... *atodūsis*

Darla: pagal pavadinimą linkę prie knygų? Na va, kai kas ir mano požiūrį palaiko :mrgreen:

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#209 Standartinė Laiqualasse » 03 Bir 2005, 14:35

Starlin rašėCOLONIr mėgink dabar su žmonėm rimtai kalbėtis :cry: Kai rašai normalų rimtą tekstą, net ranka nekyla krūvos vaipukų pridėliot... *atodūsis*
O niekas ir nesako, kad vaipukų reikia krūvos. Vos vienas kitas padaro žinutę daug malonesnę akiai, o tokią ir skaityti, ir suprasti ne taip sunku.
Darla_Jr rašėCOLONSunku tikėti, kad tolkinistas, kuris jau pagal pavadinimą prie knygų linkęs, bėgtų iš pamokų...
Knyga knygai nelygu. Negi tau skaityti ŽV taip pat įdomu, kaip lietuvių kalbos vadovėlį? ;) Arba programinę literatūrą? ;)

Tokiais atvejais geriau atsiminti labai protingą posakį: "Don't let school stand in your way of education." Reikia pačiam suprasti ir pasirinkti, ar mokykla tau duoda daug naudos, ir ar verta ją priimti rimtai. Eru apsaugok, neskatinu bėgiojimo iš pamokų, tačiau privalomas mokymasis ne sau, o mokytojui yra dalykas, kurio visiškai nepripažįstu ir nepateisinu. Dėl to gerbiu mokytojus, kurie supranta tokį mokinių požiūrį ir namų darbus patikrina tik paprašyti.

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#210 Standartinė Folkas » 03 Bir 2005, 14:39

Darla_Jr rašėCOLONMan irgi atrodo, ka čia mokslo liaudis renkasi... Visi tokie išsilavinę...Sunku tikėti, kad tolkinistas, kuris jau pagal pavadinimą prie knygų linkęs, bėgtų iš pamokų...

O jei bėga iš pamokų, kad knygą paskaitytų? :lol: Realus atvėjis. Man taip buvo. :)
Išsilavinę ar ne sužinosim, kai egzų rezultatus sužinosim. Dabar daugiau 7nių nesitikiu ir kažkodėl visiškai ramu. Nemoku prakeiktos matematikos...
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
SNOWCOW
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 205
UžsiregistravoCOLON 01 Rgs 2004, 00:16
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#211 Standartinė SNOWCOW » 03 Bir 2005, 15:02

siandien DORADO klube knygu ispardavimas tesiasi! Prasom maloniai apsilankyti.
Beje, gavom nauju knygu pardavimui!
Netrukdyk priešui, kai jis daro klaida. Tai - blogos manieros.

Vartotojo avataras
Warrior elf
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 481
UžsiregistravoCOLON 02 Bir 2004, 20:45
MiestasCOLON Havens...
CONTACTCOLON

#212 Standartinė Warrior elf » 03 Bir 2005, 15:06

Aha pilnai sutinku, kad nebėgant iš matematikos galima ir nesimokius normaliai parasyt (ką aš tikiuosi ir įrodžiau :) )
Life is better lived together.

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#213 Standartinė Alatar » 03 Bir 2005, 15:09

jei Kantas yra sunkioji artilerija,tai hegelis,manding, bus atomine artilerija 8) nieko ypatingai baisaus ten nera,ir Kantui neuztenka perskaityti vien "ka apie ji raso",misliju cia reikia seminaru per seminarus(na bent kelis gerus),kad butu malonu lukstent jo mintis.
p.s.
siandien me muset bus uzvaldytas Klaipedos pilies jazzo-jeeeeeee :supz: :rock: vat tada galeciau ir apie Kanta ka nors papasakot daugiau :partyman:

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#214 Standartinė Elva » 03 Bir 2005, 16:19

Laiqualasse rašėCOLON
Elva rašėCOLONgal galėtumėte patarti, kokio lietuvių autoriaus knygą (novelių rinkinį, romaną..) anglų kalba būtų verta dovanoti? Kad 16-metis žmogus, ne anglų kalbos prapiesorius, be vargo galėtų perskaityt?
Priklauso nuo žmogaus pomėgių, bet aš tai dovanočiau Skomanto vieną ar kelias knygas :)
pomėgiai pomėgiai...na gal čia nesiesim su pomėgiais, tai tiesiog būtų supažindinimas su lietuvių literatūra. Žemaitės ir Biliūno nesūlyti 8) aš gavau vengrų autoriaus labai gražią novelę "Man with a Golden Touch" ir susimąsčiau, ar mūsų literatūroje yra kas nors tokio padoraus, ką galima būtų padovanot..būtų neblogai, jei knygoj būtų ir kažkas lietuviško, gal pora legendų or smth... :roll:
Tupperware - originalu ir patogu.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#215 Standartinė Indraja » 03 Bir 2005, 16:43

Arba ne ten žiūriu, arba beveik nieko į anglų kalbą išversta nėra. Skomanto nesu skaičiusi... Ir iš vis daugumos čia minimų angliškų. O gal turi kitokį sąrašą? Iš skaitytų padoriausios - "Kukučio baladės", "Dievų miškas", bet ir viena, ir kita patiks tik tam tikrą skonį turinčiajam, ne visiems.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aleksandra
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 129
UžsiregistravoCOLON 29 Bal 2005, 17:50
MiestasCOLON Fletas didžiuliame Lotlorieno melirne

#216 Standartinė Aleksandra » 03 Bir 2005, 19:20

Dėl bėgimo iš pamokų:aš niekados gyvenime nebėgau,bet vat užėjo praeitą savaitę,ir tai su paskatinimu(sakė,kad nebus biologijos,paskui vėl pasakė,kad bus)ir sakau:bėgsiu.Kaip į mane visi klasiokai pažiūrėjo(neįpratę matyt :mrgreen: ).Na,su drauge einam į ligoninę prieš biologiją(man ten dėl piršto po pamokų visą savaitę eiti reikėjo),su kuprinėm,viską paėmėm,negrįšim manom,penktadienis buvo.Jau priėjom kabinetą daktarės,bet sakau draugei:Inga,po 3 minučių pamoka,einam atgal į klasę,niekur aš nebėgsiu,nenusižengsiu principams,gyvenime bėgt nebandysiu.Vat. :mrgreen:
Grįžtam mes į klasę,kaip tik biologijos mokytoja eina.Klausia,kur visi.Sakom,kad nežinom.Ji atspėjo,kad pabėgo,ir maloniai pasakė:vaikščiosit visi į biologiją birželį. Va taip tragiškai.Bet ji tik pagąsdino. :D Niekas niekur eiti neturi

Vartotojo avataras
Exon
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1883
UžsiregistravoCOLON 02 Kov 2004, 19:32
MiestasCOLON Vilnius
CONTACTCOLON

#217 Standartinė Exon » 04 Bir 2005, 14:06

Darla_Jr rašėCOLON Man irgi atrodo, ka čia mokslo liaudis renkasi... :D Visi tokie išsilavinę...Sunku tikėti, kad tolkinistas, kuris jau pagal pavadinimą prie knygų linkęs, bėgtų iš pamokų...
Na, pamoka pamokai nelygi. Galima pabėgti iš nuobodžios pamokos, kad pasiskaitytum įdomią knygą 8)
Mergaitė Gyvatė

[i]Of course it is happening inside your head, Harry, but why on earth should that mean that it is not real?[/i]

Folkas
Nazgūlas
PranešimaiCOLON 1843
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2005, 19:15
MiestasCOLON Narnia

#218 Standartinė Folkas » 04 Bir 2005, 16:33

Bėgimas iš pamokų IMO, nėra čia jau kažkos blogis. Tai tam vienuoliktoje klasėje ir skirsto pagal profilius, kad nereiktų į beprasmes pamokas vaikščiot. Na tarkim man geografija buvo paskutiniai metai ir man nei pažymys svarbus, nei kokio Kipro BVP ar MGL, tai ir neinu į tą geografiją. Nueinu, kad susidarytų virš 50% pamokų, nes kitaip tai reikėtų rašyt įskaitą to dalyko. Kiekvienas pasirenka, ko jis nori ir ko jam reikia.
:weedman:
[img]http://i2.photobucket.com/albums/y37/folkas/Vaipukai/veliava.gif[/img]

Vartotojo avataras
Darla_Jr
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 635
CONTACTCOLON

#219 Standartinė Darla_Jr » 04 Bir 2005, 20:44

Oje, nebesimokysiu geografijos :dancing: O mokytojai :prayer: milžiniškas ačiū už humaniškumą.Nes man geografijos pažymys buvo itin svarbus (nenorėjau, kad vienas semestrinis pažymys gadintų gražų bendrą vaizdą), o dalykas niekada nežavėjo.

Kitamet mokysiuos neakivaizdiniu būdu savo mokykloje, o visus mokslo metus mokysiuos Švedijoje, Karlskronos gimnazijoje.Todėl gerai, kad nereikalingų dalykų nereikės atsiskaitinėti.

Vartotojo avataras
Laiqualasse
PranešimaiCOLON 8362
CONTACTCOLON

#220 Standartinė Laiqualasse » 04 Bir 2005, 21:05

Darla_Jr rašėCOLONvisus mokslo metus mokysiuos Švedijoje, Karlskronos gimnazijoje.
Tautinis (t.y. geltonas, žalias ir raudonas) pavydas :oops: :sm8: :roll:

BUTTON_TOPIC_LOCKED