Pliurpalai nr. 11

Kiti pokalbiai ne į temą
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Ellorion
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 856
UžsiregistravoCOLON 06 Rgs 2004, 16:48
MiestasCOLON Krokuva

#241 Standartinė Ellorion » 12 Geg 2005, 19:33

... :lol: suradot ką nors?

Paveikslėlis
[size=84][b]Žengiu žingsnį ir krentu į bedugnę, nors prieš porą sekundžių ten buvo Džomolungma.[/b][/size]

Ore
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 405
UžsiregistravoCOLON 08 Geg 2004, 23:02
CONTACTCOLON

#242 Standartinė Ore » 12 Geg 2005, 22:18

Egzistencinis klausimas nelabai į temą- ar prie tautinės aprangos tinka sportiniai bateliai? Jei ne[kuo abejoju :mrgreen: mano subjektyvia nuomone dar ir kaip tinka] kokia tinkamiausia avalynė?[taip, žinau,kad vyžos. O jei kazka reliatyviai normaliau?]

Vartotojo avataras
Alatar
Žiedų valdovas
PranešimaiCOLON 1969
UžsiregistravoCOLON 09 Bal 2004, 10:36

#243 Standartinė Alatar » 12 Geg 2005, 22:29

tautine apranga tai cia isieginiai treningai priderinti prie reikiamo dyudzio beisbolo bitos? :weedman:
rimtai tai..mes lietuviai,siaip romus,leti zmones,niekur nelakstom,nesportuojam,tad sportiniu batu negaminom liaudyje,mums gamino nukariautieji siauru akiu zmones,o ju palikuonys iki siolei gamina 8)
na o jei rimtai tai klumpes,iseitis yr klumpes 8)

TAISA:
NASA mokslininkai nufotografavo juodąją skylę....
http://www.lrt.lt/images/structure/pictures/609214l.jpg
nieko neprimena? :roll:
hint> Aredhel avataras 8)

Maja
Tamsioji Magistrė
PranešimaiCOLON 1154
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 19:20
MiestasCOLON Musdaubė
CONTACTCOLON

#244 Standartinė Maja » 13 Geg 2005, 09:28

Mįsliukė:
Kokie idiotai gali sugalvoti šį savaitgalį pasiplaukioti baidarėmis Minija? :twisted:
Užteks ir vieno vardo :wink:
:)

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#245 Standartinė Elva » 13 Geg 2005, 11:19

Maja, koks sutapimas, mano viena pažįstama šį savaitgalį tą patį extreme'a planuoja 8)
Tupperware - originalu ir patogu.

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#246 Standartinė Indraja » 13 Geg 2005, 11:22

Nugi, niekas šeštadienį nenori sudalyvauti tolkinistinės poezijos skaitymuose? (Žr. Ardos metraščius, "Pasitarimai prie arbatos puodelio"). :sm12:
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Aiquen
Ardos bamba
PranešimaiCOLON 4087
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:35

#247 Standartinė Aiquen » 13 Geg 2005, 12:00

Ne, aš dalyvausiu akcijoje "pamatyk elfą valgantį ir įamžink tai ateities kartoms" :weedman:
Kind of makes you go crazy, you know. Whacko. Really out there, CUCKOO! You bring any apples?

Ore
Mūvėjo Žiedą
PranešimaiCOLON 405
UžsiregistravoCOLON 08 Geg 2004, 23:02
CONTACTCOLON

#248 Standartinė Ore » 13 Geg 2005, 16:19

tautine apranga tai cia isieginiai treningai priderinti prie reikiamo dyudzio beisbolo bitos?
O tai nori pasakyti, buna ir kitokiu tautiniu aprangu?/me išmeta rėmą,pamosuoja byytu ir pastebi, kad mosavimo faktui trukdo prie auksinės grandinės derinamas kastetas
na o jei rimtai tai klumpes,iseitis yr klumpes
ot gerai, kaip zinodama vienas laisvo laiko turedama issidroziau razz

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
UžsiregistravoCOLON 28 Vas 2004, 12:48
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#249 Standartinė Starlin » 13 Geg 2005, 22:41

Buvau šiandien paskutiniame skambutyje, bet išėjau anksčiau, todėl nepasveikinau woodberry ir Gutrunos.

Labai nuoširdžiai sveikinu jas čia.

Nors neaišku, ar sveikint derėtų... Čia jums jau pačioms nuspręsti, ar šita diena linksma, ar liūdna. Linkiu susikaupti ir gerai išlaikyti valstybinių ir mokyklinių egzaminų sesiją. Mes juk žinom, kad licėjus valdo 8) O dar svarbiau - raskite nišą, kurioje jums bus gera. Tikiu, kad pavyks!

Laiqua: tu ne iš licėjaus, bet vis tiek jau esi baigęs, kaip ir tos dvi merginos. Tau lygiai tas pats: nepaklysk, būk savimi.

Taika.

(:weedman:)

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#250 Standartinė Laiqualasse » 13 Geg 2005, 23:01

Starlin rašėCOLONNors neaišku, ar sveikint derėtų...
Kad jau ir mane pasveikinai, tai pasidalinsiu trumpomis mintimis.

Šiandien ne tik džiaugtis reikia - švęsti reikia ir džiūgauti (nebūtinai išoriškai pastebimai, mind you ;)). Vienintelė ir esminė priežastis - pagaliau baigėsi ta kankynė, kai tavęs nelaikė žmogumi, kai turėjai daryti tai, ko visiškai nenori ir ko tau ateityje visiškai nereikės, baigėsi priverstinis bendravimas su visiškai neįdomiais ir dažnai nervinančiais aplinkiniais - tiek mokytojais, tiek bendramoksliais. Tie, su kuriais rasdavai bendrą kalbą, niekur nedingo - visada galėsi susirasti, susitikti ir pabendrauti. Tie, kurių nenori matyti akyse, daugioau tavęs nebenervins savo pasirodymu. Ateityje laukia daugiau bendraminčių ir gyvenimas. Šiandien (nors tiksliau ne šiandien - taip bus per išleistuves) baigėsi labai daug nemalonių dalykų, o malonūs prisiminimai, kiek jų bebūtų, išliks ir gyvens.

"<...>Once again I feel that life's begun
All the wrongs seem to be right
Drowned in ecstasy
Every star is like a newborn sun"
(©Kamelot, "A Feast for the Vain") - labai tinkami žodžiai šiai progai.

Čia toks mano pasveikinimas bendramečiams (woodberry, gutrunai ir kitiems, jei tokių čia yra) bei visiems kitiems, kuriems ši diena jau buvo arba dar bus.
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

Vartotojo avataras
Elva
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 777
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 20:02
MiestasCOLON Mirkwood, trečias melirnas iš dešinės

#251 Standartinė Elva » 13 Geg 2005, 23:17

Sveikinu :) saikingai vingiuoto ir duobėto kelio į gyvenimą :wink:
Elva dar extazeje po Žalvarinio koncerto 8)
Tupperware - originalu ir patogu.

Vartotojo avataras
Simbelmyne
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 116
UžsiregistravoCOLON 09 Bir 2004, 18:19
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#252 Standartinė Simbelmyne » 13 Geg 2005, 23:25

Na, man šiandien irgi paskutinis skambutis, bet kad džiūgaučiau pasakyt negaliu. Matyt kiekvienam skirtingai. Man kažkiek liūdna... Buvau net pasiruošus verkt (pernai mačiau, kaip dvyliktokai graudinos), bet, ačiū dievui, praėjo visos ceremonijos be ypatingų pagraudenimų. Tik tėvų jaunystės laikų dainos taip keistai už širdies griebė... Paskutiniu metu, pastebėjau, pasidariau mokyklai ypač atlaidi. Kur tik einu, ten vis kažkas prisiminimus sukelia, net su pačiais nesimpatiškiausias mokytojais sveikintis noris, o klasiokai, kuriuos sunku buvo pakęst, visai mieli pasidarė. Šiandien salėj sėdėjau šalia tokio klasės juokdario ir, nepaisant to, visai gerai jaučiaus. Ir labai kol kas sunku suvokt, kad tuoj nebereiks į mokyklą vaikščiot.
Kur dabar žirgas ir raitelis? Kur dabar karo ragas?
Kur grandininiai šarvai ir šalmas, besiplaikstantys šviesūs plaukai?
Kur yra rankos, laikančios arfas ir žėruojanti raudona ugnis?
Kur pavasaris ir rudens derlius ir, ir aukšti javai?
Viskas pranyko kaip vėjas pievoje, kaip lietus, nuprausęs kalnus...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#253 Standartinė Starlin » 13 Geg 2005, 23:56

Laiqua, nepamiršk, kad kankinamų dalykų pilna ir universitete... Tie patys nervinantys bendramoksliai, dėstytojai... Na, bent jau man atsisveikinti su savo mokykla buvo liūdna. Turbūt todėl dar ir dabar neretai ten apsilankau.

Simbelmyne, nežinojau, kad ir tu jau :!: Linkėjimai nuo manęs. Kur toliau trauksi?

woodberry
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 581
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 21:23
MiestasCOLON irštva
CONTACTCOLON

#254 Standartinė woodberry » 13 Geg 2005, 23:57

Malonu sulaukti sveikinimų, nors nepasakyčiau, kad labai džiaugiuosi dėl to, kad tai buvo paskutinė diena mokykloje. Bet ji buvo labai graži: auklėtojas, pirmokai, trečiokai ir kt buvo fantastiški. Viskas buvo taip miela... Ech...

Vartotojo avataras
Starlin
preciousss
PranešimaiCOLON 7148
MiestasCOLON London
CONTACTCOLON

#255 Standartinė Starlin » 13 Geg 2005, 23:59

Wood parašas: "Neverkit, gavę 99 - S.J." - :supz: Išties, direktoriaus kalba šiandien buvo gera. Tu Sauliaus paklausk, tau Saulius atsakys...

Vartotojo avataras
Toma
Žiedo nešėjas
PranešimaiCOLON 758
UžsiregistravoCOLON 04 Geg 2004, 16:27

#256 Standartinė Toma » 14 Geg 2005, 11:59

Tie, kurių nenori matyti akyse, daugioau tavęs nebenervins savo pasirodymu.
Tokių žmonių, kurių nenori matyti akyse, po mokyklos laikų gali būti dar daugiau :twisted: O kiek idealistinių minčių išgaruoja po baigimo... Na, bet vis tiek sveikinu visus, kurie baigia mokyklinį gyvenimą. Sėkmės.

Elfhild
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 1921
UžsiregistravoCOLON 01 Kov 2004, 15:55
MiestasCOLON agūp ilautriv
CONTACTCOLON

#257 Standartinė Elfhild » 14 Geg 2005, 12:36

Sveikinu ir aš :) Ir galvoju, kad manęs tai kitamet laukia... bet aš nelaukiu. vakar vienas mokytojas tarp kitko leptelėjo: "va, jiems jau paskutinė pamoka vyksta, tuojau jie išeis ir jūs liksit vyriausi" ir mane ta mintis išgąsdino, tarsi kas ant kaklo būtų Žiedą užkabinęs ir pasakęs: nešk, nešk, va ten Orodruinas... :shock:
Tada per šventę žiūrėjau į ketvirtokus ir man jų gaila buvo. nežinau, ar jiem patiem savęs gaila, vis tiek aš pamaniau, kad pati savęs kitąmet gailėsiu. Tikrai nemanau, kad baigus gyvenimas kuo nors geresnis pasidarys. tiesiog kitoks. :roll:

S.J. kalba tikrai buvo :supz: , visai netrafaretiška, kaip paprastai būna per visokius minėjimus, šventes... Tik deja vadovaujantis jo logika šiandien oras labai nepalankus, nes abiturientams blogos sąlygos mokytis :mrgreen:
Hrrrr

Vartotojo avataras
Simbelmyne
Lietė Žiedą
PranešimaiCOLON 116
UžsiregistravoCOLON 09 Bir 2004, 18:19
MiestasCOLON Kaunas
CONTACTCOLON

#258 Standartinė Simbelmyne » 14 Geg 2005, 13:59

Starlin rašėCOLONSimbelmyne, nežinojau, kad ir tu jau :!: Linkėjimai nuo manęs. Kur toliau trauksi?
Tu nežinojai, o dauguma mažiau pažįstamų nepatiki :). Neatrodau kaip 18-kos nors tu ką :). Už linkėjimus labai ačiū. O kur toliau traukt - dabar didžiulis galvosūkis. Greičiausiai liksiu Kaune (nors Vilniuj mokytis žymiai būtų įdomiau) ir pasinešiu link filologijos... Lietuvių arba anglų. Dar politologiją kokią kuriuo nors numeriu parašysiu. Pažiūrėsiu, kaip pasiseks valstybinė interpretacija, tada bus aiškiau... Beje, mūsų buvę abiturientai taip pat neretai mokykloj apsilanko.
Kur dabar žirgas ir raitelis? Kur dabar karo ragas?
Kur grandininiai šarvai ir šalmas, besiplaikstantys šviesūs plaukai?
Kur yra rankos, laikančios arfas ir žėruojanti raudona ugnis?
Kur pavasaris ir rudens derlius ir, ir aukšti javai?
Viskas pranyko kaip vėjas pievoje, kaip lietus, nuprausęs kalnus...

Indraja
Nazgūlė
PranešimaiCOLON 5119
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 17:16
MiestasCOLON Reality: Extended Edition
CONTACTCOLON

#259 Standartinė Indraja » 14 Geg 2005, 20:58

Sveikinu visus baigusius! Jei liūdna – tai reiškia, mokykla buvo visai nebloga :) Šaunu, bus ką gražiai prisimint. O Laiquai – sveikinimai su Laisvės diena! Sunkumų bus ir vėliau, bet pomokyklinius galima palyginti su situacija, kai tave įmeta į sraunią upę ir turi keberotis, kol a) išsikapstysi į artimesnį krantą, b) perplauksi upę ir pasieksi gražesnį tolimąjį, c) atsipalaiduosi ir nesinervindamas nuplauksi pasroviui, nebūtinai į blogesnę vietą, d) nuskęsi ir pasieksi galutinį išsilaisvinimą. O mokykla – kai tave pririša vidury šaltos upės taip, kad nepaskęstum, bet vos galėtum kvėpuoti, ir laimė tik tokia, jog vieną dieną atriša. Licėjistai – jūsų mokykla turbūt tikrai išskirtinė, nes labai nereprezentatyvūs esat pagal savo požiūrį. Truputį paurmyzginsiu jūsų bendro išsilavinimo labui. Normali vidurinė yra tokia, kur pirmoji mokytoja tranko klasioko galvą į suolą už plaukų, kol imi bijoti eiti į pamokas, du-trys vėlesnių klasių mokytojai savo sadistinius polinkius reiškia kur kas rafinuočiau, klasiokai, dingę po devintos klasės, vėliau padaro tau smegenų sukrėtimą vidury miesto, o visai gerybinė mokytoja liepia konspektuoti Bitės kūrybą. Apie tokias smulkmenas kaip nuolatinis psichologinis teroras „atsiskaitymais“, kurie gali būti duoti be perspėjimo, nes yra „ne kontroliniai“, biologijos mokytoją, kuris painiojasi mejozėje ir gauna paaukštinimą pareigose už tai, kad esą jis ruošęs olimpiadoms, nors iš tikrųjų teateidavo į kas antrą pamoką, psi-energijų apkvailintą chemikę, vadinančią tave vampyre, itin netobulas programas (pereinamuoju laikotarpiu istorijos vadovėliai keisdavosi kas pusmetį ar visai neegzistavo, kitko irgi mokė ne itin išminitngai) galima net nebegalvoti. Dar galima prisiminti sovietines pertraukas, kai mažiems vaikams buvo griežtai draudžiama žaisti ir bėgioti, buvo privaloma lėtai vaikščiot ratuku po du. Būtų galima ką nors ir apie fizinį lavinimą pasakyt, laimei, mane išgelbėjo spec. grupė – darydavau ką noriu ir kaip noriu, todėl jį uoliai lankiau ir mėgau, priešingai nei 90% kitų. Bet draugai ir tokioje mokykloje – draugai, o nuolatinio kovojimo už teises būsena pakankamai smagi. Po tokios mokyklos niekada nebenorėsi pajusti „tvirtos rankos“ ar duotis, kad „autoritetas“ praplautų tavo smegenis.
Manasis mokyklos baigimas buvo pats laimingiausias gyvenimo įvykis po Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo.
Nai tulya elenelya le
Artanna tienen

Arthoron-Volochonskij-BG

Vartotojo avataras
Laiqualasse
Melkoras Morgotas Metraštininkas
PranešimaiCOLON 8362
UžsiregistravoCOLON 23 Kov 2004, 18:22
MiestasCOLON negyvenu, tai žalingas įprotis
CONTACTCOLON

#260 Standartinė Laiqualasse » 14 Geg 2005, 21:05

Kad kartasi apsilankysiu mokykloje, beveik neabejoju, tačiau tikrai ne dėl sentimentų. Nemyliu aš to pastato nors tu ką.
O universitete vis dėlto mokysiuos tai, ko man reikės ateityje, ruošiuos tam tikrai specialybei. Taigi ir bendrų interesų bus daugiau, nei su bendramoksliais.
Žodžiu - aš idealistas, ir nemėgstu mokyklos. Tik tiek :twisted:
And the strings crescendo like the sunrise in the sky
The percussion section thunders like the storm clouds in their wonder up on high
The brass is roaring like the mighty ocean’s tide
Creation is music, and music is creation

Nai i cala Eruo siluva tielyasse...

BUTTON_TOPIC_LOCKED